Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Септември 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
“Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 2
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал, еп. 292
15:00
“Цветовете на любовта” - сериал, еп. 70, 71
16:00
“Пепел от рози” - сериал, еп. 3
17:00
bTV Новините
17:30
Изборът на Лара” - сериал, с. 2, еп. 29
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, с. 2, еп. 40
21:00
“Опасни тайни” - сериал, с. 2, еп. 7
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
“Разбивачи” - сериал, с. 2, еп. 4
00:00
“Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 13
01:00
“Посетители” - сериал, с. 2, еп. 4
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
“Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 3

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
07:30
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал, с. 2, еп. 1, 2
08:30
“Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 14
09:30
“Щитът” /п./ - сериал, с.2, еп. 7
10:30
Нокаут"/п./ - сериал, еп. 4
11:30
В.И.П.” /п./ - сериал, с. 1, еп. 16
12:30
Занаятите” - сериал, еп. 3
13:30
“Най-добрият нинджа” - японско риалити шоу
14:00
“Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 15
15:00
Беглецът” - сериал, еп. 13
16:00
Нокаут” - сериал, еп. 6
17:00
“Кралете на бягството” - сериал, еп. 7
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 1, еп. 17
19:00
“Щитът” - сериал, с. 2, еп. 8
20:00
“Кости” - сериал, с. 6, еп. 16
21:00
Опасни улици” - сериал, с. 3, еп. 4
22:00
“Градска справедливост” Трилър, Екшън, САЩ, 2007 г., Режисьор: Дон Е. ФаунтЛеРой, Актьори: Стивън Сегал, Еди Грифин, Кармен Серано и др.
00:00
“Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 4
01:00
Опасни улици” /п./ - сериал, с. 3, еп. 4
02:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 2
03:00
“Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 16

bTV Cinema

06:00
“Трета смяна” /п./ - сериал, с. 2, еп. 19
07:00
“Болница Маями” /п/- сериал, с. 1, еп. 10
08:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 2, еп. 3, 4
10:00
“Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 1
11:00
“Прекъснати следи” /п./ - част 2, Уестърн, минисериал, САЩ, 2006 г.; Режисьор: Уолтър Хил, Актьори: Робърт Дювал, Томас Хейдън Чърч, Грета Скачи, Гуендолин Йео, Крис Мълки и др.
13:00
“Трета смяна” - сериал, с. 2, еп. 20
14:00
“Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 2
15:00
“Болница Маями” - сериал, с. 1, еп. 11
16:00
“Кръв” /п./ - Трилър, драма, САЩ, 2002 г.
18:00
“Никита” - сериал, с. 2, еп. 5, 6
20:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 1, еп. 5
21:00
Киновечер: “Бледият ездач” Уестърн, САЩ, 1985 г.
23:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 1, еп. 6
00:00
Късно кино: “Хитмен” - Екшън, драма, криминален, САЩ

bTV Comedy

06:00
Блондинка в книжарницата” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 11, 12
07:00
“Слънчева Филаделфия” - комедиен сериал, с. 5, еп. 3, 4
08:00
“Какво ново, Скуби Ду?” - анимационен сериал, с. 3, еп. 6, 7
09:00
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
10:00
“Пиратска ваканция” /п./ - Семеен, приключенски, Германия, 2006 г.
12:00
Блондинка в книжарницата” - комедиен сериал, с. 2, еп. 13, 14
13:00
“Две момчета и едно момиче”/п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 2, 3
14:00
“По средата” /п./ - комедиен сериал, с. 1, еп. 7, 8
15:00
Женени с деца"/п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 15
15:30
“Новите съседи”/п./ - комедиен сериал, еп. 3
17:00
Комиците” /п./ - комедийно шоу
18:00
“Две момчета и едно момиче” комедиен сериал, с. 3, еп. 4, 5
19:00
“По средата” - комедиен сериал, с. 1, еп. 9, 10
20:00
“Веселата ферма” - Комедия, драма, САЩ, 1988 г.
22:00
“Новите съседи” - комедиен сериал, еп. 4
23:30
Женени с деца” - комедиен сериал, с. 5, еп. 23
00:00
“Слънчева Филаделфия” - комедиен сериал, с. 5, еп. 3, 4
01:00
Блондинка в книжарницата” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 13, 14
02:00
Първична сила"/п/ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Какво ново, Скуби Ду?” /п./ - анимационен сериал, с. 3, еп. 6, 7
04:00
“Две момчета и едно момиче” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 4
04:30
“Новите съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 4

Fox Life

05:15
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
06:00
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 3
06:50
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 23
07:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 6
08:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 7
08:30
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 8
08:55
Победители и загубеняци - първи сезон, еп. 1
09:45
Имало едно време - първи сезон, еп. 18
10:35
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
11:30
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 3
12:25
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 4
13:20
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 51
13:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 5
14:25
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 12
15:25
Обсебен - първи сезон, еп. 3
16:20
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 10
17:15
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 11
18:10
Частна практика - четвърти сезон, еп. 21
19:05
Частна практика - четвърти сезон, еп. 22
20:00
Частна практика - шести сезон, еп. 1
20:55
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 5
21:50
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 6
22:45
Имало едно време - първи сезон, еп. 19
23:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 6
00:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 7
00:30
Секс образование - първи сезон, еп. 4
01:20
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 12
02:10
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 5
02:55
Обсебен - първи сезон, еп. 3
03:40
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 4
04:25
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 24

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота - тв филм /3226 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:10
Денят започва в библиотеката - модул за литература с водещ Андрей Захариев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка/п/
11:00
Денят отблизо с Мария/п/
11:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Малки истории/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
БГ сериал: Жребият - тв филм /4 серия/
13:55
Телепазарен прозорец
14:10
Сен Тропе - тв филм /342 епизод/
15:00
Телепазарен прозорец
15:20
100-те подвига на Еди Макдауд - тв филм /28 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Мелодия на нашите спомени”/п/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3227 епизод/
17:30
63-та международна колоездачна обиколка на България - пряко предаване
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:30
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:00
Диви рози - тв филм /12 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Фантоми - тв филм /4 епизод/
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Мел Брукс и Ан Банкрофт” - документална поредица
22:30
По света и у нас - информационна емисия
23:00
Под прикритие 3 - тв филм /5 епизод/п/(16)
00:00
Мотоспорт екстра
00:30
63-та международна колоездачна обиколка на България / репортаж/
00:45
Ретро следобед: “Мелодия на нашите спомени/п/
01:30
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
02:30
Диви рози - тв филм /12 епизод/п/
03:15
Апартаментът с Марта Вачкова/п/
04:00
По света и у нас /п от 20:00/
04:45
Фантоми - тв филм /4 епизод/п/ сезон 2, /п/

Диема

05:45
Мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3, /п/
08:55
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Улици в огън” - екшън с уч. на Майкъл Паре, Даян Лейн, Рик Моранис, Ейми Мадиган, Бил Пакстън, Уилям Дефо и др., /п/
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 5, /п/
12:30
“Среднощен ездач” - сериал,
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 6, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2
17:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 2
18:30
“На гости на третата планета” сериал, сезон 5
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 12
21:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2
22:00
“Хрониките на Ридик” - екшън с уч. на Вин Дизел, Тенди Нютън, Колм Феоре, Джуди Денч, Карл Ърбан, Алекса Давалос и др.
00:25
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2, /п/
01:25
“Горещи моменти” - еротика
04:00
Мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:00
“Уютно”, документална поредица /п/
05:20
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 51 и 52
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
10:00
“Уютно”, документална поредица
10:30
“Медиум”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, 2005, сезон 6, еп. 16; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал
11:30
“Tриумфът на червилата”, сериал, комедия, САЩ, 2008, сезон 2, еп. 11
12:30
Новини
12:45
Само за снимка", комедиен сериал, сезон 7, еп. 23
13:10
“Мъртвата зона”, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002, сезон 1, еп. 8
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 4, еп. 18
15:00
Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 3, еп. 21, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Само за снимка", комедиен сериал, сезон 7, еп. 24
16:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 53 и 54
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 3, еп. 22, САЩ, 2003;
20:00
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007; сезон 1, еп. 3
21:00
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 1
22:00
Рокфелер плаза 30", сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 17
22:30
Новини
23:00
4400", сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 5
00:00
“Зоната на здрача”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, Канада, 1985, сезон 2, еп. 39 и 40
01:00
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 5
02:00
Новини
02:20
4400", сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 5
03:05
“Зоната на здрача”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, Канада, 1985, сезон 2, еп. 39 и 40
03:50
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 5
04:40
Рокфелер плаза 30", сериал, коедия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 17