Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Април 2013 година

bTV

05:30
“Духът на здравето” /п./
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 30
15:00
“Призракът на Елена”- сериал, еп. 52
16:00
Престъпления и страсти” - сериал, еп. 21
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
" Гласът на България" - музикално шоу
22:00
bTV Новините -късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Дневниците на вампира” - сериал, с. 3, еп. 21
00:20
“Кости” - сериал, с. 4, еп. 2
01:20
“Преди обед” /п./
03:10
bTV Новините /п./
03:40
“Призракът на Елена”/п./ - сериал, еп. 52
04:30
Модерно” /п/

bTV Action

06:00
“Лигата на справедливост” - анимационен сериал
07:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Извън играта” /п./ - сериал, с. 2, еп. 15
09:30
Зона спорт"/п./ -спортно предаване
10:30
“Дивата муха” /п/- предаване за екстремни спортове, еп. 9, 10
11:30
“Големите загадки”/п/ - научнопопулярна поредица с водещ Атанас Сребрев
12:30
“Лице в лице” - актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Транспортер 2”/п./ - Трилър, Екшън, САЩ, 2005 г., Режисьор: Луис Летер, Актьори: Александро Гасман, Джейсън Флеминг, Амбър Валета, Кейт Наута, Матю Модин
16:00
Вавилон 5” - сериал, с. 4, еп. 5
17:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 16
18:00
Жива мишена” - сериал, с. 2, еп. 8
19:00
“Добрите момчета” - сериал, еп. 20
20:00
“Тъмно минало” - Трилър, САЩ, 2005 г., Режисьор: Дейвид Кронънбърг, Актьори: Мария Бело, Стивън Макхати, Аштън Холмс, Уилям Хърт,Вито Мортенсен и др.
22:00
“Бездната” - Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 1989 г., Режисьор: Джеймс Камерън, Актьори: Ед Харис, Мери Елизабет Мастрантонио, Майкъл Биен, Кид Брюър Дж., Лео Бърменстър, Тод Граф и др.
01:00
“Добрите момчета” /п./ - сериал, еп. 18

bTV Cinema

06:00
“Китайската кукла” /п./ - сериал, еп. 14
07:00
“Срещу гравитацията” /п./ - сериал, еп. 6
08:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 2, еп. 23
09:00
“Изкуплението на Грейс”/п./ сериал, с. 2, еп.21
10:00
“Досиетата X” /п./ - сериал, с. 2, еп.24
11:00
Джошуа” /п./ - - Ужаси, Трилър, САЩ, 2007г., Режисьор: Джордж Радлиф, Актьори: Сам Рокуел, Вера Фармига, Далас Робъртс, Джейкъб Коган
13:00
“Китайската кукла” - сериал, еп. 15
14:00
“Изкуплението на Грейс” - сериал, с. 2, еп. 4
15:00
“Срещу гравитацията” - сериал, еп. 7
16:00
“Съвършеният съпруг” /п./ Драма, САЩ, 2004г., Режисьор: Роджър Янг
18:00
“Досиетата X” - сериал, с.2, еп. 25
19:00
Досиетата Х” - сериал, с.3, еп. 1
20:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, еп.21
21:00
Киновечер:“Умирай трудно” - Екшън,Приключенски, САЩ, 1988г., Режисьор Джон Мактирнън
23:30
“Никита: Отмъщението”/п./ сериал, еп.21
00:30
Късно кино:“Бял ловец, черно сърце” - Екшън,Драма,Приключенски; САЩ 1990г., Режисьор: Клинт Истууд

Fox Life

05:00
Софи Паркър - втори сезон, еп. 17
05:25
Софи Паркър - втори сезон, еп. 18
05:50
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 11
06:00
Обвързани - пети сезон, еп. 19
06:25
Шантаво семейство - сериал, еп. 56
06:50
Шантаво семейство - сериал, еп. 57
07:15
Банда близнаци - сериал, еп. 16
07:50
Банда близнаци - сериал, еп. 17
08:20
Обвързани - пети сезон, еп. 20
08:50
Давай, Уайлд! - сериал, еп. 9
09:20
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 19
09:50
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 20
10:20
Частна практика - трети сезон, еп. 16
11:15
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 12
11:25
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 6
12:20
Трий Хил - четвърти сезон, еп. 6
13:15
Любовна академия - първи сезон, еп. 2
14:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 17
14:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 21
15:10
Животът на Браян - втори сезон, еп. 11
16:05
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 5
17:00
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 1
17:30
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 2
18:00
Банда близнаци - сериал, еп. 18
18:35
Банда близнаци - сериал, еп. 19
19:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 16
20:00
Животът на Браян - втори сезон, еп. 12
20:55
Отмъщението - втори сезон, еп. 12
21:55
Имало едно време - втори сезон, еп. 6
22:50
Частна практика - трети сезон, еп. 17
23:45
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 6
00:40
Отмъщението - втори сезон, еп. 12
01:30
Имало едно време - втори сезон, еп. 6
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 17
02:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 21
03:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 17
03:50
Любовна академия - първи сезон, еп. 2
04:35
Шантаво семейство - сериал, еп. 58

Kino Nova

05:55
Детски анимационен блок:“Каспър” - анимационен сериал, /п/
07:00
“Вълшебствата на Дядо Коледа” анимационен филм,/п/
08:00
Заемателите” - фентъзи с уч. на Джон Гудман, Джим Броудбент, Марк Уилямс, Селия Имри, Том Фелтън и др.
10:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1,/п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5, /п/
11:50
“Триумф на злото” - драма с уч. на Виго Мортенсен, Джоди Уитакър, Джейсън Айзъкс, Стивън Макинтош, Марк Стронг и др.
13:45
“Лунатизъм” - драма с уч. на Ник Стал, Ана-София Роб, Чарлийз Терон, Уди Харелсън, Денис Хопър и др.
15:45
“Тигърът и снегът” - романтична комедия с уч. на Жан Рено, Николета Браши, Роберто Бенини, Джузепе Батистон и др.
18:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5
19:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
21:00
“Маркъс” - романтична комедия с уч. на Хю Грант, Тони Колет, Николас Хоулт, Рейчъл Уайз, Виктория Смърфит и др.
22:55
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7, /п/
23:55
“Опасна жертва” - криминален с уч. на Лукас Хаас, Крейг Шефър, Ким Бейсинджър и др.

Super 7

06:25
Шпионките от Поп Сикретс, еп. 3
06:50
Любопитният Джордж, сезон 1, еп. 2, анимация
07:15
Бейблейд метал фюжън, сезон 1, еп. 48, анимация
07:40
Nickelodeon по SUPER 7: Дора изследователката, сезон 2, еп. 7
08:05
Nickelodeon по SUPER 7: Давай, Диего!, еп. 15, анимация
08:30
Том и Джери, анимация
08:55
Бейблейд метал фюжън, сезон 1, еп. 48, анимация
09:15
Пингвин в джунглата, анимация
09:20
Пингвините от Мадагаскар,сезон 1, еп. 23, анимация
09:45
Nickelodeon по SUPER 7: Фермата на Отис,сезон 2, еп. 13, анимация
10:10
Nickelodeon по SUPER 7: Шеметен бяг", сезон 2, еп. 1
10:35
Nickelodeon по SUPER 7: Ловци на чудовища", сезон 1, еп. 24
11:00
Клуб Уинкс, сезон 5, еп. 25 и 26
11:50
Лигата на суперзлите, анимация, еп. 79 и 80
12:15
Майор татко, сериал, сезон 1, еп. 22
12:40
Бъгс Бъни, анимация
13:10
Хънтик - търсачи на тайни, еп. 2
13:35
Шпионките от Поп Сикретс, еп. 4
14:00
Пингвините от Мадагаскар,сезон 1, еп. 24, анимация
14:25
Nickelodeon по SUPER 7: Фермата на Отис,сезон 2, еп. 14, анимация
14:50
Nickelodeon по SUPER 7: Шеметен бяг", сезон 2, еп. 2
15:15
Nickelodeon по SUPER 7: Ловци на чудовища", сезон 1, еп. 25
15:40
Майор татко, сериал, сезон 1, еп. 23
16:05
Бъгс Бъни, анимация
16:30
Клуб Уинкс, сезон 1, еп. 1 и 2
17:20
Любопитният Джордж, сезон 1, еп. 3, анимация
17:45
Том и Джери, анимация
18:10
Nickelodeon по SUPER 7: Давай, Диего! “, еп. 15, анимация
18:35
Nickelodeon по SUPER 7: Дора изследователката", сезон 2, еп. 7
18:55
Пингвин в джунглата, анимация
19:00
Бейблейд метал фюжън, сезон 1, еп. 49, анимация
19:25
Хънтик - търсачи на тайни, еп. 3
19:50
Господин Видра, анимация
19:55
Капитан Фламинго, сезон 1, еп. 26
20:20
Nickelodeon по SUPER 7: Фермата на Отис,сезон 2, еп. 14, анимация
20:40
Nickelodeon по SUPER 7: Ловци на чудовища", сезон 1, еп. 25
21:05
Ледена звезда, сериал, еп. 6 и 7
22:00
Карма, сериал, сезон 2, еп. 4
22:50
Катерина и нейните дъщери, сериал, сезон 3, еп. 1
23:40
Светлините на стадиона, сериал, драма, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 9
00:40
Повторения

БНТ 1

06:05
Да открием Германия/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария - магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /258 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Конър под прикритие - тв филм /12 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас - публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Клуб"НЛО"
17:05
Дързост и красота - тв филм /3150 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:40
Зелена светлина
18:45
Шатовалон - тв филм /22 епизод/
19:40
Лека нощ, деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Кауза.bg - пряко предаване от студио 1 на
22:30
По света и у нас - информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Евровизия 2013 - клипове на песните
23:05
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:05
Ретро следобед: Клуб"НЛО"/п/
00:50
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:35
Шатовалон - тв филм /22 епизод/п/
02:30
По света и у нас /п от 20:00/
03:15
Кауза.bg/п/
04:50
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

06:00
“Макгайвър” - сериал, сезон 7, /п/
06:50
“Херкулес” - сериал, сезон 3, /п/
07:45
Спасители на плажа” - сериал, сезон 2, /п/
09:00
“Екип”Среднощен ездач"- сериал, /п/
10:00
“Жажда за скорост” - екшън с уч. на Еди Грифин, Ангъс Макфейдън, Надя Бьорлин, Нейтън Филипс и др. /п/
12:00
“Мисия: Моят Дом” - предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30
“Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Макгайвър” - сериал, сезон 7
14:30
“Морски патрул” - сериал,сезон 5, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 3
16:30
“Екип”Среднощен ездач"- сериал
17:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 2
18:30
“8 Прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
“Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1
20:00
“Морски патрул” - сериал,сезон 5
21:00
“Светът на Висшата лига”- специално издание
21:30
Студио"Шуменско Premium Football", директно
22:00
“Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити” - мач от английската Висша Лига, директно
23:55
Студио"Шуменско Premium Football", директно
00:15
“Горещи моменти” - еротика
02:15
“Национална лотария” /п/
04:15
“Нюкасъл - Куинс Парк Рейнджърс” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

05:55
Детски анимационен блок:“Каспър” - анимационен сериал, /п/
07:00
“Вълшебствата на Дядо Коледа” анимационен филм,/п/
08:00
Заемателите” - фентъзи с уч. на Джон Гудман, Джим Броудбент, Марк Уилямс, Селия Имри, Том Фелтън и др.
10:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1,/п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5, /п/
11:50
“Триумф на злото” - драма с уч. на Виго Мортенсен, Джоди Уитакър, Джейсън Айзъкс, Стивън Макинтош, Марк Стронг и др.
13:45
“Лунатизъм” - драма с уч. на Ник Стал, Ана-София Роб, Чарлийз Терон, Уди Харелсън, Денис Хопър и др.
15:45
“Тигърът и снегът” - романтична комедия с уч. на Жан Рено, Николета Браши, Роберто Бенини, Джузепе Батистон и др.
18:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5
19:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
21:00
“Маркъс” - романтична комедия с уч. на Хю Грант, Тони Колет, Николас Хоулт, Рейчъл Уайз, Виктория Смърфит и др.
22:55
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7, /п/
23:55
“Опасна жертва” - криминален с уч. на Лукас Хаас, Крейг Шефър, Ким Бейсинджър и др.

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
12:45
От упор” п.
14:15
Паралакс” п.
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
20:00
Дискусионно студио” с водещ Велизар Енчев /на живо/
21:00
Зад фасадата” с водещ Силвия Трендафилова/на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето п.
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов п.
06:20
Всички на мегдана” поздравителен концерт п.

ТВ 7

05:25
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 6, еп. 20
05:45
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 7
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 6; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
11:30
“КЪРТИЦАТА НА СВЕТЛО”, ток шоу
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 4, еп. 17; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 4; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 6, еп. 23, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
“Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Тогава и сега: Поп-звезди”, документална поредица
17:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 8; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“КЪРТИЦАТА”, риалити шоу
21:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
22:00
“Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Шерлок”, сериал, криминална драма, мистерия, Великобритания, 2010; сезон 1, еп. 2
00:00
“Да, г-н Премиер”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 1, еп. 5 и 6
01:10
“Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
02:00
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:25
Новини
02:50
“Шерлок”, сериал, криминална драма, мистерия, Великобритания, 2010; сезон 1, еп. 2
03:45
“Да, г-н Премиер”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 1, еп. 5 и 6