Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Септември 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 10
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал, еп. 300
15:00
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 86, 87
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 11
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Африка: Звездите сигурно са полудели” - риалити шоу
21:00
Столичани в повече” - комедийна драма, с. 6, еп. 1
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
“Убийството” - сериал, еп. 3
01:00
“Цялата истина” - сериал, еп. 3
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Духът на здравето” /п./

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
07:00
“Проект ‘Зета’” - анимационен сериал
08:30
Кости” /п./ - сериал, с.5, еп. 1, 2
10:30
“Щитът”/п./ - сериал, с. 3, еп.3
11:30
В.И.П.” /п./ - сериал, с. 2, еп. 3
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Забравените” - сериал, еп. 3
15:00
Беглецът” - сериал, еп. 20
16:00
Кости” - сериал, с. 5, еп. 4, 5
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 2, еп. 4
19:00
“Щитът” - сериал, с. 3, еп. 4
20:00
В обувките на Сатаната” сериал, с. 3, еп. 2
21:00
Студио УЕФА Шампионска Лига
21:45
УЕФА Шампионска Лига: Барселона - Аякс
23:45
Студио УЕФА Шампионска Лига
00:00
Квалификации
01:00
УЕФА Шампионска Лига: Челси - Базел
03:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 11

bTV Cinema

06:00
“Болница Маями” /п./- сериал, с. 1, еп. 6
07:00
“Цялата истина” /п./- сериал, с. 1, еп. 6
08:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 2, еп. 21, 22
10:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 10
11:00
“Врагът в моето легло” /п./ - Трилър, драма, САЩ, 1991 г.; режисьор: Джоузеф Рубин, актьори: Джулия Робъртс, Патрик Берджин, Кевин Андерсън, Елизабет Лоурънс, Клодет Невинс, Тони Абатемарко
13:00
“Болница Маями” - сериал, с. 1, еп. 7
14:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 11
15:00
“Цялата истина” - сериал, с. 1, еп. 7
16:00
“Тайните на Харт” /п./ - Приключенски, криминален, мистерия, САЩ, 1995 г.; режисьор: Кевин Конър, актьори: Робърт Вагнер, Стефани Пауърс, Лайънъл Стендър и др
18:00
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 1, 2
20:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с. 2, еп. 4
21:00
Киновечер: “През вселената” - Драма, романтичен, музикален, САЩ, 2007 г.; режисьор: Джули Теймор , актьори: Мартин Лутър Маккой, Евън Рейчъл Ууд, Джим Стърджис, Боно, Дана Фухс, Джо Андерсън
23:30
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 2, еп. 5
00:30
Късно кино: “Случай за двама” - Драма, криминален, мистерия, САЩ, 1995 г.; режисьор: Майкъл Тъчнър, актьори: Робърт Вагнер, Стефани Пауърс,, Джоан Колинс и др.

Fox Life

05:15
Вкусът на Великобритания с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 6
06:00
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 12
06:50
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 8
07:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 3
08:05
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 4
08:30
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 5
08:55
Победители и загубеняци първи сезон, еп. 10
09:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 5
10:35
Джейми Оливър в Америка кулинарно предаване, еп. 1
11:30
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 1
12:25
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 2
13:20
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 56
13:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 14
14:25
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 5
14:55
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 6
15:25
Обсебен - втори сезон, еп. 1
16:20
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 3
17:15
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 4
18:10
Отмъщението - първи сезон, еп. 6
19:05
Отмъщението - първи сезон, еп. 7
20:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 8
20:55
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 2
21:50
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 3
22:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 6
23:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 3
00:05
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 4
00:30
Секс образование - втори сезон, еп. 3
01:20
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 5
01:45
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 6
02:10
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 14
02:55
Обсебен - втори сезон, еп. 1
03:40
Двете страни на правосъдието втори сезон, еп. 13
04:25
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 9

Kino Nova

05:10
В клопка” – трилър с уч на Чарлийз Терон, Къртни Лав, Стюарт Таунсенд, Дакота Фанинг, Кевин Бейкън и др.
07:10
“Робство: Историята на Фани Кембъл” - биографичен с уч на Джейн Сиймур, Кейт Карадайн, Адеуале Акинуйе-Агбайе, Джеймс Кийч и др., /п/
09:45
Военни престъпления” сериал, сезон 6, /п/
10:45
“Чък” - сериал, сезон 4, /п/
11:45
“Пътешествие до центъра на Земята” - приключенски с уч на Джереми Лондън, Трийт Уилямс, Тушка Берген, Браян Браун и др., II част
13:35
“Войната на Вериан” - драма с уч на Уилям Хърт, Джулия Ормънд, Мат Крейвън, Мори Чейкин, Алън Аркин и др.
16:00
“От руса по-руса” - комедия с уч. на Денис Ричардс, Байрън Ман, Емануел Воугър, Памела Андерсън и др.
18:00
Военни престъпления” сериал, сезон 6
19:00
“Чък” - сериал, сезон 4
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3
21:00
“Завръщането на паяка” - трилър с уч. на Морган Фрийман, Моника Потър, Майкъл Уинкот, Дилън Бейкър, Майкъл Мориарти, Пенелопе Ан Милър и др.
23:10
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3, /п/
00:10
“Пътешествие до центъра на Земята” - приключенски с уч на Джереми Лондън, Трийт Уилямс, Тушка Берген, Браян Браун и др., II част, /п/
02:00
В клопка” – трилър с уч на Чарлийз Терон, Къртни Лав, Стюарт Таунсенд, Дакота Фанинг, Кевин Бейкън и др., /п/

БНТ 1

05:10
Малки истории /п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3233 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе тв филм/348 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /34 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Ку-Ку
17:05
Дързост и красота тв филм /3234 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Още от деня информационно предаване
19:00
Втори шанс тв филм /7 епизод/
19:45
Лека, нощ деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм, 4 сезон /1 и 2 епизод/
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Под прикритие 3 тв филм /11 епизод/п/ (16)
00:00
Световно първенство по борба за мъже и жени - Будапеща / Унгария/ дневник
00:20
Ретро следобед: Ку-Ку /п/
01:05
Апартаментът с Марта Вачкова /п/
01:50
Втори шанс тв филм /7 епизод/п/
02:45
По света и у нас /п от 20:00/
03:30
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /1 и 2 епизод /п/

Диема

05:40
“Саутхямптън - Уест Хям Юнайтед” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3, /п/
08:55
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Злият везир” - комедия с уч. на Микаел Юн, Жак Вилер, Бернар Фарси, Арно Шеврие, Оливие Барух и др.
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 5, /п/
12:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 3, /п/
13:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 6, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2
17:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 3
18:30
На гости на третата планета” сериал, сезон 5
19:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 12
21:00
“Двойна заплаха” - сериал, сезон 1
22:00
“Пустинен щит” - военна драма с уч. на Роб Лоу, Гейл Хансън, Трейси Грифит, Еб Лотимър и др.
00:10
“Двойна заплаха” - сериал, сезон 1, /п/
01:10
“Горещи моменти” - еротика
03:25
“Национална лотария” /п/
04:00
“Саутхямптън - Уест Хям Юнайтед” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 62
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Едно куче, два куфара и една голяма любов”, романтична комедия, Германия, 2005; В ролите: Уолк Хегенбарт, Тереза Хардър, Елена Улих
12:00
“Тогава и сега: Дамите от 80-те”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 7, САЩ, 2003
13:30
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 3
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 64
15:30
Новини
16:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 1, еп. 7; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер
17:00
“България без цензура”, национално турне в подкрепа на гражданите
18:30
“Добър вечер, България”, цен- трален информационен блок
19:30
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 8, САЩ, 2003;
20:00
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 9; В ролите: Деймиън Люис, Сара ШахиБрук Лангтън
21:00
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 10; В ролите: Йосиф Сърчаджиев, Христо Шопов, Владимир Карамазов, Койна Русева, Мария Кавърджикова, Башар Рахал, Иван Стаменов /п/
22:00
Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 2, еп. 4; В ролите: Тина Фей, Алек Болдуин
22:30
Новини
23:00
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 11
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 1, еп. 7
01:25
Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 2, еп. 1
02:15
Новини
02:40
Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 2, еп. 4
03:10
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 11
03:55
“До живот”, сериал, драма, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 9
04:45
“Дървото на живота”, историческа семейна сага, България, 2013, сезон 1, еп. 10