Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Януари 2013 година

bTV

05:50
Духът на здравето” /п./
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Женско царство” - сериал, еп. 78
15:00
“Призракът на Елена”- сериал, еп. 3
16:00
Американска наследница” сериал, еп. 27
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:30
“Любов извън закона” - сериал, еп. 90
19:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“По средата” - сериал, с. 2, еп. 15
00:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 1, еп. 15
01:00
“Бойна звезда “Галактика”” сериал, с. 4, еп. 2
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“По средата” /п./ - сериал, с. 2, еп. 15
04:40
“Модерно” /п./

bTV Action

06:00
“Спайдърмен"детски сериал
07:30
“Проект “Заета"детски сериал
09:00
Беглецът"/п/ сериал, с.5, еп.22
10:00
Зона спорт"/п/ -предаване
11:00
Кости"/п/ сериал, с.4, еп.4
12:00
Опасни улици"/п/ сериал,с.3, еп.2
13:00
Лице в лице“актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Отмъстителят”/п/ Жанр: Трилър, САЩ, 2006 г. Режисьор: Робърт Марковиц ,Актьори: Сам Елиът, Тимъти Хътън и други
16:00
Вавилон 5“сериал, с.5, еп.18
17:00
Жива мишена“сериал, с.1, еп.6
18:00
Извън играта“сериал, с.3, еп.9
19:00
“Експериментът"сериал, с.3, еп.9
20:00
Кости“сериал, с.4, еп. 5
21:00
“Щитът"сериал, с.2, еп.7
22:00
Човекът сянка“Жанр: Екшън, САЩ, Англия, Румъния, 2006 г. Режисьор: Майкъл Кюш Актьори: Ствън Сегал, Винсънт Риотта, Гарик Хейгън
00:05
“Експериментът”/п/ сериал,с.3, еп.9
01:00
Извън играта"/п/ сериал, с.3, еп.8

bTV Cinema

06:00
Китайската кукла” /п./ - сериал, еп. 2
07:00
“90210” /п./- сериал, с. 2, еп. 22
08:00
“Никита” /п./ - сериал, еп. 19
09:00
Синове на анархията” /п./ сериал, с. 3, еп. 8
10:00
“Досиетата “Х”/п./ - сериал, с. 3, еп. 10
11:00
“Ултравайълет” /п./ - Трилър, Фантастика, Екшън, САЩ, 2006 г., Режисьор: Кърт Уимър, В ролите: Мила Йовович, Камерън Брайт, Ник Чинлънд, Уилям Фичнър
13:00
Китайската кукла” - сериал, еп. 3
14:00
Синове на анархията” - сериал, с. 3, еп. 9
15:00
Изкуплението на Грейс” - сериал, с. 2, еп. 1
16:00
“Паник стая” /п./ - Трилър, Драма, Криминален, САЩ, 2002 г., Режисьор: Дейвид Финчър, В ролите: Джоди Фостър, Форест Уитакър, Джаред Лето, Кристен Стюарт
18:00
Досиетата Х”- сериал, с. 3, еп. 11
19:00
“Никита”- сериал, еп. 20
20:00
“Хелкетс”- сериал, еп. 6
21:00
Киновечер: “Бледият ездач"Уестърн, САЩ, 1985 г., Режисьор: Клинт Истууд, В ролите: Клинт Истууд, Майкъл Мориарти, Кари Снодграс, Кристофър Пен
23:00
“Хелкетс”/п./ - сериал, еп. 6
00:00
Късно кино: “Изчезването"Трилър, САЩ, 1993 г., Режисьор: Жорж Слюицер, В ролите: Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис

Fox Life

05:20
Софи Паркър - първи сезон , еп. 10
05:40
Софи Паркър - първи сезон , еп. 11
06:00
Бивши - първи сезон ,еп. 1
06:25
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 15
06:50
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 16
07:15
Разведен - втори сезон ,еп. 11
07:40
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 15
08:05
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 16
08:35
Бивши - първи сезон ,еп. 2
09:05
Разведен - втори сезон ,еп. 12
09:35
Агнешко - трети сезон ,еп. 9
10:05
Агнешко - трети сезон ,еп. 10
10:35
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 17
11:05
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 18
11:35
Приготвено и изядено - кулинарно предаване ,еп. 20
11:45
Папараци ,еп. 1
13:40
Семейните бижута на Демона трети сезон ,еп. 8
14:10
Семейните бижута на Демона трети сезон ,еп. 9
14:35
Как преобразих дома ти - първи сезон ,еп. 1
15:00
Как преобразих дома ти - първи сезон ,еп. 2
15:30
Анатомията на Грей - шести сезон ,еп. 12
16:25
Среща с Джордан - трети сезон ,еп. 11
17:20
Агнешко - трети сезон ,еп. 11
17:50
Агнешко - трети сезон ,еп. 12
18:20
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 17
18:50
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 18
19:15
Отчаяни съпруги - шести сезон ,еп. 12
20:10
Анатомията на Грей - шести сезон ,еп. 13
21:05
Среща с Джордан - шести сезон ,еп. 14
22:00
Среща с Джордан - шести сезон ,еп. 15
22:55
Шепот от отвъдното - пети сезон ,еп. 18
23:50
Среща с Джордан - трети сезон ,еп. 12
00:40
Как преобразих дома ти - първи сезон ,еп. 3
01:05
Как преобразих дома ти - първи сезон ,еп. 4
01:30
Отчаяни съпруги - шести сезон ,еп. 13
02:15
Среща с Джордан - втори сезон ,еп. 19
03:00
Бивши - първи сезон ,еп. 2
03:25
Семейните бижута на Демона трети сезон ,еп. 8
03:50
Семейните бижута на Демона трети сезон ,еп. 9
04:15
Среща с Джордан - втори сезон ,еп. 20

Kino Nova

06:00
“Неоспоримата истина: След края на убийствата” - документален филм, /п/
07:25
“Сидни Уайт” - комедия с уч. на Джак Карпентър, Джеръми Хауърд, Кристал Хънт, Аманда Байнс, Сара Пакстън, Мат Лонг и др.,/п/
10:00
“Болница “Мърси” - сериал, /п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 2, 2 епизода,/п/
13:00
“Болница “Мърси” - сериал
14:00
Убийства в Мидсъмър” - сериал, сезон 5
16:00
“Войната на Чарли Уилсън” - комедия с уч. на Джулия Робъртс, Филип Сиймур Хофман, Том Ханкс, Ейми Адамс, Брайън Маркинсън и др.,/п/
18:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 2, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 1
21:00
“Високо в небето” - романтика с уч. на Джордж Клуни, Вера Фармига, Ана Кендрик, Джейсън Бейтман, Дани Макбрайд и др.
23:10
“От местопрестъплението” сериал, сезон 1, /п/
00:10
Убийства в Мидсъмър” - сериал, сезон 5, /п/

БНТ 1

05:50
Днес и утре/п/
06:00
Памет българска с проф.Божидар Димитров/п/
06:30
Денят започва информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Вяра и общество с Горан Благоев/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе - тв филм /224 епизод/
15:10
Телепазарен прозорец
15:35
Ангели приятели - анимационен филм/п/
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3114 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:40
Зелена светлина
18:45
Жребият - тв филм /7, последна серия/
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Момчетата от “Медисън” авеню тв филм /7 епизод/
22:00
В кадър
22:30
Икономически новини- информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Срещу новините/п/
00:45
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:30
Жребият - тв филм /7, последна серия/п/
02:25
По света и у нас /п от 20:00/
03:10
Момчетата от “Медисън” авеню тв филм /7 епизод/п/
03:55
Икономически новини/п/
04:25
Малки истории/п/
04:35
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:10
“Синове” - документален филм за Кубрат Пулев, /п/
06:00
Макгайвър” - сериал, сезон 5, /п/
06:50
“Зина - принцесата войн” сериал, сезон 5, /п/
07:45
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1, /п/
09:00
Среднощен ездач”- сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Мускетари завинаги” приключенски с уч. на Майкъл Дудикоф, Лий Мейджърс, Флинт Ийгъл и др., /п/
12:00
“Мисия: Моят Дом” - предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7, /п/
13:30
Макгайвър” - сериал, сезон 5
14:30
“Кобра 11” - сериал,сезон 15, /п/
15:30
“Зина - принцесата войн” сериал, сезон 5
16:30
Среднощен ездач”- сериал, сезон 2
17:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
18:30
Теория за големия взрив” сериал, сезон 3
19:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7
20:00
“Кобра 11” - сериал,сезон 16
21:00
“Екип “Алфа”- сериал, сезон 2
22:00
“Адреналин в Банкок” - екшън с уч. на Конан Стивънс, Прая Суандокемай, Даниел О’Нийл и др.
23:45
“Екип “Алфа”- сериал, сезон 1, /п/
00:40
“Горещи моменти” - еротика
03:00
“Национална лотария” /п/
04:15
“Евертън - Съндърланд” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:45
Ева Луна” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Росалинда” - сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Долината на слънцето” - сериен филм, /п/
11:30
Росалинда” - сериен филм
12:30
Ева Луна” - сериен филм
13:30
“Аурора” - сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети” - предаване,/п/
15:00
“Мелодия на сърцето” - сериен филм, /п/
16:00
“Готова на всичко” - сериен филм, /п/
17:00
“Огнено сърце” - сериен филм, /п/
18:00
Малки жени” - сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00
“Светски новини” /п/
19:05
“Аурора” - сериен филм
20:00
“Мелодия на сърцето” - сериен филм
21:00
“Готова на всичко” - сериен филм
22:00
“Огнено сърце” - сериен филм
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:20
“Жега”, разследваща журналистика, повторение
05:45
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 29
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Парадокс”, минисериал, криминална драма, фантастика, еп. 3, Великобритания, 2009; В ролите: Тамзин Аутуайт, Емун Елиът, Марк Бонар
12:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 19, САЩ, 2003;
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 2, еп. 17; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Лекар в Аляска”, сериал, комедия, драма, САЩ, 1992, сезон 2, еп. 7; В ролите: Роб Мороу, Бари Корбин, Жанин Търнър
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 20, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 30; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Фантоми”, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002, сезон 2, еп. 7; В ролите: Питър Фърт, Лиза Фокнър, Матю Макфейдън
00:00
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 3, еп. 4 и 5; В ролите: Гордън Кей, Кармен Силвера, Роуз Хил, Вики Мишел
00:55
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:55
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:25
Новини
02:50
“Фантоми”, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002, сезон 2, еп. 7
03:40
“Парадокс”, минисериал, криминална драма, фантастика, еп. 3
04:25
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 3, еп. 5
04:55
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение