Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Септември 2013 година

bTV

05:30
Духът на здравето” /п./
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал, еп. 293
15:00
Цветовете на любовта” сериал, еп. 72, 73
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 4
17:00
bTV Новините
17:30
“Изборът на Лара” - сериал, с. 2, еп. 30
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, с. 2, еп. 41, 42
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Разбивачи” - сериал, с. 2, еп. 6
00:00
Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 15
01:00
“Посетители” - сериал, с. 2, еп. 6
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“Модерно” /п./

bTV Action

06:00
“Астробой” - анимационен сериал
07:00
“Батман от бъдещето - анимационен сериал
08:30
Кости"/п./ - сериал, с. 6, еп. 16
09:30
Зона спорт” /п./ - спортно предаване
10:30
“Дивата муха”- предаване за екстремни спортове, еп. 31, 32
11:30
Кралете на бягството” /п./ сериал, еп. 8
12:30
Занаятите” - документална поредица, еп. 5
13:30
Най-добрият нинджа” японско риалити шоу
14:00
Кости"/п./ - сериал, с. 6, еп. 17
15:00
Беглецът” - сериал, еп. 14
16:00
Нокаут” - сериал, еп. 8
17:00
Кралете на бягството” сериал, еп. 9
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 1, еп. 19
19:00
“Щитът” - сериал, с. 2, еп. 10
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 18
21:00
Опасни улици” - сериал, с. 3, еп. 8
22:00
“Верижна реакция” - Криминален, САЩ, 1996 г., Режисьор: Андрю Дейвис, Актьори: Андрю Дейвис, Джош Фридман, Киану Рийвс, Фред Уорд, Кевин Дън , Морган Фрийман, Брайън Кокс
00:00
Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 7
01:00
Опасни улици” /п./ - сериал, с. 3, еп. 8
02:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 4
03:00
Кости” /п./- сериал, с. 6, еп. 18

bTV Cinema

06:00
Трета смяна” /п./ - сериал, с. 2, еп. 21
07:00
“Болница Маями” /п/- сериал, с. 1, еп. 12
08:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 2, еп. 7, 8
10:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 3
11:00
“Мисия Лондон” - Комедия, България, 2010 г.; Режисьор: Димитър Митовски, Актьори: Ернестина Шинова, Юлиан Вергов, Любомир Нейков, Георги Стайков, Коцето Калки, Ана Пападопулу, Дейвид Колингс, Алън Форд, Орлин Горанов, Томас Арана), Славчо Пеев, Розмари Лийч, Джонатан Райланд, Ралф Браун
13:00
Трета смяна” - сериал, с. 2, еп. 22
14:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 4
15:00
“Болница Маями” - сериал, с. 1, еп. 13
16:00
Лора от сутрин до вечер” Комедия, България, 2011 г.
18:00
“Никита” - сериал, с. 2, еп. 9, 10
20:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с. 1, еп. 7
21:00
Киновечер: “Борат” - Комедия, САЩ, 2006 г.
23:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с. 1, еп. 8
00:00
Късно кино: “Светкавичен огън” - Екшън, САЩ, 1992 г.

Fox Life

05:20
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 8
05:50
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 51
06:00
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 5
06:50
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 1
07:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 11
08:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 12
08:30
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 13
08:55
Победители и загубеняци първи сезон, еп. 3
09:45
Имало едно време - първи сезон, еп. 20
10:35
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
11:30
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 7
12:25
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 8
13:20
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 53
13:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 7
14:25
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 15
14:55
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 16
15:25
Обсебен - първи сезон, еп. 5
16:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 1
17:15
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 2
18:10
Частна практика - шести сезон, еп. 4
19:05
Частна практика - шести сезон, еп. 5
20:00
Частна практика - шести сезон, еп. 6
20:55
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 1
21:25
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 2
21:50
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 1
22:45
Имало едно време - първи сезон, еп. 21
23:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 11
00:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 12
00:30
Секс образование - първи сезон, еп. 6
01:20
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 15
01:45
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 16
02:10
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 7
02:55
Обсебен - първи сезон, еп. 5
03:40
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 6
04:25
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 2

Kino Nova

05:50
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Джонатан Рийс Майерс, Малкълм Макдауъл, Шарлот Рамплинг и др.
07:45
“Старият антикварен магазин” - драма с уч на Алън Бери, Джеймс Фокс, Ричи Харнет, Адам Блекууд и др., II част, /п/
10:00
Безследно изчезнали” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
“Шоуто на Кливланд” - анимационен сериал
11:35
Пробив” - криминален трилър с уч. на Крис Купър, Райън Филип, Лаура Лини, Гари Коул, Денис Хейсбърт, Катлийн Куинлан и др., /п/
14:00
“Клеопатра” - биографичен с уч на Били Зейн, Тимъти Далтън, Леонор Варела, Рупърт Грейвс и др., I част
15:45
“Призрака и Мрака” - приключенски трилър с уч. на Майкъл Дъглас, Вал Килмър, Том Уилкинсън, Емили Мортимър, Бърнард Хил и др., /п/
18:00
Безследно изчезнали” - сериал, сезон 3
19:00
“Чък” - сериал, сезон 4
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2
21:00
Лов на дребни хищници” трилър с уч. на Владимир Георгиев, Силвия Петкова, Стефан Мавродиев, Христо Шопов, Яна Титова, Гергана Кофарджиева, Людмила Сланева , Мариян Вълев, Бойко Кръстанов и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2, /п/
00:00
Челюсти: Отмъщението” трилър с уч. на Лорейн Грей, Марио ван Пийбълс, Карен Йънг, Ланс Гест и др.
01:40
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Джонатан Рийс Майерс, Малкълм Макдауъл, Шарлот Рамплинг и др., /п/

БНТ 1

05:55
Многоликата Япония/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
БГ сериал: Жребият тв филм /5 серия/
13:55
Телепазарен прозорец
14:10
Сен Тропе тв филм/343 епизод/
15:00
Телепазарен прозорец
15:20
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /29 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Клуб “НЛО”
17:05
Дързост и красота тв филм /3228 епизод/
17:30
Още от деня информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
19:00
Диви рози тв филм /13, последен епизод/
19:45
Лека, нощ деца! Малкото мече
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg: 9-ти септември
22:00
В кадър документален филм
22:30
По света и у нас
23:00
Под прикритие 3 тв филм /6 епизод/п/ (16)
00:00
Ретро следобед: Клуб “НЛО” /п/
00:45
Денис и приятели късно вечерно шоу/п/
01:50
Диви рози тв филм /13, последен епизод/п/
02:40
Апартаментът с Марта Вачкова /п/
03:25
По света и у нас /п от 20:00/
04:10
История.bg: 9-ти септември /п/

Диема

05:45
“Кардиф Сити - Евертън” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3, /п/
08:55
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2, /п/
10:00
Сърцето на дракона” - приключенски екшън с уч. на Денис Куейд, Джули Кристи, Дейвид Тюлис, Пийт Постълуейт, Дейна Майер и др., /п/
12:00
“Мисия: Моят Дом” - предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30
“Мъжът, който знаеше твърде малко” - комедия с уч. на Бил Мъри, Алфред Молина, Джоан Уейли, Питър Галахър и др., /п/
14:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 2, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2
17:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 2
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 5
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 12
21:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2
22:00
“Пазителят” - екшън-трилър с уч. на Стивън Сегал, Джесика Уилямс, Лус Рейнс, Лайзел Карстенс и др.
23:50
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2, /п/
00:50
“Горещи моменти” - еротика
03:00
“Национална лотария” /п/
04:00
“Кардиф Сити - Евертън” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:20
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 55 и 56
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Уютно”, документална поредица
10:30
“Медиум”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, 2005, сезон 6, еп. 18; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал
11:30
“Tриумфът на червилата”, сериал, комедия, САЩ, 2008, сезон 2, еп. 13
12:30
Новини
13:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 4, еп. 29 и 30
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 3, еп. 24, САЩ, 2003;
15:30
Новини
16:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, с. 1, еп. 1
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 3, еп. 24, САЩ, 2003;
20:00
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 3
21:00
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 3
22:00
Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 18; В ролите: Тина Фей, Алек Болдуин
22:30
Новини
23:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
00:00
“Зоната на здрача”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, Канада, 1985, сезон 2, еп. 44 и 45
01:00
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 7
01:45
Новини
02:10
“Пред банята”, спортно коментарно шоу /п/
02:50
“Зоната на здрача”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, Канада, 1985, сезон 2, еп. 44 и 45
03:40
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 7
04:25
Рокфелер плаза 30”, сериал, коедия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 18
04:45
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 3