Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Април 2013 година

bTV

05:20
Кухнята на Звездев” /п./
05:40
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 23
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 33
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 55
16:00
Престъпления и страсти” - сериал, еп. 24
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Революция Z” - сериал, с. 2, еп. 6
21:00
“Магаданс предизвикателството” танцувално шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Без пукната пара” - сериал, еп. 2
00:00
“Паднала от небето” - сериал, с. 2, еп. 4
01:00
Кости” - сериал, с. 4, еп. 5
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
“Призракът на Елена”/п./ - сериал, еп. 55
04:30
Кухнята на Звездев” /п./
04:50
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 24

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” - детски сериал
08:30
“Дивата муха” /п/- предаване за екстремни спортове, еп. 9, 10
09:30
Добрите момчета” /п./ - сериал, еп. 19
10:30
Жива мишена” /п./ - сериал, с. 2, еп. 10
11:30
“Експериментът” /п./ - сериал, с. 2, еп. 2
12:30
Лице в лице”- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Бездната” - Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 1989 г., Режисьор: Джеймс Камерън, Актьори: Ед Харис, Мери Елизабет Мастрантонио, Майкъл Биен, Кид Брюър Дж., Лео Бърменстър, Тод Граф и др.
17:00
“Експериментът” - сериал, с. 2, еп. 3
18:00
Жива мишена” - сериал, с. 2, еп. 11
19:00
“Прокурорът” - сериал, с. 2, еп. 3
20:00
“Големите загадки” /п/- документална поредица с водещ Атанас Сребрев
21:00
УЕФА Лига Европа - студио с водещ Йордан Георгиев
22:00
УЕФА Лига Европа: Тотнъм - Базел
00:05
УЕФА Лига Европа - студио с водещ Йордан Георгиев
00:30
Руската Премиер Лига - обзорно предаване
01:00
Добрите момчета” /п/ - сериал, еп. 19

bTV Cinema

06:00
Китайската кукла” /п./ - сериал, еп. 17
07:00
Срещу гравитацията” /п./ - сериал, еп. 9
08:00
“Досиетата"Х” /п./ - сериал, с. 3, еп.3
09:00
Изкуплението на Грейс"/п./ сериал, еп. 6
10:00
“Фамилията” /п./ - сериал, с. 2, еп.2
11:00
“Прекрасен ден”/п./ - Драма, САЩ, 2006 Г.; Режисьор: Питър Левин; В ролите: Роб Лоу, Пагет Брюстър, Франсис Конрой, Кристофър Лойд, Ровена Кинг и др.
13:00
Китайската кукла” - сериал, еп. 18
14:00
Изкуплението на Грейс” - сериал, с. 2, еп. 7
15:00
Срещу гравитацията” - сериал, еп. 10
16:00
“Числото 23” /п./ Драма,Приключенски, САЩ, 2007г., Режисьор: Джел Шумахер, Актьори: Джим Кери, Вирджиния Медсън, Дани Хюстън, Лоуган Лерман, Рона Митра, Лин Колинс
18:00
Революция Z” /п./ - сериал, с. 2, еп. 5
19:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 1, еп. 1
20:00
“Дневниците на вампир” - сериал, с. 1, еп. 2
21:00
Киновечер:“Шум на пари” - Комедия, САЩ, 1997 г
23:00
Революция Z” /п./- сериал,с. 2, еп. 6
00:00
Късно кино:“Апокалипсис край Стоунхендж” - Екшън,Ужаси, САЩ, 2010 г.; Режисьор: Пол Зилер , Актьори: Миша Колинс, Тори Хигенсън, Хил Харпър

Fox Life

05:00
Шантаво семейство - сериал, еп. 63
05:30
Давай, Уайлд! - сериал, еп. 11
06:00
Обвързани - пети сезон, еп. 22
06:25
Шантаво семейство - сериал, еп. 62
06:50
Шантаво семейство - сериал, еп. 63
07:15
Банда близнаци - сериал, еп. 22
07:50
Числено превъзходство - първи сезон, еп. 1
08:20
Обвързани - пети сезон, еп. 23
08:50
Давай, Уайлд! - сериал, еп. 12
09:20
Как се запознах с майка ви четвърти сезон, еп. 5
09:50
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 6
10:20
Частна практика - трети сезон, еп. 19
11:15
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 17
11:25
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 9
12:20
Трий Хил - четвърти сезон, еп. 9
13:15
Любовна академия - първи сезон, еп. 5
14:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 36
14:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 39
15:10
Животът на Браян - втори сезон, еп. 14
16:05
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 8
17:00
Как се запознах с майка ви четвърти сезон, еп. 7
17:30
Как се запознах с майка ви четвърти сезон, еп. 8
18:00
Числено превъзходство - първи сезон, еп. 2
18:35
Числено превъзходство - първи сезон, еп. 3
19:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 19
20:00
Животът на Браян - втори сезон, еп. 15
20:55
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 5
21:55
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 9
22:50
Частна практика - трети сезон, еп. 20
23:45
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 9
00:40
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 5
01:30
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 9
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 36
02:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 39
03:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 20
03:50
Любовна академия - първи сезон, еп. 5
04:35
Шантаво семейство - сериал, еп. 64

Kino Nova

06:05
Обирът” - екшън с уч. на Том Сайзмор, Дейв Фоли, Шерилин Фен, Кейти Грифин и др.
07:50
Пленник на времето” - семеен с уч. на Мел Харис, Джеймс Макданиел, Огъст Шеленберг и др.,/п/
10:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 1,/п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
Язон и Аргонавтите” - приключенски с уч. на Джейсън Лондон, Денис Хопър, Франк Лангела, Наташа Хенстридж, Дерек Джакоби, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън, Брайън Томпсън и др., I част
13:45
Страстта на Айн Ранд” - биографична драма с уч. Хелън Мирен, Ерик Столц, Джули Делпи, Питър Фонда и др.
15:45
Последното кънтри шоу” - драма с уч. на Уди Харелсън, Линдзи Лоън, Джон Райли, Томи Лий Джоунс, Кевин Клайн и др.
18:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 6
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
21:00
“Измама” - трилър с уч. на Ашли Джъд, Самюел Джаксън, Анди Гарсия, Дейвид Стратърн, Ръсел Уонг, Марк Пелегрино и др.
22:55
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7, /п/
23:55
Язон и Аргонавтите” - приключенски с уч. на Джейсън Лондон, Денис Хопър, Франк Лангела, Наташа Хенстридж, Дерек Джакоби, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън, Брайън Томпсън и др., I част, /п/

БНТ 1

06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва в библиотеката
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Денят отблизо с Мария
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /261 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Конър под прикритие - тв филм /15 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед:“Златният Орфей” 1990г./Рецитал на"Бийтълс Ривайвъл бенд"
17:05
Дързост и красота - тв филм /3152 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:45
Шатовалон - тв филм /25 епизод/
19:40
Лека нощ, деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:40
Спортни новини
20:45
Недадените - тв филм /4 епизод/
21:50
Студио"Футбол"
22:05
Футбол: Среща от турнира на Лига “Европа” - пряко предаване
00:00
Евровизия 2013 - клипове на песните
00:05
Ретро следобед:“Златният Орфей” 1990г. /Рецитал на"Бийтълс Ривайвъл бенд"/п/
00:50
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:35
Шатовалон - тв филм /25 епизод/п/
02:30
По света и у нас /п от 20:00/
03:10
Недадените - тв филм /4 епизод/п/
04:05
Футбол: Среща от турнира на Лига “Европа” /запис/

Диема

06:00
Макгайвър” - сериал, сезон 7, /п/
06:50
“Херкулес” - сериал, сезон 3, /п/
07:45
Спасители на плажа” - сериал, сезон 2, /п/
09:00
“Екип”Среднощен ездач"- сериал, /п/
10:00
“Назад във времето” - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Гари Даниелс, Силва де Сантис, Джо Сагал и др.,/п/
12:00
8 Прости правила” - сериал, сезон 2, /п/
12:30
Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1, /п/
13:30
Макгайвър” - сериал, сезон 7
14:30
“Морски патрул” - сериал,сезон 5, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 3
16:30
“Екип”Среднощен ездач"- сериал
17:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 2
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1
20:00
“Морски патрул” - сериал,сезон 5
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 5
22:00
“От Париж с любов” - екшън с уч. Джон Траволта, Джонатан Рийс Майерс, Ерик Гордън , Ричард Дърдън, Касия Смутняк, Амбър Роуз Рива и др.
23:50
Военни престъпления”- сериал, сезон 5, /п/
01:45
“Горещи моменти” - еротика
04:15
“Уест Бромич - Норич Сити” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:40
Ева Луна” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Малки жени” - сериен филм, 3 сезон, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
11:30
Малки жени” - сериен филм, 3 сезон
12:30
Ева Луна” - сериен филм
13:30
“Аурора” - сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети” - предаване,/п/
15:00
“Мелодия на сърцето” - сериен филм, /п/
16:00
“Готова на всичко” - сериен филм, 2 епизода /п/
18:00
Истанбулска приказка” - сериен филм
19:00
“Светски новини” /п/
19:05
“Аурора” - сериен филм
20:00
“Мелодия на сърцето” - сериен филм
21:00
“Готова на всичко” - сериен филм, 2 епизода
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:15
“Езо ТВ”
01:45
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:20
“България избира NEWS7 и TV7”, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 9; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
11:30
“КЪРТИЦАТА НА СВЕТЛО”, ток шоу
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 5, еп. 3; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 7; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
“Агнешко”, комедиен сериал, САЩ, 2009, сезон 2, еп. 2; В ролите: Къртни Кокс, Криста Милър, Джош Хпкинс
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“България избира NEWS7 и TV7”, на живо от гр. Стара Загора
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
18:55
Студио футбол
19:00
Пряко: ЦСКА - Лудогорец, футболна среща от NEWS7 футболно първенство, 21 кръг
20:00
“КЪРТИЦАТА”, риалити шоу
23:00
Новини
23:30
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, еп. 6; В ролите: Йосиф Сърчаджиев, Христо Шопов, Владимир Карамазов, Койна Русева, Мария Кавърджикова, Башар Рахал, Иван Стаменов, повторение
00:30
“Да, г-н Премиер”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 2, еп. 3 и 4
01:40
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
02:30
“Гореща точка”, публицистика, повторение
03:05
Новини
03:30
“Босове на мафията”, еп. 9
04:30
“Да, г-н Премиер”, комедиен сериал, Великобритания, сезон 2, еп. 3