Архив телевизионни програми

Начало » 2013 » Октомври » 02

Програма на телевизиите за 02 Октомври 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
“Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 20
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал, еп. 310
15:00
“Цветовете на любовта” сериал, еп. 106, 107
16:00
“Пепел от рози” - сериал, еп. 21
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Африка: Звездите сигурно са полудели” - риалити шоу
21:00
“Столичани в повече” - комедийна драма, с. 6, еп. 3
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
“Убийството” - сериал, еп. 13
01:00
“Цялата истина” - сериал, еп. 13
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“Духът на здравето” /п./

bTV Action

06:00
“Х-мен Еволюция III” /п./анимационен сериал
07:00
“Х-мен Еволюция III” - анимационен сериал
08:30
“Кости” /п./ - сериал, с.5, еп. 19, 20
10:30
“Щитът”/п./ - сериал, с. 3, еп. 12
11:30
В.И.П.” /п./ - сериал, с. 2, еп. 13
12:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Забравените” - сериал, еп. 13
15:00
Нокаут” - сериал, еп. 6
16:00
“Кости” - сериал, с. 6, еп. 2, 3
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 2, еп. 14
18:45
Студио УЕФА Шампионска Лига
19:00
УЕФА Шампионска Лига: ЦСКА Москва - Виктория Пилзен
21:00
Студио УЕФА Шампионска Лига
21:45
УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Сити - Байерн Мюнхен
23:45
Студио УЕФА Шампионска Лига
01:00
УЕФА Шампионска Лига: Шахтьор - Манчестър Юнайтед
03:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 21

bTV Cinema

06:00
“Никита” /п./- сериал, с. 1, еп. 5, 6
08:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 4, еп. 19, 20
10:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 1, еп. 7
11:00
“Шерлок Холмс и кървавото разпятие” /п./ - криминален, драма, мистерия, САЩ, 1991 г.; Режисьор: Фрейзър Кларк Хестън; В ролите: Чарлтън Хестън, Ричард Джонсън, Сузана Харкер, Едуард Фокс и др.
13:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 1, еп. 8
14:00
“Никита” - сериал, с. 1, еп. 7, 8
16:00
“Сърцето на мрака” /п./ - драма, САЩ, 1993 г.; Режисьор: Николас Ройг; В ролите: Тим Рот, Джон Малкович, Джеймс Фокс и др.
18:00
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 21, 22
20:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с. 2, еп. 14
21:00
Киновечер: “Предводителят” Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 2007г., Режисьор: Маркъс Ниспел, Актьори: Карл Ърбан, Муун Блудгуд, Ръсел Мийнс, Кланси Браун, Джей Таваре, Ралф Мьолер и др.
23:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 2, еп. 15
00:00
Късно кино: “Далас: Джей Ар се завръща” - драма, САЩ, 1996 г.; Режисьор: Леонард Катцман; В ролите: Розалин Алън, Крис Деметрал, Патрик Дъфи, Линда Грей и др.

FOX

05:15
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 17
06:00
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 3
06:25
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 4
06:50
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 18
07:40
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 1
08:05
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 2
08:30
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 3
08:55
Победители и загубеняци - първи сезон, еп. 20
09:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 15
10:35
Училищен обяд с Джейми кулинарно предаване, еп. 4
11:30
Любовна академия - първи сезон, еп. 2
12:25
На танци с мама - риалити, еп. 1
13:20
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 10
14:15
Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 5
14:40
Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 6
15:10
Училищен обяд с Джейми кулинарно предаване, еп. 3
16:05
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 1
16:15
В стил Джейн - първи сезон, еп. 3
17:10
В стил Джейн - първи сезон, еп. 4
18:10
Отмъщението - втори сезон, еп. 6
19:05
Отмъщението - втори сезон, еп. 7
20:00
Отмъщението - втори сезон, еп. 8
20:55
Събудих се на 70 - игрален филм
22:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 16
23:40
Събудих се на 70 - игрален филм
01:25
Победители и загубеняци първи сезон, еп. 21
02:15
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 10
03:00
На танци с мама - риалити, еп. 1
03:45
Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 5
04:05
Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 6
04:30
Любовна академия - първи сезон, еп. 2

Kino Nova

06:15
Обирът” – екшън с уч на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др.
08:00
“Дон Кихот” - приключенски с уч на Джон Литгоу, Боб Хоскинс, Изабела Роселини, Ванеса Уилямс, Ламбърт Уилсън и др., II част, /п/
09:55
“Военни престъпления” сериал, сезон 6, /п/
10:55
“Чък” - сериал, сезон 5, /п/
11:55
“Клеопатра” - биографичен с уч на Били Зейн, Тимъти Далтън, Леонор Варела, Рупърт Грейвс и др., I част
13:45
“Негодникът” - комедия с уч. на Катерин Фрот, Албер Дюпонтел, Були Ланер и др.
15:30
“Мумията се завръща” приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Арнолд Вослу, Скалата, Патриша Веласкес, Одет Фер, Джон Хана и др., /п/
18:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 6
19:00
“Чък” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3
21:00
“Мумията: Гробницата на Императора Дракон” - екшън с уч. на Мария Бело, Джон Хана, Джет Ли, Брендън Фрейзър, Мишел Йео и др.
23:15
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3, /п/
00:15
“Негодникът” - комедия с уч. на Катерин Фрот, Албер Дюпонтел, Були Ланер и др., /п/
01:45
Обирът” – екшън с уч на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др., /п/

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3241 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе тв филм/357 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Бурен свят тв филм/4 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Картини от една изложба
17:05
Дързост и красота тв филм /3242 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:50
Зелена светлина
18:55
Втори шанс тв филм /16, последен епизод/
19:45
Лека, нощ деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /5 и 6 епизод/
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
В преследване на Царя тв филм /7 епизод/(12)
23:55
Ретро следобед: Картини от една изложба /п/
00:40
Апартаментът с Марта Вачкова /п/
01:25
Втори шанс тв филм /16, последен епизод/п/
02:15
По света и у нас /п от 20:00/
03:00
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /5 и 6 епизод /п/
04:30
В преследване на Царя тв филм /7 епизод/п/ (12)

Диема

05:50
“Суонси Сити - Арсенал” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
Елитни части” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Облъчване” - уестърн с уч. на Жак Дютронк, Лора Сме, Алексис Лоре, Паскал Елбе, Марте Келер и др.
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 6, /п/
12:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 3, /п/
13:30
“Фирмата” - сериал, сезон 1, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4
16:30
Елитни части” - сериал, сезон 1
17:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 3
18:30
“На гости на третата планета” сериал, сезон 6
19:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1
20:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 13
21:00
“Туристи в опасност” - сериал, сезон 1
22:00
“Клоунът” - трилър с уч. на Ева Хаберман, Свен Мартинек, Щефан Вайнарт и др.
00:10
“Туристи в опасност” - сериал, сезон 1, /п/
01:10
“Горещи моменти” - еротика
03:10
“Национална лотария” /п/
04:00
“Суонси Сити - Арсенал” - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 73
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
12:30
Новини
13:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 19, САЩ, 2003
13:30
20 спектакъла от България за “България без цензура”
14:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 74
15:30
Новини
16:00
Искрено и лично”, с водещ Миглена Ангелова
17:00
“България без цензура”, национално турне в подкрепа на гражданите
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Музикална академия, риалити шоу
20:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 1 и 2
22:30
Новини
23:00
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма,Турция, 2012, сезон 1, еп. 6; В ролите: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел
00:00
“Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 3, еп. 7
01:25
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 2, еп. 11
02:15
Новини
02:40
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 19, САЩ, 2003
03:15
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 3, еп. 7
04:00
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 2, еп. 11
04:45
“Комисията Павлов”, ток шоу /п/