Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Декември 2012 година

bTV

05:20
Кухнята на Звездев” /п./
05:50
Горките родители на богатите деца” /п./ - сериал, еп. 129
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Женско царство” - сериал, еп. 50
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп. 91
16:00
Горките родители на богатите деца” - сериал, еп. 130
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:30
“Любов извън закона” - сериал, еп. 62
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети” - сериал, еп. 50
21:00
Столичани в повече” - сериал, с. 4, еп. 13
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“По средата” - сериал, еп. 11
00:00
Излъжи ме” - сериал, с. 2, еп. 19
01:00
Срещу гравитацията"- сериал, еп. 3
01:50
“Преди обед” /п./
03:50
bTV Новините /п./
04:20
Такъв е животът : Истинските герои” /п./

bTV Action

06:00
“Батман: Дръзки и смели” детски сериал
08:00
Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 2, еп. 18
09:00
Вавилон 5” /п/ - сериал, еп. 12
10:00
Кости” /п/- сериал, сезон 4, еп. 12,13
12:00
“Най-доброто за теб” научнопопулярна поредица, с.2, еп. 23
14:00
“Жив детонатор” /п/ Екшън,Приключенски, Режисьор: Кристиан Дюгей, Актьори: Пиърс Броснан, Рон Силвър, Бен Крос, Лиза Елбахер, Тони Плана, Ал Уаксман, Брент Дженингс, Филип Бейкър Хол, Майкъл Джерард, Клемент вон Франкенщайн, Айван Рот, Селма Арчърд
15:30
“BTV Репортерите”
16:00
Вавилон 5” - сериал, сезон 4, еп. 13
17:00
“Големите загадки”- научнопопулярна поредица,еп.5
19:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 2, еп. 19
20:00
Кости” - сериал,еп.14,15
22:00
“Най-търсеният” Трилър,Екшън,Военен ,Режисьор: Дейвид Глен Хоган, Актьори: Кийнън Айвъри Уайънс, Джон Войт, Джил Хенеси, Пол Сорвино, Робърт Кълп, Ерик Робъртс и др.
00:00
“Експериментът” /п/ - сериал,с.2, еп. 2
01:00
Кости” /п/ - сериал, с.4, еп.13

Fox Life

05:00
Семейните бижута на Демона втори сезон ,еп. 3
05:30
Семейните бижута на Демона втори сезон ,еп. 4
05:50
Кат и Ким - първи сезон ,еп. 11
06:15
Трий Хил - пети сезон ,еп. 15
07:10
Мелиса и Джоуи - сериал ,еп. 28
07:40
Частна практика - четвърти сезон ,еп. 2
08:35
Кат и Ким - първи сезон ,еп. 12
09:05
Мелиса и Джоуи - сериал ,еп. 29
09:35
Как се запознах с майка ви шести сезон ,еп. 13
10:05
Как се запознах с майка ви шести сезон ,еп. 14
10:35
Трий Хил - пети сезон ,еп. 16
11:30
Частна практика - четвърти сезон ,еп. 14
12:25
Сексът и градът - първи сезон ,еп. 5
12:55
Сексът и градът - първи сезон ,еп. 6
13:25
Любовна академия - първи сезон ,еп. 8
14:20
Семейните бижута на Демона втори сезон ,еп. 5
14:50
Семейните бижута на Демона втори сезон ,еп. 6
15:15
Среща с Джордан - първи сезон ,еп. 8
16:10
Среща с Джордан - първи сезон ,еп. 9
17:10
Как се запознах с майка ви шести сезон ,еп. 15
17:40
Как се запознах с майка ви шести сезон ,еп. 16
18:10
Частна практика - четвърти сезон ,еп. 3
19:10
Анатомията на Грей - осми сезон ,еп. 20
20:10
Анатомията на Грей - осми сезон ,еп. 21
21:10
В стил Джейн - първи сезон ,еп. 11
22:10
Отчаяни съпруги - осми сезон ,еп. 23
23:10
Шепот от отвъдното - четвърти сезон ,еп. 8
00:10
Среща с Джордан - първи сезон ,еп. 10
01:05
Среща с Джордан - първи сезон ,еп. 11
02:00
Анатомията на Грей - осми сезон ,еп. 21
02:50
Как се запознах с майка ви шести сезон ,еп. 15
03:20
Как се запознах с майка ви шести сезон ,еп. 16
03:50
Кат и Ким - първи сезон ,еп. 12
04:15
Любовна академия - първи сезон ,еп. 8

Kino Nova

06:15
“В сърцето на бурята”- трилър с уч. на Том Кавана, Мелиса Гилбърт, Маркъс Л. Браун и др.,/п/
07:50
“Ледена жътва”- криминална комедия с уч. на Джон Кюсак, Били Боб Торнтън, Лара Филипс, Нед Белами, Кони Нилсен и др.
10:00
“Да ти паднат 100 хиляди”- тв игра
11:00
Безследно изчезнали"- сериал, сезон 3,/п/
12:00
“Болница “Мърси”- сериал, /п/
13:00
Престъпни намерения"- сериал, сезон 2
13:55
“Хотел на мечтите: Обединени арабски емирства”- романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Соня Киршбергер, Михаела Май, Волф Рот и др.
15:40
“Хазарт”- драма с уч. на Ал Пачино, Матю Макконахи, Рене Русо, Джеръми Пивън, Арманд Асанте и др.,/п/
18:00
“Болница “Мърси”- сериал
19:00
Безследно изчезнали"- сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението " сериал, сезон 10
21:00
Белязаният"- трилър с уч. на Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджия, Мъри Ейбрахам и др.
00:20
“От местопрестъплението " сериал, сезон 10, /п/
01:10
“Хотел на мечтите: Обединени арабски емирства”- романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Соня Киршбергер, Михаела Май, Волф Рот и др.,/п/
02:40
“Рояк”- трилър с уч. на Джонатан Мален, Майкъл Шенкс, Карол Алт и др.

БНТ 1

05:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
06:00
Дързост и красота - тв филм /3094 епизод/п/
06:25
В час ли си: Моето училище
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Малки истории - коментарно предаване
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Референдум - публицистично шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе - тв филм /208 епизод/
15:10
Телепазарен прозорец
15:25
Ангели приятели - анимационен филм/п/
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Апартаментът с Марта Вачкова - ток шоу
17:05
Дързост и красота - тв филм /3095 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:40
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
18:45
До утрото на новата ни среща - тв филм /4 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче/п/
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Момчетата от “Медисън” авеню тв филм /7 епизод/
22:00
Открито с Валя Ахчиева предаване за разследваща журналистика
22:30
Икономически новини - информационна емисия
22:55
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:00
Шоуто на Канала/п/
01:00
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:45
До утрото на новата ни среща - тв филм /4 епизод/п/
02:35
По света и у нас /п от 20:00/
03:20
Момчетата от “Медисън” авеню тв филм /7 епизод/п/
04:10
Видеоклипове
04:20
Малки истории/п/
04:30
Денис и приятели - късно вечерно шоу

Диема

06:00
Маями Вайс” - сериал, сезон 4, /п/
06:50
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4, /п/
07:45
Елитни части” - сериал, сезон 1, /п/
09:00
Среднощен ездач"- сериал, /п/
10:00
“Човек на града” - комедия с уч. на Джон Клийс, Майк Байндър, Джина Гершон, Амбър Валета, Бен Афлек, Ребека Ромиян и др.
12:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2,/п/
12:30
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 6,/п/
13:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 4
14:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 7, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4
16:30
Среднощен ездач"- сериал
17:30
Елитни части” - сериал, сезон 1
18:30
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2
19:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 7
21:00
Закон и ред: Лос Анджелис"сериал, сезон 1
22:00
“Под кръстосан огън” - екшън с уч. на Клинт Истууд, Сондра Локи, Пат Хингъл и др.
00:10
Закон и ред: Лос Анджелис"сериал, сезон 1, /п/
01:00
“Горещи моменти” - еротика
03:00
“Национална лотария” /п/
03:30
“Евертън - Саутхямптън” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:45
Ветровете на любовта"- сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети"- предаване
08:00
Росалинда"- сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не"- телевизионна игра
10:30
“Долината на слънцето”- сериен филм, /п/
11:30
Росалинда"- сериен филм
12:30
Ветровете на любовта"- сериен филм
13:30
BIG BROTHER: ALL STARS 2012 реалити шоу, на живо от къщата
15:00
“1001 Нощ”- сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Огнено сърце”- сериен филм, /п/
18:00
Малки жени"- сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00
BIG BROTHER: ALL STARS 2012 реалити шоу, /п/
20:00
“1001 Нощ”- сериен филм, 2 епизода
22:00
“Огнено сърце”- сериен филм
23:00
“Забраненият плод”- сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не"- телевизионна игра, /п/

СКАТ

07:00
Приказки с Ванчето” - предаване за най-малките
12:45
От упор” /повторение/
14:15
Паралакс” /повторение/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов
20:00
Дискусионно студио” с водещ Велизар Енчев /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
03:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/повторение/

ТВ 7

05:10
Нещата от живота”, ток шоу, повторение
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 1, част 2
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Кралица на шопинга”, риалити шоу, повторение
12:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 3, еп. 5, САЩ, 2003;
12:30
Новини
13:00
“Триумфът на червилата”, сериал, комедия, драма, сезон 2, еп. 2, САЩ, 2009; В ролите: Брук Шийлдс, Ким Рейвър, Линдзи Прайс
14:00
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 6, еп. 18; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 3, еп. 6, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 2; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 13; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
21:00
Скрити доказателства”, сериал, криминална драма, сезон 1, еп. 7, САЩ, 2011; В ролите: Дана Делъни, Джери Раян, Уиндел Миделбрукс
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999, сезон 5, еп. 1; В ролите: Джеймс Гандолфини, Хал Холбрук, Еди Фалк, Лорейн Браско
00:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
00:30
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:25
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:15
Новини
02:40
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999, сезон 5, еп. 1
03:40
Фрейзър”, комедиен сериал, САЩ, сезон 8, еп. 19
04:20
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение
04:45
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение