Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Януари 2013 година

bTV

05:20
Кухнята на Звездев"/п./
05:50
Американска наследница"/п./ сериал, еп. 17
06:45
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед”- дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев”- кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави"/п./
13:30
Женско царство”- сериал, еп. 69
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп. 110
16:00
Американска наследница“сериал, еп. 18
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице”- публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:30
“Любов извън закона”- сериал, еп. 81
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети”- сериал, еп. 71
21:00
“Огледален свят”- сериал, еп. 3
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави”- вечерно токшоу
23:30
" По средата"- сериал, с. 2, еп. 6
00:00
Дневниците на вампира”- сериал, с. 1, еп. 6
00:50
Офисът”- сериал, с. 5, еп. 13, 14
01:30
“Преди обед”/п./
03:10
bTV Новините /п./
03:40
“Някой те наблюдава”/п./ - сериал, еп. 110
04:30
“Търси се…"/п./

bTV Action

06:00
“Спайдърмен”- детски сериал
07:30
“Батман на бъдещето”- детски сериал
10:00
Извън играта"/п/ - сериал, с.2, еп. 15
11:00
Кости"/п/ - сериал, с.3, еп.10
13:00
Лице в лице”- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Ловът на орела 1”/п/ - военен, Режисьор: Браян Клайд, Актьори: Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Рутгер Хауер, Джо Суба, Бен Милър и др
18:00
Извън играта”- сериал, с.2, еп.16
19:00
“Експериментът”- сериал, с.2, еп. 22
20:00
Кости”- сериал , с.3, еп. 11
21:00
“Щитът”- сериал, с.1, еп. 11
22:00
“Ловът на орела 2”- Екшън, Режисьор: Хенри Крум, Актьори: Марк Дакасос, , Рутгер Хауер, Джеф Фей, Джери Корпуз и др
01:30
Най-добрият нинджа”- японско риалити шоу

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа"/п./ сериал, с. 2, еп. 9
07:00
“90210”/п./ - сериал, с. 2, еп. 13
08:00
“Никита”/п./ - сериал, еп. 10
09:00
“В дълбоки води”/п./ - сериал, еп. 5
10:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 3, еп. 1
11:00
“Аз, съдникът”/п./ - Приключенски, Криминален, САЩ, 1982 г., Режисьор: Ричард Хефрон, В ролите: Барбара Карера, Пол Сорвино, Джефри Луис, Алън Кинг, Арманд Асанте
13:00
Престъпления от класа”- сериал, с. 2, еп. 10
14:00
“В дълбоки води”- сериал, еп. 6
15:00
“90210”- сериал, с. 2, еп. 14
16:00
Кметството"/п./ - Трилър, САЩ, 1996 г., Режисьор: Харолд Бекър, В ролите: Ал Пачино, Джон Кюсак, Бриджит Фонда, Дени Айело, Мартин Ландау, Дейвид Пеймър
18:00
Досиетата Х”- сериал, с. 3, еп. 2
19:00
“Никита”- сериал, еп. 11
20:00
Синове на анархията”- сериал, с. 3, еп. 11
21:00
Киновечер:“Худини”- Драма, Биографичен, Документален, Режисьор: Пен Деншам, В ролите: Джонатан Шаех, Стейси Едуардс, Пол Сорвино, Риа Пърлман, Дейвид Уорнър, Марк Руфало, Джордж Сегал
23:00
Синове на анархията"/п./ - сериал, с. 3, еп. 11
00:00
Късно кино:“Криеница”- Мистерия, Трилър, Ужаси, САЩ, 2005 г., Режисьор: Джон Полсъм, В ролите: Робърт Де Ниро, Дакота Фанинг, Елизабет Шу, Дилън Бейкър и др.

Fox Life

05:00
Колеги гадняри - първи сезон ,еп. 19
05:25
Колеги гадняри - първи сезон ,еп. 20
06:00
Да живееш с Фран - втори сезон ,еп. 5
06:25
Колеги гадняри - първи сезон ,еп. 19
06:50
Колеги гадняри - първи сезон ,еп. 20
07:15
Разведен - втори сезон ,еп. 2
07:40
Жега в Кливланд - първи сезон ,еп. 7
08:05
Жега в Кливланд - първи сезон ,еп. 8
08:35
Да живееш с Фран - втори сезон ,еп. 6
09:05
Разведен - втори сезон ,еп. 3
09:35
Агнешко - втори сезон ,еп. 13
10:05
Агнешко - втори сезон ,еп. 14
10:35
Колеги гадняри - първи сезон ,еп. 21
11:05
Колеги гадняри - първи сезон ,еп. 22
11:35
Приготвено и изядено - кулинарно предаване ,еп. 11
11:45
Среща с Джордан - шести сезон ,еп. 10
12:40
Среща с Джордан - шести сезон ,еп. 11
13:40
Господарите на танца ,еп. 5
14:35
Затрупани - втори сезон ,еп. 9
15:30
Анатомията на Грей - шести сезон ,еп. 3
16:25
Среща с Джордан - трети сезон ,еп. 2
17:20
Агнешко - втори сезон ,еп. 15
17:50
Агнешко - втори сезон ,еп. 16
18:20
Жега в Кливланд - първи сезон ,еп. 9
18:50
Жега в Кливланд - първи сезон ,еп. 10
19:15
Отчаяни съпруги - шести сезон ,еп. 3
20:10
Анатомията на Грей - шести сезон ,еп. 4
21:05
Частна практика - четвърти сезон ,еп. 19
22:00
Мелиса и Джоуи - втори сезон ,еп. 3
22:30
Мелиса и Джоуи - втори сезон ,еп. 4
22:55
Шепот от отвъдното - пети сезон ,еп. 9
23:50
Среща с Джордан - трети сезон ,еп. 3
00:40
Затрупани - втори сезон ,еп. 10
01:30
Отчаяни съпруги - шести сезон ,еп. 4
02:15
Среща с Джордан - втори сезон ,еп. 10
03:00
Да живееш с Фран - втори сезон ,еп. 6
03:25
Господарите на танца ,еп. 5
04:15
Среща с Джордан - втори сезон ,еп. 11

Kino Nova

06:00
Обирът”- екшън с уч. на Кейти Грифин, Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др.
07:40
“Тайна”- драма с уч. на Патрик Брюел, Матьо Амарлик, Сесил Де Франс, Людивин Сание, Жули Депардийо и др.
10:00
“Болница"Мърси”"- сериал, /п/
11:00
Д-р Хаус”- сериал, сезон 1,/п/
12:00
“Събитието”- сериал, /п/
13:00
“Болница"Мърси”"- сериал
14:00
Убийства в Мидсъмър”- сериал, сезон 2
16:10
“Футболен татко”- комедия с уч. на Уил Феръл, Робърт Дювал, Кейт Уолш, Майк Дитка и др.,/п/
18:00
“Събитието”- сериал
19:00
Д-р Хаус”- сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями“сериал, сезон 8
21:00
“Ритай като Бекъм”- комедия с уч. на Кийра Найтли, Джонатан Рис Майърс, Парминдер Награ, Анупам Кхер, Арчи Панджаби и др.
23:10
От местопрестъплението: Маями“сериал, сезон 8, /п/
00:00
Убийства в Мидсъмър”- сериал, сезон 2,/п/
01:45
“Ламарина”- ужаси с уч. на Елена Бабенко, Михаил Ефремов, Вячеслав Разбегаев, Анатолий Белий и др.

БНТ 1

05:35
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
06:05
Дързост и красота - тв филм /3106 епизод/п/
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
07:30
Референдум 2013: Клипове
08:10
Референдум 2013: Хроники
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:20
Референдум 2013: Клипове
12:25
Спортни новини
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Студени следи с Надя Обретенова/п/
14:00
Заседание на Временната парламентарна анкетна комисия за проверка на проекта АЕЦ"Белене" - пряко предаване
15:10
Телепазарен прозорец
15:25
Ангели приятели - анимационен филм/п/
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:15
Референдум 2013: Клипове
16:20
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3107 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:30
Референдум 2013: Хроники
18:35
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
18:40
Референдум 2013: Клипове
18:45
Любов за Лидия - тв филм /13, последен епизод/
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:40
Референдум 2013: Хроники
20:45
Спортни новини
20:55
Референдум 2013: Клипове
21:00
Референдум - публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Виж БиБиСи:“Великите влюбени на ХХ век: Пиър Анджели и Джеймс Дийн”- документален филм
22:30
Икономически новини Референдум 2013: Хроники
22:55
Зелена светлина Референдум 2013: Клипове
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:00
Рали"Дакар"2013 /дневник/
00:25
В кадър: Незавършен разговор с Калата/п/
01:10
Референдум 2013: Клипове
01:15
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
02:00
По света и у нас /п от 20:00/
02:45
Любов за Лидия - тв филм /13, последен епизод/п/
03:35
Икономически новини/п/
04:05
Днес и утре/п/
04:25
Малки истории/п/
04:35
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

06:00
Маями Вайс”- сериал, сезон 5, /п/
06:50
“Зина - принцесата войн”- сериал, сезон 5, /п/
07:45
“Новата мисия невъзможна"сериал, сезон 1, /п/
09:00
Среднощен ездач”- сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Без предпазител”- екшън с уч. на Вини Джоунс, Моника Кийна, Джеси Меткалф, Кори Лардж и др., /п/
12:00
Теория за големия взрив”- сериал, сезон 3, /п/
12:30
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7, /п/
13:30
Маями Вайс”- сериал, сезон 5
14:30
“Кобра 11”- сериал,сезон 15, /п/
15:30
“Зина - принцесата войн”- сериал, сезон 5
16:30
Среднощен ездач”- сериал, сезон 2
17:30
“Новата мисия невъзможна"сериал, сезон 1
18:30
Теория за големия взрив”- сериал, сезон 3
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7
20:00
“Кобра 11”- сериал,сезон 15
21:00
“Екип"Алфа”- сериал, сезон 1
22:00
“Битка за планетата”- драма с уч. Моника Мей, Кевин Томпсън, Зак Уорд и др.
23:40
“Екип"Алфа”- сериал, сезон 1, /п/
00:30
“Горещи моменти”- еротика
03:30
Mач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:45
Ева Луна”- сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети”- предаване
08:00
Росалинда”- сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не”- телевизионна игра
10:30
Долината на слънцето”- сериен филм, /п/
11:30
Росалинда”- сериен филм
12:30
Ева Луна”- сериен филм
13:30
“Аурора”- сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети”- предаване,/п/
15:00
“1001 Нощ”- сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Огнено сърце”- сериен филм, /п/
18:00
Малки жени”- сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00
“Светски новини”/п/
19:05
“Аурора”- сериен филм
20:00
“1001 Нощ”- сериен филм, 2 епизода
22:00
“Огнено сърце”- сериен филм
23:00
“Млечният път”- сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не”- телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:10
Нещата от живота”, ток шоу, повторение
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 20
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 7, еп. 7; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева
12:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 10, САЩ, 2003;
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 2, еп. 8; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Лекар в Аляска”, сериал, комедия, драма, САЩ, 1992, сезон 1, еп. 5; В ролите: Роб Мороу, Бари Корбин, Жанин Търнър
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 11, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 21; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Страсти в Тоскана”, сериал, романтичен, Италия, 2012, еп. 9 и 10;
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
Българи на рали"Дакар"
23:10
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999, сезон 6, еп. 1; В ролите: Джеймс Гандолфини, Хал Холбрук, Еди Фалк, Лорейн Браско
00:10
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 2, еп. 1; В ролите: Гордън Кей, Кармен Силвера, Роуз Хил, Вики Мишел
00:40
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:35
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:25
Новини
02:50
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999, сезон 6, еп. 1
03:40
Фрейзър”, комедиен сериал, САЩ, сезон 10, еп. 14 и 15
04:20
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение
04:45
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение