Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Ноември 2012 година

bTV Action

06:00
Астробой – детски сериал
08:00
Смъртоносна Битка 2: Унищожението – фантастика, екшън, приключенски, САЩ
10:00
Умирай трудно 3 – екшън, приключенски, САЩ, 1995 г.
12:30
Зона Спорт
13:30
УЕФА Шампионска лига – обзорно предаване
14:00
Хрътките – актуално предаване с водещ Валентина Войкова
15:00
Беглецът – сериал
17:00
НепознатиТЕ – телевизионна поредица
18:00
Паприка – Анимация, Япония, 2006 г.
20:00
Хрътките – актуално предаване с водещ Валентина Войкова
21:00
Големите загадки – научно-популярна поредица
22:00
Матрицата – фантастика, екшън, приключенски, САЩ, 1999 г.
00:30
Хрътките(п) – актуално предаване с водещ Валентина Войкова
01:30
69 задължителни неща в секса(п) – еротична поредица на Playboy

bTV Cinema

06:00
Проби и грешки(п) – сериал
08:00
Сестрите Абът(п) – Драма, САЩ, 1997 г.
10:00
ПРЕМИЕРА: Избягай, ако можеш – сериал
11:00
Биячът на мравки(п) – Комедия, Приключенски, Анимация, САЩ, 2006 г.
13:00
Звездите отблизо – риалити поредица
13:30
Седем часа разлика(п) – сериал
14:30
Революция Z(п) – Секс, лъжи и музика, еп. 1
15:30
Изгряващо слънце(п) – Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 1993 г.
18:00
Кукумявки(п) – Комедия, Семеен, Приключенски, САЩ, 1995 г.
20:00
Избягай, ако можеш(п) – сериал
21:00
Кибритлии – Комедия, Драма, Криминален, САЩ, 2003 г.
23:00
Проби и грешки – Комедия, САЩ, 1997 г.
01:00
Добрите момчета – сериал

bTV Comedy

06:00
Аида(п) – сериали
07:00
Аламинут – комедиен сериал
08:00
Развитие в застой – сериал
09:00
Норм – комедиен сериал
09:30
Слънчева Филаделфия – сериал
10:00
Моето момиче(п) – Комедия,Драма,Романтичен, САЩ, 1991 г.
12:00
Магарешки истории(п) – сериал
13:00
Домашен арест(п) – ситком
14:00
Женени с деца – сериал
17:00
Шоуто на Слави(п) – вечерно токшоу
18:00
Норм – комедиен сериал
18:30
Слънчева Филаделфия – сериал
19:00
Развитие в застой(п) – сериал
20:00
Мис Таен агент – Комедия, Екшън, САЩ, 2000 г.
22:00
Магарешки истории – сериал
23:00
Разбиване(п) – турнир на Световната федерация по кеч
00:00
Женени с деца(п) – сериал
01:30
Ад в клетка – турнир на Световната федерация по кеч
03:00
Развитие в застой(п) – комедиен сериал
04:30
Аида(п) – комедиен сериал
05:00
Шоуто на Слави(п) – вечерно токшоу

bTV Lady

06:00
Застраховка за щастие – сериал, еп. 55, 56
08:00
Модни хроники(п) – лайфстайл предаване
08:30
Глобусът в Благоевград(п) – предаване за туризъм
09:00
Модерно(п) – токшоу
10:00
Трима братя, три сестри – сериал, еп. 149 – 152
14:00
Часът на мама(п) – токшоу
15:00
Топ модели – риалити шоу, сезон 10
16:00
Къде е Маги?(п) – сериал, еп. 20, 21
18:00
Клонинг – сериал, еп. 33, 34
20:00
Топ модели(п) – риалити шоу, с. 10
21:00
Кулинарна палитра – кулинарно предаване
21:30
Пътешествия – предаване за туризъм
22:00
Трима братя, три сестри(п) – сериал, еп. 149 – 152

Ring BG

01:30
ПРЯКО: Аржентина, Примера Дивисион
08:00
Център
08:20
Светът на спорта
09:20
Център
10:00
Русия, Премиер Лига
12:00
ФИФА футбол мондиал
12:30
ПРЯКО: Русия, Премиер Лига
14:30
Светът на голфа
16:00
Канадска борба
17:00
УЕФА Шампионска лига
19:00
Център
19:10
УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
19:40
Център
19:50
Светът на спорта
20:50
Център
21:10
УЕФА Шампионска лига
23:00
Център
23:15
ПРЯКО: Аржентина, Примера Дивисион
01:15
Център

Тв Родина

06:00
Телевизия „Родина” представя – мфг „Русалии” от с. Бачево
07:20
Народна музика
08:00
Народна музика за настроение
09:00
Телевизия „Родина” представя – детски фестивал „Утринна звезда” – Банско – архив
11:00
Стари градски песни
12:00
Народна музика за настроение
18:00
Телевизия „Родина” представя – мфг „Русалии” от с. Бачево
19:00
Стари градски песни
20:00
Народна музика за Вашето добро настроение
21:00
Телевизия „Родина” представя – „Златен кестен” – Петрич 2009 – гала-концерт – архив
23:30
Народна музика
02:00
Концерти от различни фестивали
04:30
Народна музика за настроение
05:00
„Фолклорна трапеза” – фолклорно предаване