Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 26 Юни 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 184
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 76
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 102
16:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 185
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети” - сериал, еп. 95
21:00
Далас” (2012) - сериал, с.2, еп. 3
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“По средата” - сериал, с. 3, еп. 4
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 5
00:50
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 1
01:40
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“Клуб Веселие” - сериал, с. 2, еп. 5

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” - /п./ анимационен сериал
07:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 22
09:30
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 1, еп. 19
10:30
Жива мишена” /п/- сериал, с. 2, еп. 1
11:30
Извън играта” /п./ - сериал, с. 2, еп. 10
12:30
Лице в лице” - актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Анонимният Рекс” /п./ Фантастика,Екшън, САЩ, 2004 г., Режисьор: Джулиан Джелорд, Актьори: Даниел Болдуин, Фей Дънауей и др.
16:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 16
17:00
Кралете на бягството” - сериал, еп. 2
18:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 11
19:00
Жива мишена” - сериал, с. 2, еп. 2
20:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 1
21:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 20
22:00
“Отмъстител” - САЩ, 2006г., Режисьор: Робърт Марковиц, Актьори: Сам Елиът, Тимъти Хътън и други
00:00
“Експериментът” - сериал, с. 2, еп. 22
01:00
Катарзис” - Драма, Криминален, САЩ, 2004 г., Режисьор: Питър Жан Брудже, Актьори: Робърт Редфорд, Уилям Дейфоуи, Хелън Мирън, Алесандро Нивола, Мат Крейвън, Мелиса Сейджмилър

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 2, еп. 6
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 2, еп. 22
08:00
“Къща за кукли” - сериал, с. 2, еп. 8
09:00
“Синовете на анархията” сериал, с. 2, еп. 1
10:00
Срещу гравитацията” /п./ сериал, еп. 11
11:00
“Плажът” /п./ - Драма, Романтичен, Приключенски, САЩ 1999г.
14:00
" Срещу гравитацията" сериал, еп. 12
15:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, еп. 1
16:00
Експресно фото” /п./ Трилър,Драма , САЩ, 2002г., Режисьор: Марк Романек, Актьори: Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилан Смит, Гари Коул и др.
18:00
“Синовете на анархията” сериал, с. 2, еп. 2
19:00
Дневниците на вампира” /п./ - сериал, с. 3, еп. 11
20:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 12
21:00
Киновечер: “Царете на хаоса"Екшън, Приключенски, САЩ, 1998 г., Режисьор: Джей Чандрасекар, Актьори: Джо Дон Бейкър, Джони Ноксвил, Шон Уилям Скот, Бърт Рейнолдс, Уили Нелсън, Линда Картър, Джесика Симпсън
23:00
Късно кино : “Обрати”- Драма, САЩ, 1984 г., Режисьор: Джонатан Дем, Актьори: Голди Хоун, Кърт Ръсел, Кристин Лати, Ед Харис, Холи Хънтър, Крис Лемън и др.
01:00
“Сиянието” Комедия,Драма,Ужаси, САЩ 1980г., Режисьор: Стенли Кубрик, Актьори: Джак Никълсън, Шели Дювал, Дани Лойд, Бари Нелсън (I), Филип Стоун и др.
04:30
“Престъпление от класа” сериал, с. 1, еп. 8

Fox Life

05:15
Лондончани - сериал, еп. 10
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 7
06:15
Лондончани - сериал, еп. 10
07:00
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 11
07:50
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 17
08:15
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 18
08:40
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 19
09:10
Частна практика - шести сезон, еп. 12
10:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 11
10:50
Джейми Оливър в Америка кулинарно предаване, еп. 6
11:45
Клюкарката - първи сезон, еп. 8
12:40
Клюкарката - първи сезон, еп. 9
13:35
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 4
14:30
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 3
15:25
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 3
16:20
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 4
17:15
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 5
18:10
Имало едно време - първи сезон, еп. 2
19:05
Имало едно време - първи сезон, еп. 3
20:00
Имало едно време - първи сезон, еп. 4
20:55
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 23
21:50
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 24
22:45
Отмъщението - първи сезон, еп. 12
23:40
Частна практика - шести сезон, еп. 13
00:30
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 23
01:20
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 24
02:05
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 12
02:50
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 3
03:40
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 4
04:25
Джейми Оливър в Америка кулинарно предаване, еп. 6

Kino Nova

05:45
“Пагубна страст” - романтичен с уч. на Мартон Сокас, Ян Маккелън, Наташа Ричардстн, Хю Бонвил и др.
07:45
“Сами на Коледа” - комедия с уч на Джос Акланд, Ванеса Редгрейв, Хейли Атуел, Бренда Фрикър, Имелда Стаунтън и др.,/п/
10:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1,/п/
11:00
“Шоуто на Кливланд”- анимационен сериал
11:30
“Войната на Вериан” - драма с уч. на Уилям Хърт, Джулия Ормънд, Мат Крейвън, Мори Чейкин, Алън Аркин и др.
14:00
Язон и Аргонавтите” - приключенски с уч на Денис Хопър, Джейсън Лондон, Брайън Томпсън, Франк Лангела, Дерек Джакоби, Наташа Хенстридж, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън и др., I част
15:45
“Стражът”- екшън с уч. на Кийфър Съдърланд, Ким Бейсинджър, Майкъл Дъглас, Мартин Донован, Ева Лонгория и др.,/п/
18:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1
19:00
Костюмари”- сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2
21:00
“Време да убиваш”- криминален трилър с уч. на Сандра Бълок, Матю Макконахи, Самюел Джаксън, Кевин Спейси, Оливър Плат, Чарлз Дътън, Доналд Съдърланд, Кийфър Съдърланд и др.
00:00
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2, /п/
01:00
“Войната на Вериан” - драма с уч. на Уилям Хърт, Джулия Ормънд, Мат Крейвън, Мори Чейкин, Алън Аркин и др., /п/

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3185 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:35
Малки истории/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова - ток шоу
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /303 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек - тв филм /15 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай - публицистична рубрика
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Ку-Ку”/п/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3186 епизод/
17:30
Още от деня - информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
18:30
Още от деня - информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:55
До утрото на новата ни среща тв филм /4 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Студио “Футбол”
22:00
Футбол: Първа полуфинална среща за Купата на Конфедерациите - пряко предаване от Бело Оризонте /Бразилия/
00:00
Ретро следобед: “Ку-Ку”/п/
00:45
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:30
До утрото на новата ни среща тв филм /4 епизод/п/
02:25
По света и у нас /п от 20:00/
03:10
Футбол: Първа полуфинална среща за Купата на Конфедерациите /п/

Диема

05:45
“Стоук Сити - Уест Хям Юнайтед” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
“Херкулес” - сериал, сезон 6, /п/
09:00
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 5 /п/
10:00
“Голо оръжие 33 1/3” - екшънкомедия с уч. на Лесли Нилсен, Пресила Пресли, Джордж Кенеди, Фред Уорд, Катлийн Фрийман, Оу Джей Симпсън и др.,/п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 3, /п/
12:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Ченге от миналото” сериал,сезон 4, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1
16:30
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 5
17:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 3
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 3
20:00
Ченге от миналото” сериал,сезон 4
21:00
Военни престъпления”- сери- ал, сезон 7
22:00
Тактика на войната” - екшън с уч. на Анди Лау, Сънг-кий Ан, Бингбинг Фан и др.
00:50
Военни престъпления”- сериал, сезон 7, /п/
01:50
“Горещи моменти” - еротика
04:15
“Национална лотария” /п/

ТВ 7

05:10
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:35
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия,2006,сезон 3,еп. 9
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 3, еп. 10; В ролите: Вирна Лизи, Рей Ловлок, Алесандра Мартинес, Алесандро Бенвенути
11:30
“Уютно”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
Превратностите на живота”, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 1; В ролите: Британи Робертсон, Шири Апълби, Кристофър Пола
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 12; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 1, еп. 18, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 73; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
21:00
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; еп. 5; В ролите: Джеймс Белуши Джери О’конъл, Джърни Смолет-Бел
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сез. 4, еп. 4 и 5; В ролите: Майкъл Хол, Дженифър Карпентър, Джули Бенц
00:50
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
01:45
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:30
Новини
03:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сез. 4, еп. 4 и 5
04:45
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение