Архив телевизионни програми

Начало » 2012 » Ноември » 14

Програма на телевизиите за 14 Ноември 2012 година

bTV Action

06:00
Муча Луча – детски сериал
08:00
Lord of The Chefs(п) – кулинарно риалити
09:00
Извън играта – сериал
10:00
Кости – сериал
11:00
Под подозрение(п) – сериал
12:00
Прокурорът(п) – сериал
13:00
Лице в лице(п) – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Под прицел – Екшън, САЩ, 1993 г.
16:30
УЕФА Шампионска Лига – обзорно предаване
17:00
Lord of The Chefs – кулинарно риалити
18:00
Извън играта – сериал
19:00
Забравените – сериал
20:00
Кости – сериал
21:30
Войник – фантастика, екшън, драма, САЩ, 1998 г.
00:00
Кости – сериал
01:00
Прокурорът – сериал

bTV Cinema

06:00
Излъжи ме – сериал
07:00
Паудър Парк(п) – сериал
08:00
Срещу гравитацията – сериал
09:00
Китайската кукла – сериал
10:00
Досиетата Х(п) – сериал
11:00
Смъртта на лорд Еджуеър(п) – Криминален, Мистерия, САЩ, Великобритания, 1985 г.
13:00
Излъжи ме – сериал
14:00
Китайската кукла – сериал
15:00
Паудър Парк – сериал
16:00
Убийство по учебник(п) – Драма, Романтичен, Мистерия, САЩ, 2002 г.
18:00
Досиетата Х – сериал
19:00
Срещу гравитацията(п) – сериал
20:00
Добрите момчета – сериал
21:00
Блейд 2 – Фантастика, Екшън, Приключенски, САЩ, 2002 г.
23:00
Добрите момчета – сериал
00:00
Тежко падане(п) – Драма, Спортен, САЩ, 1956 г.

bTV Comedy

06:00
Смахнато семейство(п) – комедиен сериал
07:00
Клуб „Веселие“ – комедиен сериал
08:00
Шаги и Скуби-Ду – детективи – анимация
09:00
Домашен арест(п) – ситком
10:00
Миа и милионерът(п) – Романтична комедия
12:00
Аида(п) – комедиен сериал
13:00
Клуб „Веселие“(п) – комедиен сериал
14:00
Смахнато семейство – сериал
15:00
Теория за големия взрив(п) – сериал
15:30
Поверително от кухнята – сериал
16:00
Приятели(п) – комедиен сериал
17:00
Шоуто на Слави – комедийно шоу
18:00
Колеж „Гриндейл“ – сериал
19:00
Клуб „Веселие“ – сериал
20:00
Аз и само аз – Комедия, Драма, САЩ, 1992 г.
22:00
Приятели – комедиен сериал
23:00
Теория за големия взрив – комедиен сериал
23:30
Поверително от кухнята – сериал
00:00
Шоуто на Слави – комедийно шоу
01:00
Аида(п) – сериал
02:00
Първична сила(п) – турнир на Световната федерация по кеч
03:00
Шаги и Скуби-Ду – детективи(п) – анимация
04:00
Маски(п) – сериал
05:00
Аида(п) – комедиен сериал

bTV Lady

06:00
Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30
Хамелеони – сериал, еп. 46
07:30
Кухнята на Звездев – кулинарно предване
08:00
Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 72
09:00
Духът на здравето(п) – здравно предаване с водещ Неделя Щонова
10:00
Часът на мама(п) – токшоу
11:00
Шоуто на доктор Оз(п) – токшоу
12:00
Зоро(п) – сериал, еп. 26
13:00
Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 19
14:00
Часът на мама(п) – токшоу
15:00
Кулинарна палитра – лайфстайл предаване
15:30
Тайните на градинаря – предаване за градинарство
16:00
Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00
Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00
Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 73
19:00
Желязната дама – сериал, еп. 38
20:00
Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 186
21:00
Зоро – сериал, еп. 27
22:00
Малки сладки лъжкини – сериал, с. 2, еп. 20
23:00
Къде е Маги?(п) – сериал, еп. 24
00:00
Желязната дама – сериал, еп. 38
01:00
Клиника сред рози – сериал. еп. 42

Ring BG

06:00
Център
06:20
Светът на спорта
07:20
Център
08:20
Светът на голфа
09:20
Център
10:00
Русия, Премир лига – сезон 2012/2013
12:00
Светът на спорта
13:00
СУПЕРКЛУБ: Челси тв
16:00
УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
16:30
ФИФА футбол мондиал
17:00
Светът на голфа
17:55
60 секунди – коментарна рубрика
18:00
Център
18:20
Русия, Премиeр лига – сезон 2012/2013
21:00
Център
21:10
Аржентина, Примера дивисион – обзор
22:10
Център
22:20
ФИФА футбол мондиал
23:00
Център
23:10
Светът на голфа
00:10
Център

Тв Родина

06:05
Телевизия “Родина” представя – филм за фестивала „Утринна звезда” – Банско 2009 г.
07:00
Народна музика за настроение
08:05
Народна музика
09:00
Изворче” – детско фолклорно предаване
10:00
Народна музика
11:00
Песни за душата” – предаване за стари градски песни
12:05
Народна музика
12:30
Телевизия „Родина” представя – „С песен от Мизия до Македония” – фг с ръководител Атанаска Димитрова
13:40
Народна музика
14:00
Телевизия „Родина” представя – концерт народна музика
16:30
Народна музика
18:00
Телевизия “Родина” представя – филм за фестивала „Утринна звезда” – Банско 2009 г.
19:00
Стари градски песни
20:00
Народна музика за Вашето добро настроение
21:00
Телевизия „Родина” представя – „Костадине сине” – мфг „Изворите” от гр. Симитли
22:00
Народна музика за настроение
01:30
Народна музика
02:00
Телевизия „Родина” представя – концерт народна музика
04:00
Народна музика за настроение
05:00
„Филм на Еврофолк академия”