Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Юни 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
Престъпления и страсти” /п./ сериал, еп. 64
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 71
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 97
16:00
Престъпления и страсти” сериал, еп. 65
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети” - сериал, еп. 91
21:00
Далас” (2012) - сериал, еп. 9
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“С теб ми е добре” - сериал, еп. 21
00:00
Кости” - сериал, с. 5, еп. 22
00:50
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 20
01:40
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“Големите загадки” /п./

bTV Action

06:00
“Батман: Дръзки и смели” - /п./ - анимационен сериал
07:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 18
09:30
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 1, еп. 14
10:30
Жива мишена” - сериал, с. 1, еп. 8
11:30
Извън играта” /п./ - сериал, с.2, еп. 5
12:30
Лице в лице” - актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Капан за убийци” /п./ Криминален,Комедия, САЩ, 1999г., Режисьор: Стивън Скачтър, Актьори: Уилям Мейси, Адам Аркин, Фелисити Хъфман
16:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 14
17:00
Опасни улици” - сериал, с. 2, еп. 3
18:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 6
19:00
Жива мишена” - сериал, с. 1, еп. 9
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 19
21:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 15
22:00
“В плен на огъня” - Екшън, Драма, Канада, 2008г., Режисьор: Джон Терлески, Актьори: Брук Бърнс, Рик Раванело, Уинстън Рекерт, Уанда Канон, Ерин Карплък, Робърт Молони, Уилям Макдоналд
00:00
“Експериментът” - сериал, с. 2, еп. 17
01:00
“Хидра” - Фантастика,Ужаси, САЩ, 2009 г., Режисьор: Андрю Прендергаст, Актьори: Джордж Стълтс

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 2, еп. 1
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 2, еп. 17
08:00
“Къща за кукли” - сериал, с. 2, еп. 3
09:00
Срещу гравитацията"/п./ сериал, еп. 6
10:00
“90210” /п./ - сериал, с. 3, еп. 18
11:00
“Пропукване” /п/- Трилър , САЩ, 2007г., Режисьор: Грегъри Хоблит , Актьори: Дейвид Стрейтърн, Гонсало Мендес, Антъни Хопкинс, Раян Гослинг, Дейвид Щратхайм
13:00
Престъпления от класа” сериал, с. 2, еп. 2
14:00
Срещу гравитацията” - сериал, еп. 7
15:00
Излъжи ме” - сериал, с. 2, еп. 18
16:00
“Аз, съдникът” /п./ - Приключенски, Криминален; САЩ, 1982г.
18:00
“90210” - сериал, с. 3, еп. 19
19:00
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 3, еп. 6
20:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 7
21:00
Киновечер: “Острието"Екшън,Драма,Приключенски, САЩ, 1997 г., Режисьор: Лий Тамахори, Актьори: Антъни Хопкинс, Харолд Периньо, Алек Болдуин, Ел Макферсън
23:00
“90210” /п./ - сериал, с. 3, еп. 19
00:00
Късно кино : “Да преминеш границата”- Драма,Биографичен, САЩ, 2005 г., Режисьор: Джеймс Манголд, Актьори: Жакин Финикс, Рийз Уидърспуун, Дженифър Гуудуин, Робърт Патрик, Далас Робъртс
02:30
“Убиецът от Грийн Ривър” /п./ - Трилър,Драма,Криминален, САЩ 2004г., Режисьор: Бил Игълс, Актьори: Брус Грийнуд, Сам Ийгър, Сара Манинен и др.
04:30
“Престъпление от класа” сериал, с. 1, еп. 3

Fox Life

05:15
Лондончани - сериал, еп. 5
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 2
06:15
Лондончани - сериал, еп. 5
07:00
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 6
07:50
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 7
08:15
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 8
08:40
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 9
09:10
Частна практика - шести сезон, еп. 7
10:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 6
10:50
Джейми Оливър в Америка кулинарно предаване, еп. 1
11:45
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 20
12:10
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 21
12:40
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 22
13:05
Как се запознах с майка ви шести сезон, еп. 23
13:35
На танци с мама - риалити, еп. 24
14:30
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 17
14:55
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 18
15:25
Скрити доказателства - първи сезон, еп. 5
16:20
Скрити доказателства - първи сезон, еп. 6
17:15
Скрити доказателства - първи сезон, еп. 7
18:10
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 12
19:05
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 13
20:00
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 14
20:55
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 22
21:50
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 23
22:45
Отмъщението - първи сезон, еп. 7
23:40
Частна практика - шести сезон, еп. 8
00:30
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 22
01:20
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 23
02:05
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 7
02:50
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 17
03:15
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 18
03:40
На танци с мама - риалити, еп. 24
04:25
Джейми Оливър в Америка кулинарно предаване, еп. 1

Kino Nova

05:40
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Джонатан Рийс Майерс, Малкълм Макдауъл, Шарлот Рамплинг и др.
07:40
Франки и Хейзъл” - комедия с уч на Джоан Плоурайт, Миша Бартън, Ингрид Урибе и др.,/п/
10:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1,/п/
11:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление”- сериал, сезон 10,/п/
11:55
“През диви поля” - драма с уч. на Джоан Уейли, Шон Патрик Фланъри, Бил Лейк, Котър Смит, Алекс Вега и др.
13:55
“Старият антикварен магазин” - драма с уч на Алън Бери, Джеймс Фокс, Ричи Харнет, Адам Блекууд и др., I част
15:45
“Брилянтин”- романтика с уч. на Джон Траволта, Оливия Нютън Джон, Стокард Чанинг, Джеф Конуей и др.,/п/
18:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1
19:00
Костюмари”- сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2
21:00
“Прелъстен и изоставен”- романтична комедия с уч. на Кристин Бел, Джейсън Сегал, Мила Кунис, Ръсел Бранд, Бил Хадър и др.
23:15
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2, /п/
00:15
“През диви поля” - драма с уч. на Джоан Уейли, Шон Патрик Фланъри, Бил Лейк, Котър Смит, Алекс Вега и др., /п/

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3181 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:35
Малки истории/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова - ток шоу
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /298 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек - тв филм /11 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай - публицистична рубрика
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Ку-Ку”/п/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3182 епизод/
17:30
Още от деня - информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
18:30
Още от деня - информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:55
Бедното малко богато момиче тв филм /6, последен епизод/
19:50
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Студио “Футбол”
22:00
Футбол: Бразилия - Мексико, среща за Купата на Конфедерациите - пряко предаване от Форталеса /Бразилия/
00:00
По света и у нас - информационна емисия
00:10
Студио “Футбол”
01:00
Футбол: Италия - Япония, среща за Купата на Конфедерациите - пряко предаване от Ресифе / Бразилия/
03:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
03:45
По света и у нас /п от 20:00/
04:30
Бедното малко богато момиче - тв филм /6, последен епизод/п/

Диема

05:55
“Рединг - Уигън Атлетикс” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
“Херкулес” - сериал, сезон 6, /п/
09:00
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 4 /п/
10:00
““Голо оръжие 2 & 1/2” - екшънкомедия с уч. на Лесли Нилсен, Робърт Голе, Оу Джей Симпсън, Пресила Пресли и др.,/п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 3, /п/
12:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Ченге от миналото” сериал,сезон 4, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 6
16:30
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 4
17:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 3
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 3
20:00
Ченге от миналото” сериал,сезон 4
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 7
22:00
“Чок Дий” - екшън с уч. на Флоренц Февр, Бернар Жирадо, Дида Диаф и др.
00:10
Военни престъпления”- сериал, сезон 7, /п/
01:10
“Горещи моменти” - еротика
03:10
“Национална лотария” /п/
04:00
“Рединг - Уигън Атлетикс” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:10
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:35
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия,2006,сезон 3,еп. 4
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 3, еп. 5
11:30
“Уютно”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 6, еп. 19; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 7
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 1, еп. 13, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 68
21:00
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; еп. 2; В ролите: Джеймс Белуши Джери О’конъл, Джърни Смолет-Бел
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 7 и 8; В ролите: Майкъл Хол, Дженифър Карпентър, Джули Бенц
00:50
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:45
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:30
Новини
03:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 7 и 8
04:45
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение