Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Ноември 2012 година

bTV Action

06:00
Муча Луча – детски сериал
08:00
Lord of The Chefs(п) – кулинарно риалити
09:00
Извън играта – сериал
10:00
Кости – сериал
11:00
Прокурорът(п) – сериал
13:00
Лице в лице(п) – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Войник – фантастика, екшън, драма, САЩ, 1998 г.
16:00
Под подозрение – сериал
17:00
Lord of The Chefs – кулинарно риалити
18:00
Менталист: Крадецът на мисли – сериал
19:00
Забравените – сериал
20:00
Кости – сериал
21:00
Кости – сериал
22:00
Ударна сила – трилър, екшън, САЩ, 2006 г.
00:00
Код: Криминално – актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
Кости – сериал

bTV Cinema

06:00
Излъжи ме – сериал
07:00
Паудър Парк(п) – сериал
08:00
Революция Z: Секс, лъжи и музика – сериал
09:00
Китайската кукла – сериал
10:00
Досиетата Х(п) – сериал
11:00
Тежко падане(п) – Драма, Спортен, САЩ, 1956 г.
13:00
В дълбоки води – сериал
14:00
Китайска кукла – сериал, еп. 1
15:00
Паудър Парк – сериал
16:00
Блейд 2(п) – Фантастика, Екшън, Приключенски, САЩ, 2002 г.
18:00
Досиетата Х – сериал
19:00
Революция Z: Секс, лъжи и музика(п) – сериал
20:00
Добрите момчета – сериал
21:00
Магнитна буря – Фантастика, Екшън, Канада, 2009 г.
23:00
Революция Z – Секс, лъжи и музика, еп. 1
00:00
Батман се завръща(п) – Фантастика, Екшън, Приключенски, САЩ, 1992 г.

bTV Comedy

05:30
Маски – комедийна поредица
06:00
Смахнато семейство(п) – комедиен сериал
07:00
Клуб “Веселие“ – сериал
08:00
Шаги и Скуби-Ду – детективи – анимация
09:00
Шоуто на Слави – комедийно шоу
10:00
Аз и само аз(п) – Комедия, Драма, САЩ, 1992 г.
12:00
Зайнфелд(п) – комедиен сериал
13:00
Клуб „Веселие“(п) – сериал
14:00
Смахнато семейство – комедиен сериал
15:00
Теория за големия взрив(п) – комедиен сериал
15:30
Поверително от кухнята(п) – сериал
16:00
Приятели(п) – комедиен сериал
17:00
Столичани в повече – сериал
18:00
Колеж „Грийндейл“ – комедиен сериал
19:00
Клуб „Веселие“ – сериал
20:00
Камъкът на раздора – Романтична комедия, САЩ, 2005 г.
22:00
Приятели – комедиен сериал
23:00
Теория за големия взрив – сериал
23:30
Поверително от кухнята – комедиен сериал
00:00
Столичани в повече – сериал
01:00
Аида(п) – сериал
02:00
Първична сила(п) – турнир на Световната федерация по кеч
03:00
Шаги и Скуби-Ду – детективи(п) – комедиен сериал
04:00
Зайнфелд(п) – сериал
05:00
Поверително от кухнята(п) – комедиен сериал

bTV Lady

06:00
Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30
Хамелеони(п) – сериал, еп. 37
07:30
Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
08:00
Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 63
09:00
Кулинарна палитра(п) – лайфстайл предаване
09:30
Тайните на градинаря(п) – предаване за градинарство
10:00
Часът на мама(п) – токшоу
11:00
Шоуто на доктор Оз(п) – токшоу
12:00
Зоро(п) – сериал, еп. 17
13:00
Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 10
14:00
Часът на мама – токшоу
15:00
Модни хроники – лайфстайл предаване
15:30
Глобусът в Благоевград – предаване за туризъм
16:00
Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00
Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00
Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 64
19:00
Желязната дама – сериал, еп. 29
20:00
Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 177
21:00
Зоро – сериал, еп. 18
22:00
Малки сладки лъжкини – сериал, с. 2, еп. 11
23:00
Къде е Маги? – сериал, еп. 21
00:00
Желязната дама – сериал, еп. 29
01:00
Клиника сред рози – сериал, еп. 33

Ring BG

06:00
Център
07:00
Русия, Премир лига – сезон 2012/2013 – обзор
08:00
Център
08:20
Светът на голфа
09:20
Център
10:00
УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
10:30
Русия, Премиер лига – сезон 2012/2013
12:30
Русия, Премиер лига – сезон 2012/2013 – обзор
13:00
Аржентина, Примера дивисион
15:00
Аржентина, Примера дивисион – обзор
16:00
Светът на спорта
17:00
Светът на голфа
17:55
60 секунди – коментарна рубрика
18:00
Център
18:10
СУПЕРКЛУБ: Байерн тв
21:10
Център
21:20
ФИФА футбол мондиал
21:50
Център
22:00
ПРЯКО: Аржентина, Примера дивисион: Годой Крус – Расинг
00:00
Център

Тв Родина

06:05
Телевизия „Родина” представя – „От Бялото до Черното море” – документален филм за бежанците от Вардарска и Егейска Македония
07:00
Народна музика за настроение
09:00
Детско фолклорно предаване
10:35
Народна музика за настроение
11:00
Стари градски песни
12:05
Народна музика за настроение
12:30
ВВД-Руйчев и телевизия “Родина” представят – мфг „Комитите” от гр. Хаджидимово
13:30
Народна музика за настроение
14:05
„Родолюбие” – повторение – музикално-информационно предаване
16:40
Народна музика за настроение
17:00
„Балканфолк” – музикално фолклорно предаване
18:00
Телевизия „Родина” представя – „От Бялото до Черното море” – документален филм за бежанците от Вардарска и Егейска Македония
19:00
Стари градски песни
20:00
Народна музика за Вашето добро настроение
21:00
Телевизия „Родина” представя – „50 години Владислав Вълчев” – юбилеен концерт
23:30
Народна музика
02:05
„Родолюбие” – повторение – музикално-информационно предаване
04:40
Народна музика за настроение
05:00
„Балканфолк” – музикално фолклорно предаване – повторение