Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Юни 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 60
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 67
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 93
16:00
Престъпления и страсти” сериал, еп. 61
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети” - сериал, еп. 88
21:00
Далас” (2012) - сериал, еп. 6
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“С теб ми е добре” - сериал, еп. 17
00:00
Кости” - сериал, с. 5, еп. 18
00:50
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 16
01:40
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 61

bTV Action

06:00
“Батман: Дръзки и смели” /п./ анимационен сериал
07:30
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
“Дивата муха” /п/- предаване за екстремни спортове, еп. 27, 28
09:30
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 1, еп. 10
10:30
Жива мишена” /п./ - сериал, с. 1, еп. 4
11:30
Извън играта” /п./ - сериал, с. 2, еп. 1
12:30
Лице в лице”- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Истински престъпно” /п./ Драма,Криминален, САЩ 1999 г., Режисьор: Клинт Ийстууд, Актьори: Клинт Ийстууд, Алиша Силвърстоун, Джеймс Уудс и др.
17:00
“Мръсно синьо” - сериал, с. 2, еп. 9
18:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 2
19:00
Жива мишена” - сериал, с. 1. еп.5
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 15
21:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 11
22:00
“Спартак: Кръв и пясък” сериал, еп. 7, 8
00:00
“Експериментът” - сериал, с. 2, еп. 13
01:00
“Отмъщение по принуда” Екшън, САЩ, 1982 г.

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа" /п./ сериал, с. 1, еп. 12
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 2, еп. 13
08:00
“Посетители” - сериал, с. 1, еп. 11
09:00
Срещу гравитацията"/п./ сериал, еп. 2
09:30
“90210” /п./ - сериал, с. 3, еп. 14
10:30
Да преминеш границата” /п/- Драма,Биографичен, САЩ, 2005 г.
13:00
Престъпления от класа” сериал, с. 1, еп. 13
14:00
Срещу гравитацията” - сериал, еп. 3
15:00
Излъжи ме”- сериал, с. 2, еп. 14
16:00
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 2, еп 22
17:00
“Къща за кукли” /п./ - сериал, с. 2, еп. 13
18:00
“90210”- сериал, с. 3, еп. 15
19:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 3, еп. 2
20:00
“Дневниците на вампир” сериал, с. 3, еп. 3
21:00
Киновечер: “Машина на времето” - Фантастика, Екшън, Приключенски, САЩ, 2002 г., Режисьор: Саймън Уелс, Актьори: Гай Пиърс, Саманта Мумба, Омеро Мумба, Сиена Гилрой, Марк Ади
23:00
“90210” /п./ - сериал, с. 3, еп. 15
00:00
Късно кино: “Играта на Рипли” Драма, Криминален, САЩ
02:00
Господин Смит отива във Вашингтон" - Комедия,Драма

Fox Life

05:15
Лондончани - сериал, еп. 1
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 63
06:15
Лондончани - сериал, еп. 1
07:00
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 2
07:50
Какво харесвам в теб - четвърти сезон, еп. 17
08:15
Какво харесвам в теб - четвърти сезон, еп. 18
08:40
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 1
09:10
Частна практика - шести сезон, еп. 3
10:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 2
10:50
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 3
11:45
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 8
12:10
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 9
12:40
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 10
13:05
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 11
13:35
На танци с мама - риалити, еп. 20
14:30
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 9
14:55
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 10
15:25
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 18
16:20
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 19
17:15
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 20
18:10
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 4
19:05
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 5
20:00
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 6
20:55
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 1
21:25
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 2
21:50
Бивши - първи сезон, еп. 11
22:20
Бивши - първи сезон, еп. 12
22:45
Отмъщението - първи сезон, еп. 3
23:40
Частна практика - шести сезон, еп. 4
00:30
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 1
00:55
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 2
01:20
Бивши - първи сезон, еп. 11
01:45
Бивши - първи сезон, еп. 12
02:05
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 3
02:50
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 9
03:15
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 10
03:40
На танци с мама - риалити, еп. 20
04:25
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 3

Kino Nova

05:55
“Тайна”- драма с уч. на Патрик Брюел, Людивин Сание, Жули Депардийо, Сесил Де Франс, Матьо Амарлик и др.
07:45
Арабски нощи” - приключенски с уч на Алън Бейтс, Чеки Карио, Мили Авитал, Джейсън Скот Лий, Джон Легуизиамо, Ванеса Мей, Руфъс Сюъл, Джим Картър и др., I част,/п/
10:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1,/п/
11:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление”- сериал, сезон 9, /п/
12:00
“Пътешествие до центъра на Земята”- приключенски с уч. на Джереми Лондън, Трийт Уилямс, Тушка Берген, Браян Браун и др., I част
14:00
Арабски нощи” - приключенски с уч на Алън Бейтс, Чеки Карио, Мили Авитал, Джейсън Скот Лий, Джон Легуизиамо, Ванеса Мей, Руфъс Сюъл, Джим Картър и др., II част
16:00
“Гаджето на майка ми”- комедия с уч. на Мишел Пфайфър, Стейси Даш, Джон Ловиц, Пол Руд и др.
18:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1
19:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление”- сериал, сезон 10
20:00
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2
21:00
“Имало едно време в Америка”- криминален с уч. на Робърт Де Ниро, Джеймс Уудс, Елизабет МакГавърн, Джо Пеши, Бърт Йънг, Трийт Уилямс, Уилям Форсайт и др.
01:30
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2, /п/
02:30
“Пътешествие до центъра на Земята”- приключенски

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3178 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва в библиотеката
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:35
Малки истории/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /294 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек - тв филм /8 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Златният Орфей" 1984 /Концерт на
17:05
Дързост и красота - тв филм /3179 епизод/
17:30
Още от деня - информационнокоментарен блок с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:00
По света и у нас
18:10
Зелена светлина
18:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:30
Още от деня - информационно предаване
18:55
Бедното малко богато момиче тв филм /2 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Недадените - тв филм /12, последен епизод/
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Клеър Блум и Род Стайгър” - документална поредица
22:30
По света и у нас- информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Мотоспорт екстра
00:30
Ретро следобед: “Златният Орфей” 1984 /Концерт на
01:15
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
02:00
Бедното малко богато момиче тв филм /2 епизод/п/
02:50
Недадените - тв филм /12, последен епизод/п/
03:55
Да открием Германия/п/
04:10
Малки истории/п/
04:20
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:55
“Астън Вила - Уест Хям Юнайтед” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
“Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 4 /п/
10:00
“Тайнственият воин” - приключенски екшън с уч. на Мари Матико, Сунг Канг, Карл Юне, Тони Амендола и др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 2, /п/
12:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
Ченге от миналото” сериал,сезон 4, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 5
16:30
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 4
17:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 2
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 2
20:00
Ченге от миналото” сериал,сезон 4
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 7
22:00
“Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота” - екшън с уч. на Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Чаран Хиндс, Джимон Хонсу, Крис Бари, Ноа Тейлър и др.
00:20
Военни престъпления”- сериал, сезон 7, /п/
01:20
“Горещи моменти” - еротика
04:15
“Астън Вила - Уест Хям Юнайтед” - мач от английската Висша Лига, /п/

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
15:30
Облаче ле бяло” - предаване за българите в чужбина / повторение/
20:00
Дискусионно студио” с водещ Велизар Енчев /на живо/
23:00
Изгнаници клети …” – публицистика за геноцида над арменците / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов/ повторение/
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/

ТВ 7

05:10
Баркод", потребителско информационно шоу, повторение
05:35
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия,2006,сезон 3,еп. 1
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 3, еп. 2; В ролите: Вирна Лизи, Рей Ловлок, Алесандра Мартинес, Алесандро Бенвенути
11:30
“КЪРТИЦАТА НА СВЕТЛО”, ток шоу
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 6, еп. 16; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 3; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина 15:00" Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 1, еп. 9, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
17:30
“България без цензура”, национално турне на
18:30
Добър вечер, България", централен информационен блок
20:00
“КЪРТИЦАТА”, риалити шоу, LIVE
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 2, еп. 12, сез. 3, еп. 1; В ролите: Майкъл Хол, Дженифър Карпентър, Джули Бенц
00:50
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:45
“Гореща точка”, публицистика, п.
02:30
Новини
03:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 2, еп.12, сез.3, еп. 1
04:45
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение