Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Юни 2013 година

bTV

05:30
Комиците” /п./
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 68
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 94
16:00
Престъпления и страсти” сериал, еп. 62
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Двама мъже и половина” сериал, с. 9, еп. 1
20:30
Аламинут” - комедийно предаване
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“С теб ми е добре” - сериал, еп. 18
00:00
Кости” - сериал, с. 5, еп. 19
00:50
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 17
01:40
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 62

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” /п./ анимационен сериал
06:30
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 14
09:30
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 1, еп. 11
10:30
Жива мишена” /п./ - сериал, с. 1, еп.5
11:30
Извън играта” /п./ - сериал, с. 1, еп. 2
12:30
Лице в лице"- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Отмъщение по принуда” /п/Екшън, САЩ, 1982 г., Режисьор: Джеймс Фарго, Актьори: Чък Норис, Мари Луис Уелър, Боб Майнър, Камила Григс, Дейвид Опатошу, Кен Арджънт, Хауърд Кейн, Ана Чан, Берта Чан, Ранди Ченъл
16:00
“Дивата муха” /п/- предаване за екстремни спортове, еп. 27, 28
17:00
“Мръсно синьо” - сериал, с. 2, еп. 10
18:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 3
19:00
Жива мишена” - сериал, с. 1, еп. 6
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 16
21:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 12
22:00
“Спартак: Кръв и пясък” сериал, еп. 9, 10
00:00
“Експериментът” - сериал, с. 2, еп. 14
01:00
“Последният самурай” Драма,Приключенски, САЩ, 2003 г., Режисьор: Едуард Зуик, Актьори: Том Круз, Тимоти Спол, Били Конъли

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 1, еп. 13
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 2, еп. 14
08:00
“Посетители” - сериал, с. 1, еп. 12
09:00
Срещу гравитацията"/п./ сериал, еп. 3
10:00
“90210” - сериал, с. 3, еп. 15
11:00
“Играта на Рипли” /п./ - Драма, Криминален, САЩ, 2003.
13:00
Престъпления от класа” сериал, с. 1, еп. 14
14:00
Срещу гравитацията” - сериал, еп. 4
15:00
Излъжи ме” - сериал, с. 2, еп. 15
16:00
“Машина на времето” /п./ - Фантастика, Екшън,Приключенски, САЩ, 2002 г., Режисьор: Саймън Уелс, Актьори: Гай Пиърс, Саманта Мумба, Омеро Мумба, Сиена Гилрой, Марк Ади
18:00
“90210” сериал, с. 3, еп. 16
19:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 3, еп. 3
20:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 4
21:00
Киновечер: “Остин Пауърс в “Златният член” - Комедия, САЩ 2002г.
23:00
“90210” /п./ - сериал, с. 3, еп. 16
00:00
Късно кино: “Призраците на Мисисипи” Драма,Документален, САЩ, 1996г.
02:30
“Добрият син” - Жанр: Трилър,Екшън,Драма,Семеен, САЩ, 1993г.

Fox Life

05:15
Лондончани - сериал, еп. 2
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 64
06:15
Лондончани - сериал, еп. 2
07:00
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 3
07:50
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 1
08:15
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 2
08:40
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 3
09:10
Частна практика - шести сезон, еп. 4
10:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 3
10:50
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4
11:45
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 11
12:10
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 12
12:40
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 13
13:05
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 14
13:35
На танци с мама - риалити, еп. 21
14:30
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 11
14:55
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 12
15:25
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 20
16:20
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 21
17:15
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 22
18:10
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 6
19:05
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 7
20:00
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 8
20:55
Боливуд в Алпите - игрален филм
22:45
Отмъщението - първи сезон, еп. 4
23:40
Частна практика - шести сезон, еп. 5
00:30
Боливуд в Алпите - игрален филм
02:05
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 4
02:50
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 11
03:15
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 12
03:40
На танци с мама - риалити, еп. 21
04:25
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4

Kino Nova

06:00
“Семейството на Джак” - драма с уч. на Патрик Балади, Кристофър Игън, Дани Хюстън, Марк Уелс и др.
07:45
Арабски нощи” - приключенски с уч на Алън Бейтс, Чеки Карио, Мили Авитал, Джейсън Скот Лий, Джон Легуизиамо, Ванеса Мей, Руфъс Сюъл, Джим Картър и др., II част, /п/
10:00
Безследно изчезнали"- сериал, сезон 1,/п/
11:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление”- сериал, сезон 9, /п/
12:00
“Пътешествие до центъра на Земята”- приключенски с уч. на Джереми Лондън, Трийт Уилямс, Тушка Берген, Браян Браун и др., II част
14:00
Сезони на сърцето” - драма с уч. на Малкълм Макдауъл, Джордж Сегал, Ерик Лойд, Карол Бърнет, Джил Тийд и др.
16:00
“Убиваш ме”- комедия с уч. на Бил Пулман, Бен Кингсли, Денис Фарина, Люк Уилсън, Маркъс Томас, Теа Леони и др.
18:00
Безследно изчезнали"- сериал, сезон 1
19:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление”- сериал, сезон 10
20:00
От местопрестъплението: Маями"- сериал, сезон 2
21:00
“Среднощно препускане”- екшън-комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Чарлз Гродин, Джон Аштън, Денис Фарина, Джо Пантолиано и др.
23:30
От местопрестъплението: Маями"- сериал, сезон 2, /п/
00:30
“Пътешествие до центъра на Земята”- приключенски с уч. на Джереми Лондън, Трийт Уилямс, Тушка Берген, Браян Браун и др., II част, /п/

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3179 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Вкусна ваканция - кулинарно предаване за деца
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:35
Открито с Валя Ахчиева/п/
13:05
Шоуто на Канала/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе - тв филм /295 епизод/
15:05
Бърколино - познавателно предаване за най-малките/п/
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
ЕВропейски музикален фестивал: “Матеус Пасион” от Й.С.Бах /1част/
17:30
Още от деня - информационно предаване
18:00
По света и у нас
18:25
Зелена светлина
18:30
Още от деня - информационнокоментарен блок с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:55
Бедното малко богато момиче - /3 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев- публицистично обзорно предаване с водещ Бойко Василев
22:00
Онегин - игрален филм /копродукция, 1999г./, режисьор Марта Файнс, в ролите: Лив Тайлър, Ралф Файнс, Тоби Стивънс, Лина Хеди и др.
23:50
По света и у нас- информационна емисия
23:55
Зелена светлина
00:00
Теория за точния момент игрален филм /Канада, 2005г./, режисьор Андрю Путшогл, в ролите: Дженифър О’Дел, Люк Флин, Люк Кърби, Том Ленк и др. (12)
01:25
Нощни птици/п/
02:25
Бедното малко богато момиче тв филм /3 епизод/
03:15
По света и у нас /п от 20:00/
04:00
Панорама с Бойко Василев/п/

Диема

06:00
“Манчестър Юнайтед - Евертън” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
“Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 4 /п/
10:00
“Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота” - екшън с уч. на Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Чаран Хиндс, Джимон Хонсу, Крис Бари, Ноа Тейлър и др., /п/
12:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
Ченге от миналото” сериал,сезон 4, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 6
16:30
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 4
17:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 2
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 2
20:00
Ченге от миналото” сериал,сезон 4
21:00
Военни престъпления"- сериал, сезон 7
22:00
“Големият обир” - уестърн с уч. на Люк Аскю, Клиф Робъртсън, Робърт Дювал и др.
23:50
Военни престъпления"- сериал, сезон 7, /п/
00:50
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
04:00
“Манчестър Юнайтед - Евертън” - мач от английската Висша Лига, /п/

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
18:30
За вярата българска” с водещ отец Боян Саръев /на живо/
20:00
Дискусионно студио” с водещ Велизар Енчев /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето. п.
01:30
Дискусионно студио” п.
03:30
Паралакс” – публицистично предаване п.
06:30
Всички на мегдана” поздравителен концерт п.

ТВ 7

05:10
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:35
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия,2006,сезон 3,еп. 2
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 3, еп. 3; В ролите: Вирна Лизи, Рей Ловлок, Алесандра Мартинес, Алесандро Бенвенути
11:30
“КЪРТИЦАТА НА СВЕТЛО”, ток шоу
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 6, еп. 17; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 4; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 1, еп. 10, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
17:30
“България без цензура”, национално турне на
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“КЪРТИЦАТА”, риалити шоу
21:00
“Съблечи си късмета”, телевизионна игра
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Преди банята”, спортно коментарно шоу
00:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 2; В ролите: Майкъл Хол, Дженифър Карпентър, Джули Бенц
00:50
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:45
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:30
Новини
03:00
“Преди банята”, спортно коментарно шоу, повторение
03:55
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 2
04:45
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение