Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 29 Март 2013 година

bTV

05:40
Комиците” - комедийно шоу
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 24
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 46
16:00
Престъпления и страсти” сериал, еп.15
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Младост 5” - импровизационно комедийно шоу
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 15
00:20
Кости” - сериал, с. 3, еп. 11
01:20
“Преди обед” /п./
03:10
bTV Новините /п./
03:30
“Призракът на Елена”/п./ сериал, еп. 46
04:20
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 15

bTV Action

06:00
“Астробой” - детски сериал
08:30
Извън играта” /п./ - сериал, с. 2, еп. 8
09:30
Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 10
10:30
Жива мишена” /п./ - сериал, с. 2, еп. 1
11:30
Кости” /п./ - сериал, с. 5, еп.2
12:30
Лице в лице”- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Ледено земетресение” /п./ Екшън, Трилър, Фантастика, Канада, 2010 г., Режисьор: Пол Зилър, Актьори: Брендан Фер, Холи Елиса, Жодел Ферланд и др.
16:00
“Дивата муха” - предаване за екстремни спортове, еп. 5, 6
17:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 10
18:00
Жива мишена” - сериал, с. 2, еп. 2
19:00
Добрите момчета” - сериал, еп. 14
20:00
Кости” - сериал, с. 5, еп. 3
21:00
В обувките на Сатаната” сериал, с. 2, еп. 3
22:00
“Градска справедливост” Екшън, Трилър, САЩ, 2007 г.
00:05
В обувките на Сатаната” /п./ сериал, с. 2, еп. 3
01:00
Извън играта” /п./ - сериал, с. 2, еп. 12

bTV Cinema

06:00
Китайската кукла” /п./ - сериал, еп. 8
07:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, еп. 10
08:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, еп. 13
09:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, еп. 20
10:00
Революция Z” /п./ - сериал, еп. 3
11:00
“Почти герои” - Комедия, САЩ, 1998 г.
13:00
Китайската кукла” - сериал, еп. 9
14:00
Излъжи ме” - сериал, еп. 21
15:00
Срещу гравитацията” - сериал, еп. 1
16:00
Седем часа разлика” /п./ сериал, еп. 22, 23
18:00
Досиетата Х” - сериал, еп. 14
19:00
Досиетата Х” - сериал, еп. 15
20:00
“Никита: Отмъщението” сериал, еп. 20
21:00
Киновечер: “Стреляй смело” - Драма, Приключенски, Криминален,САЩ 2007 г.
23:00
“Никита-Отмъщението” /п./ сериал, еп. 20
00:00
Късно кино: “Капан за убийци” - Криминален, Комедия, САЩ, 1999 г., Режисьор: Стивън Скачтър, Актьори: Уилям Мейси, Адам Аркин, Фелисити Хъфман

Fox Life

05:10
Шантаво семейство - сериал, еп. 45
05:35
Колеги гадняри - първи сезон, еп. 20
05:55
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 61
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 63
06:15
Шантаво семейство - сериал, еп. 44
06:40
Шантаво семейство - сериал, еп. 45
07:05
Банда близнаци - сериал, еп. 4
07:35
Банда близнаци - сериал, еп. 5
08:05
Обвързани - пети сезон, еп. 14
08:40
Давай, Уайлд! - сериал, еп. 3
09:10
Как се запознах с майка ви трети сезон, еп. 7
09:40
Как се запознах с майка ви трети сезон, еп. 8
10:10
Частна практика - трети сезон, еп. 10
11:05
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 64
11:15
Грозната Бети - трети сезон, еп. 23
12:10
Грозната Бети - трети сезон, еп. 24
13:10
Игра на любов, еп. 4
14:05
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 1
14:35
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 2
15:05
Животът на Браян - втори сезон, еп. 5
16:00
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 21
16:55
Как се запознах с майка ви трети сезон, еп. 9
17:25
Как се запознах с майка ви трети сезон, еп. 10
17:55
Банда близнаци - сериал, еп. 6
18:25
Банда близнаци - сериал, еп. 7
18:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 10
19:55
Животът на Браян - втори сезон, еп. 6
20:55
Отмъщението на Розовата пантера - игрален филм
22:55
Частна практика - трети сезон, еп. 11
23:55
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 22
00:45
Отмъщението на Розовата пантера - игрален филм
02:20
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 3
02:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 4
03:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 11
03:50
Игра на любов, еп. 4
04:35
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 63
04:45
Шантаво семейство - сериал, еп. 46

Kino Nova

05:55
“В сърцето на бурята” - трилър с уч. на Мелиса Гилбърт, Маркъс Л. Браун, Том Кавана и др.
07:40
“Всяко нещо си има цена” комедия с уч. на Кристиан Клаве, Натали Бай, Жерар Ланвен и др., /п/
10:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1,/п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
“Авеню Монтен” - комедия с уч. на Сесил Де Франс, Валери Лемерсие, Албер Дюпонтел, Сидни Полак, Лаура Моранте и др.
14:00
“От руса по-руса” - комедия с уч. на Памела Андерсън, Денис Ричардс, Байрън Ман, Емануел Воугър и др.
16:00
“Конспирацията Ешелон” екшън с уч. на Шейн Уест, Едуард Бърнс, Джонатан Прайс, Мартин Шийн, Винг Реймс и др., /п/
18:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5
19:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3
21:00
“Заплащането” - трилър с уч. на Пол Джамати, Бен Афлек, Катрин Морис, Джо Мортън, Майкъл Хол, Ума Търман, Колм Феоре, Аарън Екхарт и др.
23:25
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3, /п/
00:20
“Авеню Монтен” - комедия с уч. на Сесил Де Франс, Валери Лемерсие, Албер Дюпонтел, Сидни Полак, Лаура Моранте и др.,/п/

БНТ 1

05:50
Дързост и красота - тв филм /3146 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Натура 2000 - документален филм на Валя Ахчиева/п/
13:00
Шоуто на Канала/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе - тв филм /252 епизод/
15:10
Конър под прикритие - тв филм /8 епизод/
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Юбилеен концерт на проф.Димо Димов
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:40
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
18:45
Шатовалон - тв филм /17 епизод/
19:40
Лека нощ, деца!: Приключенията на буболечките
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василевпублицистично обзорно предаване
22:00
Падащи звезди - сатирично шоу с водещи Стефан Щерев и Яна Грудева
23:00
По света и у нас- информационна емисия
23:05
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
23:10
Ефектът на пеперудата - игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьори Ерик Брес и Джей Макий Грубър, в ролите: Аштън Кътчър, Ейми Смарт, Уилям Лий Скот, Мелора Уолтърс и др.(12)
01:05
Нощни птици/п/
02:05
По света и у нас /п от 20:00/
02:50
Панорама с Бойко Василев/п/
03:50
Ефектът на пеперудата - игрален филм/п/(12)

Диема

06:00
Макгайвър” - сериал, сезон 7, /п/
06:50
“Херкулес” - сериал, сезон 3, /п/
07:45
Спасители на плажа” - сериал, сезон 1, /п/
09:00
“Роден на четвърти юли” драма с уч. на Том Круз, Кира Седжуик, Реймънд Бари, Каролайн Кава, Том Беринджър, Уилям Дефо и др., /п/
12:00
8 Прости правила” - сериал, сезон 2, /п/
12:30
Травма” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
Макгайвър” - сериал, сезон 7
14:30
“Морски патрул” сериал,сезон 4, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 3
16:30
“Екип “Среднощен ездач“сериал
17:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 1
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1
20:00
“Морски патрул” сериал,сезон 5
22:00
“Пустинен стрелец” - уестърн с уч. на Майкъл Дудикоф, Ранди Травис, Валъри Уайлд, Уилям Смит и др.
23:50
Военни престъпления”- сериал, сезон 5, /п/
00:50
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
04:00
“Нюкасъл - Манчестър Сити” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:40
Ева Луна” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Малки жени” - сериен филм, 3 сезон, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Истанбулска приказка” сериен филм, /п/
11:30
Малки жени” - сериен филм, 3 сезон
12:30
Ева Луна” - сериен филм
13:30
“Аурора” - сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети” - предаване,/п/
15:00
“Мелодия на сърцето” сериен филм, /п/
16:00
“Готова на всичко” - сериен филм, 2 епизода /п/
18:00
Истанбулска приказка” сериен филм
19:00
“Светски новини” /п/
19:05
“Аурора” - сериен филм
20:00
“Мелодия на сърцето” сериен филм
21:00
“Готова на всичко” - сериен филм, 2 епизода
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:15
“Езо ТВ”
01:45
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:20
“България избира NEWS7 и TV7”, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 1; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
11:30
“КЪРТИЦАТА НА СВЕТЛО”, ток шоу
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 4, еп. 11
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 1, еп. 38; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 6, еп. 17, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Тогава и сега: Секс символи”, документална поредица
17:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 5
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“КЪРТИЦАТА”, риалити шоу
21:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 55
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Преди банята”, спортно коментарно шоу
00:00
Фолти Тауърс”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 1, еп. 5 и 6
01:05
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:50
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:25
Новини
02:50
“Преди банята”, спортно коментарно шоу, повторение
03:45
Фолти Тауърс”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 1, еп. 5 и 6
04:55
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение