Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 27 Септември 2013 година

bTV

05:30
Комиците” /п./
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал, еп. 307
15:00
“Цветовете на любовта” - сериал, еп. 100, 101
16:00
“Пепел от рози” - сериал, еп. 18
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Нищо лично” - комедийно риалити с водещ Силвестър Силвестров
20:30
“Домашен арест” - ситуационна комедия, с. 4, еп. 2
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
“Убийството” - сериал, еп. 10
01:00
“Цялата истина” - сериал, еп. 10
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
“Клуб Веселие” /п./ - сериал, с. 2, еп. 18
04:40
Кухнята на Звездев” /п./

bTV Action

06:00
Проект “Зета” - анимационен сериал
08:30
“Кости” /п./ - сериал, с.5, еп. 14, 15
10:30
“Щитът”/п./ - сериал, с. 3, еп. 9
11:30
В.И.П.” /п./ - сериал, с. 2, еп. 10
12:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Забравените” - сериал, еп. 10
15:00
“Дивата муха”- предаване за екстремни спортове, еп. 35, 36
16:00
“Кости” - сериал, с. 5, еп. 18, 19
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 2, еп. 11
19:00
“Щитът” - сериал, с. 3, еп. 10
20:00
“В обувките на Сатаната” сериал, с. 3, еп. 8
21:00
“Руският олигарх” - Документален, Великобритания, 2008г., Режисьор: Стивън Финиган, Актьори: Роман Абрамович, Марсел Теру
22:00
Последният екшън герой” - Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 1993 г., Режисьор: Джон Мактириън, Актьори: Арнолд Шварценегер, Ф. Мъри Ейбръхам, Арт Карни, Остин О`Брайън, Чарлс Данс, Антъни Куин и др.
00:00
“Магистрала” - Криминален, Драма, САЩ, 2002 г., Режисьор: Джеймс Кокс, Актьори: Джаред Лето, Джейк Гиленхал, Селма Блеър, Джон МакГинли и др.
02:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 18

bTV Cinema

06:00
“Болница Маями” /п./- сериал, с. 1, еп. 13
07:00
“Цялата истина” /п./- сериал, с. 1, еп. 13
08:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 4, еп. 13, 14
10:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 1, еп. 4
10:30
Проблясък” /п./ - Трилър, Драма, Романтичен, САЩ, 1992 г.; режисьор: Дейвид Зелцер, актьори: Майкъл Дъглас, Мелани Грифит, Лиам Нийсън, Джоли Ричардсън, Джон Гилгуд и др.
13:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 1, еп. 5
14:00
“Никита” - сериал, с. 1, еп. 1, 2
16:00
“Падащи звезди над Хенриета” Драма, САЩ, 1995 г.; режисьор: Джеймс Кийч, актьори: Франсис Фишър, Брайън Денехи, Ейдън Куин, Робърт Дювал, Лекси Рандъл
18:00
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 15, 16
20:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с. 2, еп. 11
21:00
Киновечер: “Имате поща” Комедия, романтичен, САЩ, 1998 г.; режисьор: Нора Ефрон, актьори: Том Ханкс, Стив Зан, Паркър Пози, Джон Рандолф, Дейвид Шапел, Грег Киниър, Мег Райън, Дабни Коулман, Джийн Стейпълтън
23:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 2, еп. 12
00:30
Късно кино: “Големият заговор” - Комедия, криминален, САЩ

Fox Life

05:15
Дневниците на Джейми от Австралия - кулинарно предаване, еп. 1
06:00
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 7
06:25
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 8
06:50
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 15
07:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 18
08:05
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 19
08:30
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 20
08:55
Победители и загубеняци първи сезон, еп. 17
09:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 12
10:35
Училищен обяд с Джейми кулинарно предаване, еп. 1
11:30
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 1
12:25
Понеделник сутрин - първи сезон, еп. 1
13:20
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 63
13:30
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 7
14:25
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 9
14:55
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 10
15:25
Обсебен - втори сезон, еп. 8
16:20
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 17
17:15
Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 18
18:10
Отмъщението - първи сезон, еп. 21
19:05
Отмъщението - първи сезон, еп. 22
20:00
Отмъщението - втори сезон, еп. 1
20:55
Тест за вярност - игрален филм, еп.
22:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 13
23:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 18
00:05
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 19
00:30
Секс образование - втори сезон, еп. 10
01:20
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 9
01:45
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 10
02:10
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 7
02:55
Обсебен - втори сезон, еп. 8
03:40
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 9
04:05
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 10
04:25
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 15

Kino Nova

05:15
“Цветният воал” - романтика с уч на Наоми Уотс, Сали Хоукинс, Лив Шрайбър, Едуард Нортън и др.
07:30
“Следвай реката” - приключенски с уч на Шерил Лий, Елън Бърнстин, Тим Гуини, Ерик Швайг и др., /п/
09:50
“Военни престъпления” сериал, сезон 6, /п/
10:45
“Шоуто на Кливланд” - анимационен сериал, сезон 1
11:15
“Войната на Вериан” - драма с уч. на Уилям Хърт, Джулия Ормънд, Мат Крейвън, Мори Чейкин, Алън Аркин и др.
13:45
“Франки и Хейзъл” - комедия с уч. на Джоан Плоурайт, Миша Бартън, Ингрид Урибе и др.
15:40
“Орли на правосъдието” криминална комедия с уч. на Робърт Редфорд, Дебра Уингър, Терънс Стамп, Брайън Денахи, Дарил Хана и др., /п/
18:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 6
19:00
“Чък” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3
21:15
“Могъщо сърце” - драма с уч. на Анджелина Джоли, Дан Фътърман, Арчи Панджаби и др.
23:30
“От местопрестъплението " сериал, сезон 3, /п/
00:45
“Войната на Вериан” - драма с уч. на Уилям Хърт, Джулия Ормънд, Мат Крейвън, Мори Чейкин, Алън Аркин и др., /п/
03:00
“Цветният воал” - романтика с уч на Наоми Уотс, Сали Хоукинс, Лив Шрайбър, Едуард Нортън и др.

БНТ 1

05:00
Днес и утре /п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3239 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Япония днес
14:15
Сен Тропе тв филм /355 епизод/
15:10
Бурен свят 26-сериен тв филм / Австралия, 2009г./, режисьори: Едуард Мауин-Мейсън и Марк Дефрийс, в ролите: Андрю Дженкинс, Калъм Уорти и др.
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Звездите на българския балет концерт-спектакъл /2 част/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
19:00
Втори шанс тв филм /13 епизод/
19:45
Лека, нощ деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Публицистично обзорно предаване
22:00
Торчууд: Денят на чудото тв филм /2 епизод/(12)
23:00
Денис и приятели късно вечерно шоу
00:30
По света и у нас информационна емисия
00:40
Зелена светлина
00:45
Китаецът 2-сериен игрален филм /копродукция, 2011г./, 1 част, режисьор Петер Кеглевич, в ролите: Сузане фон Бозроди, Михаел Нюквист и др.(16)
02:20
Втори шанс тв филм /13 епизод/п/
03:05
По света и у нас /п от 20:00/
03:50
Панорама с Бойко Василев /п/

Диема

05:30
“Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4, /п/
08:55
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2, /п/
09:55
“Бързи и яростни 2” - екшън с уч. на Пол Уокър, Кол Хаузър, Тайрийз Гибсън, Ева Мендес и др., /п/
12:00
“На гости на третата планета” - сериал, сезон 5, /п/
12:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 3, /п/
13:30
“Фирмата” - сериал, сезон 1, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4
16:30
Елитни части” - сериал, сезон 1
17:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 3
18:30
“На гости на третата планета” сериал, сезон 5
19:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 13
21:00
“Двойна заплаха” - сериал, сезон 1
22:00
“Престрелка в О.К. Корал” - уестърн с уч. на Бърт Ланкастър, Ронда Флеминг, Кърк Дъглас и др.
00:30
“Двойна заплаха” - сериал, сезон 1, /п/
01:30
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
04:00
“Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 69
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
12:30
Новини
13:00
Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 4, еп. 15, САЩ, 2003
13:30
20 спектакъла от България за “България без цензура”
14:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 70
15:30
Новини
16:00
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 1, еп. 13
17:00
“България без цензура”, национално турне в подкрепа на гражданите
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Музикална академия, риалити шоу, LIVE
22:00
“Командирован”, сериал, комедия, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 5; В ролите: Бен Рапапорт, Дедрич Бадер
22:30
Новини
23:00
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма,Турция, 2012, сезон 1, еп. 4
00:00
“Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
4400", сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 3, еп. 5
01:25
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 2, еп. 8
02:15
Новини
02:40
“Командирован”, сериал, комедия, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 5
03:10
4400", сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 3, еп. 5
03:55
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 2, еп. 8
04:45
“Комисията Павлов”, ток шоу /п/