Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 29 Януари 2013 година

bTV

05:30
Кухнята на Звездев"/п./
05:50
Американска наследница"/п./ сериал, еп. 27
06:45
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед”- дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев”- кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави"/п./
13:30
Женско царство”- сериал, еп. 79
15:00
“Призракът на Елена”- сериал, еп. 4
16:00
Американска наследница“сериал, еп. 28
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице”- публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:30
“Любов извън закона”- сериал, еп. 91
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят”- сериал, еп. 12, 13
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави”- вечерно токшоу
23:30
" По средата"- сериал, с. 2, еп. 16
00:00
Дневниците на вампира”- сериал, с. 1, еп. 16
00:50
“Бойна звезда"Галактика”"- сериал, с. 4, еп. 3
02:00
“Преди обед”/п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“По средата”/п./ - сериал, с. 2, еп. 16
04:40
“Търси се…"/п./

bTV Action

06:00
“Проект"Зета"детски сериал
09:00
Жива мишена"/п/ сериал,с.1, еп. 6
10:00
Извън играта"/п/ сериал, с.3, еп.9
11:00
Кости"/п/ сериал, с.4, еп.5
12:00
“Щитът”/п/ сериал,с.2, еп.7
13:00
Лице в лице“актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Човекът сянка"/п/ Жанр: Екшън, САЩ, Англия, Румъния, 2006 г. Режисьор: Майкъл Кюш Актьори: Ствън Сегал, Винсънт Риотта, Гарик Хейгън
16:00
Вавилон 5“сериал, с.5, еп.19
17:00
Жива мишена“сериал,с.1, еп. 7
18:00
Извън играта“сериал, с.3, еп.10
19:00
“Експериментът"сериал, с.3, еп. 10
20:00
Кости“сериал , с.4, еп. 6
21:00
“Щитът"сериал, с.2, еп. 8
22:00
“Черна зора"Жанр: Екшън, САЩ, 2005 г. Режисьор: Александър Грозински ,Актьори: Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон ПайпърФергюсън, Джулиан Стоун
00:05
“Експериментът”/п/ сериал, с.3, еп.10
01:00
Извън играта"/п/ сериал, с.3, еп.9

bTV Cinema

06:00
Китайската кукла"/п./ - сериал, еп. 3
07:00
Изкуплението на Грейс"/п./ сериал, с. 2, еп. 1
08:00
“Никита”/п./ - сериал, еп. 20
09:00
Синове на анархията"/п./ сериал, с. 3, еп. 9
10:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 3, еп. 11
11:00
“Изчезването”/п./ - Трилър, САЩ, 1993 г., Режисьор: Жорж Слюицер, В ролите: Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис
13:00
Китайската кукла”- сериал, еп. 4
14:00
Синове на анархията”- сериал, с. 3, еп. 10
15:00
Изкуплението на Грейс”- сериал, с. 2, еп. 2
16:00
“Бледият ездач”/п./ - Уестърн, САЩ, 1985 г., Режисьор: Клинт Истууд, В ролите: Клинт Истууд, Майкъл Мориарти, Кари Снодграс, Кристофър Пен
18:00
Досиетата Х”- сериал, с. 3, еп. 12
19:00
“Никита”- сериал, еп. 21
20:00
“Хелкетс”- сериал, еп. 7
21:00
Киновечер: “Лоши момичета"Уестърн, САЩ, 1994 г., Режисьор: Джонатан Каплън, В ролите: Маделин Стоу, Мери Мастърсън, Анди Макдулъл, Дрю Баримор, Джеймс Русо, Джеймс Легрос
23:00
“Хелкетс”/п./ - сериал, еп. 7
00:00
Късно кино: “Дъждът на Лана"Драма, САЩ, 2004 г., Режисьор: Микаел Ожеда, В ролите: Оксана Орленко, Николай Стоилов, Луийонг Уанг и др.

Fox Life

05:00
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 17
05:25
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 18
05:45
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 17
06:00
Бивши - първи сезон ,еп. 2
06:25
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 17
06:50
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 18
07:15
Разведен - втори сезон ,еп. 12
07:40
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 17
08:05
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 18
08:35
Бивши - първи сезон ,еп. 3
09:05
Разведен - втори сезон ,еп. 13
09:35
Агнешко - трети сезон ,еп. 11
10:05
Агнешко - трети сезон ,еп. 12
10:35
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 19
11:05
Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 20
11:35
Приготвено и изядено - кулинарно предаване ,еп. 21
11:45
Среща с Джордан - шести сезон ,еп. 14
12:40
Среща с Джордан - шести сезон ,еп. 15
13:40
Семейните бижута на Демона трети сезон ,еп. 10
14:10
Семейните бижута на Демона трети сезон ,еп. 11
14:35
Как преобразих дома ти - първи сезон ,еп. 3
15:00
Как преобразих дома ти - първи сезон ,еп. 4
15:30
Анатомията на Грей - шести сезон ,еп. 13
16:25
Среща с Джордан - трети сезон ,еп. 12
17:20
Агнешко - трети сезон ,еп. 13
17:50
Агнешко - трети сезон ,еп. 14
18:20
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 19
18:50
Жега в Кливланд - втори сезон ,еп. 20
19:15
Отчаяни съпруги - шести сезон ,еп. 13
20:10
Анатомията на Грей - шести сезон ,еп. 14
21:05
Частна практика - четвърти сезон ,еп. 21
22:00
Мелиса и Джоуи - втори сезон ,еп. 7
22:30
Мелиса и Джоуи - втори сезон ,еп. 8
22:55
Шепот от отвъдното - пети сезон ,еп. 19
23:50
Среща с Джордан - трети сезон ,еп. 13
00:40
Как преобразих дома ти - първи сезон ,еп. 5
01:05
Как преобразих дома ти - първи сезон ,еп. 6
01:30
Отчаяни съпруги - шести сезон ,еп. 14
02:15
Среща с Джордан - втори сезон ,еп. 20
03:00
Бивши - първи сезон ,еп. 3
03:25
Семейните бижута на Демона трети сезон ,еп. 10
03:50
Семейните бижута на Демона трети сезон ,еп. 11
04:15
Среща с Джордан - втори сезон ,еп. 21

Kino Nova

05:40
В клопка”- екшън с уч. на Къртни Лав, Кевин Бейкън, Чарлийз Терон, Дакота Фанинг, Стюарт Таунсенд и др.
07:30
В светлината на прожекторите“екшън с уч. на Ерин Грей, Стейси Кийч, Ерика Елениак, Ким Коутс, Бригита Дау и др.
10:00
“Болница"Мърси”- сериал, /п/
11:00
Д-р Хаус”- сериал, сезон 2, 2 епизода,/п/
13:00
“Болница"Мърси”- сериал
14:00
Убийства в Мидсъмър”- сериал, сезон 5
16:00
“Високо в небето”- романтика с уч. на Джордж Клуни, Вера Фармига, Ана Кендрик, Джейсън Бейтман, Дани Макбрайд и др.,/п/
18:00
Д-р Хаус”- сериал, сезон 2, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението”- сериал, сезон 1
21:00
“Източни обещания”- трилър с уч. на Армин Мюлер-Стал, Виго Мортенсен, Наоми Уотс, Венсан Касел и др.
23:10
“От местопрестъплението”- сериал, сезон 1, /п/
00:10
Убийства в Мидсъмър”- сериал, сезон 5,/п/

БНТ 1

05:35
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
06:05
Дързост и красота - тв филм /3114 епизод/п/
06:30
Денят започва информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Студени следи с Надя Обретенова/п/
14:00
Заседание на Временната парламентарна анкетна комисия за проверка на проекта АЕЦ “Белене”
15:10
Телепазарен прозорец
15:25
Ангели приятели - анимационен филм/п/
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3115 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:40
Зелена светлина
18:45
Перла в короната - 15-сериен тв филм /Великобритания, 1984г./, 1 епизод, 1 част, режисьор Джим О’Брайан, в ролите: Тим Пигот Смит, Джералдин Джеймс, Уенди Морган и др.
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум - публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Виж БиБиСи:“Великите влюбени на ХХ век: Лили Палмър и Рекс Харисън”- документален филм
22:30
Икономически новини- информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
00:45
Перла в короната - тв филм /1 епизод, 1 част/п/
01:40
По света и у нас /п от 20:00/
02:25
Студени следи с Надя Обретенова/п/
03:15
Икономически новини/п/
03:40
Днес и утре/п/
04:25
Малки истории/п/
04:35
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

06:00
Макгайвър”- сериал, сезон 5, /п/
06:50
“Зина - принцесата войн”- сериал, сезон 5, /п/
07:45
“Новата мисия невъзможна"сериал, сезон 1, /п/
09:00
Среднощен ездач”- сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Адреналин в Банкок”- екшън с уч. на Конан Стивънс, Прая Суандокемай, Даниел О’Нийл и др., /п/
12:00
Теория за големия взрив”- сериал, сезон 3, /п/
12:30
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7, /п/
13:30
Макгайвър”- сериал, сезон 5
14:30
“Кобра 11”- сериал,сезон 16, /п/
15:30
“Зина - принцесата войн”- сериал, сезон 5
16:30
Среднощен ездач”- сериал, сезон 2
17:30
“Новата мисия невъзможна"сериал, сезон 1
18:30
Теория за големия взрив”- сериал, сезон 3
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7
20:00
“Кобра 11”- сериал,сезон 16
21:00
“Светът на Висшата Лига”
21:30
Студио"Шуменско Premium Football", директно
21:45
“Куинс Парк Рейнджърс - Манчестър Сити”- мач от английската Висша Лига, директно
23:40
Студио"Шуменско Premium Football", директно
00:00
“Горещи моменти”- еротика
04:15
“Куинс Парк Рейнджърс - Манчестър Сити”- мач от английската Висша Лига, /п/ Сряда, 30.01.2013

Диема Фемили

06:45
Ева Луна”- сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети”- предаване
08:00
Росалинда”- сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не”- телевизионна игра
10:30
Долината на слънцето”- сериен филм, /п/
11:30
Росалинда”- сериен филм
12:30
Ева Луна”- сериен филм
13:30
“Аурора”- сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети”- предаване,/п/
15:00
“Мелодия на сърцето”- сериен филм, /п/
16:00
“Готова на всичко”- сериен филм, /п/
17:00
“Огнено сърце”- сериен филм, /п/
18:00
Малки жени”- сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00
“Светски новини”/п/
19:05
“Аурора”- сериен филм
20:00
“Мелодия на сърцето”- сериен филм
21:00
“Готова на всичко”- сериен филм
22:00
“Огнено сърце”- сериен филм
23:00
“Млечният път”- сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не”- телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:20
Нещата от живота”, ток шоу, повторение
05:45
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 30
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Парадокс”, минисериал, криминална драма, фантастика, еп. 4, Великобритания, 2009; В ролите: Тамзин Аутуайт, Емун Елиът, Марк Бонар
12:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 20, САЩ, 2003;
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 2, еп. 18; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Лекар в Аляска”, сериал, комедия, драма, САЩ, 1992, сезон 2, еп. 8; В ролите: Роб Мороу, Бари Корбин, Жанин Търнър
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 21, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 31; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 25; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
21:00
Страсти в Тоскана”, сериал, романтичен, Италия, 2012, еп. 21
21:45
Пряко:“Лацио”-“Ювентус”, футболна среща за Купата на Италия - полуфинал
23:40
“Фантоми”, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002, сезон 2, еп. 8; В ролите: Питър Фърт, Лиза Фокнър, Матю Макфейдън
00:50
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 3, еп. 2; В ролите: Гордън Кей, Кармен Силвера, Роуз Хил, Вики Мишел
01:15
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
02:05
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:35
“Фантоми”, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002, сезон 2, еп. 8
03:25
“Парадокс”, минисериал, криминална драма, фантастика, еп. 4
04:15
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 3, еп. 2
04:55
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение