Архив телевизионни програми

Начало » 2012 » Ноември » 12

Програма на телевизиите за 12 Ноември 2012 година

bTV Action

06:00
Астробой – детски сериал
07:00
Муча Луча – детски сериал
08:00
Скуби-Ду: Пирати на борда(п) – анимация
09:30
УЕФА Шампионска Лига – обзорно предаване
10:00
Зона Спорт(п)
11:00
Забравените(п) – сериал
12:00
Извън играта – сериал
13:00
Код: Криминално – актуално предаване с водещ Мая Константинова
14:00
Текила на разсъмване(п) – екшън, романтичен, криминален, САЩ, 1988 г.
16:00
Под подозрение – сериал
17:00
Lord of The Chefs – кулинарно състезание
18:00
Извън играта – сериал
19:00
Прокурорът – сериал
20:00
Кости – сериал
22:00
Човекът сянка – Екшън, САЩ, Англия, Румъния, 2006
00:00
Кости(п) – сериал

bTV Cinema

06:00
Излъжи ме – сериал
07:00
Истуик(п) – сериал
08:00
Срещу гравитацията – сериал
09:00
Китайската кукла(п) – сериал
10:00
Досиетата Х(п) – сериал
11:00
Червената планета – Фантастика, Екшън, САЩ, 2000 г.
13:00
Излъжи ме – сериал
14:00
Китайската кукла – сериал
15:00
Истуик – сериал
16:00
Време за мъже(п) – Комедия, Драма, Музикален, САЩ, 1997 г.
18:00
Досиетата Х – сериал
19:00
Спещу гравитацията(п) – сериал
20:00
Добрите момчета – сериал
21:00
Бодигард – Драма, Романтичен, САЩ, 1992 г.
23:30
Добрите момчета – сериал
00:30
Любовна афера – Драма, Романтичен, САЩ, 1994 г.

bTV Comedy

06:00
Смахнато семейство(п) – сериал
07:00
Клуб „Веселие“ – комедиен сериал
08:00
Шаги и Дкуби Ду – детективи – анимация
09:00
Шоуто на Слави(п) – вечерно токшоу
10:00
Историята на Пепеляшка(п) – Комедия, Романтичен, САЩ, 2004 г.
12:00
Аида(п) – комедиен сериал
13:00
Клуб „Веселие“(п) – комедиен сериал
14:00
Смахнато семейство – комедиен сериал
15:00
Теория за големия взрив(п) – комедиен сериал
15:30
Поверително от кухнята – сериал
16:00
Приятели(п) – комедиен сериал
17:00
Комиците – комедийно шоу
18:00
Аида – комедиен сериал
19:00
Клуб „Веселие“ – комедиен сериал
20:00
Семеен обяд – Комедия, Драма, Семеен, САЩ, 1997 г.
22:00
Приятели – комедиен сериал
23:00
Теория за големия взрив – сериал
23:30
Поверително от кухнята – сериал
00:00
Комиците(п) – комедийно шоу
01:00
Аида – сериал
02:00
Първична сила(п) – турнир на Световната федерация по кеч
03:00
Шаги и Дкуби Ду – детективи(п) – анимация
04:00
Модерно семейство(п) – сериал
05:00
Аида(п) – сериал

bTV Lady

06:00
Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30
Хамелеони(п) – сериал, еп. 44
07:30
Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
08:00
Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 70
09:00
Проект: Нов дом(п) – предаване за интериорен дизайн
09:30
Пътешествия(п) – предаване за туризъм
10:00
Часът на мама(п) – токшоу
11:00
Духът на здравето – здравно предаване с водещ Неделя Щонова
12:00
Зоро(п) – сериал, еп. 24
13:00
Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 17
14:00
Часът на мама – токшоу
15:00
Модерно – токшоу
16:00
Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00
Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00
Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 71
19:00
Желязната дама – сериал, еп. 36
20:00
Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 184
21:00
Зоро – сериал, еп.25
22:00
Малки сладки лъжкини – сериал, с. 2, еп. 18
23:00
Къде е Маги? – сериал, еп. 24
23:30
Желязната дама – сериал, еп. 36
01:00
Клиника сред рози – сериал, еп. 40

Ring BG

06:00
Център
06:20
Светът на спорта
07:10
Център
08:20
Светът на голфа
09:20
Център
10:00
Русия, Премиeр лига – сезон 2012/2013
11:45
Аржентина, Примера дивисион
13:30
Русия, Премиeр лига – сезон 2012/2013
15:15
Аржентина, Примера дивисион
17:00
Светът на голфа
17:55
60 секунди – коментарна рубрика
18:00
Център
18:20
СУПЕРКЛУБ: Челси тв
21:20
Център
21:30
УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
22:00
Център
22:10
Светът на спорта
23:00
Център
23:10
Светът на голфа
00:10
Център

Тв Родина

06:05
Телевизия “Родина” представя – спектакъл „За Свободата…” – концерт по повод 100 години от Освобождението на Горна Джумая и Пиринска Македония
07:30
Народна музика
09:00
Детско фолклорно предаване
09:40
Народна музика
11:00
Песни за душата” – предаване за стари градски песни
12:05
Народна музика
12:30
Телевизия „Родина” представя – „Напеви от Сатовча” – фг от с. Сатовча
13:30
Народна музика
14:00
Телевизия „Родина” представя – концерт народна музика
16:30
Народна музика
17:00
„Балканфолк” – музикално фолклорно предаване
17:40
Телевизия “Родина” представя – спектакъл „За Свободата…” – концерт по повод 100 години от Освобождението на Горна Джумая и Пиринска Македония
19:00
Телевизия „Родина” представя – Втори конкурс „Оро се вие, цървули се кинат” – четвърта част
20:00
Народна музика за Вашето настроение
21:00
„Телевизия “Родина” и ВВД – Руйчев представят – „Здравко Георгиев и оркестър „Щуро маке”
22:00
Народна музика за настроение
00:30
Телевизия „Родина” представя – Втори конкурс „Оро се вие, цървули се кинат” – четвърта част – повторение
01:30
Народна музика
02:00
Телевизия „Родина” представя – концерт народна музика
04:30
Народна музика за настроение
05:00
„Балканфолк” – музикално фолклорно предаване – повторение