Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Септември 2013 година

bTV

05:30
Духът на здравето” /п./
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал, еп. 298
15:00
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 82, 83
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 9
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Африка: Звездите сигурно са полудели” - риалити шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
“Убийството” - сериал, еп. 1
01:00
“Цялата истина” - сериал, еп. 1
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“Модерно” /п./

bTV Action

06:00
“Астробой” - анимационен сериал
07:00
“Батман от бъдещето - анимационен сериал
08:30
Кости"/п./ - сериал, с. 6, еп. 21
09:30
Зона спорт” /п./ - спортно предаване
10:30
“Дивата муха”- предаване за екстремни спортове, еп. 33, 34
11:30
Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 12
12:30
“Армейски готвачи” - документална поредица, еп. 4
13:30
Най-добрият нинджа” - японско риалити шоу
14:00
“Забравените” - сериал, еп. 1
15:00
Беглецът” - сериал, еп. 18
16:00
Нокаут” - сериал, еп. 13
17:00
Кости” - сериал, с.5, еп. 1
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 2, еп. 2
19:00
“Щитът” - сериал, с. 3, еп. 2
20:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 23
21:00
Студио Италианска Серия А
21:45
Италианска Серия А: Рома Парма
23:45
Студио Италианска Серия А
00:00
Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 12
01:00
Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 22
02:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 9
03:00
“Армейски готвачи”/п./ - документална поредица, еп. 4

bTV Cinema

06:00
“Болница Маями” /п./- сериал, с. 1, еп. 4
07:00
“Цялата истина” /п./- сериал, с. 1, еп. 4
08:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 2, еп. 17, 18
10:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 8
11:00
“Волният Уили”/п./ - Драма, семеен, приключенски, САЩ/ Франция, 1993 г.; режисьор: Саймън Уинсър, актьори: Джейсън Джеймс Рихтер, Лори Пети, Джейни Аткинсън, Огъст Шеленбърг и др.
13:00
“Болница Маями” - сериал, с. 1, еп. 5
14:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 9
15:00
“Цялата истина” - сериал, с. 1, еп. 5
16:00
“Бял ловец, черно сърце” Екшън, драма, приключенски, САЩ, 1990 г.; режисьор: Клинт Истууд, актьори: Клинт Истууд, Джеф Фей, Джордж Дзундза, Алън Армстронг, Мариса Беренсон, Мел Мартин
18:00
“Никита” - сериал, с. 2, еп. 19, 20
20:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с. 2, еп. 2
21:00
Киновечер: “Надежда за обич” Драма, САЩ, 1997 г.; режисьор: Форест Уитакър, актьори: Сандра Бълок, Джина Роулъндс, Бил Кобс, Майкъл Паре, Розана Аркет, Мей Уитман, Хари Коники др.
23:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 2, еп. 3
00:00
Късно кино: “Убийство зад кулисите” - Комедия, драма, криминален, САЩ, 1986 г.; режисьор: Брус Бресфорд, актьори: Даян Кийтън, Джесика Ланг, Сам Шепърд и др.

Fox Life

05:20
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 10
05:50
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 53
06:00
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 10
06:50
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 6
07:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 22
08:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 23
08:30
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 1
08:55
Победители и загубеняци - първи сезон, еп. 8
09:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 3
10:35
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 5
11:30
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 15
12:25
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 16
13:20
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 54
13:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 12
14:25
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 1
14:55
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 2
15:25
Обсебен - първи сезон, еп. 10
16:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 11
17:15
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 12
18:10
Отмъщението - първи сезон, еп. 2
19:05
Отмъщението - първи сезон, еп. 3
20:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 4
20:55
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 3
21:25
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 4
21:50
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 2
22:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 4
23:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 22
00:05
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 23
00:30
Секс образование - втори сезон, еп. 1
01:20
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 1
01:45
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 2
02:10
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 12
02:55
Обсебен - първи сезон, еп. 10
03:40
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 11
04:25
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 7

Kino Nova

05:50
В светлината на прожекторите” - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Стейси Кийч, Ерин Грей, Бригита Дау и др.
07:30
Арабски нощи” - приключенски с уч на Алън Бейтс, Чеки Карио, Мили Авитал, Джейсън Скот Лий, Джон Легуизиамо, Ванеса Мей, Руфъс Сюъл, Джим Картър и др., II част, /п/
09:50
Военни престъпления” - сериал, сезон 6, /п/
10:50
“Чък” - сериал, сезон 4, /п/
11:50
“Татко” - комедия с уч. на Джак Лемън, Тед Дансън, Олимпия Дукакис, Кевин Спейси, Итън Хоук, Дж. Т. Уолш и др., /п/
14:15
Пленник на времето” - семеен с уч на Мел Харис, Джеймс Макданиел, Огъст Шеленберг и др.
16:00
“Още 48 часа” - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Ник Нолти, Брайън Джеймс и др., /п/
18:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 6
19:00
“Чък” - сериал, сезон 4
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3
21:00
“Дъщерята на Генерала” - криминален с уч. на Джон Траволта, Маделин Стоу, Лесли Стефансон, Тимъти Хътън, Джеймс Кромуел и др.
23:20
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3, /п/
00:20
“Невидимо зло” - трилър с уч. на Кланси Браун, Дейвид Бъси, Уилям Мапотър и др.
02:10
В светлината на прожекторите” - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Стейси Кийч, Ерин Грей, Бригита Дау и др., /п/

БНТ 1

05:15
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе тв филм/347 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /33 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Клуб “НЛО”
17:05
Дързост и красота тв филм /3232 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Още от деня информационно предаване
19:00
Втори шанс тв филм /5 епизод/
19:45
Лека, нощ деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg: 110 години от Илинденско-преображенското въстание /п/
22:00
В кадър: Акра - история между вода и огън документален филм
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Под прикритие 3 тв филм /9 епизод/п/ (16)
00:00
Световно първенство по борба за мъже и жени - Будапеща / Унгария/ дневник
00:20
Ретро следобед: Клуб “НЛО” /п/
01:05
Апартаментът с Марта Вачкова /п/
01:50
Втори шанс тв филм /5 епизод/п/
02:45
По света и у нас /п от 20:00/
03:30
История.bg: 110 години от Илинденско-преображенското въстание /п/
04:30
В кадър: Акра - история между вода и огън документален филм/п/

Диема

05:40
“Фулъм - Уест Бромич Албиън” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3, /п/
08:55
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Гаднярът” - комедия с уч. на Вини Джоунс, Джейсън Стейтъм, Ралф Браун, Дейвид Хемингс, Джейсън Флеминг, Дейвид Кели и др., /п/
12:00
“Мисия: Моят Дом” - предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 3, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 6, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2
17:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 3
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 5
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 12
21:00
“Двойна заплаха” - сериал, сезон 1
22:00
“Под обсада” - екшън-трилър с уч. на Стивън Сегал, Томи Лий Джоунс, Гари Бизи, Ерика Елениак, Колм Мийни, Ник Манкузо и др.
00:00
“Двойна заплаха” - сериал, сезон 1, /п/
01:00
“Горещи моменти” - еротика
03:20
“Национална лотария” /п/
04:00
“Фулъм - Уест Бромич Албиън” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 60
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Роза сред тръни”, драма, Германия, 2006; част 1; В ролите: Валерия Нихаус, Ева Плъг
12:00
“Тогава и сега: Деца звезди”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 5, САЩ, 2003
13:30
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 1
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 62
15:30
Новини
16:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 1, еп. 5; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер
17:00
“България без цензура”, национално турне в подкрепа на гражданите
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 6, САЩ, 2003;
20:00
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 7; В ролите: Деймиън Люис, Сара ШахиБрук Лангтън
21:00
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 8; В ролите: Йосиф Сърчаджиев, Христо Шопов, Владимир Карамазов, Койна Русева, Мария Кавърджикова, Башар Рахал, Иван Стаменов /п/
22:00
Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 2, еп. 2; В ролите: Тина Фей, Алек Болдуин
22:30
Новини
23:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 1, еп. 5
01:25
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 1, еп. 12
02:15
Новини
02:40
Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 2, еп. 2
03:10
“Пред банята”, спортно коментарно шоу /п/
03:55
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 7
04:45
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 8