Архив телевизионни програми

Начало » 2013 » Май » 27

Програма на телевизиите за 27 Май 2013 година

bTV

05:40
“Духът на здравето” /п./
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 57
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 81
16:00
Престъпления и страсти” сериал, еп. 50
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Гласът на България” - музикално шоу - ФИНАЛ
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“С теб ми е добре” - сериал, еп. 4
00:00
“Кости” - сериал, с. 5, еп. 5
00:50
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 3
01:40
“Преди обед” /п./
03:30
“Призракът на Елена” /п./ сериал, еп. 81
04:10
Модерно” /п./

bTV Action

06:00
Невероятният Спайдърмен” анимационен сериал
07:00
“Легионът на супергероите” анимационен сериал
08:30
“Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 1
09:30
Зона спорт"/п./ -спортно предаване
10:30
“Дивата муха” /п/- предаване за екстремни спортове, еп. 23, 24
11:30
“Големите загадки”/п/ - научнопопулярна поредица с водещ Атанас Сребрев
12:30
“Лице в лице” - актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Падналият ангел” /п./ - Трилър, Драма, Криминален, САЩ, 1998 г., Режисьор: Грегъри Хоблит, Актьори: Елиас Котеас, Дензъл Уошингтън, Ембет Дейвиц, Джеймс Гандолфини, Джон Гудман, Доналд Съдърланд и др.
16:30
“Най-добрият нинджа” - японско риалити шоу
17:00
“Забравените” - сериал, еп. 13
18:00
“Рубикон” - сериал, еп. 2
19:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 3, еп. 16
20:00
“Кости” - сериал, с. 6, еп. 2
21:00
“В обувките на Сатаната” сериал, с. 3, еп. 11
22:00
“Отмъстител” - Трилър, САЩ, 2006 г., Режисьор: Робърт Марковиц, Актьори: Сам Елиът, Тимоти Хътън, Джеймс Кромуел, Дейвид Хейман, Уилям Хоуп
00:00
“В обувките на Сатаната” - /п./ сериал, с. 3, еп. 11
01:00
“Отмъщение по принуда” Екшън, САЩ, 1982 г., Режисьор: Джеймс Фарго, Актьори: Чък Норис, Мари Луис Уелър, Боб Майнър, Камила Григс, Дейвид Опатошу, Кен Арджънт, Хауърд Кейн, Ана Чан, Берта Чан, Ранди Ченъл

bTV Cinema

06:00
“Посетители” /п./ - сериал, с. 1, еп. 11
07:00
“Изкуплението на Грейс” сериал, еп. 14
08:00
“В дълбоки води” - сериал, еп. 4
09:00
“Къща за кукли " /п./ - сериал,с. 2, еп. 1
10:00
“90210” /п./ - сериал, с. 3, еп. 1
11:00
“Престъпник за един ден” /п./ Драма,Криминален, САЩ
13:00
“Посетители” - сериал, с. 1, еп. 12
14:00
“Къща за кукли” - сериал, с. 2, еп. 3
15:00
“Излъжи ме” - сериал, с. 2, еп. 1
16:00
" Дневниците на вампира”/п./ сериал, с. 2, еп. 9
17:00
" Дневниците на вампира” сериал, с. 2, еп. 10
18:00
“90210” - сериал, с. 3, еп. 2
19:00
“Дневниците на вампира” /п./сериал, с. 2, еп. 11
20:00
“Дневниците на вампира” сериал, с. 2, еп. 12
21:00
Киновечер: “Аз, роботът” Трилър,Фантастика,Екшън, САЩ, 2004г., Режисьор: Алекс Пройас, Актьори: Уил Смит, Бриджит Мойнахан, Брус Грийнуд, Джеймс Кромуел, Чи Макбрайд, Алън Тъдик
23:00
“90210” - сериал, с. 3, еп. 3
00:00
Късно кино: “Метеоритен дъжд” - Трилър, САЩ, Канада, 2006г., Режисьор: Тери Кънингам, Актьори: Стивън Болдуин, Ейми Прайс-Франсис, Джон Ралстън, Дърк Бенедикт и др.
02:00
Отмъстителите” Комедия,Екшън,Приключенск, САЩ, 1998г.

Fox Life

05:10
Семейство Патерсън - сериал, еп. 13
05:35
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 8
06:00
Кат и Ким - първи сезон, еп. 17
06:25
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 3
07:20
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 14
07:45
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 15
08:00
Мелиса и Джоуи - сериал, еп. 19
08:15
Хари и Лиза - сериал, еп. 1
08:45
Да живееш в колата си - първи сезон, еп. 11
09:20
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 23
09:50
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 24
10:20
Частна практика - четвърти сезон, еп. 6
11:15
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 50
11:25
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 17
11:55
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 18
12:05
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 19
12:25
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 2
13:20
На танци с мама - риалити, еп. 7
14:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 55
14:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 56
15:15
Агнешко - втори сезон, еп. 17
15:40
Агнешко - втори сезон, еп. 18
16:10
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 19
17:05
Как се запознах с майка ви първи сезон, еп. 1
17:35
Как се запознах с майка ви първи сезон, еп. 2
18:05
В стил Джейн - първи сезон, еп. 1
19:05
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 1
20:00
Агнешко - втори сезон, еп. 19
20:25
Агнешко - втори сезон, еп. 20
20:55
Отмъщението - втори сезон, еп. 19
21:50
Имало едно време - втори сезон, еп. 13
22:45
Частна практика - четвърти сезон, еп. 7
23:30
Светът на ФОКС - телевизионен журнал, еп. 8
23:40
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 19
00:35
Отмъщението - втори сезон, еп. 19
01:30
Имало едно време - втори сезон, еп. 13
02:15
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 2
03:00
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 55
03:25
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 56
03:50
На танци с мама - риалити, еп. 7
04:35
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 4

Kino Nova

05:50
Истината за любовта” - драма с уч. на Бранка Катиц, Дженифър Лав Хюит, Дъгрей Скот, Джими Мистри, Саймън Уеб и др.
07:40
“Легендата за Десперо” - анимационен филм,/п/
10:00
“Осмо чувство”- сериал, сезон 4,/п/
11:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление"- сериал, сезон 9, /п/
12:00
“Билокси Блус” - комедия с уч. на Матю Бродерик, Кристофър Уокън, Пенелопе Ан Милър, Кори Паркър, Маркъс Фланагън и др., /п/
14:15
“Свободният Начо” - комедия с уч. на Джак Блек, Ана де ла Регера, Ектор Хименс, Дариус Роуз, Мойсес Ариас и др.
16:00
“Точка на пресичане” - романтична драма с уч. на Ричард Гиър, Шарън Стоун, Лолита Давидович, Мартин Ландау, Дейвид Селби, Дженифър Морисън и др.,/п/
18:00
“Осмо чувство”- сериал, сезон 4
19:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление"- сериал, сезон 9
20:00
“От местопрестъплението: Маями"- сериал, сезон 1
21:00
“Аз, ти и Дюпри”- романтична комедия с уч. на Оуен Уилсън, Кейт Хъдсън, Мат Дилън, Майкъл Дъглас, Аманда Детмър и др.
23:15
“От местопрестъплението: Маями"- сериал, сезон 1, /п/
00:15
“Свободният Начо” - комедия с уч. на Джак Блек, Ана де ла Регера, Ектор Хименс, Дариус Роуз, Мойсес Ариас и др., /п/

БНТ 1

05:15
Без багаж - туристическо реалити/п/
05:45
Днес и утре/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва с култура културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /285 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Конър под прикритие - тв филм /37 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Клуб “НЛО”
17:05
Дързост и красота - тв филм /3169 епизод/
17:30
Още от деня - информационнокоментарен блок с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Още от деня - информационнокоментарен блок с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:55
Завръщане в Брайдсхед - тв филм /3 епизод/
19:55
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg: 110 години от смъртта на Гоце Делчев
22:00
В кадър
22:30
По света и у нас - информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:00
Ретро следобед: Клуб “НЛО” /п/
00:45
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:30
Завръщане в Брайдсхед - тв филм /3 епизод/п/
02:25
По света и у нас /п от 20:00/п/
03:10
История.bg: 110 години от смъртта на Гоце Делчев /п/
04:10
Малки истории/п/
04:20
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:45
“Норич Сити - Тотнъм Хотспър” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Червената Соня” - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Бригите Нилсен, Сандал Бергман и др.,/п/
12:00
“Мисия: Моят Дом” - предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30
“Спасители на плажа” - сериал, сезон 3, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
“Ченге от миналото” сериал,сезон 3, /п/
15:30
Херкулес” - сериал, сезон 5
16:30
Студио “Чемпиъншип “, директно
17:00
“Кристъл Палъс - Уотфорд” финален мач от Чемпиъншип, директно
18:55
Студио “Чемпиъншип”, директно
19:30
“Светът на Висшата Лига”
20:00
“Ченге от миналото” сериал,сезон 3
21:00
“Военни престъпления”- сериал, сезон 6
22:00
“Хитмен” - екшън с уч. на Чък Норис, Майкъл Паркс, Ал Уаксмън, Алберта Уотсън и др.
23:50
“Военни престъпления”- сериал, сезон 6, /п/
00:50
“Горещи моменти” - еротика
03:10
“Национална лотария” /п/
04:00
“Норич Сити - Тотнъм Хотспър” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

06:05
“Българските царски дворци” част II, документален филм на Николай Чадаров, повторение
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 2, еп. 1
11:30
“КЪРТИЦАТА НА СВЕТЛО”, ток шоу
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 6, еп. 3
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 30
15:00
“Фолти Тауърс”, комедиен сериал, Великобритания, 1975; сезон 2, еп. 2
15:30
Новини
16:00
“Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“КЪРТИЦАТА”, риалити шоу
21:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Комисията Павлов”, коментарно шоу
23:30
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 1 и 2
01:30
“Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
02:25
“Гореща точка”, публицистика, повторение
03:05
Новини
03:35
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 1 и 2