Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 27 Юни 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 185
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 77
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 103
16:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 186
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети” - сериал, еп. 96
21:00
Далас” (2012) - сериал, с. 2, еп. 4
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“По средата”- сериал, с. 3, еп. 5
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 6
00:50
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 2
01:40
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 186

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” /п./ анимационен сериал
07:30
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
“Дивата муха” /п/- предаване за екстремни спортове, еп. 31, 32
09:30
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 1, еп. 20
10:30
Жива мишена” /п./ - сериал, с. 2, еп. 2
11:30
Извън играта” /п./ - сериал, с. 2, еп. 11
12:30
Лице в лице”- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Отмъстител”/п./ - САЩ, 2006г., Режисьор: Робърт Марковиц
16:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 17
17:00
Кралете на бягството” - сериал, еп. 3
18:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 12
19:00
Жива мишена” - сериал, с. 2. еп. 3
20:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 2
21:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 21
22:00
“Чистилището” Фантастика,Екшън,Драма, САЩ, 1999 г., Режисьор: Ули Едел, Актьори: Сам Шепард, Ерик Робъртс, Ранди Куайд, Шанън Кени и др.
00:00
“Експериментът” /п./ - сериал, с. 3, еп. 2
01:00
“Хитман” Екшън,Драма,Криминален, САЩ, 2007 г., Режисьор: Ксавиер Генс, Актьори: Тимоти Олифант, Дъгри Скот, Олга Куриленко, Робърт Кнепър, Улрих Томсън, Хенри Лан Кусик, Майкъл Офей, Кристиан Ериксон, Ерик Ебоней, Джо Шеридан, Джеймс Фолкнър

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 2, еп. 7
07:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 1, еп. 1
08:00
“Къща за кукли” - сериал, с. 2, еп. 9
09:00
Синове на анархията"/п./ сериал, с. 2, еп. 2
10:00
Срещу гравитацията” /п./ сериал, еп. 12
11:00
“Обрати” /п./ - Драма, САЩ, 1984 г., Режисьор: Джонатан Дем, Актьори: Голди Хоун, Кърт Ръсел, Кристин Лати, Ед Харис, Холи Хънтър, Крис Лемън и др.
13:00
Престъпления от класа” сериал, с. 2, еп. 8
14:00
Срещу гравитацията” - сериал, еп. 13
15:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета”- сериал, с. 1, еп. 2
16:00
“Царете на хаоса” /п./ - Комедия, САЩ, 2007 г., Режисьор: Робърт Берлинджър, Актьори: Джонатан Бенет, Ранди Уейн, Ейприл Скот
18:00
“Синовете на анархията”- сериал, с. 2, еп. 3
19:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 3, еп. 12
20:00
“Дневниците на вампир” сериал, с. 3, еп. 13
21:00
Киновечер: “Царете на хаоса: Началото” - Комедия, САЩ, 2007 г., Режисьор: Робърт Берлинджър, Актьори: Джонатан Бенет, Ранди Уейн, Ейприл Скот
23:00
Късно кино: “Възторг” - Трилър, САЩ, 1991г., Режисьор: Майкъл Толкин, Актьори: Мими Роджърс, Дейвид Духовни, Кимбърли Кълъм, Уил Патън, Каръл Дейвис
01:00
“Съперница в дома ми” Драма, САЩ, 2007г., Режисьор: Тери Инграм, Актьори: Ребека Будиг, Локлин Монро, Никол Муньоз
03:00
Престъпления от класа” сериал, с. 1, еп. 9

Fox Life

05:15
Лондончани - сериал, еп. 11
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 8
06:15
Лондончани - сериал, еп. 11
07:00
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 12
07:50
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 19
08:15
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 20
08:40
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 21
09:10
Частна практика - шести сезон, еп. 13
10:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 12
10:50
Дневниците на Джейми от Австралия - кулинарно предаване, еп. 1
11:45
Клюкарката - първи сезон, еп. 10
12:40
Клюкарката - първи сезон, еп. 11
13:35
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 5
14:30
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 4
14:55
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 5
15:25
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 5
16:20
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 6
17:15
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 7
18:10
Имало едно време - първи сезон, еп. 4
19:05
Имало едно време - първи сезон, еп. 5
20:00
Имало едно време - първи сезон, еп. 6
20:55
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 7
21:25
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 8
21:50
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 9
22:20
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 10
22:45
Отмъщението - първи сезон, еп. 13
23:40
Едно момиче в Аляска - втори сезон, еп. 1
00:30
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 7
00:55
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 8
01:20
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 9
01:45
Щастливо разведени - първи сезон, еп. 10
02:05
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 13
02:50
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 4
03:15
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 5
03:40
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 5
04:25
Дневниците на Джейми от Австралия - кулинарно предаване, еп. 1

Kino Nova

05:45
“Облъчване”- драма с уч. на Жак Дютронк, Лора Сме, Алексис Лоре, Паскал Елбе, Марте Келер и др.
07:45
Язон и Аргонавтите” - приключенски с уч на Денис Хопър, Джейсън Лондон, Брайън Томпсън, Франк Лангела, Дерек Джакоби, Наташа Хенстридж, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън и др., I част,/п/
10:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1,/п/
11:00
“Четири звезди”- комедия с уч. на Изабел Каре, Франсоа Клузе, Хосе Гарсия, Рене ле Калм и др.
13:00
Язон и Аргонавтите” - приключенски
15:00
“Време да убиваш”- криминален трилър
18:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1
19:00
Костюмари”- сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2
21:00
Вътрешен човек”- трилър
00:10
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2, /п/
01:10
“Четири звезди”- комедия с уч. на Изабел Каре, Франсоа Клузе, Хосе Гарсия, Рене ле Калм и др., /п/

БНТ 1

05:00
Япония/п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3186 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва в библиотеката - модул за литература с водещ Андрей Захариев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка - здравно реалити
11:00
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:35
Малки истории/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова - ток шоу
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе - тв филм /304 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек - тв филм /16 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай - публицистична рубрика
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Рецитал на Жилбер Беко/п/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3187 епизод/
17:30
Още от деня - информационно предаване
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:10
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
18:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:30
Още от деня - информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:55
До утрото на новата ни среща тв филм /5 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Чудовища и пирати
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Студио “Футбол”
22:00
Футбол: Втора полуфинална среща за Купата на Конфедерациите - пряко предаване от Форталеса /Бразилия/
00:00
Мотоспорт екстра
00:30
Ретро следобед: Рецитал на Жилбер Беко/п/
01:15
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
02:00
До утрото на новата ни среща тв филм /5 епизод/п/
02:45
По света и у нас /п от 20:00/
03:30
Футбол: Втора полуфинална среща за Купата на Конфедерациите /п/

Диема

05:40
“Съндърланд - Фулъм” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1, /п/
09:00
Тактика на войната” - екшън с уч. на Анди Лау, Сънг-кий Ан, Бингбинг Фан и др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 3, /п/
12:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Ченге от миналото” сериал,сезон 4, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1
16:30
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 5
17:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 3
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 3
20:00
Ченге от миналото” сериал,сезон 4
21:00
Военни престъпления”- сери- ал, сезон 7
22:00
Миротворецът” - екшън-трилър с уч. на Никол Кидман, Джордж Клуни, Марсел Юрес, Александър Балуев, Рене Медвезек, Гейвин Грийнауей, Деян Акимович и др.
00:30
Военни престъпления”- сериал, сезон 7, /п/
01:30
“Горещи моменти” - еротика
04:00
“Съндърланд - Фулъм” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:10
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:35
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия,2006,сезон 3,еп. 10
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 3, еп. 11; В ролите: Вирна Лизи, Рей Ловлок, Алесандра Мартинес, Алесандро Бенвенути
11:30
“Уютно”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
Превратностите на живота”, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 2; В ролите: Британи Робертсон, Шири Апълби, Кристофър Пола
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 13; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 1, еп. 19, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 74
21:00
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; еп. 6
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сез. 4, еп. 6 и 7; В ролите: Майкъл Хол, Дженифър Карпентър, Джули Бенц
00:50
Споделено с Кали”, ток шоу, п.
01:45
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:30
Новини
03:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сез. 4, еп. 6 и 7
04:45
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение