Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Септември 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 1
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал, еп. 291
15:00
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 68, 69
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 2
17:00
bTV Новините
17:30
“Изборът на Лара” - сериал, с. 2, еп. 28
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, с. 2, еп. 39
21:00
Опасни тайни” - сериал, с. 2, еп. 6
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
“Разбивачи” - сериал, с. 2, еп. 3
00:00
Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 12
01:00
“Посетители” - сериал, с. 2, еп. 3
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Духът на здравето” /п./

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 13
09:30
“Щитът” /п./ - сериал, с.2, еп. 6
10:30
Нокаут"/п./ - сериал, еп. 3
11:30
В.И.П.” /п./ - сериал, с. 1, еп. 15
12:30
Занаятите” - сериал, еп. 2
13:30
Най-добрият нинджа” - японско риалити шоу
14:00
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 14
15:00
Беглецът” - сериал, еп. 12
16:00
Нокаут” - сериал, еп. 5
17:00
Кралете на бягството” - сериал, еп. 6
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 1, еп. 16
19:00
“Щитът” - сериал, с. 2, еп. 7
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 15
21:00
Опасни улици” - сериал, с. 3, еп. 3
22:00
“Белязан да умре” - Екшън, САЩ, 1990 г.
00:00
Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 3
01:00
Опасни улици” /п./ - сериал, с. 3, еп. 3
02:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 1
03:00
“Големите загадки” /п./ - научно-популярно предаване

bTV Cinema

06:00
Трета смяна” /п./ - сериал, с. 2, еп. 18
07:00
“Болница Маями” /п/- сериал, с. 1, еп. 9
08:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 2, еп. 1, 2
10:00
“Синовете на анархията” /п./ сериал, с.3, еп. 13
11:00
“Прекъснати следи” /п./ - част 1, Уестърн, минисериал, САЩ, 2006 г.; Режисьор: Уолтър Хил, Актьори: Робърт Дювал, Томас Хейдън Чърч, Грета Скачи, Гуендолин Йео, Крис Мълки и др.
13:00
Трета смяна” - сериал, с. 2, еп. 19
14:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 1
15:00
“Болница Маями” - сериал, с. 1, еп. 10
16:00
“Семейни грехове” /п./ - Драма, САЩ, 2004 г.; Режисьор: Греъм Клифърд, Актьори: Кристи Али, Дейвид Ричмонд-Пек, Стив Браун, Деана Милигън, Патрик Гилмор Кристи Али Дейвид Ричмонд-Пек Стив Браун Деана Милигън Патрик Гилмор
18:00
“Никита” - сериал, с. 2, еп. 3, 4
20:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 1, еп. 3
21:00
Киновечер: “Прекъснати следи” - част 2, Уестърн, минисериал, САЩ, 2006 г.
23:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 1, еп. 5
00:00
Късно кино: “Кръв” - Трилър, драма, САЩ, 2002 г.

bTV Comedy

06:00
Блондинка в книжарницата” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 9, 10
07:00
“Слънчева Филаделфия” - комедиен сериал, с. 5, еп. 1, 2
08:00
“Какво ново, Скуби Ду?” - анимационен сериал, с. 3, еп. 4, 5
09:00
Аламинут” /п./ - комедийно шоу, еп. 4
10:00
“Голямата сделка” /п./ - Комедия, САЩ, 2006 г., Режисьор: Джейсън Енслър
12:00
Блондинка в книжарницата” - комедиен сериал, с. 2, еп. 11, 12
13:00
Две момчета и едно момиче"/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 22, с. 3, еп. 1
14:00
“По средата” /п./ - комедиен сериал, с. 1, еп. 5, 6
15:00
Женени с деца"/п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 14
15:30
Новите съседи"/п./ - комедиен сериал, еп. 2
17:00
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
18:00
Две момчета и едно момиче” комедиен сериал, с. 3, еп. 2, 3
19:00
“По средата” - комедиен сериал, с. 1, еп. 7, 8
20:00
“Пиратска ваканция” - Семеен, приключенски, Германия, 2006 г., Режисьор: Франциска Майер - Прайс, Актьори: Кристоф Орт, Анн-Катрин Крамър, Макс Тидоф и др.
22:00
Новите съседи” - комедиен сериал, еп. 3
23:30
Женени с деца” - комедиен сериал, с. 5, еп. 22
00:00
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
01:00
Блондинка в книжарницата " /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 11, 12
02:00
Първична сила"/п/ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Какво ново, Скуби Ду?” /п./ - анимационен сериал, с. 3, еп. 4, 5
04:00
Две момчета и едно момиче” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 2
04:30
Новите съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 3

Fox Life

05:15
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
06:00
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 2
06:50
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 22
07:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 4
08:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 5
08:30
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 6
08:55
Трий Хил - пети сезон, еп. 18
09:45
Имало едно време - първи сезон, еп. 17
10:35
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
11:30
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 1
12:25
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 2
13:20
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 50
13:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 4
14:25
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 11
14:55
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 13
15:25
Обсебен - първи сезон, еп. 2
16:20
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 8
17:15
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 9
18:10
Частна практика - четвърти сезон, еп. 19
19:05
Частна практика - четвърти сезон, еп. 20
20:00
Частна практика - четвърти сезон, еп. 21
20:55
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 3
21:50
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 4
22:45
Имало едно време - първи сезон, еп. 18
23:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 4
00:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 5
00:30
Секс образование - първи сезон, еп. 3
01:20
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 11
01:45
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 13
02:10
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 4
02:55
Обсебен - първи сезон, еп. 2
03:40
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 3
04:25
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 23

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3225 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария/п/
11:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Малки истории/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
БГ сериал: Жребият - тв филм /3 серия/
13:55
Телепазарен прозорец
14:10
Сен Тропе - тв филм /341 епизод/
15:00
Телепазарен прозорец
15:20
100-те подвига на Еди Макдауд - тв филм /27 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Улицата"/п/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3226 епизод/
17:30
Без багаж - туристическо реалити/п/
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:45
Диви рози - тв филм /11 епизод/
19:30
Гъбелко - анимационен филм
19:40
Лека нощ, деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Фантоми - тв филм /3 епизод/
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Михаил и Раиса Горбачови” - документална поредица
22:30
По света и у нас - информационна емисия
23:00
Под прикритие 3 - тв филм /4 епизод/п/(16)
00:00
63-та международна колоездачна обиколка на България / репортаж/
00:15
Ретро следобед: “Улицата"/п/
01:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
02:00
Диви рози - тв филм /11 епизод/п/
02:55
Апартаментът с Марта Вачкова/п/
03:40
По света и у нас /п от 20:00/
04:25
Фантоми - тв филм /3 епизод/п/

Диема

05:45
Мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3, /п/
08:55
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Таен план” - трилър с уч. на Долф Лундгрен, Максим Рой, Тед Уитал и др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 5, /п/
12:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 6, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
17:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 2
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 5
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 12
21:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2
22:00
“Улици в огън” - екшън с уч. на Майкъл Паре, Даян Лейн, Рик Моранис, Ейми Мадиган, Бил Пакстън, Уилям Дефо и др.
23:50
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2, /п/
00:50
“Горещи моменти” - еротика
03:00
“Национална лотария” /п/
04:00
Мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:00
“Уютно”, документална поредица /п/
05:20
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 49 и 50
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
10:00
“Уютно”, документална поредица
10:30
“Медиум”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, 2005, сезон 6, еп. 15; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал
11:30
“Tриумфът на червилата”, сериал, комедия, САЩ, 2008, сезон 2, еп. 10; В ролите: Брук Шийлдс, Ким Рейвър, Линдзи Прайс
12:30
Новини
12:45
Само за снимка”, комедиен сериал, сезон 7, еп. 22
13:10
Мъртвата зона”, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002, сезон 1, еп. 7; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 4, еп. 17
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 3, еп. 20, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Само за снимка”, комедиен сериал, сезон 7, еп. 23
16:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 51 и 52
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 3, еп. 21, САЩ, 2003;
20:00
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007; сезон 1, еп. 2
21:00
“Срещу своите”, сериал, драма, САЩ, 2011, сезон 1, еп. 13
22:00
Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 16
22:30
Новини
23:00
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 4
00:00
“Зоната на здрача”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, Канада, 1985, сезон 2, еп. 37 и 38
01:00
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 4
02:00
Новини
02:20
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 4
03:05
“Зоната на здрача”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, Канада, 1985, сезон 2, еп. 37 и 38
03:50
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 4
04:40
Рокфелер плаза 30”, сериал, коедия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 16