Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 25 Юни 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 183
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 75
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 101
16:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 184
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети” - сериал, еп. 94
21:00
Далас” (2012) - сериал, с.2, еп. 2
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“По средата” - сериал, с.3, еп.3
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 4
00:50
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 24
01:40
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“Търси се…” /п./

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” /п./ анимационен сериал
07:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 21
09:30
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 1, еп. 18
10:30
НепознатиТЕ” - документална поредица
11:00
“Хрътките” - публицистично предаване с водещ Миролюба Бенатова
12:30
Лице в лице” - актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Невидимият” /п./ - Фентъзи, Криминален,Мистерия, САЩ, 1996г., Режисьор: Джон Грей, Актьори: Стивън Сегал, Кийнън Айвъри Уейънс, Мишел Джонсън, Брайън Кокс и др.
16:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 15
17:00
Кралете на бягството” - сериал, еп. 1
18:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 10
19:00
Жива мишена” - сериал, с. 2, еп. 1
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 23
21:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 19
22:00
“Убийството на Джеси Джеймс от мерзавеца Робърт Форд” Драма, Исторически, Уестърн, САЩ 2007 г., Режисьор: Андрю Доминик, Актьори: Брад Пит, Кейси Афлек, Сам Шепард, Мери-Луиз Паркър, Пол Шнайдър, Джереми Ренер, Сам Рокуел
01:00
“Анонимният Рекс” Фантастика,Екшън, САЩ, 2004 г., Режисьор: Джулиан Джелорд, Актьори: Даниел Болдуин, Фей Дънауей и др.

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 2, еп. 5
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 2, еп. 21
08:00
“Къща за кукли” - сериал, с. 2, еп. 7
09:00
Срещу гравитацията” /п./ сериал, еп. 10
10:00
“90210” /п./ - сериал, с. 3, еп. 22
11:00
“Худини” /п./ - Драма, Биографичен, Документален, САЩ, 1998г., Режисьор: Пен Деншам, Актьори: Джонатан Шаех, Стейси Едуардс, Пол Сорвино, Риа Пърлман, Дейвид Уорнър, Марк Руфало, Джордж Сегал
13:00
Престъпления от класа” серила, с. 2, еп. 6
14:00
Срещу гравитацията” - сериал, еп. 11
15:00
Излъжи ме” - сериал, с. 2, еп. 22
16:00
Клюки” /п./ - Трилър,Драма, САЩ 2000г., Режисьор: Дейвис Джихейм, Актьори: Едуард Джеймс Олмос, Джеймс Марсдън, Кейт Хъдсън, Джошуа Джаксън
18:00
“Синовете на анархията” сериал, с. 2, еп. 1
19:00
Дневниците на вампира” /п./сериал, с. 3, еп. 10
20:00
Дневниците на вампира” сериал,с. 3, еп. 11
21:00
Киновечер: “Експресно фото” Трилър,Драма , САЩ, 2002г., Режисьор: Марк Романек, Актьори: Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилан Смит, Гари Коул и др.
23:00
“Плажът”- Драма,Р омантичен,Приключенски, САЩ 1999г., Режисьор: Дани Бойл, Актьори: Леонардо ДиКаприо, Даниел Йорк, Робърт Карлайл, Джак Буун, Вирджини Ледоайен
01:00
Късно кино: “Портокал с часовников механизъм”- Фантастика, Драма, Криминален; Великобритания, 1971г., Режисьор: Стенли Кубрик, Актьори: Пол Фарел, Джон Клийв, Уорън Кларк, Майкъл Байтс, Малкълм Макдоуел
03:30
Престъпления от класа” сериал, с. 1, еп. 7

Fox Life

05:15
Лондончани - сериал, еп. 9
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 6
06:15
Лондончани - сериал, еп. 9
07:00
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 10
07:50
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 15
08:15
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 16
08:40
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 17
09:10
Частна практика - шести сезон, еп. 11
10:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 10
10:50
Джейми Оливър в Америка кулинарно предаване, еп. 5
11:45
Клюкарката - първи сезон, еп. 6
12:40
Клюкарката - първи сезон, еп. 7
13:35
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 3
14:30
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 1
14:55
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 2
15:25
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 1
16:20
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 2
17:15
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 3
18:10
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 20
19:05
Имало едно време - първи сезон, еп. 1
20:00
Имало едно време - първи сезон, еп. 2
20:55
Скандал - първи сезон, еп. 7
21:50
Жега в Кливланд - втори сезон, еп. 21
22:20
Жега в Кливланд - втори сезон, еп. 22
22:45
Отмъщението - първи сезон, еп. 11
23:40
Частна практика - шести сезон, еп. 12
00:30
Скандал - първи сезон, еп. 7
01:20
Жега в Кливланд - втори сезон, еп. 21
01:45
Жега в Кливланд - втори сезон, еп. 22
02:05
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 11
02:50
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 1
03:15
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 2
03:40
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 3
04:25
Джейми Оливър в Америка кулинарно предаване, еп. 5

Kino Nova

06:00
Да изгубиш себе си” - драма с уч на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Никълъс Елиа, Шарън Стоун, Тимъти Хътън и др.
07:40
“Семейни злополуки” - комедия с уч на Джина Дейвис, Харисън Гилбъртсън, Хари Кук и др., /п/
10:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1,/п/
11:00
Костюмари”- сериал, сезон 1, /п/
11:55
“Жан-Филип” - комедия с уч. на Антоан Дюлери, Джони Холидей, Фабрис Люшини, Барбара Шулц и др.
13:50
“Сами на Коледа” - комедия с уч на Джос Акланд, Ванеса Редгрейв, Хейли Атуел, Бренда Фрикър, Имелда Стаунтън и др.
18:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1
19:00
Костюмари”- сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2
21:00
“Стражът”- екшън с уч. на Кийфър Съдърланд, Ким Бейсинджър, Майкъл Дъглас, Мартин Донован, Ева Лонгория и др.
23:15
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2, /п/
00:15
“Жан-Филип” - комедия с уч. на Антоан Дюлери, Джони Холидей, Фабрис Люшини, Барбара Шулц и др., /п/

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3184 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура - културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:35
Малки истории/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова - ток шоу
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /302 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек - тв филм /14 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай - публицистична рубрика
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед:“Как ще ги стигнем…"/п/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3185 епизод/
17:30
Още от деня - информационно предаване
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
18:30
Още от деня - информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:55
До утрото на новата ни среща - тв филм /3 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум - публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Открито с Валя Ахчиева предаване за разследваща журналистика
22:30
По света и у нас - информационна емисия
22:55
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:00
Ретро следобед:“Как ще ги стигнем…"/п/
00:45
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
01:30
До утрото на новата ни среща - тв филм /3 епизод/п/
02:20
По света и у нас /п от 20:00/
03:05
Референдум - публицистично шоу/п/
04:10
Малки истории/п/
04:20
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:45
“Саутхямптън - Куинс Парк Рейнджърс” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
“Херкулес” - сериал, сезон 6, /п/
09:00
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 5 /п/
10:00
“Отмъщението” - екшън с уч. на Уилям Уолъс, Майкъл Дудикоф, Джеймс Бут, Стив Джеймс и др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 3, /п/
12:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Ченге от миналото” сериал,сезон 4, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 6
16:30
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 5
17:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 3
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 3
20:00
Ченге от миналото” сериал,сезон 4
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 7
22:00
“Голо оръжие 33 1/3” - екшънкомедия с уч. на Лесли Нилсен, Пресила Пресли, Джордж Кенеди, Фред Уорд, Катлийн Фрийман, Оу Джей Симпсън и др.
23:40
Военни престъпления”- сериал, сезон 7, /п/
00:40
“Горещи моменти” - еротика
04:00
“Саутхямптън - Куинс Парк Рейнджърс” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:10
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:35
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия,2006,сезон 3,еп. 8
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 3, еп. 9; В ролите: Вирна Лизи, Рей Ловлок, Алесандра Мартинес, Алесандро Бенвенути
11:30
“Уютно”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 6, еп. 23; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 11; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 1, еп. 17, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 72; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
21:00
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; еп. 4; В ролите: Джеймс Белуши Джери О’конъл, Джърни Смолет-Бел
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сез. 4, еп. 2 и 3; В ролите: Майкъл Хол, Дженифър Карпентър, Джули Бенц
00:50
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:45
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:30
Новини
03:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сез. 4, еп. 2 и 3
04:45
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение