Архив телевизионни програми

Начало » 2012 » Октомври » 03

Програма на телевизиите за 03 Октомври 2012 година

bTV

05:30
Кухнята на Звездев” /п./
05:50
“Горките родители на богатите деца” /п./ - сериал, еп. 79
06:45
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Женско царство” - сериал, с.1, еп. 1
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп. 42
16:00
“Горките родители на богатите деца” - сериал, еп. 80
17:00
bTV Новините
17:30
“Любов извън закона” - сериал, еп. 12
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Къде е Маги?” - сериал, еп. 14
21:00
“Столичани в повече” - сериал, с. 4, еп. 3
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Модерно семейство” - сериал, с. 2, еп. 8
00:00
Досиетата Х” - сериал, с. 1, еп. 10, 11
01:50
“Преди обед” /п./
03:40
“Някой те наблюдава” /п./ сериал, еп. 42
04:30
“Такъв е животът : Истинските герои” /п./

bTV Action

06:00
“Батман: Дръзки и смели” детски сериал
08:00
България търси талант 2” /п/ - кастинг
09:00
“Кости” /п/ - сериал, с.4, еп. 19, 20
11:00
“На разпит” /п/ - сериал, еп.10
12:00
“Рубикон” /п/ - сериал, с. 1, еп. 2
13:00
“Хъртките” /п/ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова
14:00
“В тила на врага”- Екшън,Военен, Режисьор: Джон Муур, Актьори: Оуен Уилсън, Джийн Хекмън, Гейбриъл Махт, Хоакин Де Алмейда и др.
16:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” - сериал, еп. 12
17:00
България търси талант 2” кастинг
18:00
“Кости” - сериал, с.4, еп. 21
19:00
“Рубикон” - сериал, с. 1, еп. 3
20:00
Руска Премиер лига - Обзорно предаване
20:30
УЕФА Шампионска Лига - студио
21:45
УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Сити - Борусия Дортмунд
00:00
УЕФА Шампионска Лига - обзорно студио
01:00
Зона спорт"/п/

bTV Cinema

06:00
“Срещу гравитацията” - сериал, еп. 4
07:00
“Престъпления от класа” /п./сериал, еп. 12
08:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, еп. 5
09:00
В.И.П.” - сериал, с.2, еп. 6
10:00
“Легендата за Испания”/п./ сериал, еп. 5
11:00
Месия на бъдещето” /п./Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 1997 г., Режисьор: Кевин Костнър, Актьори: Кевин Костнър, Уил Патън, Ларънц Тейт, Оливия Уилямс, Джеймс Русо, Даниел вон Барген, Том Пети, Скот Беърстоу, Джовани Рибиси, Роберта Максуел, Джо Сантос, Рон МакЛарти и др.
14:30
“Звездите от близо” - риалити поредица
15:00
“Престъпления от класа” сериал, еп. 13
16:00
Вавилон 5: Трето пространство” - Фантастика, Екшън, Приключенски, САЩ, 1998 г., Режисьор: Хесус Салвадор Тревиньо, Актьори: Брус Бокслейтър, Мира Фърлан, Ричард Бигс, Клаудиа Кристиан
18:00
“Легендата за Испания” - сериал, еп. 6
19:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, еп. 5
20:00
“Посетители” - сериал, с.2, еп. 3
21:00
Киновечер: “Бодигард” - Драма, Романтичен, САЩ, 1992 г., Режисьор: Мик Джаксън, Актьори: Кевин Костнър, Уитни Хюстън, Гари Кемп, Бил Кобс, Ралф Уайт и др.
23:30
“Посетители”/п./ - сериал, с.2, еп. 3
00:30
“Затворнически рок” - Драма, Музикален, Криминален, САЩ, 1957 г., Режисьор: Ричард Торп, Актьори: Eлвис Пресли, Джуди Тейлър, Мики Шонеси и др.

Fox Life

05:20
Лондончани - сериал,еп. 22
06:00
Довери се на журито - четвърти сезон,еп. 25
06:30
Братя и Сестри - четвърти сезон,еп. 3
07:15
Довери се на журито - четвърти сезон,еп. 26
07:35
Довери се на журито - четвърти сезон,еп. 27
08:10
Семейните бижута на Демона втори сезон,еп. 11
08:35
Довери се на журито - трети сезон,еп. 21
09:00
Агнешко - трети сезон,еп. 11
09:25
Агнешко - трети сезон,еп. 12
09:50
Едно момиче в Аляска - първи сезон,еп. 7
10:45
Едно момиче в Аляска - първи сезон,еп. 8
11:30
Любовна академия - първи сезон,еп. 6
12:20
Семейните бижута на Демона втори сезон,еп. 12
12:50
Довери се на журито - трети сезон,еп. 22
13:10
Как се запознах с майка ви втори сезон,еп. 5
13:40
Как се запознах с майка ви втори сезон,еп. 6
14:05
Спешно отделение - четиринадесети сезон,еп. 15
14:45
Спешно отделение - четиринадесети сезон,еп. 16
15:45
Д-р Хаус - пети сезон,еп. 5
16:40
Любовна академия - първи сезон,еп. 7
17:30
Частна практика - четвърти сезон,еп. 4
18:10
Кинг - първи сезон,еп. 1
19:15
Титаник - кръв и стомана сериал,еп. 10
20:15
Д-р Хаус - пети сезон,еп. 6
21:00
В стил Джейн - първи сезон,еп. 1
21:50
С аромат на маргаритки - втори сезон,еп. 13
23:00
Агнешко - трети сезон,еп. 13
23:30
Агнешко - трети сезон,еп. 14
00:00
Как се запознах с майка ви втори сезон,еп. 5
00:30
Как се запознах с майка ви втори сезон,еп. 6
00:50
Спешно отделение - четиринадесети сезон,еп. 17
01:40
Спешно отделение - четиринадесети сезон,еп. 18
02:30
Уил и Грейс - седми сезон,еп. 3
03:00
Лондончани - сериал,еп. 23
03:50
Уил и Грейс - седми сезон,еп. 3
04:16
Титаник - кръв и стомана сериал,еп. 11

Kino Nova

06:00
“Преследван” - трилър с уч. на Джил Белоус, Естела Уорън, Майкъл Кларк Дънкън, Кончита Кембъл, Крисчън Слейтър и др.,/п/
07:40
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др.
10:00
“Северът и Югът” - сериал, /п/
11:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 1,/п/
12:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление” - сериал, сезон 9, /п/
13:00
“Северът и Югът” - сериал
14:00
“Епичен филм” - комедия с уч. на Кол Пен, Адам Кембъл, Кармен Електра, Дженифър Кулидж, Криспин Глоувър и др.
15:45
“Дънди крокодила 2” - приключенска комедия с уч. на Пол Хоган, Линда Козловски, Джон Майлон, Ърни Динго и др., /п/
18:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление” - сериал, сезон 9
19:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
“О, братко, къде си?” - приключенска комедия с уч. на Джордж Клуни, Джон Туртуро, Тим Блейк Нелсън, Джон Гудман, Холи Хънтър, Чарлз Дърнинг и др.
23:10
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1, /п/
00:10
“Епичен филм” - комедия с уч. на Кол Пен, Адам Кембъл, Кармен Електра, Дженифър Кулидж, Криспин Глоувър и др.,/п/
01:30
“Свети Ейндж” - мистери с уч. на Виржини Ледойен, Катриона Маккол и др.

БНТ 1

05:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
06:00
Дързост и красота - тв филм /3057 епизод/п/
06:25
В час ли си: Моето училище
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Жени Марчева и Явор Стаматов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещa Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Малки истории- коментарно предаване
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Референдум/п/
13:55
Телепазарен прозорец
14:10
Сен Тропе - тв филм /176 епизод/
15:05
Телепазарен прозорец
15:20
Вирусите атакуват - анимационен филм
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Апартаментът с Марта Вачкова ток шоу с водещ Марта Вачкова
17:05
Дързост и красота - тв филм /3058 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:40
Зелена светлина
18:45
Къщата ми е пълна с огледала - 4-сериен тв филм /Италия, 2010г./, режисьор Виторио Синдони, в ролите: София Лорен, Енцо Декаро, Никола ди Понти и др./1 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:40
БНТ такси- ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
21:00
Фантоми - тв филм /2 епизод/
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
Икономически новини- информационна емисия
22:55
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Шоуто на Канала/п/
00:55
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:40
Фантоми - тв филм /2 епизод/п/
02:35
По света и у нас /п от 20:00/
03:15
БНТ такси/п/
03:20
Къщата ми е пълна с огледала тв филм /1 епизод/п/
04:10
Видеоклипове
04:20
Малки истории/п/
04:30
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

06:00
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 5, /п/
06:50
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1, /п/
07:45
“Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
Херкулес"- сериал, сезон 4 /п/
10:00
“Назад във времето” - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Гари Даниелс, Джо Сагал, Силва де Сантис и др./п/
12:00
“8 прости правила” - сериал, сезон 2,/п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4, /п/
13:30
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 5
14:30
“Травма” - сериал, сезон 1, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1
16:30
Херкулес"- сериал, сезон 4
17:30
“Кобра” - сериал, сезон 1
18:30
“8 прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4
20:00
“Травма” - сериал, сезон 1
21:00
“Досиетата “Грим”- сериал
22:00
Последният патрул” - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Шери Александър, Джо Майкъл Бърк и др.
23:50
“Досиетата “Грим”- сериал, /п/
00:45
“Горещи моменти” - еротика
03:30
Mач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:10
“Ветровете на любовта” - сериен филм /п/
07:00
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
“Предградие на Рая” - сериен филм, 2 сезон, 2 епизода, /п/
09:30
“Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
“Долината на слънцето” - сериен филм, /п/
11:30
“Предградие на Рая” - сериен филм, 2 сезон, 2 епизода
12:30
“Ветровете на любовта” - сериен филм
13:30
ВИП БРАДЪР 2012 - реалити шоу, на живо от къщата
15:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Езел” - сериен филм, /п/
18:00
Малки жени” - сериен филм, 2 сезон, /п/
19:00
ВИП БРАДЪР 2012 - реалити шоу, /п/
20:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода
22:00
“Езел” - сериен филм
23:00
“Забраненият плод” - сериен филм, /п/
00:30
“Сделка или не” - телевизионна игра, /п/
01:20
Забранена любов” - сериен филм

ТВ 7

05:10
“Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение
05:35
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
06:05
“Нещата от живота”, ток шоу, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Кралица на шопинга”, риалити шоу, повторение
12:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 1, еп. 3, САЩ, 2003;
12:30
Новини
13:00
“Три реки”, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
14:00
“Екс-милионер търси съпруга”, риалити шоу, еп. 8, повторение
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 1, еп. 4, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
“Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
“Кралица на шопинга”, риалити шоу
18:30
“Добър вечер, България”, централна емисия Новини
20:00
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011
21:00
“От местопрестъплението - Ню Йорк”, сериал, криминален, трилър, САЩ, 2004, сезон 8, еп. 2
22:00
“Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999
00:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
00:30
“Кралица на шопинга”, риалити шоу, повторение
01:30
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:25
Новини
02:50
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999
03:50
“Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
04:40
“Фрейзър”, комедиен сериал, САЩ, сезон 6, еп. 19