Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Септември 2013 година

bTV

05:30
Комиците” /п./
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал, еп. 297
15:00
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 80, 81
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 8
17:00
bTV Новините
17:30
“Изборът на Лара” - сериал, с. 2, еп. 34
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Двама мъже и половина” сериал, с. 9, еп. 14
20:30
Аламинут” - комедийно предаване
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
“Разбивачи” - сериал, с. 2, еп. 10
00:00
Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 19
01:00
“Посетители” - сериал, с. 2, еп. 10
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
“Клуб Веселие” /п./ - сериал, с. 2, еп. 16
04:40
Кухнята на Звездев” /п./

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 20
09:30
“Щитът” /п./ - сериал, с.2, еп. 13
10:30
Нокаут"/п./ - сериал, еп. 10
11:30
В.И.П.” /п./ - сериал, с. 1, еп. 22
12:30
“Армейски готвачи”- документална поредица, еп. 3
13:30
Най-добрият нинджа” - японско риалити шоу
14:00
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 21
15:00
“Дивата муха”- предаване за екстремни спортове, еп. 31, 32
16:00
Нокаут” - сериал, еп. 12
17:00
Кралете на бягството” - сериал, еп. 13
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 2, еп. 1
19:00
“Щитът” - сериал, с. 3, еп. 1
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 22
21:00
Италианско футболно първенство
21:30
Студио Френска лига 1
21:45
Френското футболно първенство: Лига 1
23:45
Студио Френска лига 1
00:00
“Погрешен завой 2” - Трилър, Екшън, САЩ, 2007 г., Режисьор: Джоуи Лънч, Актьори: Ерика Лирхсън, Хенри Ролинс, Даниела Алонсо и др.
02:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 8
03:00
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 22

bTV Cinema

06:00
“Болница Маями” /п./ - сериал, с. 1, еп. 3
07:00
“Цялата истина” /п/- сериал, с. 1, еп. 3
08:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 2, еп. 15, 16
10:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 7
11:00
“Блокада” /п./ - Трилър, екшън, драма, САЩ, 1998 г.; Режисьор: Едуард Цвайк, Актьори: Дензъл Уошингтън, Анет Бенинг, Тони Шалуб, Брус Уилис
13:00
“Болница Маями” - сериал, с. 1, еп. 4
14:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 8
15:00
“Цялата истина” - сериал, с. 1, еп. 4
16:00
“Аляска” - Драма, семеен, приключенски, САЩ, 1996 г.; Режисьор: Фрейзър К. Хестън, Актьори: Тора Бърч, Винсент Картхейзър, Дърк Бенедикт, Чарлтън Хестън, Дънкан Фрейзър, Гордън Тутусис
18:00
“Никита” - сериал, с. 2, еп. 17, 18
20:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 2, еп. 1
21:00
Киновечер: “Назначението” - Комедия, романтичен, България, 2012 г.; Режисьор
23:30
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 2, еп. 2
00:30
Късно кино: “По-добър начин да умреш” - екшън, трилър, САЩ

Fox Life

05:15
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 3
06:00
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 9
06:50
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 5
07:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 19
08:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 20
08:30
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 21
08:55
Победители и загубеняци първи сезон, еп. 7
09:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 2
10:35
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4
11:30
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 13
12:25
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 14
13:20
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 53
13:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 11
14:25
Планет Кейк - сериал, еп. 7
14:55
Планет Кейк - сериал, еп. 8
15:25
Обсебен - първи сезон, еп. 9
16:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 9
17:15
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 10
18:10
Частна практика - шести сезон, еп. 12
19:05
Частна практика - шести сезон, еп. 13
20:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 1
20:55
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 15
21:50
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 16
22:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 3
23:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 19
00:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 20
00:30
Секс образование - първи сезон, еп. 10
01:20
Планет Кейк - сериал, еп. 7
01:45
Планет Кейк - сериал, еп. 8
02:10
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 11
02:55
Обсебен - първи сезон, еп. 9
03:40
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 10
04:25
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 6

Kino Nova

05:35
“Облъчване” - драма с уч. на Жак Дютронк, Лора Сме, Алексис Лоре, Паскал Елбе, Марте Келер и др.
07:30
“Джаки, Етел и Джоан - Жени на върха” - биографичен с уч на Джил Хенеси, Лорън Холи, Лесли Стефансон, Даниел Хю Кели, Робърт Непър, Харв Преснел и др., II част, /п/
09:40
Военни престъпления” сериал, сезон 6, /п/
10:40
“Чък” - сериал, сезон 4, /п/
11:40
Язон и Аргонавтите” - приключенски с уч. на Денис Хопър, Джейсън Лондон, Брайън Томпсън, Франк Лангела, Дерек Джакоби, Наташа Хенстридж, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън и др., II част
13:30
“Семейни злополуки” - комедия с уч на Джина Дейвис, Харисън Гилбъртсън, Хари Кук и др.
15:20
“Сабрина” - комедия с уч. на Харисън Форд, Фани Ардан, Грег Киниър, Патрик Брюел, Джулия Ормънд, Джон Ууд и др., /п/
18:00
Военни престъпления” сериал, сезон 6
19:00
“Чък” - сериал, сезон 4
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2
21:00
“Смахнатият професор 2” комедия с уч. на Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Питър Сегал, Джон Алес, Ричард Гант и др.
23:15
“От местопрестъплението " сериал, сезон 2, /п/
00:15
Язон и Аргонавтите” - приключенски с уч. на Денис Хопър, Джейсън Лондон, Брайън Томпсън, Франк Лангела, Дерек Джакоби, Наташа Хенстридж, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън и др., II част, /п/
02:00
“Облъчване” - драма с уч. на Жак Дютронк, Лора Сме, Алексис Лоре, Паскал Елбе, Марте Келер и др., /п/

БНТ 1

05:10
Малки истории /п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3231 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе тв филм/347 епизод/
15:10
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /33 епизод/
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Софийски музикални седмици: Концерт на Софийската филхармония - Сергей Рахманинов диригент Мартин Пантелеев
17:30
Още от деня информационно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня информационно предаване
19:00
Втори шанс тв филм /4 епизод/
19:45
Лека, нощ деца! Малкото мече
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Несправедливо обвинен игрален филм /копродукция, 1998г./, режисьор Пат Профт, в ролите: Лесли Нилсен, Ричард Крена, Кели Ле Брок, Майкъл Йорк и др.
23:30
По света и у нас информационна емисия
23:40
Черен петък игрален филм / САЩ, 2007г./, режисьор Артър Алан Сиделман, в ролите: Ейми Карлсън, Томас Иън Грифит, Бес Мейър и др. (12)
01:05
Втори шанс тв филм /4 епизод/п/
01:50
По света и у нас /п от 20:00/
02:35
Панорама с Бойко Василев /п/
03:45
Черен петък игрален филм/п/ (12)

Диема

05:45
“Германия - Австрия” - квалификационен мач за световно първенство, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3, /п/
08:55
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Копланд” - трилър с уч. на Силвестър Сталоун, Харви Кайтел, Рей Лиота, Робърт Де Ниро, Анабела Скиора, Ноа Емерих, Кейти Мориартии др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 5, /п/
12:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 3, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 6, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2
17:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 3
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 5
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 12
21:00
“Двойна заплаха” - сериал, сезон 1
22:00
“Тагарт” - уестърн с уч. на Дейвид Карадайн, Том Рийс, Дик Форан, Тони Янг, Дан Дюрея и др.
23:45
“Двойна заплаха” - сериал, сезон 1, /п/
00:45
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
04:00
“Германия - Австрия” - квалификационен мач за световно първенство, /п/

ТВ 7

05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 59
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Уютно”, документална поредица
10:30
“Медиум”, сериал, мистерия, фантастика, САЩ, 2005, сезон 6, еп. 22; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал
11:30
“Уил Смит”, документален филм
12:30
Новини
13:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 4, САЩ, 2003;
13:30
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 3
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 60
15:30
Новини
16:00
Студио футбол
16:15
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА (София), среща от българския футболен шампионат
18:10
Студио футбол
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 5, САЩ, 2003;
20:00
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 6
21:00
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 7; В ролите: Йосиф Сърчаджиев, Христо Шопов, Владимир Карамазов, Койна Русева, Мария Кавърджикова, Башар Рахал, Иван Стаменов /п/
22:00
Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 2, еп. 1; В ролите: Тина Фей, Алек Болдуин
22:30
Новини
23:00
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 8
00:00
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 11
01:00
“Уил Смит”, документален филм /п/
01:45
Новини
02:10
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 8
02:50
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 11
03:35
Рокфелер плаза 30”, сериал, коедия, САЩ, 2006, сезон 2, еп. 1
03:55
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 6
04:45
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 7