Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Ноември 2012 година

bTV Action

06:00
Муча Луча – детски сериал
08:00
Lord of The Chefs(п) – кулинарно състезание
09:00
Извън играта – сериал
10:00
Кости – сериал
11:00
Под подозрение(п) – сериал
12:00
Прокурорът(п) – сериал
13:00
Лице в лице – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Човекът сянка(п) – Екшън, САЩ, Англия, Румъния, 2006
16:00
Под подозрение – сериал
17:00
Lord of The Chefs – кулинарно риалити
18:00
Извън играта – сериал
19:00
Прокурорът – сериал
20:00
Кости – сериал
22:00
Под прицел – Екшън, САЩ, 1993 г.
00:30
Кости – сериал
01:00
69 задължителни неща в секса – еротична поредица на Playboy

bTV Cinema

06:00
Излъжи ме – сериал
07:00
Истуик(п) – сериал
08:00
Седем часа разлика – сериал
09:00
Китайската кукла – сериал
10:00
Досиетата Х(п) – сериал
10:30
Бодигард(п) – Драма, Романтичен, САЩ, 1992 г.
13:00
Излъжи ме – сериал
14:00
Китайската кукла – сериал
15:00
Паудър Парк – сериал
16:00
Любовна афера – Драма, Романтичен, САЩ, 1994 г.
18:00
Досиетата Х – сериал
19:00
Седем часа разлика(п) – сериал
20:00
Добрите момчета – сериал
21:00
Убийство по учебник – Драма, Романтичен, Мистерия, САЩ, 2002 г.
22:00
Седем часа разлика – сериал
00:00
Смъртта на лорд Еджуеър – Криминален, Мистерия, САЩ, Великобритания, 1985 г.

bTV Comedy

06:00
Смахнато семейство(п) – комедиен сериал
07:00
Клуб „Веселие“ – сериал
08:00
Шаги и Скуби Ду – детективи – анимация
09:00
Комиците(п) – комедийно шоу
10:00
Семеен обяд(п) – Комедия, Драма, Семеен, САЩ, 1997 г.
12:00
Аида(п) – комедиен сериал
13:00
Клуб „Веселие“(п) – сериал
14:00
Смахнато семейство – сериал
15:00
Теория за големия взрив(п) – комедиен сериал
15:30
Поверително от кухнята – сериал
16:00
Приятели(п) – комедиен сериал
17:00
Домашен арест(п) – ситком
18:00
Аида – комедиен сериал
19:00
Клуб „Веселие“ – сериал
20:00
Миа и милионерът – Романтична комедия, Германия
22:00
Приятели – комедиен сериал
23:00
Теория за големия взрив – комедиен сериал
23:30
Поверително от кухнята – сериал
00:00
Домашен арест – сериал
01:00
Аида(п) – комедиен сериал
02:00
Първична сила(п) – турнир на Световната федерация по кеч
03:00
Шаги и Скуби Ду – детективи(п) – анимация
04:00
Модерно семейство(п) – сериал
04:30
Маски – комедийна поредица
05:00
Аида(п) – сериал

bTV Lady

06:00
Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30
Хамелеони(п) – сериал, еп. 45
07:30
Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
08:00
Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 71
09:00
Модерно(п) – токшоу
10:00
Часът на мама(п) – токшоу
11:00
Шоуто на доктор Оз(п) – токшоу
12:00
Зоро(п) – сериал, еп. 25
13:00
Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 18
14:00
Часът на мама – токшоу
15:00
Духът на здравето – здравно предаване с водещ Неделя Щонова
16:00
Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00
Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00
Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 72
19:00
Желязната дама – сериал, еп. 37
20:00
Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 185
21:00
Зоро – сериал, еп. 26
22:00
Малки сладки лъжкини – сериал, s. 2 еп. 19
00:00
Желязната дама – сериал, еп. 37
00:30
Къде е Маги?(п) – сериал, еп. 25
01:00
Клиника сред рози – сериал, еп. 41

Ring BG

06:00
Център
07:30
УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
08:00
Център
08:20
Светът на голфа
09:20
Център
10:00
СУПЕРКЛУБ
13:00
СУПЕРКЛУБ: Челси тв
16:00
Светът на спорта
17:00
Светът на голфа
17:55
60 секунди – коментарна рубрика
18:00
Център
18:20
СУПЕРКЛУБ: Челси тв
21:20
Център
21:30
Русия, Премиeр лига – сезон 2012/2013 – обзор
22:00
Център
22:10
ФИФА футбол мондиал
22:35
УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
23:00
Център
23:10
Светът на голфа
00:10
Център

Тв Родина

06:05
Телевизия „Родина” представя – „На гости с песен в Маврово, Галичник, Гостивар и Вруток” – Сузана Спасовска
07:00
Народна музика
09:00
Телевизия „Родина” представя – детско музикално предаване
10:05
Народна музика
11:00
Златен кестен – Петрич”
12:05
Народна музика
12:30
Телевизия „Родина” представя – „Не наливай моме” – мфг от с. Склаве
13:30
Народна музика за Вашето добро настроение
14:00
„Родолюбие” – повторение – музикално-информационно предаване
17:00
„Фолклорна трапеза”
18:00
Телевизия „Родина” представя – „На гости с песен в Маврово, Галичник, Гостивар и Вруток” – Сузана Спасовска
19:00
Телевизия „Родина” представя – Втори конкурс „Оро се вие, цървули се кинат” – пета част
20:00
Народна музика за Вашето настроение
21:00
„На гости с песен в комплекс „Орлово гнездо” – гр. Кюстендил
23:40
Народна музика за настроение
00:30
Телевизия „Родина” представя – Втори конкурс „Оро се вие, цървули се кинат” – пета част – повторение
01:30
Народна музика
02:00
„Родолюбие” – повторение – музикално-информационно предаване
04:50
Музикална импресия
05:00
“Фолклорна трапеза” – фолклорно предаване – повторение