Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Юни 2013 година

bTV

05:30
Комиците” /п./
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 73
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 99
16:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 182
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Двама мъже и половина” сериал, с. 9, еп. 2
20:30
Аламинут” - комедийно предаване
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“По средата” - сериал, с. 3, еп. 1
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 2
00:50
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 22
01:40
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 182

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” /п./ анимационен сериал
06:30
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 19
09:30
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 1, еп. 16
10:30
Жива мишена” /п./ - сериал, с. 1, еп. 10
11:30
Извън играта” /п./ - сериал, с. 1, еп. 7
12:30
Лице в лице”- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Незабавно правосъдие” /п./ - Екшън, Приключенски,Криминален, Режисьор: Режисьор: Крейг Румър, Актьори: Актьори: Майкъл Паре, Тауни Китън, Питър Крук и др.
16:00
“Дивата муха” /п/- предаване за екстремни спортове, еп. 29, 30
17:00
Опасни улици” - сериал, с. 2, еп. 5
18:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 8
19:00
Жива мишена” - сериал, с. 1, еп. 11
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 21
21:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 17
22:00
“Лудия макс” - Екшън, Трилър, Приключенски, Австралия, 1979г., Режисьор: Джордж Милър, Актьори: Мел Гибсън, Джоан Самюел и др.
00:00
“Експериментът” - сериал, с. 2, еп. 19
01:00
“Погрешен завой 2” Трилър,Екшън, САЩ, 2007г., Режисьор: Джоуи Лънч, Актьори: Ерика Лирхсън, Хенри Ролинс,Даниела Алонсо и др.

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 2, еп. 3
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 2, еп. 19
08:00
“Къща за кукли” - сериал, с. 2, еп. 5
09:00
Срещу гравитацията"/п./ сериал, еп. 8
10:00
“90210” /п/- сериал, с. 3, еп. 20
11:00
“Да спечелиш играта” - Драма, САЩ, 1988г., Режисьор: Стивън Кампман, Актьори: Марк Хармон, Джоди Фостър, Джонатан Силвърмен, Харолд Рамис и др.
13:00
Престъпления от класа” сериал, с. 2, еп. 4
14:00
Срещу гравитацията” - сериал, еп. 9
15:00
Излъжи ме” - сериал, с. 2, еп. 20
16:00
“Роден ездач” /п./ Екшън,Приключенски,Военен, САЩ, 1991 г.
18:00
“90210”- сериал, с. 3, еп. 21
19:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 3, еп. 8
20:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 9
21:00
Киновечер: “След утрешния ден” - Драма, Екшън, Приключенски, Трилър, Фантастика, САЩ 2004г., Режисьор: Роланд Емерих, Актьори: Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Даш Михок, Джей Сандърс
23:00
“90210” /п./ - сериал, с. 3, еп. 21
00:30
Късно кино: “Числото 23” Драма, Мистерия, Трилър, САЩ, 2007г., Режисьор: Джоел Шумахер, Актьори: Лин Колинс, Джим Кери, Вирджиния Медсън, Дани Хюстън, Логан Лърман
02:30
“Пришълецът срещу Хищника” - Фантастика,Екшън,Ужаси, САЩ, 2004г., Режисьор: Пол Андерсън, Актьори: Санаа Латан, Раул Бова, Ланс Хенриксен
04:30
Престъпления от класа” сериал, с. 1, еп. 5

Fox Life

05:15
Лондончани - сериал, еп. 7
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 4
06:15
Лондончани - сериал, еп. 7
07:00
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 8
07:50
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 11
08:15
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 12
08:40
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 13
09:10
Частна практика - шести сезон, еп. 9
10:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 8
10:50
Джейми Оливър в Америка кулинарно предаване, еп. 3
11:45
Клюкарката - първи сезон, еп. 2
12:40
Клюкарката - първи сезон, еп. 3
13:35
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 1
14:30
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 19
15:25
Скрити доказателства - първи сезон, еп. 9
16:20
Скрити доказателства - първи сезон, еп. 10
17:15
Скрити доказателства - първи сезон, еп. 11
18:10
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 16
19:05
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 17
20:00
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 18
20:55
Любовта няма форма - игрален филм
22:45
Отмъщението - първи сезон, еп. 9
23:40
Частна практика - шести сезон, еп. 10
00:30
Любовта няма форма - игрален филм
02:05
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 9
02:50
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 19
03:40
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 1
04:25
Джейми Оливър в Америка кулинарно предаване, еп. 3

Kino Nova

05:35
“Тайна” - драма с уч. на Людивин Сание, Жули Депардийо, Сесил Де Франс, Матьо Амарлик, Патрик Брюел и др.
07:40
“Старият антикварен магазин” - драма с уч на Алън Бери, Джеймс Фокс, Ричи Харнет, Адам Блекууд и др., II част, /п/
10:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1,/п/
11:00
Костюмари”- сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Джаки, Етел и Джоан - Жени на върха”- биографичен с уч. на Джил Хенеси, Лорън Холи, Лесли Стефансон, Даниел Хю Кели, Робърт Непър, Харв Преснел и др., II част
14:00
“Буря през лятото” - драма с уч. на Питър Фолк, Андрю Маккарти, Настася Кински, Руби Дий и др.
16:00
Истината за любовта”- драма с уч. на Дженифър Лав Хюит, Дъгрей Скот, Саймън Уеб, Бранка Катиц, Джими Мистри и др.
18:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1
19:00
Костюмари”- сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2
21:00
Американски пай 2”- комедия с уч. на Джейсън Бигс, Шанън Елизабет, Алисън Ханигън, Шон Уилям Скот и др.
23:10
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2, /п/
00:10
“Джаки, Етел и Джоан - Жени на върха”- биографичен с уч. на Джил Хенеси, Лорън Холи, Лесли Стефансон, Даниел Хю Кели, Робърт Непър, Харв Преснел и др., II част, /п/

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3183 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Вкусна ваканция - кулинарно предаване за деца
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:35
Открито с Валя Ахчиева/п/
13:05
Шоуто на Канала/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе - тв филм /300 епизод/
15:05
Вкусна ваканция - кулинарно предаване за деца/п/
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Европейски музикален фестивал: “Матеус Пасион” от Й.С.Бах /2 част/
17:30
Още от деня - информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Още от деня - информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:55
До утрото на новата ни среща тв филм /2 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев - публицистично обзорно предаване
22:00
Беднякът милионер - игрален филм /Великобритания, 2008г./, режисьори: Дани Бойл и Лавлийн Тандан, в ролите: Дев Пател, Анил Капур, Саураба Шукла и др.(12)
00:00
По света и у нас - информационна емисия
00:05
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
00:10
Не ме търси - игрален филм / копродукция, 2005г./, режисьор Вим Вендерс, в ролите: Сам Шепърд, Джесика Ланг, Тим Рот и др.
02:10
Умно село: Явор Гърдев/п/
03:05
По света и у нас /п от 20:00/
03:50
Панорама с Бойко Василев/п/
04:55
Беднякът милионер - игрален филм/п/(12)

Диема

05:45
“Манчестър Сити - Челси” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
“Херкулес” - сериал, сезон 6, /п/
09:00
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 4 /п/
10:00
Смокинг” - екшън-комедия с уч. на Джеки Чан, Джейсън Айзъкс, Дженифър Лав Хюит, Питър Стормеър, Джеймс Браун и др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 3, /п/
12:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Ченге от миналото” сериал,сезон 4, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 6
16:30
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 4
17:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 3
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 3
20:00
Ченге от миналото” сериал,сезон 4
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 7
22:00
“Пътят на обира” - екшън с уч. на Гия Скала, Оди Мърфи, Уолтър Матау и др.
23:45
Военни престъпления”- сериал, сезон 7, /п/
00:45
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:45
“Манчестър Сити - Челси” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:10
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:35
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия,2006,сезон 3,еп. 6
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 3, еп. 7
11:30
“Уютно”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 6, еп. 21; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 9; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 1, еп. 15, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
17:30
“България без цензура”, национално турне на
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 70; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
21:00
“Съблечи си късмета”, телевизионна игра
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Преди банята”, спортно коментарно шоу
00:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 11; В ролите: Майкъл Хол, Дженифър Карпентър, Джули Бенц
00:50
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:45
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:30
Новини
03:00
“Преди банята”, спортно коментарно шоу, повторение
03:55
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 9 и 10
04:45
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение