Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Септември 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 6
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал, еп. 296
15:00
Цветовете на любовта” сериал, еп. 78, 79
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 7
17:00
bTV Новините
17:30
“Изборът на Лара” - сериал, с. 2, еп. 33
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, с. 2, еп. 47, 48
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
“Разбивачи” - сериал, с. 2, еп. 9
00:00
Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 18
01:00
“Посетители” - сериал, с. 2, еп. 9
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 7

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 19
09:30
“Щитът” /п./ - сериал, с.2, еп. 12
10:30
Нокаут"/п./ - сериал, еп. 9
11:30
В.И.П.” /п./ - сериал, с. 1, еп. 21
12:30
“Армейски готвачи”- документална поредица, еп. 2
13:30
Най-добрият нинджа” японско риалити шоу
14:00
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 20
15:00
Беглецът” - сериал, еп. 17
16:00
Нокаут” - сериал, еп. 11
17:00
Кралете на бягството” сериал, еп. 12
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 1, еп. 22
19:00
“Щитът” - сериал, с. 2, еп. 13
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 21
21:00
“DTM” - обзорно предаване
22:00
“Осъдените” - Екшън, Три- лър, САЩ, 2007 г., Режисьор: Скот Уайпър, Актьори: Стив Остин - Ледения, Вини Джоунс, Маню Бенет и др.
00:00
Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 10
01:00
“DTM” - обзорно предаване
02:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 7
03:00
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 21

Fox Life

05:15
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 2
06:00
Двете страни на правосъдието - втори сезон, еп. 8
06:50
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 4
07:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 17
08:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 18
08:30
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 19
08:55
Победители и загубеняци първи сезон, еп. 6
09:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 1
10:35
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 3
11:30
Скрити доказателства втори сезон, еп. 11
12:25
Скрити доказателства втори сезон, еп. 12
13:20
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 52
13:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 10
14:25
Планет Кейк - сериал, еп. 5
14:55
Планет Кейк - сериал, еп. 6
15:25
Обсебен - първи сезон, еп. 8
16:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 7
17:15
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 8
18:10
Частна практика - шести сезон, еп. 10
19:05
Частна практика - шести сезон, еп. 11
20:00
Частна практика - шести сезон, еп. 12
20:55
Скрити доказателства втори сезон, еп. 13
21:50
Скрити доказателства втори сезон, еп. 14
22:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 2
23:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 17
00:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 18
00:30
Секс образование - първи сезон, еп. 9
01:20
Планет Кейк - сериал, еп. 5
01:45
Планет Кейк - сериал, еп. 6
02:10
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 10
02:55
Обсебен - първи сезон, еп. 8
03:40
Двете страни на правосъдието - втори сезон, еп. 9
04:25
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 5

Kino Nova

06:00
Да изгубиш себе си” драма с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Никълъс Елиа, Шарън Стоун, Тимъти Хътън и др.
07:40
“Джаки, Етел и Джоан - Жени на върха” - биографичен с уч на Джил Хенеси, Лорън Холи, Лесли Стефансон, Даниел Хю Кели, Робърт Непър, Харв Преснел и др., I част, /п/
09:45
Военни престъпления” сериал, сезон 6, /п/
10:45
“Чък” - сериал, сезон 4, /п/
11:45
Язон и Аргонавтите” приключенски с уч. на Денис Хопър, Джейсън Лондон, Брайън Томпсън, Франк Лангела, Дерек Джакоби, Наташа Хенстридж, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън и др., I част
13:35
“Джаки, Етел и Джоан - Жени на върха” - биографичен с уч на Джил Хенеси, Лорън Холи, Лесли Стефансон, Даниел Хю Кели, Робърт Непър, Харв Преснел и др., II част
15:20
“Сириана” - трилър с уч. на Джордж Клуни, Мат Деймън, Джефри Райт, Крис Купър, Аманда Пийт, Уилям Хърт, Кристофър Плъмър и др. /п/
18:00
Военни престъпления” сериал, сезон 6
19:00
“Чък” - сериал, сезон 4
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2
21:00
“Сабрина” - комедия с уч. на Харисън Форд, Фани Ардан, Грег Киниър, Патрик Брюел, Джулия Ормънд, Джон Ууд и др.
23:40
“От местопрестъплението “- сериал, сезон 2, /п/
00:40
Язон и Аргонавтите” приключенски с уч. на Денис Хопър, Джейсън Лондон, Брайън Томпсън, Франк Лангела, Дерек Джакоби, Наташа Хенстридж, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън и др., I част, /п/
02:20
Да изгубиш себе си” - драма с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Никълъс Елиа, Шарън Стоун, Тимъти Хътън и др., /п/

БНТ 1

05:10
Малки истории /п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3230 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Славата на България тв филм/ България, 2003г./, режисьор Васил Барков, в ролите: Джоко Росич, Христо Шопов, Стойчо Мазгалов и др.
13:25
Да открием Германия /п/
13:55
Телепазарен прозорец
14:10
Сен Тропе тв филм/346 епизод/
15:00
Телепазарен прозорец
15:20
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /32 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Мюзикхол /1 част/
17:05
Дързост и красота тв филм /3231 епизод/
17:30
Още от деня информационно предаване с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Теглене на тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:00
Втори шанс тв филм/3 епизод/
19:45
Лека, нощ деца! Малкото мече
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Фантоми тв филм/6, последен епизод/
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Лилиан Хелман и Дашиел Хамет” документална поредица
22:30
По света и у нас информационна емисия
23:00
Под прикритие 3 тв филм /8 епизод/п/ (16)
00:00
Мотоспорт екстра
00:30
Ретро следобед: Мюзикхол /1 част/ /п/
01:15
Денис и приятели късно вечерно шоу/п/
02:10
Втори шанс тв филм/3 епизод/п/
03:00
По света и у нас /п от 20:00/
03:45
Открито с Валя Ахчиева /п/
04:15
Фантоми тв филм/6, последен епизод/

Диема

05:45
“България (мл.) - Естония (мл.)” - квалификационен мач за Европейско първенство по футбол за младежи, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3, /п/
08:55
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Жив или мъртъв” - приключенски екшън с уч. на Матю Марсдън, Джейми Пресли, Девън Аоки, Холи Валънс, Сара Картър и др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 5, /п/
12:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 3, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 6, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2
17:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 3
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 5
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 12
21:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2
22:00
“Копланд” - трилър с уч. на Силвестър Сталоун, Харви Кайтел, Рей Лиота, Робърт Де Ниро, Анабела Скиора, Ноа Емерих, Кейти Мориартии др.
00:10
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2, /п/
01:10
“Горещи моменти” - еротика
04:00
“България (мл.) - Естония (мл.)” - квалификационен мач за Европейско първенство по футбол за младежи, /п/

ТВ 7

05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 58
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Уютно”, документална поредица
10:30
“Медиум”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, 2005, сезон 6, еп. 21; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал
11:30
“Чарли Шийн”, документален филм
12:30
Новини
13:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 3, САЩ, 2003;
13:30
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 2
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 59
15:30
Новини
16:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 1, еп. 4; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 4, САЩ, 2003;
20:00
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 5; В ролите: Деймиън Люис, Сара ШахиБрук Лангтън
21:00
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 6; В ролите: Йосиф Сърчаджиев, Христо Шопов, Владимир Карамазов, Койна Русева, Мария Кавърджикова, Башар Рахал, Иван Стаменов /п/
22:00
Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 21; В ролите: Тина Фей, Алек Болдуин
22:30
Новини
23:00
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 7
00:00
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 10
01:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 1, еп. 4
01:45
Новини
02:10
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 7
02:50
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 10
03:35
Рокфелер плаза 30”, сериал, коедия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 21
03:55
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 5
04:45
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 6