Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 02 Април 2013 година

bTV

05:20
Кухнята на Звездев” /п./
05:40
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 16
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 26
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 48
16:00
Престъпления и страсти” сериал, еп. 17
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, еп. 48
20:30
" Гласът на България" - музикално шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 17
00:20
Кости” - сериал, с. 3, еп. 13
01:20
“Преди обед” /п./
03:10
bTV Новините /п./
03:40
“Призракът на Елена”/п./ - сериал, еп. 48
04:30
“Търси се” /п./

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето”- детски сериал
08:30
Извън играта” /п./ - сериал, с. 2, еп. 11
09:30
Добрите момчета” /п./ - сериал, еп. 12
10:30
“НепознатиТе” - документална поредица
11:00
“Хрътките” - публицистично предаване с водещ Миролюба Бенатова
12:30
Лице в лице” - актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Кралете на Саут Бийч” /п./ Драма, САЩ, 2007 г., Режисьор: Тим Хънтър, Актьори: Дони Уолбърг, Джейсън Гедрик, Рикардо Чивара
16:00
Вавилон 5” - сериал, с. 4, еп. 2
17:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 12
18:00
Жива мишена” - сериал, с. 2, еп. 4
19:00
Добрите момчета” - сериал, еп. 16
20:00
“Дивата муха” /п/- предаване за екстремни спортове - еп. 7
20:30
УЕФА Шампионска лига - студио с водещ Красимир Минев
21:30
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ Барселона
23:30
УЕФА Шампионска лига - студио с водещ Красимир Минев
00:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Ювентус
01:30
Най-добрият нинджа” - японско риалити шоу

bTV Cinema

06:00
Китайската кукла” /п./ - сериал, еп. 10
07:00
Срещу гравитацията” /п./ сериал, еп. 2
08:00
“Досиетата"Х” /п./ - сериал, с. 2, еп. 16
09:00
Излъжи ме"/п./ - сериал, с. 2, еп.21
10:00
“Досиетата X” /п./ - сериал, с. 2, еп.17
11:00
“Нашествие”/п./ Трилър,Фантастика, САЩ, 2007,
13:00
Китайската кукла” - сериал, еп. 11
14:00
Излъжи ме” - сериал, с. 2, еп. 22
15:00
Срещу гравитацията” сериал, еп. 3
16:00
“Добрият син " /п./ Трилър,Екшън,Драма,Семеен, САЩ, 1993 г.
18:00
Досиетата Х” - сериал, еп.18, 19
20:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, еп. 17
21:00
Киновечер: ПРЕМИЕРА:"Джошуа" Ужаси, Трилър, САЩ, 2007г.
23:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, еп. 17
00:00
Късно кино:“Казвам се Стивън” - Драма, Минисериал, част 1, Криминален; САЩ, 1989г.
02:00
Срещу гравитацията” /п./ сериал, еп.3

Fox Life

05:00
Шантаво семейство - сериал, еп. 49
05:30
Давай, Уайлд! - сериал, еп. 4
06:00
Обвързани - пети сезон, еп. 15
06:25
Шантаво семейство - сериал, еп. 48
06:50
Шантаво семейство - сериал, еп. 49
07:15
Банда близнаци - сериал, еп. 8
07:50
Банда близнаци - сериал, еп. 9
08:20
Обвързани - пети сезон, еп. 16
08:50
Давай, Уайлд! - сериал, еп. 5
09:20
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 11
09:50
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 12
10:20
Частна практика - трети сезон, еп. 12
11:15
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 8
11:25
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 2
12:20
Трий Хил - четвърти сезон, еп. 2
13:15
Игра на любов, еп. 6
14:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 7
14:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 8
15:10
Животът на Браян - втори сезон, еп. 7
16:05
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 1
17:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 13
17:30
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 14
18:00
Банда близнаци - сериал, еп. 10
18:35
Банда близнаци - сериал, еп. 11
19:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 12
20:00
Животът на Браян - втори сезон, еп. 8
20:55
Частна практика - шести сезон, еп. 8
21:55
Агнешко - трети сезон, еп. 9
22:25
Жега в Кливланд - втори сезон, еп. 2
22:50
Частна практика - трети сезон, еп. 13
23:45
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 2
00:40
Частна практика - шести сезон, еп. 8
01:30
Агнешко - трети сезон, еп. 9
01:55
Жега в Кливланд - втори сезон, еп. 2
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 7
02:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 8
03:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 13
03:50
Игра на любов, еп. 6
04:35
Шантаво семейство - сериал, еп. 50

Kino Nova

05:25
“Виновен” - комедия с уч. на Рон Силвър, Алекс Роко, Питър Динклаж, Вин Дизел и др.
07:40
Малки тайни” - романтична комедия с уч. на Мерил Стрийп, Зак Орт, Ума Търман, Браян Грийнбърг, Джон Ейбрахамс и др../п/
10:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1,/п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
Арабски нощи” - приключенски с уч. на Мили Авитал, Джейсън Скот Лий, Джон Легуизиамо, Ванеса Мей, Руфъс Сюъл, Джим Картър и др., I част
14:00
“Войната на Вериан” - военна драма с уч. на Уилям Хърт, Джулия Ормънд, Мат Крейвън, Мори Чейкин, Алън Аркин и др.
16:15
“Разбита Любов” - романтична комедия с уч. на Джейми-Лин Сиглър, Крис Кърмак, Фред Уилърд, Аманда Байнс, Джонатан Бенет и др.
18:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5
19:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
21:00
“Завръщането на паяка” мистъри
23:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7, /п/
23:55
Арабски нощи” - приключенски, I част,/п/

БНТ 1

05:50
Дързост и красота - тв филм /3147 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /254 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Конър под прикритие - тв филм /10 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед:“Как ще ги стигнем…”
17:05
Дързост и красота - тв филм /3148 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:40
Зелена светлина
18:45
Шатовалон - тв филм /19 епизод/
19:40
Лека нощ, деца!: Приключенията на буболечките
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум - публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
В кадър - рубрика за документални филми
22:30
По света и у нас - информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Евровизия 2013 - клипове на песните
23:05
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:05
Ретро следобед:“Как ще ги стигнем…"/п/
00:50
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:35
Шатовалон - тв филм /19 епизод/п/
02:30
По света и у нас /п от 20:00/
03:15
Референдум - публицистично шоу/п/
04:20
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

06:00
Макгайвър” - сериал, сезон 7, /п/
07:00
“Алекс Райдър: Операция Стормбрейкър” - приключенски екшън с уч. на Юън Макгрегър, Алекс Петифър, Сара Болджър, Мики Рурк, Софи Оконедо, Алисия Силвърстоун и др.
09:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
Последното кънтри шоу” - драма с уч. на Уди Харелсън, Линдзи Лоън, Кевин Клайн, Томи Лий Джоунс, Джон Райли и др.
12:00
8 Прости правила” - сериал, сезон 2, /п/
12:30
Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1, /п/
13:30
Макгайвър” - сериал, сезон 7
14:30
“Морски патрул” - сериал,сезон 5, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 3
16:30
“Екип”Среднощен ездач"- сериал
17:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 1
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1
20:00
“Морски патрул” - сериал,сезон 5
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 5
22:00
“Предсказателят” - екшън с уч. на Дон Дракона Уилсън, Александра Кейт, Барбара Стийл, Артър Робъртс и др.
23:45
Военни престъпления”- сериал, сезон 4, /п/
00:35
“Горещи моменти” - еротика
04:15
“Куинс Парк Рейнджърс - Фулъм” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:40
Ева Луна” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Малки жени” - сериен филм, 3 сезон, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
11:30
Малки жени” - сериен филм, 3 сезон
12:30
Ева Луна” - сериен филм
13:30
“Аурора” - сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети” - предаване,/п/
15:00
“Мелодия на сърцето” - сериен филм, /п/
16:00
“Готова на всичко” - сериен филм, 2 епизода /п/
18:00
Истанбулска приказка” - сериен филм
19:00
“Светски новини” /п/
19:05
“Аурора” - сериен филм
20:00
“Мелодия на сърцето” - сериен филм
21:00
“Готова на всичко” - сериен филм, 2 епизода
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:15
“Езо ТВ”
01:45
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:20
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:45
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 6
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 2; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
11:30
“КЪРТИЦАТА НА СВЕТЛО”, ток шоу
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 4, еп. 13
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 1, еп. 40
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 6, еп. 19, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“България избира NEWS7 и TV7” на живо от гр. Шумен
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“КЪРТИЦАТА”, риалити шоу
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Лутър”, криминален сериал, Великобритания, 2010; сез. 1, еп. 6
00:05
Фолти Тауърс”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 1, еп. 3 и 4
01:10
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
02:00
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:35
Новини
03:05
“Лутър”, криминален сериал, Великобритания, 2010; сез. 1, еп. 6
04:00
Фолти Тауърс”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 1, еп. 3 и 4
04:55
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение