Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Юни 2013 година

bTV

05:30
Комиците” /п./
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Диво сърце” - сериал, еп. 78
15:00
“Призракът на Елена” - сериал, еп. 104
16:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 187
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Двама мъже и половина” сериал, с. 9, еп. 3
20:30
Аламинут” - комедийно предаване
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“По средата” - сериал, с. 3, еп. 6
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 7
00:50
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 3
01:40
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 187

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” /п./ анимационен сериал
06:30
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 23
09:30
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 1, еп. 21
10:30
Жива мишена” /п./ - сериал, с. 2, еп. 3
11:30
Извън играта” /п./ - сериал, с. 2, еп. 12
12:30
Лице в лице”- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Чистилището” /п./ Фантастика,Екшън,Драма, САЩ, 1999 г., Режисьор: Ули Едел, Актьори: Сам Шепард, Ерик Робъртс, Ранди Куайд, Шанън Кени и др.
16:00
“Дивата муха” /п/- предаване за екстремни спортове, еп. 31, 32
17:00
Кралете на бягството” - сериал, еп. 4
18:00
Извън играта” - сериал, с. 2, еп. 13
19:00
Жива мишена” - сериал, с. 2, еп. 4
20:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 3
21:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 22
22:00
“Лудия макс 2” - Екшън, САЩ, 1983г., Режисьор: Джордж Милър, Актьори: Мел Гибсън, Майкъл Престън
00:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 3
01:00
“Парола: Риба меч” - Криминален, САЩ, 2001г., Режисьор: Доминик Сена, Актьори: Дон Чийдъл, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 2, еп. 8
07:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 1, еп. 2
08:00
“Къща за кукли” - сериал, с. 2, еп. 10
09:00
Срещу гравитацията"/п./ сериал, еп. 13
10:00
“90210” - сериал, с. 3, еп. 20
11:00
“Съперница в дома ми” /п./ - Драма, САЩ, 2007г., Режисьор: Тери Инграм, Актьори: Ребека Будиг, Локлин Монро, Никол Муньоз
13:00
Престъпления от класа” сериал, с. 2, еп. 9
14:00
Излъжи ме” - сериал, с. 2, еп. 1
15:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 1, еп. 3
16:00
“Царете на хаоса: Началото” /п./ - Комедия, САЩ, 2007 г.
18:00
“Синовете на анархията” сериал, с. 2, еп. 4
19:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 3, еп. 13
20:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 14
21:00
Киновечер: “Съвършен свят” Драма, Криминален, САЩ
23:30
Късно кино: “Примамки 2: Извънземно прелъстяване” Фантастика, Ужаси, САЩ
01:30
“Обрати” - Драма, САЩ, 1984 г.
03:30
Престъпления от класа” сериал, с. 1, еп. 10

Fox Life

05:15
Лондончани - сериал, еп. 12
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 9
06:15
Лондончани - сериал, еп. 12
07:00
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 13
07:50
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 21
08:15
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 22
08:40
Какво харесвам в теб - трети сезон, еп. 23
09:10
Едно момиче в Аляска - втори сезон, еп. 1
10:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 13
10:50
Вкусно Лято с Джейми Оливър кулинарно предаване, еп. 1
11:45
Клюкарката - първи сезон, еп. 12
12:40
Клюкарката - първи сезон, еп. 13
13:35
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 6
14:30
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 6
14:55
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 7
15:25
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 7
16:20
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 8
17:15
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 9
18:10
Имало едно време - първи сезон, еп. 6
19:05
Имало едно време - първи сезон, еп. 7
20:00
Имало едно време - първи сезон, еп. 8
20:55
Търси се кръстник - игрален филм
22:45
Отмъщението - първи сезон, еп. 14
23:40
Едно момиче в Аляска - втори сезон, еп. 2
00:30
Търси се кръстник - игрален филм
02:05
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 14
02:50
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 6
03:15
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 7
03:40
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 6
04:25
Вкусно Лято с Джейми Оливър кулинарно предаване, еп. 1

Kino Nova

05:40
“Тайна” - драма с уч. на Людивин Сание, Жули Депардийо, Сесил Де Франс, Матьо Амарлик, Патрик Брюел и др.
07:45
Язон и Аргонавтите” - приключенски с уч на Денис Хопър, Джейсън Лондон, Брайън Томпсън, Франк Лангела, Дерек Джакоби, Наташа Хенстридж, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън и др., II част, /п/
10:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1,/п/
11:00
“Следвай реката”- приключенски с уч. на Шерил Лий, Елън Бърнстин, Тим Гуини, Ерик Швайг и др.
13:00
“Лоша вяра” - комедия с уч. на Сесил Де Франс, Паскал Елбе, Рошди Зем и др.
14:50
Вътрешен човек”- трилър с уч. на Ръсел Кроу, Кристофър Плъмър, Даян Венора, Ал Пачино, Колм Феоре, Деби Мазар, Брус Макгил, Джина Гершон и др.,/п/
18:00
Безследно изчезнали”- сериал, сезон 1
19:00
Костюмари”- сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2
21:00
“Носители”- трилър с уч. на Пайпър Перабо, Крис Пайн, Емили ВанКамп, Лу Тейлър Пучи и др.
22:45
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 2, /п/
23:45
“Лоша вяра” - комедия с уч. на Сесил Де Франс, Паскал Елбе, Рошди Зем и др., /п/
01:30
“Тайна” - драма с уч. на Людивин Сание, Жули Депардийо, Сесил Де Франс, Матьо Амарлик, Патрик Брюел и др., /п/

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3187 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Вкусна ваканция - кулинарно предаване за деца с водещ Ути Бъчваров
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:40
Открито с Валя Ахчиева/п/
13:10
Жълто куче - тв филм / България, 2012г./, режисьор Мария Николова, в ролите: Стефан Щерев, Красимир Доков, Силвия Петкова, Савако Мори и др.
13:40
Усмивки от бъдещето - документален филм
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе - тв филм /305 епизод/
15:05
Вкусна ваканция - кулинарно предаване за деца/п/
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Европейски музикален фестивал: Концерт на Елин Колев /цигулка/ и Оркестъра на Класик ФМ радио, диригент Григор Паликаров
17:30
Още от деня - информационно предаване
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
18:30
Още от деня - информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:55
До утрото на новата ни среща тв филм /6, последен епизод/
19:50
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев - публицистично обзорно предаване
22:00
Кей Пакс - игрален филм /САЩ, 2001г./, режисьор: Йън Софтли, в ролите: Кевин Спейси, Джеф Бриджис, Алфри Удърд, Мери Маккормък, Питър Джерети и др.
00:00
По света и у нас - информационна емисия
00:05
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
00:10
Зелената улица - игрален филм /копродукция, 2007г./, режисьори: Майкъл Еймет и Джон Хофман, в ролите: Тимъти Хътън, Колм Мийни, Алесандро Нивола, Донал Галъри и др. (12)
01:40
До утрото на новата ни среща - тв филм /6, последен епизод/п/
02:35
По света и у нас /п от 20:00/
03:20
Панорама с Бойко Василев/п/
04:20
Япония на фокус/п/
04:35
Кей Пакс - игрален филм/п/

Диема

05:45
“Суонси Сити - Нюкасъл Юнайтед” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:50
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1, /п/
09:00
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 5 /п/
10:00
Миротворецът” - екшън-трилър с уч. на Никол Кидман, Джордж Клуни, Марсел Юрес, Александър Балуев, Рене Медвезек, Гейвин Грийнауей, Деян Акимович и др., /п/
12:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Ченге от миналото” сериал,сезон 4, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1
16:30
“Медикоптер 117”- сериал, сезон 5
17:30
Синя кръв” - сериал, сезон 1
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 3
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 3
20:00
“Морски патрул” - сериал,сезон 1
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 7
22:00
“Четири аса” - уестърн-комедия с уч. на Терънс Хил, Бъд Спенсър, Кевин Маккарти, Ели Уолак и др.
00:30
Военни престъпления”- сериал, сезон 7, /п/
01:30
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
04:00
“Суонси Сити - Нюкасъл Юнайтед” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:10
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:35
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия,2006,сезон 3,еп. 11
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Катерина и нейните дъщери”, сериал, драма, комедия, Италия, 2006, сезон 3, еп. 12
11:30
“Уютно”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
Превратностите на живота”, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 3
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 14; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 1, еп. 20, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Споделено с Кали”, ток шоу
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 75
21:00
“Съблечи си късмета”, телевизионна игра
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Преди банята”, спортно коментарно шоу
00:00
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сез. 4, еп. 8
00:50
Споделено с Кали”, ток шоу, п.
01:45
“Гореща точка”, публицистика, п.
02:30
Новини
03:00
“Преди банята”, спортно коментарно шоу, повторение
03:55
“Декстър”, сериал, криминален, мистерия, САЩ, 2006, сез. 4, еп. 8
04:45
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение