Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Април 2013 година

bTV

05:20
Кухнята на Звездев"/п./
05:40
Престъпления и страсти"/п./ сериал, еп. 26
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед”- дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев”- кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави"/п./
13:30
Диво сърце”- сериал, еп. 36
15:00
“Призракът на Елена”- сериал, еп. 58
16:00
Престъпления и страсти”- сериал, еп. 27
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице”- публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят”- сериал, еп. 53
21:00
" Гласът на България"- музикално шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави”- вечерно токшоу
23:30
Без пукната пара”- сериал, еп. 5
00:00
“Паднала от небето”- сериал, с. 2, еп. 7
01:00
Кости”- сериал, с. 4, еп. 8
02:00
“Преди обед”/п./
03:40
“Призракът на Елена”/п./ - сериал, еп. 58
04:30
“Търси се”/п./

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето”- детски сериал
08:30
“Прокурорът”/п./ - сериал, с. 2, еп. 4
09:30
“Експериментът”/п./ - сериал,с. 2, еп. 5
10:30
НепознатиТЕ"/п/- документална поредица
11:00
“Хрътките”/п/- публицистично предаване с водещ Миролюба Бенатова
12:30
Лице в лице”- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Кръв”/п./ - Драма, Трилър, САЩ, 2002 г., Режисьор: Уилям А. Грахам, Актьори: Джеймс Каан, Джонатан Шаех, Елизабет Лаки
16:00
Вавилон 5”- сериал, с. 4, еп. 9
17:00
“Експериментът”- сериал, с. 2, еп. 6
18:00
“Пазителят на Мемфис”- сериал, еп. 1
19:00
“Прокурорът”- сериал, с. 2, еп. 6
20:00
Кости”- сериал, с. 5, еп. 5
21:00
В обувките на Сатаната”- сериал, с. 2, еп. 5
22:00
“Бледият ездач”- Уестърн, САЩ, 1985 г.
00:05
“Спартак: Кръв и пясък”- сериал, еп. 8
01:00
В обувките на Сатаната"/п./ сериал, с. 2, еп. 5

bTV Cinema

06:00
Китайската кукла"/п./ - сериал, еп. 20
07:00
Срещу гравитацията"/п./ - сериал, еп. 12
08:00
“Досиетата"Х”- сериал, еп. 7
09:00
Изкуплението на Грейс"/п./ сериал, еп.8
10:00
“Досиетата X”- сериал, еп.8
11:00
“Умирай трудно 3”/п./ Екшън,Приключенски, САЩ, 1995г.,
13:00
Китайската кукла”- сериал, еп. 21
14:00
Изкуплението на Грейс”- сериал, еп. 10
15:00
Срещу гравитацията”- сериал, еп. 13
16:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, еп.2
17:00
Дневниците на вампира”- сериал, еп.3
18:00
“Фамилията”/п/- сериал, еп. 3
19:00
Дневниците на вампира"/п./сериал, еп.4
20:00
Дневниците на вампира”- сериал, еп. 5
21:00
Киновечер:“Умирай трудно 4”- Екшън,Приключенски, САЩ, 2007г.
23:30
Късно кино:“Метален нашественик” - Фантастика; САЩ, 2011г.,
01:30
Срещу гравитацията"/п./- сериал

Fox Life

05:00
Шантаво семейство - сериал, еп. 69
05:30
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 1
06:00
Щури двойки - сериал, еп. 1
06:25
Шантаво семейство - сериал, еп. 68
06:50
Шантаво семейство - сериал, еп. 69
07:15
Числено превъзходство - първи сезон, еп. 6
07:50
Числено превъзходство - втори сезон, еп. 1
08:20
Щури двойки - сериал, еп. 2
08:50
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 2
09:20
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 11
09:50
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 12
10:20
Частна практика - трети сезон, еп. 22
11:15
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 21
11:25
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 12
12:20
Трий Хил - четвърти сезон, еп. 12
13:15
Любовна академия - първи сезон, еп. 8
14:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 48
14:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 50
15:10
Животът на Браян - втори сезон, еп. 17
16:05
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 11
17:00
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 13
17:30
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 14
18:00
Числено превъзходство - втори сезон, еп. 2
18:35
Числено превъзходство - втори сезон, еп. 3
19:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 22
20:00
Животът на Браян - втори сезон, еп. 18
20:55
Частна практика - шести сезон, еп. 10
21:55
Агнешко - четвърти сезон, еп. 11
22:25
Жега в Кливланд - втори сезон, еп. 4
22:50
Частна практика - трети сезон, еп. 23
23:45
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 12
00:40
Частна практика - шести сезон, еп. 10
01:30
Агнешко - четвърти сезон, еп. 11
01:55
Жега в Кливланд - втори сезон, еп. 4
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 48
02:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 50
03:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 23
03:50
Любовна академия - първи сезон, еп. 8
04:35
Шантаво семейство - сериал, еп. 70

Kino Nova

05:50
Закони на привличането“комедия с уч. на Пиърс Броснан, Джулиан Мур, Майкъл Шийн и др.,/п/
07:30
“Тайна”- драма./п/
10:00
Тайнствени афери”- сериал, сезон 1,/п/
11:00
Д-р Хаус”- сериал, сезон 6, /п/
12:00
“Джаки, Етел и Джоан - Жени на върха”- биографична драма др., I част
13:50
“Римска ваканция”- комедия
16:10
Аеон Флукс”- екшънфантастика.,/п/
18:00
Д-р Хаус”- сериал, сезон 6
19:00
Тайнствени афери”- сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями“сериал, сезон 7
21:00
“Телепорт”- екшън-фантастика
22:45
От местопрестъплението: Маями“сериал, сезон 7, /п/
23:45
“Джаки, Етел и Джоан - Жени на върха”- биографична драма, I част,/п/

БНТ 1

05:35
Днес и утре/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3153 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
07:35
Парламентарни избори 2013: Предизборни хроники
08:05
Парламентарни избори 2013: Предизборни клипове
08:10
Парламентарни избори 2013: Диспут /парламентарно представени партии/
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Парламентарни избори 2013: Диспут /извънпарламентарно представени партии/
09:30
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария - магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:20
Парламентарни избори 2013: Предизборни клипове
12:25
Спортни новини
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Сен Тропе - тв филм /264 епизод/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Конър под прикритие - тв филм /18 епизод/
15:30
Телепазарен прозорец
15:45
Днес и утре/п/
15:55
Парламентарни избори 2013: Предизборни клипове
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед:“Как ще ги стигнем…”
17:05
Дързост и красота - тв филм /3154 епизод/
17:30
Още от деня - информационно-коментарен блок с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
17:55
Парламентарни избори 2013: Предизборни клипове
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Още от деня - информационно-коментарен блок с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
19:00
Кралиците на суинга - тв филм/2 епизод/
19:55
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:40
Парламентарни избори 2013: Предизборни хроники
20:45
Спортни новини
20:50
Парламентарни избори 2013: Предизборни клипове
21:00
Референдум - публицистично шоу
22:25
Парламентарни избори 2013: Предизборни клипове
22:30
По света и у нас - информационна емисия
23:00
Парламентарни избори 2013: Предизборни хроники
23:05
Зелена светлина
23:10
Евровизия 2013 - клипове на песните
23:15
Денис и приятели -късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:15
Ретро следобед:“Как ще ги стигнем…"/п/
01:00
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:45
Кралиците на суинга - тв филм/2 епизод/п/
02:40
По света и у нас /п от 20:00/
03:20
Референдум - публицистично шоу/п/
04:50
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

06:00
“Стоук Сити - Ливърпул” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
“Херкулес” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Бригадите на тигъра” криминален,/п/
12:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1, /п/
14:30
“Морски патрул” - сериал,сезон 5,/п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 4
16:30
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 1
17:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 2
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 1
19:00
Закон и ред: Лос Анджелис” сериал, сезон 1
20:00
“Морски патрул” - сериал,сезон 5
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 5
22:00
“Ченгето от Бевърли Хилс” екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Джеймс Русо, Джон Аштън, Рони Кокс, Стивън Елиът, Джъдж Райнхолд и др.
00:10
Военни престъпления”- сериал, сезон 5, /п/
01:10
“Горещи моменти” - еротика
04:15
“Стоук Сити - Ливърпул” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:40
Ева Луна”- сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети”- предаване
08:00
Малки жени”- сериен филм, 3 сезон, /п/
09:30
Сделка или не”- телевизионна игра
10:30
Истанбулска приказка”- сериен филм, /п/
11:30
Малки жени”- сериен филм, 3 сезон
12:30
Ева Луна”- сериен филм
13:30
“Аурора”- сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети”- предаване,/п/
15:00
“Мелодия на сърцето”- сериен филм, /п/
16:00
“Готова на всичко”- сериен филм, 2 епизода /п/
18:00
Истанбулска приказка”- сериен филм
19:00
“Светски новини”/п/
19:05
“Аурора”- сериен филм
20:00
“Мелодия на сърцето”- сериен филм
21:00
“Готова на всичко”- сериен филм, 2 епизода
23:00
“Цената на славата”- сериен филм, /п/
00:15
“Езо ТВ”
01:45
Сделка или не”- телевизионна игра, /п/

Рила

08:30
Новини повторение
08:40
Спортен обзор
08:50
Музика
09:00
Обща медицина – 25 еп. повторение
09:50
Това може да се случи утре – 5 еп.
10:10
Багрите на българското 398
10:40
С мисъл за вас
10:55
Информационен блок
11:00
Опасна любов – 94 еп. повторение
11:45
Игр. филм: Лас Вегас
13:25
Фолклорна трапеза 202
14:25
Музика
14:45
Информационен блок
15:00
Игр. филм: Неочаквана любов
16:30
Това може да се случи утре – 6 еп.
16:50
Информационен блок
17:15
Опасна любов – 95 еп.
18:00
Тв компас /реклами, обяви/
18:30
Новини
18:40
Световно фолклорно изкуство 15
19:10
Детски свят
20:30
Тв компас
21:00
Новини
21:10
Обща медицина – 26 еп.
22:00
Игр. филм: Железен орел
23:35
Новини
23:45
Тема
00:15
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ТВ 7

05:05
“Галилео”, научно-популярно предаване
05:20
“България гледа”, публицистично предаване, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 12; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
11:30
“КЪРТИЦАТА НА СВЕТЛО”, ток шоу
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 5, еп. 6;
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 10
15:00
“Агнешко”, комедиен сериал, САЩ, 2009, сезон 2, еп. 5;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“България избира NEWS7 и TV7”, на живо от гр. Пловдив
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“КЪРТИЦАТА”, риалити шоу
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Шерлок”, сериал, криминална драма, мистерия, Великобритания, 2010; сезон 1, еп. 6
00:00
“Сестра Джаки”, сериал, комедия, драма, сезон 2, еп. 1
00:35
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:20
“Гореща точка”, публицистика, повторение
01:55
Новини
02:20
“Шерлок”, сериал, криминална драма, мистерия, Великобритания, 2010; сезон 1, еп. 6
03:20
“Сестра Джаки”, сериал, комедия, драма, сезон 2, еп. 1
03:55
“Галилео”, научно-популярно предаване
04:30
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение
04:55
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение