Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Януари 2013 година

bTV

05:20
Кухнята на Звездев"/п./
05:50
Американска наследница"/п./ сериал, еп. 19
06:45
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед”- дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев”- кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави"/п./
13:30
Женско царство”- сериал, еп. 71
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп. 112
16:00
Американска наследница”- сериал, еп. 20
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице”- публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:30
“Любов извън закона”- сериал, еп. 83
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети”- сериал, еп. 73
21:00
“Огледален свят”- сериал, еп. 5
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави”- вечерно токшоу
23:30
“По средата”- сериал, с. 2, еп. 8
00:00
Дневниците на вампира”- сериал, с. 1, еп. 8
00:50
Офисът”- сериал, с. 5, еп. 17, 18
01:30
“Преди обед”/п./
03:10
bTV Новините /п./
03:40
“Някой те наблюдава”/п./ - сериал, еп. 112
04:30
Кухнята на Звездев"/п./

bTV Action

06:00
“Спайдърмен”- детски сериал
07:30
“Батман на бъдещето”- детски сериал
08:30
“Проект"Зета”- детски сериал
09:00
“Армейски готвачи”/п/- документална поредица, еп.3
10:00
Извън играта"/п/- сериал, с.3, еп.1
12:00
“Щитът”/п/- сериал, с.1, еп.12
14:00
Заместникът"/п/- Трилър,Екшън, Режисьор: Саймън Фелоус, Актьори: Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Уилям Тейпли, Алан Маккена
17:00
“Армейски готвачи”- документална поредица, еп.4
18:00
Извън играта”- сериал, с.3, еп.2
19:00
“Експериментът”- сериал, с.3, еп. 2
21:00
“Щитът”- сериал,с.1, еп.13
22:00
“Очите на скалите 2”- Романтичен, Трилър, Режисьор: Мартин Уейз, Актьори: Майкъл Макмилян, Джесика Стръп, Флекс Александър и др.
00:05
“Експериментът”/п/- сериал, с.3,еп.2
01:00
" Извън играта"/п/- сериал, с.3, еп.2

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа"/п./ сериал, с. 2, еп. 11
07:00
“90210”/п./- сериал, с. 2, еп. 15
08:00
“Никита”- сериал, еп. 12
09:00
Синове на анархията"/п./ сериал, с. 3, еп. 12
10:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 3, еп. 3
11:00
“Да живее Лас Вегас”/п./ - Комедия, Романтичен, Музикален, САЩ, 1964 г., Режисьор: Джордж Сидни, В ролите: Елвис Пресли, Ан-Маргрет, Цезар Данова, Ники Блеър и др.
13:00
Престъпления от класа”- сериал, с. 2, еп. 12
14:00
Синове на анархията”- сериал, с. 3, еп. 2
15:00
“90210”- сериал, с.2, еп. 16
16:00
Перфектно убийство"/п./ Трилър, Романтичен, САЩ, 1998 г., Режисьор: Андрю Дейвис, В ролите: Гуинет Полтроу, Майкъл Дъглас, Виго Мортенсен
18:00
Досиетата Х”- сериал, с. 3, еп. 4
19:00
“Никита”- сериал, еп. 13
20:00
Синове на анархията”- сериал, с. 3, еп. 13
21:00
Киновечер:“Тъмно минало"Трилър, САЩ, 2005 г., Режисьор: Дейвид Кронънбърг, В ролите: Мария Бело, Стивън Макхати, Аштън Холмс, Уилям Хърт, Виго Мортенсен и др.
23:30
Синове на анархията"/п./ сериал, с. 3, еп. 13
00:00
Късно кино:"Тунелът на смъртта" - Ужаси, САЩ, 2006 г., Режисьор: Филип Ейдриън Буут, В ролите: Стефани Хъкби, Кристин Новак, Ани Бъркстийд

Fox Life

05:00
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 1
05:25
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 2
06:00
Да живееш с Фран - втори сезон ,еп. 7
06:25
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 1
06:50
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 2
07:15
Разведен - втори сезон ,еп. 4
07:40
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 1
08:05
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 2
08:35
Да живееш с Фран - втори сезон ,еп. 8
09:05
Разведен - втори сезон ,еп. 5
09:35
Агнешко - втори сезон ,еп. 17
10:05
Агнешко - втори сезон ,еп. 18
10:35
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 3
11:05
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 4
11:35
Приготвено и изядено - кулинарно предаване ,еп. 13
11:45
В стил Джейн - първи сезон ,еп. 16
12:40
Бивши - първи сезон ,еп. 9
13:10
Бивши - първи сезон ,еп. 10
13:40
Бивши - първи сезон ,еп. 11
14:10
Бивши - първи сезон ,еп. 12
14:35
Затрупани - втори сезон ,еп. 11
15:30
Анатомията на Грей - шести сезон ,еп. 5
16:25
Среща с Джордан - трети сезон ,еп. 4
17:20
Агнешко - втори сезон ,еп. 19
17:50
Агнешко - втори сезон ,еп. 20
18:20
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 3
18:50
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 4
19:15
Отчаяни съпруги - шести сезон ,еп. 5
20:10
Анатомията на Грей - шести сезон ,еп. 6
21:05
Да бъдеш Ерика - първи сезон ,еп. 8
22:00
Жега в Кливланд - трети сезон ,еп. 13
22:30
Жега в Кливланд - трети сезон ,еп. 14
22:55
Шепот от отвъдното - пети сезон ,еп. 11
23:50
Среща с Джордан - трети сезон ,еп. 5
00:40
Затрупани - втори сезон ,еп. 12
01:30
Отчаяни съпруги - шести сезон ,еп. 6
02:15
Среща с Джордан - втори сезон ,еп. 12
03:00
Да живееш с Фран - втори сезон ,еп. 8
03:25
Господарите на танца ,еп. 7
04:15
Среща с Джордан - втори сезон ,еп. 13

Kino Nova

06:00
“Злият везир”- комедия с уч. на Микаел Юн, Жак Вилер, Оливие Барух, Арно Шеврие, Бернар Фарси и др.,/п/
07:40
“Облъчване”- драма с уч. на Жак Дютронк, Лора Сме, Марте Келер, Паскал Елбе, Алексис Лоре и др.
09:55
“Болница"Мърси”"- сериал, /п/
10:50
Д-р Хаус”- сериал, сезон 1, 2 епизода, /п/
12:50
“Болница"Мърси”"- сериал
13:45
Убийства в Мидсъмър”- сериал, сезон 3
15:45
Бързи момчета”- екшън с уч. на Лорънс Фишбърн, Орландо Джоунс, Брендан Фър и др.,/п/
18:00
Д-р Хаус”- сериал, сезон 1, 2 епизода
20:00
От местопрестъплението: Маями“сериал, сезон 8
21:00
“Гаднярът”- комедия с уч. на Вини Джоунс, Джейсън Стейтъм, Дейвид Кели, Дейвид Хемингс, Джейсън Флеминг, Ралф Браун и др.
22:55
От местопрестъплението: Маями“сериал, сезон 8, /п/
23:50
Убийства в Мидсъмър”- сериал, сезон 3,/п/
01:40
Служител на месеца”- комедия с уч. на Мат Дилън, Стив Зан, Кристина Апългейт и др.

БНТ 1

05:35
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
06:05
Дързост и красота - тв филм /3108 епизод/п/
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
07:30
Референдум 2013: Клипове
08:10
Референдум 2013: Хроники
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва в библиотеката
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:20
Референдум 2013: Клипове
12:25
Спортни новини
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Открито с Валя Ахчиева/п/
13:30
В кадър: Цената на несвободата/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе - тв филм /220 епизод/
15:10
Телепазарен прозорец
15:25
Ангели приятели - анимационен филм/п/
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:15
Референдум 2013: Клипове
16:20
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3109 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:15
Референдум 2013: Хроники
18:20
Зелена светлина- еко рубрика на"По света и у нас"
18:25
Референдум 2013: Клипове
18:30
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:45
Жребият - 7-сериен тв филм /България, 1993г./, 1 серия, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Коста Цонев, Атанас Атанасов, Марин Янев и др.
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:40
Референдум 2013: Хроники
20:45
Спортни новини
20:55
Референдум 2013: Клипове
21:00
Момчетата от"Медисън"авеню - тв филм /4 епизод/
22:00
Виж БиБиСи:“Великите влюбени на ХХ век: Наташа Рамбова и Рудолф Валентино”- документален филм
22:30
Икономически новини Референдум 2013: Хроники
22:55
Зелена светлина Референдум 2013: Клипове
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:00
Рали"Дакар"2013 /дневник/
00:25
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:05
Референдум 2013: Клипове
01:10
Жребият - тв филм /1 серия/п/
02:05
По света и у нас /п от 20:00/
02:50
Момчетата от"Медисън"авеню - тв филм /4 епизод/п/
03:40
Икономически новини/п/
04:10
Днес и утре/п/
04:25
Малки истории/п/
04:35
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

06:00
Маями Вайс”- сериал, сезон 5, /п/
06:50
“Зина - принцесата войн”- сериал, сезон 5, /п/
07:45
“Новата мисия невъзможна"сериал, сезон 1, /п/
09:00
Среднощен ездач”- сериал, сезон 2, /п/
10:00
В клопка”- екшън с уч. на Чарлийз Терон, Къртни Лав, Кевин Бейкън, Дакота Фанинг, Стюарт Таунсенд и др.
12:00
Теория за големия взрив”- сериал, сезон 3, /п/
12:30
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7, /п/
13:30
Маями Вайс”- сериал, сезон 5
14:30
“Кобра 11”- сериал,сезон 15, /п/
15:30
“Зина - принцесата войн”- сериал, сезон 5
16:30
Среднощен ездач”- сериал, сезон 2
17:30
“Новата мисия невъзможна"сериал, сезон 1
18:30
Теория за големия взрив”- сериал, сезон 3
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7
20:00
“Кобра 11”- сериал,сезон 15
21:00
“Екип"Алфа”- сериал, сезон 2
22:00
“Кралят на скорпионите”- приключенски екшън с уч. на Дуейн Джонсън - Скалата, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Хю, Бернард Хил, Ралф Моулър и др.
23:45
“Екип"Алфа”- сериал, сезон 2, /п/
00:35
“Горещи моменти”- еротика
03:30
Mач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:45
Ева Луна”- сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети”- предаване
08:00
Росалинда”- сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не”- телевизионна игра
10:30
Долината на слънцето”- сериен филм, /п/
11:30
Росалинда”- сериен филм
12:30
Ева Луна”- сериен филм
13:30
“Аурора”- сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети”- предаване,/п/
15:00
“1001 Нощ”- сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Огнено сърце”- сериен филм, /п/
18:00
Малки жени”- сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00
“Светски новини”/п/
19:05
“Аурора”- сериен филм
20:00
“1001 Нощ”- сериен филм, 2 епизода
22:00
“Огнено сърце”- сериен филм
23:00
“Млечният път”- сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не”- телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:10
Нещата от живота”, ток шоу, повторение
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 22
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 7, еп. 9; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева
12:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 12, САЩ, 2003;
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 2, еп. 10; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Лекар в Аляска”, сериал, комедия, драма, САЩ, 1992, сезон 1, еп. 7; В ролите: Роб Мороу, Бари Корбин, Жанин Търнър
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 13, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 23; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Страсти в Тоскана”, сериал, романтичен, Италия, 2012, еп. 13 и 14;
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
Българи на рали"Дакар"
23:10
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999, сезон 6, еп. 3; В ролите: Джеймс Гандолфини, Хал Холбрук, Еди Фалк, Лорейн Браско
00:10
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 2, еп. 3; В ролите: Гордън Кей, Кармен Силвера, Роуз Хил, Вики Мишел
00:40
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:35
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:25
Новини
02:50
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999, сезон 6, еп. 3
03:40
Фрейзър”, комедиен сериал, САЩ, сезон 10, еп. 18 и 19
04:20
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение
04:45
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение