Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Ноември 2012 година

bTV Action

06:00
Муча Луча – детски сериал
08:00
Lord of The Chefs(п) – кулинарно риалити
09:00
Извън играта – сериал
10:00
Кости – сериал
11:00
Под подозрение(п) – сериал
12:00
Менталист: Крадецът на мисли(п) – сериал
13:00
Лице в лице(п) – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Ударна сила – трилър, екшън, САЩ, 2006 г.
16:00
Под подозрение – сериал
17:00
Lord of The Chefs – кулинарно риалити
18:00
Менталист: Крадецът на мисли – сериал
19:00
Забравените – сериал
20:00
Код: Криминално – актуално предаване с водещ Мая Константинова
21:00
Армейски готвачи – документален сериал
22:00
Опасна зона – трилър, екшън, приключенски, САЩ, 1994 г.
00:00
Код: Криминално – актуално предаване с водещ Мая Константинова
01:00
Кости(п) – сериал

bTV Cinema

06:00
Излъжи ме(п) – сериал
07:00
Паудър Парк(п) – сериал
08:00
Срещу гравитацията(п) – сериал
09:00
Китайската кукла(п) – сериал
10:00
Досиетата Х(п) – сериал
11:00
Магнитна буря(п) – Фантастика, Екшън, Канада, 2009 г.
13:00
В дълбоки води – сериал
14:00
Китайската кукла – сериал
15:00
Паудър Парк – сериал
16:00
Седем часа разлика(п) – сериал
17:00
Революция Z(п) – Секс, лъжи и музика, еп. 1
18:00
Досиетата Х – сериал
19:00
Срещу гравитацията(п) – сериал
20:00
Добрите момчета – сериал
21:00
В плен на огъня – Екшън, Драма, Канада, 2008 г.
23:00
Добрите момчета – сериал
00:00
Най-добри приятели – Комедия, Романтичен, Музикален, САЩ, 2006 г.

bTV Comedy

06:00
Смахнато семейство(п) – комедиен сериал
07:00
Клуб “Веселие“ – комедиен сериал
08:00
Шаги и Скуби ДУ – детективи – анимация
09:00
Столичани в повече(п) – сериал
10:00
Камъкът на раздора(п) – Романтична комедия, САЩ, 2005 г.
12:00
Зайнфелд(п) – комедиен сериал
13:00
Клуб „Веселие“(п) – сериал
14:00
Колеж „Грийндейл“ – комедиен сериал
15:00
Теория за големия взрив(п) – комедиен сериал
15:30
Поверително от кухнята – сериал
16:00
Приятели(п) – ситком
17:00
Шоуто на Слави – вечерно токшоу
18:00
Колеж „Грийндейл“ – комедиен сериал
19:00
Клуб „Веселие“ – сериал
20:00
3 нинджи: Битка в лунапарка – Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 1998 г.
22:00
Приятели – сериал
23:00
Ад в клетка – турнир на Световната федерация по кеч
02:00
Столичани в повече – сериал
03:00
Шаги и Скуби Ду – детективи(п) – анимация
04:00
Зайнфелд(п) – комедиен сериал
05:00
Поверително от кухнята – сериал
05:01
Аида(п) – комедиен сериал
05:30
Маски – комедийна поредица

bTV Lady

06:00
Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30
Хамелеони(п) – сериал, еп. 38
07:00
Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
08:00
Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 64
09:00
Модни хроники(п) – лайфстайл предаване
09:30
Глобусът в Благоевград(п) – предаване за туризъм
10:00
Часът на мама(п) – токшоу
11:00
Шоуто на доктор Оз(п) – токшоу
12:00
Зоро – сериал, еп. 18
13:00
Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 11
14:00
Часът на мама – токшоу
15:00
Проект: Нов дом – предаване за интериорен дизайн
15:30
Пътешествия – предаване за туризъм
16:00
Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00
Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00
Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 65
19:00
Желязната дама – сериал, еп. 30
20:00
Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 178
21:00
Зоро – сериал, еп. 19
22:00
Малки сладки лъжкини – сериал, с. 2, еп.12
23:00
Проект: Нов дом(п) – предаване за интериорен дизайн
23:30
Пътешествия(п) – предаване за туризъм
00:00
Желязната дама – сериал, еп. 29
01:00
Клиника сред роза – сериал, еп. 34

Ring BG

06:00
Център
07:10
Аржентина, Примера дивисион – обзор
08:00
Център
08:20
Светът на голфа
09:20
Център
10:00
Аржентина, Примера дивисион
12:00
Аржентина, Примера дивисион – обзор
13:00
СУПЕРКЛУБ: Байерн тв
16:00
Аржентина, Примера дивисион: Бока Хуниорс – Нюелс Олд Бойс
17:55
60 секунди – коментарна рубрика
18:00
Център
18:20
СУПЕРКЛУБ: Манчестър Сити тв
21:20
Център
21:30
Светът на спорта
22:20
Център
22:30
Аржентина, Примера дивисион – обзор
23:30
Център
23:40
Светът на голфа
00:40
Център

Тв Родина

06:05
Телевизия “Родина” представя – „Седем-осем жени и четирима песнопойци” – филм за мфг „Огражденска четворка”
07:00
Народна музика
09:00
Телевизия „Родина” представя – детско фолклорно предаване
09:35
Народна музика
11:00
Стари градски песни
12:05
Народна музика за Вашето добро настроение
12:30
Телевизия „Родина” представя – женска фолклорна група „Росна китка” от с. Говедарци
13:30
Народна музика за Вашето добро настроение
14:00
Телевизия „Родина” представя – „Поклон пред теб, майко Българийо” – концерт
16:30
Народна музика
17:00
„Фолклорна трапеза” – музикално фолклорно предаване
18:05
Телевизия “Родина” представя – „Седем-осем жени и четирима песнопойци” – филм за мфг „Огражденска четворка”
19:00
Стари градски песни
20:00
Народна музика за Вашето добро настроение
23:00
Народна музика
02:00
Телевизия „Родина” представя – „Поклон пред теб, майко Българийо” – концерт
04:30
Народна музика
05:00
„Фолклорна трапеза” – фолклорно предаване – повторение