Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Април 2013 година

bTV

05:20
Кухнята на Звездев” /п./
05:40
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 18
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 28
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 50
16:00
Престъпления и страсти” сериал, еп. 19
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Революция Z” - сериал, с. 2, еп. 5
21:00
“Магаданс предизвикателството” - танцувално шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 19
00:20
Кости” - сериал, с. 3, еп. 15
01:20
“Преди обед” /п./
03:10
bTV Новините /п./
03:40
“Призракът на Елена”/п./ сериал, еп. 50
04:30
Кухнята на Звездев” /п./
04:50
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 19

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” - детски сериал
08:30
“Дивата муха” /п/ - предаване за екстремни спортове, еп. 7, 8
09:30
Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 14
10:30
Жива мишена” /п./ - сериал, с. 2, еп. 5
11:30
Кости” /п./ - сериал, с. 5, еп. 2
12:30
Лице в лице”- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Враг мой” - Фантастика, Екшън, Драма, Приключенски, САЩ
16:00
Вавилон 5” - сериал, с. 4, еп. 4
17:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 14
18:00
Жива мишена” - сериал, с. 2, еп. 6
19:00
Добрите момчета” - сериал, еп. 18
20:00
“Големите загадки” - документална поредица
21:00
УЕФА Лига Европа - студио с овдещ Йордан Георгиев
22:00
УЕФА Лига Европа: Тотнъм - Базел
00:00
УЕФА Лига Европа - студио с овдещ Йордан Георгиев
00:30
“Руската Премиер Лига” обзор
01:00
Добрите момчета” /п/сериал, еп. 14

bTV Cinema

06:00
Китайската кукла"/п./ - сериал, еп. 12
07:00
Срещу гравитацията"/п./ сериал, еп. 3
08:00
“Досиетата “Х”/п./ - сериал, с. 2, еп.20
09:00
Излъжи ме “/п./ - сериал, еп.22
10:00
“Досиетата X”/п./ - сериал, с. 2, еп.21
11:00
“Казвам се Стивън”/п./ Драма,Минисериал, част 2, Криминален; САЩ, 1989г.
13:00
Китайската кукла”- сериал, еп. 13
14:00
Изкуплението на Грейс”- сериал, с. 2, еп. 2
15:00
Срещу гравитацията “- сериал, еп. 5
16:00
Стриптийз"/п./- Комедия, Драма, Криминален, САЩ
18:00
Досиетата Х”- сериал, с. 2, еп. 22
19:00
Революция Z”- сериал, с. 2, еп. 4
20:00
“Никита: Отмъщението”- сериал, еп. 19
21:00
Киновечер: “Не умирай сам"Драма, Екшън, Трилър, САЩ
23:00
Революция Z”- сериал, еп. 5
00:00
Късно кино: “Изкупление: Историята на Туки”- Драма, САЩ, 2004 г.
02:00
Срещу гравитацията"/п./ сериал, еп.5

Fox Life

05:00
Шантаво семейство - сериал, еп. 53
05:30
Давай, Уайлд! - сериал, еп. 6
06:00
Обвързани - пети сезон, еп. 17
06:25
Шантаво семейство - сериал, еп. 52
06:50
Шантаво семейство - сериал, еп. 53
07:15
Банда близнаци - сериал, еп. 12
07:50
Банда близнаци - сериал, еп. 13
08:20
Обвързани - пети сезон, еп. 18
08:50
Давай, Уайлд! - сериал, еп. 7
09:20
Как се запознах с майка ви трети сезон, еп. 15
09:50
Как се запознах с майка ви трети сезон, еп. 16
10:20
Частна практика - трети сезон, еп. 14
11:15
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 10
11:25
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 4
12:20
Трий Хил - четвърти сезон, еп. 4
13:15
Игра на любов, еп. 8
14:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 11
14:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 12
15:10
Животът на Браян - втори сезон, еп. 9
16:05
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 3
17:00
Как се запознах с майка ви трети сезон, еп. 17
17:30
Как се запознах с майка ви трети сезон, еп. 18
18:00
Банда близнаци - сериал, еп. 14
18:35
Банда близнаци - сериал, еп. 15
19:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 14
20:00
Животът на Браян - втори сезон, еп. 10
20:55
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 4
21:55
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 8
22:50
Частна практика - трети сезон, еп. 15
23:45
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 4
00:40
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 4
01:30
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 8
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 11
02:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 12
03:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 15
03:50
Игра на любов, еп. 8
04:35
Шантаво семейство - сериал, еп. 54

Kino Nova

05:35
“Тухла” - криминален с уч. на Джоузеф Гордън-Левит. Лукас Хаас, Емили дьо Равин и др.
07:30
“Робство: Историята на Фани Кембъл” - драма с уч. на Джейн Сиймур, Кейт Карадайн, Адеуале Акинуйе-Агбайе, Джеймс Кийч и др.,/п/
10:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1,/п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
“Дон Кихот” - приключенски с уч. на Джон Литгоу, Боб Хоскинс, Изабела Роселини, Ванеса Уилямс, Ламбърт Уилсън и др., I част
13:45
“Даяна: Кралица на сърцата” биографичен филм
15:35
“Преводачката” - трилър
18:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5
19:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
21:00
“Джейд” - екшън
22:50
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7, /п/
23:45
“Дон Кихот” - приключенски

БНТ 1

05:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
06:00
Малки истории/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва в библиотеката
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /256 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Конър под прикритие - тв филм /11 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Мелодия на годината 1984”
17:05
Дързост и красота - тв филм /3149 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:45
Шатовалон - тв филм /20 епизод/
19:40
Лека нощ, деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:35
Спортни новини
20:40
Недадените - тв филм /3 епизод/
21:45
Студио Футбол
22:05
Футбол: “Челси” - “Рубин”/Казан/, среща от турнира за Лига “Европа” - пряко предаване от стадион “Стамфорд Бридж”
00:00
Евровизия 2013 - клипове на песните
00:05
Мотоспорт екстра
00:35
Ретро следобед: “Мелодия на годината 1984”/п/
01:20
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
02:05
Шатовалон - тв филм /20 епизод/п/
03:00
Недадените - тв филм /3 епизод/п/
04:00
Футбол: “Челси” - “Рубин”/ Казан/запис/

Диема

06:00
Макгайвър” - сериал, сезон 7, /п/
06:50
“Херкулес” - сериал, сезон 3, /п/
07:45
Спасители на плажа” - сериал, сезон 1, /п/
09:00
“Екип “Среднощен ездач“сериал, /п/
10:00
“Пазителят” - екшън с уч. на Стивън Сегал, Джесика Уилямс, Лус Рейнс, Лайзел Карстенс и др.,/п/
12:00
8 Прости правила” - сериал, сезон 2, /п/
12:30
Закон и ред: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
Макгайвър” - сериал, сезон 7
14:30
“Морски патрул” - сериал,сезон 5, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 3
16:30
“Екип “Среднощен ездач“сериал
17:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 2
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1
20:00
“Морски патрул” - сериал,сезон 5
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 5
22:00
“Роден на четвърти юли” военна драма с уч. на Том Круз, Кира Седжуик, Реймънд Бари, Каролайн Кава, Том Беринджър, Уилям Дефо и др.
00:45
Военни престъпления”- сериал, сезон 5, /п/
01:35
“Горещи моменти” - еротика
04:15
“Тотнъм - Суонси” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:40
Ева Луна” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Малки жени” - сериен филм, 3 сезон, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
11:30
Малки жени” - сериен филм, 3 сезон
12:30
Ева Луна” - сериен филм
13:30
“Аурора” - сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети” - предаване,/п/
15:00
“Мелодия на сърцето” - сериен филм, /п/
16:00
“Готова на всичко” - сериен филм, 2 епизода /п/
18:00
Истанбулска приказка” сериен филм
19:00
“Светски новини” /п/
19:05
“Аурора” - сериен филм
20:00
“Мелодия на сърцето” - сериен филм
21:00
“Готова на всичко” - сериен филм, 2 епизода
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:15
“Езо ТВ”
01:45
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:20
“България избира NEWS7 и TV7”, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 4; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
11:30
“КЪРТИЦАТА НА СВЕТЛО”, ток шоу
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 4, еп. 15
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 2; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 6, еп. 21, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“България избира NEWS7 и TV7” на живо от гр. Варна
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“КЪРТИЦАТА”, риалити шоу, Live
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, еп. 5
00:00
“Да, г-н Премиер”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 1, еп. 1 и 2
01:05
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:55
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:30
Новини
02:55
“Босове на мафията”, еп. 9
03:45
“Да, г-н Премиер”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 1, еп. 1 и 2
04:45
“Галилео”, научно-популярно предаване
04:55
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение