Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Октомври 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
“Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 31
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 9
15:00
“Цветовете на любовта” сериал, еп. 128, 129
16:00
“Пепел от рози” - сериал, еп. 32
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, с. 2, еп. 59, 60
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Монк” - сериал, с. 8, еп. 11
01:00
“Безсрамници” - сериал, еп. 11
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
“Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 32

bTV Action

06:00
Муча Луча” /п./ - анимационен сериал
08:30
“Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 17, 18
10:30
“Агенти под прикритие” /п./ сериал, еп. 1
11:30
“Избягай, ако можеш” /п./ сериал, еп. 2
12:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.3, еп. 6
15:00
“Добрите момчета” - сериал, еп. 2
16:00
“Кралете на бягството” - сериал, еп. 1
17:00
Извън играта” - сериал, с.3, еп. 1
18:00
“Избягай, ако можеш” - сериал, еп. 3
19:00
“Агенти под прикритие” - сериал, еп. 7
20:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.3, еп. 7
21:00
“Пазителят на Мемфис” - сериал, еп.10
22:00
“Кървав диамант” - Екшън, САЩ, Германия, 2006 г.
01:00
“Кости” /п./ - сериал, с. 6, еп. 22
02:00
Беглецът” - сериал, еп. 10

bTV Cinema

06:00
“Никита” /п./- сериал, с. 1, еп. 5, 6
08:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с.5, еп.17,18
10:00
“Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 2, еп. 8
11:00
“Ангелите на Чарли”/п./ Комедия,Екшън, САЩ, 2000г., Режисьор: Макджи, Актьори: Мелиса Маккарти, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Камерън Диас, Тим Къри, Кел Линч, Сам Рокуел, Люк Уилсън, Ел Ел Кул Джей
13:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 2, еп. 9
14:00
“Никита” - сериал, с. 1, еп. 7, 8
16:00
“Семейни тайни”/п./ - Драма, САЩ, 2004 г.; Режисьор: Джулия Робъртс, Актьори: Йона Бобо, Джош Лукас, Майкъл Кейн, Глен Хедли
18:00
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп.19, 20
20:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал,с.3, еп.10
21:00
Киновечер: “Ангелите на Чарли: Газ до дупка” - Комедия,Екшън, САЩ, 2003г.
23:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 3, еп. 11
00:00
Късно кино: “Поличбата” - Ужаси, Трилър, САЩ, 2006 г.

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - пети сезон, еп. 4
06:00
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 2
06:25
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 4
06:50
Братя и Сестри - пети сезон, еп. 5
07:40
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 1
08:05
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 2
08:30
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 3
08:55
Победители и загубеняци втори сезон, еп. 9
09:45
Д-р Емили Оуенс - първи сезон, еп. 4
10:35
Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване, еп. 5
11:30
Любовна академия - втори сезон, еп. 5
12:25
На танци с мама - риалити, еп. 12
13:20
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 21
14:15
Декоратори за милион долара първи сезон, еп. 3
15:10
Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване, еп. 4
16:05
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 12
16:15
Жега в Кливланд - първи сезон, еп. 10
16:40
Жега в Кливланд - зад кулисите, еп. 1
17:40
Жега в Кливланд - втори сезон, еп. 1
18:10
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 8
19:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9
20:00
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 10
20:55
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 4
21:50
Понеделник сутрин - първи сезон, еп. 4
22:45
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 2
23:10
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 3
23:40
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 4
00:35
Понеделник сутрин - първи сезон, еп. 4
01:25
Победители и загубеняци втори сезон, еп. 10
02:15
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 21
03:00
На танци с мама - риалити, еп. 12
03:45
Декоратори за милион долара първи сезон, еп. 3
04:30
Любовна академия - втори сезон, еп. 5

Kino Nova

05:50
“Злият везир” - комедия с уч. на Микаел Юн, Жак Вилер, Бернар Фарси, Арно Шеврие, Оливие Барух и др.
07:35
“Язон и Аргонавтите” - приключенски с уч. на Денис Хопър, Джейсън Лондон, Брайън Томпсън, Франк Лангела, Дерек Джакоби, Наташа Хенстридж, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън и др., I част, /п/
09:50
“Военни престъпления” сериал, сезон 7, /п/
10:50
“Разобличаване " - сериал, сезон 6
11:50
“Язон и Аргонавтите” - приключенски с уч. на Денис Хопър, Джейсън Лондон, Брайън Томпсън, Франк Лангела, Дерек Джакоби, Наташа Хенстридж, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън и др., II част
13:40
“Арабски нощи” - приключенски с уч на Алън Бейтс, Чеки Карио, Мили Авитал, Джейсън Скот Лий, Джон Легуизиамо, Ванеса Мей, Руфъс Сюъл, Джим Картър и др., II част
15:30
“Фрост/Никсън” - драма с уч. на Франк Лангела, Майкъл Шийн, Оливър Плат, Сам Рокуел, Кевин Бейкън, Ребека Хол и др., /п/
18:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 7
19:00
“Разобличаване " - сериал, сезон 6
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 10
21:00
“Да бъдеш Джон Малкович” комедия с уч. на Джон Кюсак, Катрин Кийнър, Камерън Диас, Брад Пит, Шон Пен, Джон Малкович и др.
23:20
“От местопрестъплението “сериал, сезон 10, /п/
00:20
“Арабски нощи” - приключенски с уч на Алън Бейтс, Чеки Карио, Мили Авитал, Джейсън Скот Лий, Джон Легуизиамо, Ванеса Мей и др., II част, /п/
02:00
“Затъмнение” - ужаси с уч. на Амбър Тамблин, Арми Хамър, Ейдан Гилън и др.

БНТ 1

05:10
Малки истории /п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3250 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе тв филм/367 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Дуети
17:05
Дързост и красота тв филм /3251 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Теглене на тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:00
Повест за два града тв филм /4 епизод/
19:50
Лека, нощ деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Бялата стая /по повод 90 години от рождението на Апостол Карамитев/ игрален филм / България, 1968г./, режисьор Методи Андонов, в ролите: Апостол Карамитев, Елена Райнова, Доротея Тончева, Константин Коцев и др.
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Падащи небеса тв филм /3 епизод/
23:45
Мотоспорт екстра
00:15
Ретро следобед: Дуети /п/
01:00
Апартаментът с Марта Вачкова /п/
01:45
Повест за два града тв филм /4 епизод/п/
02:30
По света и у нас /п от 20:00/
03:15
Нощни птици /п/
04:25
Падащи небеса тв филм /3 епизод/п/

Диема

05:40
България - Русия - квалификационен мач за Европейско първенство по футбол за младежи, /п/
07:40
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
Елитни части” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Книгата на мечовете” - екшън
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 6, /п/
12:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
“Фирмата” - сериал, сезон 1, /п/
14:30
“Текила и Бонети” - сериал, сезон 1, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4
16:30
Елитни части” - сериал, сезон 2
17:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4
18:30
“На гости на третата планета” сериал, сезон 6
19:00
“Фирмата” - сериал, сезон 1
20:00
“Текила и Бонети” - сериал, сезон 1
21:00
“Обир” - сериал, сезон 1
22:00
“Опасно безсъние” - трилър с уч. на Ал Пачино, Хилъри Суонк, Робин Уилямс, Мартин Донован и др.
00:25
“Обир” - сериал, сезон 1, /п/
01:25
“Горещи моменти” - еротика
04:00
България - Русия - квалификационен мач за Европейско първенство по футбол за младежи, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 83
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
12:30
Новини
13:00
Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 5, еп. 6, САЩ, 2003
13:30
20 спектакъла от България за “България без цензура”
14:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 84
15:30
Новини
16:00
Искрено и лично", с водещ Миглена Ангелова
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Музикална академия, риалити шоу
20:30
“СТАН - да победиш с любов”, филм за Стилян Петров
21:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 10 и 11
22:30
Новини
23:00
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма,Турция, 2012, сезон 1, еп. 14; В ролите: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел
00:00
“Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
4400", сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 4, еп. 5
01:25
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 3, еп. 2
02:15
Новини
02:40
Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 5, еп. 6, САЩ, 2003
03:15
4400", сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 4, еп. 5
04:00
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 3, еп. 2
04:45
“Комисията Павлов”, ток шоу /п/