Архив телевизионни програми

Начало » 2012 » Ноември » 26

Програма на телевизиите за 26 Ноември 2012 година

bTV

05:50
“Духът на здравето”/п./
06:45
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед”- дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев"- кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави”/п./
13:30
Женско царство"- сериал, еп. 38
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп.79
16:00
“Горките родители на богатите деца”- сериал, еп. 118
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:30
“Любов извън закона”- сериал, еп. 50
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Пепел от рози”- сериал, еп. 162, 163
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
“Шоуто на Слави”- вечерно токшоу
23:30
“Да отгледаш Хоуп”- сериал, еп. 21
00:00
“Излъжи ме"сериал, с.2, еп.7
01:00
“Прокурорът”- сериал, с.2, еп.7
01:50
“Преди обед”/п./
03:50
bTV Новините /п./
04:20
Модерно"/п./

bTV Action

06:00
Астробой"- детски сериал
07:00
“Батман: Дръзки и смели”- детски сериал
08:00
“Първият удар на Джеки Чан"екшън, комедия, САЩ 1996 г., Режисьор: Стенли Тонг
09:30
ФИФА Футбол Мондиал 2012 обзорно предаване
10:00
Зона спорт"/п/
11:00
Беглецът"/п/- сериал, еп. 4
12:00
“Големите загадки”/п/- научно-популярна поредица, еп. 10
13:00
“Код Криминално”/п/ - актуално предаване с водещ Мая Константинова
14:00
Последният бойскаут”/п/ - комедия, екшън, САЩ, 1991 г., Режисьор: Тони Скот
16:00
Вавилон 5"- сериал, сезон 4, еп.1
17:00
“Властелинът на готвачите”- сериал, еп. 15
18:00
“Менталист: Крадецът на мисли"сериал, с. 2, еп. 8
19:00
“Забравените”- сериал, еп. 8
20:00
“Кости”-сериал, сезон 4, еп. 2, 3
22:00
“Целувката на смъртта”- драма, криминален, Режисьор: Барбет Шрьодер, Актьори: Дейвид Карузо, Самюел Джексън, Николас Кейдж, Хелън Хънт, Катрин Ерб, Станли Тучи, Майкъл Рапаропт
00:00
“Кости”/п./- сериал, с. 3, еп. 2, 3

bTV Cinema

06:00
“В дълбоки води”/п./- сериал, еп. 1
07:00
“Паудър Парк”/п./- сериал, еп. 9
08:00
“Срещу гравитацията”- сериал, еп. 10
09:00
“Китайската кукла”/п./ - сериал, еп. 22
10:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, еп. 14
10:30
Полярен експрес"/п./ - Комедия, Фантастика, САЩ, 2004 г., Режисьор: Робърт Земекис, Актьори: Джош Хътчерсън, Том Ханкс, Крис Копола, Питър Сколари, Еди Дийзън, Майкъл Джетър
12:30
“В дълбоки води”- сериал, еп. 2
14:00
“Китайската кукла”- сериал, еп. 23
15:00
“Паудър Парк”- сериал, еп. 10
15:30
“Прозрачно минало”/п./ - Трилър, САЩ, 2000 г., Режисьор: Робърт Земекис, Актьори: Харисън Форд, Мишел Пфайфър, Даяна Скеруид, Джо Мортън, Джеймс Ремар
18:00
Досиетата Х"- сериал, еп. 15
19:00
“Срещу гравитацията”/п./- сериал, еп. 10
20:00
“Добрите момчета”- сериал, еп. 13
21:00
Киновечер: “Добрият син”- Трилър, Екшън, Драма, Семеен, САЩ, 1993 г., Режисьор: Джоузеф Рубен, Актьори: Маколи Кълкин, Даниел Кели, Кейт Брава, Илая Ууд, Уенди Крюсън, Жаклин Бруукс и др.
23:00
“Добрите момчета”/п./- сериал, еп. 13
00:00
Късно кино: “Дългото пътуване” -Драма, Хон Конг, Китай, Япония, 2006 г, Режисьор: Джан Имоу, Актьори: Шинобу Тераджима, Кен Такакура, Киичи Накаи

Fox Life

05:05
Животът на Браян - втори сезон, еп. 4
06:00
Кат и Ким - първи сезон, еп. 1
06:30
Мелиса и Джоуи - сериал, еп. 16
07:00
Щастлив край - първи сезон, еп. 8
07:25
Кат и Ким - първи сезон, еп. 1
08:00
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 13
08:50
Частна практика - трети сезон, еп. 14
09:45
Трий Хил - пети сезон, еп. 4
10:35
Любовна академия - първи сезон, еп. 7
11:30
Щастлив край - първи сезон, еп. 9
11:55
Мелиса и Джоуи - сериал, еп. 16
12:25
Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 15
12:55
Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 16
13:25
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 7
14:20
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 8
15:15
Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 9
16:15
Любовна академия - първи сезон, еп. 8
17:10
Тори и Дийн: И заживели щастливо риалити, еп. 6
18:05
На танци с мама - риалити, еп. 6
19:10
Частна практика - трети сезон, еп. 14
20:10
Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 9
21:10
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 11
22:10
Среща с Джордан - шести сезон, еп. 2
23:10
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 14
00:10
Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 15
00:40
Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 16
01:10
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 6
02:05
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 7
02:50
Довери се на журито - трети сезон, еп. 15
03:15
Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 9
04:00
Кат и Ким - първи сезон, еп. 1
04:35
Трий Хил - пети сезон, еп. 4

Kino Nova

06:20
“Повелителят на крадците"приключенски с уч. на Аарон Джонсън, Джаспър Харис, Роло Уийкс, Алис Конър, Джордж Маккей и др.,/п/
08:00
“Брат под прикритие”- екшън с уч. на Еди Грифин, Денис Ричардс, Крис Катън, Били Дий Уилямс, Чи Макбрайд и др.,/п/
10:00
“Трафик”- сериал, /п/
11:00
“Безследно изчезнали”- сериал, сезон 2,/п/
12:00
“Болница"Мърси”- сериал, /п/
13:00
“Трафик”- сериал
13:55
“Разбита Любов”- романтична комедия с уч. на Аманда Байнс, Крис Кърмак, Джонатан Бенет, Джейми-Лин Сиглър, Фред Уилърд и др.
15:35
“Човек отвътре”- криминален с уч. на Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Кристофър Плъмър, Уилям Дефо, Чиуетел Еджиофор и др.,/п/
18:00
“Болница"Мърси”- сериал
19:00
“Безследно изчезнали”- сериал, сезон 2
19:55
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3
21:10
Мисията невъзможна"- екшън с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Джон Войт, Жан Рено, Брайън Де Палма, Хенри Черни, Еманюел Беар и др.
23:25
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3 /п/
00:40
“Разбита Любов”- романтична комедия с уч. на Аманда Байнс, Крис Кърмак, Джонатан Бенет, Джейми-Лин Сиглър, Фред Уилърд и др.,/п/
02:00
“Шаферката”- ужаси с уч. на Линда Пърл, Линдън Ашби, Шанън Стърджис, Брус Динсмор, Даниел Кинд и др.

БНТ 1

05:55
Бразди/п/
06:25
В час ли си: Моето училище
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария - магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Вяра и общество с Горан Благоев/п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сен Тропе - тв филм /201 епизод/
15:20
Телепазарен прозорец
15:35
Ангели приятели - анимационен филм/п/
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3085 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:40
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
18:45
Завръщане в Брайдсхед - тв филм /11, последен епизод,
19:45
Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче/п/
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Момчетата от"Медисън"авеню 13-сериен тв филм /САЩ, 2007г./, 1 епизод, режисьор Ед Бианки, в ролите: Джон Хам, Елизабет Мос, Винсънт Картхайзър и др.
22:00
В кадър- публицистична рубрика за документални филми
22:30
Икономически новини
22:55
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Срещу новините/п/
00:45
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:30
Завръщане в Брайдсхед - тв филм /11, последен епизод,
02:15
По света и у нас /п от 20:00/
03:00
Момчетата от"Медисън"авеню - тв филм /1 епизод/п/
03:50
Видеоклипове
04:05
Днес и утре/п/
04:20
Малки истории/п/
04:30
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

06:00
Маями Вайс”- сериал, сезон 4, /п/
06:50
“Кунг Фу: Легендата продължава"сериал, сезон 3, /п/
07:45
“18 колела на справедливостта"сериал, сезон 2, /п/
09:00
Херкулес"- сериал, сезон 5, /п/
10:00
“Книгата на мечовете”- екшън с уч. на Хо Сунг Пак, Лис Ломбардо, Таймак Гуари, Кевин Ула Кристи и др., /п/
12:00
“Мисия: Моят Дом”- предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 6,/п/
13:30
Маями Вайс”- сериал, сезон 4
14:30
Комисар Рекс"- сериал,сезон 6, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава"сериал, сезон 3
16:30
Херкулес"- сериал, сезон 6
17:30
“18 колела на справедливостта"сериал, сезон 2
18:30
“Питайте Джим”- сериал, сезон 2
19:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс"- сериал,сезон 7
21:00
“Закон и ред: Лос Анджелис”- сериал, сезон 1
22:00
“Делта Форс”- екшън с уч. на Джо Бишъп, Хана Шигула, Робърт Форстър, Мартин Болсъм, Лий Марвин, Джордж Кенеди и др.
00:30
“Закон и ред: Лос Анджелис”- сериал, сезон 1, /п/
01:20
“Горещи моменти”- еротика
03:20
“Национална лотария”/п/
03:45
“Куинс Парк Рейнджърс - Челси” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:10
“Ветровете на любовта”- сериен филм /п/
07:00
Забранена любов"- сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети"- предаване
08:00
“Росалинда”- сериен филм, /п/
09:30
“Сделка или не”- телевизионна игра
10:30
“Долината на слънцето”- сериен филм, /п/
11:30
“Росалинда”- сериен филм
12:30
“Ветровете на любовта”- сериен филм
13:30
BIG BROTHER: ALL STARS 2012 реалити шоу, на живо от къщата
15:00
“1001 Нощ”- сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Огнено сърце”- сериен филм, /п/
18:00
Малки жени"- сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00
BIG BROTHER: ALL STARS 2012 реалити шоу, /п/
20:00
“1001 Нощ”- сериен филм, 2 епизода
22:00
“Огнено сърце”- сериен филм
23:00
“Забраненият плод”- сериен филм, /п/
00:30
“Сделка или не”- телевизионна игра, /п/
01:20
Забранена любов"- сериен филм

ТВ 7

05:00
Топ 20 на Форбс: Богати и известни под 25
05:45
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 2, еп. 16
06:05
“Жега”, разследваща журналистика, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Кралица на шопинга”, риалити шоу, повторение
12:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 2, еп. 17, САЩ, 2003;
12:30
Новини
13:00
“Катерина и нейните дъщери”, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 3, еп. 13;
14:00
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 6, еп. 5; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 2, еп. 18, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
“Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
“Кралица на шопинга”, риалити шоу
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 1; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
21:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
22:00
“Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999, сезон 4, еп. 3; В ролите: Джеймс Гандолфини, Хал Холбрук, Еди Фалк, Лорейн Браско
00:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
00:30
“Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:30
“Кралица на шопинга”, риалити шоу, повторение
02:30
“Гореща точка”, публицистика, повторение
03:20
Новини
03:45
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999, сезон 4, еп. 3
04:40
“Фрейзър”, комедиен сериал, САЩ, сезон 8, еп. 1