Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 07 Ноември 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
“Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 46
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 24
15:00
“Цветовете на любовта” - сериал, еп. 158, 159
16:00
“Пепел от рози” - сериал, еп. 47
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, с. 2, еп. 68, 69
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
“Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 10
01:00
“Трета смяна” - сериал, с. 2, еп. 13
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
“Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 47

bTV Action

06:00
Малките титани” /п./ анимационен сериал, с.3, еп.6,7,8,9,10,11
08:30
“Кралете на бягството” /п./ сериал, еп. 12
09:30
“Добрите момчета” /п./ - еп.10
10:30
“Джон Доу”/п./ - сериал, еп. 5
11:30
“Избягай, ако можеш” /п./ сериал, еп. 17
12:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Дивата муха” - предаване за екстремни спортове, еп. 47, 48
15:00
“Добрите момчета” - сериал, еп. 14
16:00
“Експериментът” - сериал, с.3, еп. 3
17:00
Извън играта” - сериал, с.3, еп. 16
18:00
“Избягай, ако можеш” - сериал, еп. 18
19:00
Студио - УЕФА Лига Европа
20:00
УЕФА Лига Европа: ПСВ Айндховен - Динамо Загреб
22:00
УЕФА Лига Европа: Тотнъм Шериф
00:00
Студио - УЕФА Лига Европа
00:30
УЕФА Лига Европа - обзорно предаване
01:00
DTM - обзорно предаване
02:00
Вавилон 5” - сериал, с.4, еп. 3

bTV Cinema

06:00
“Паудър Парк”- сериал, с. 1, еп. 13; с. 2, еп. 1
08:00
“Посетители” /п./ - сериал, с. 2, еп. 2
09:00
“Изкуплението на Грейс” /п./сериал, с. 3, еп. 3
10:00
“Излъжи ме”/п./ - сериал, с. 3, еп. 7
11:00
“Класът на историците”/п./ - Драма, САЩ, 2007 г., Режисьор: Никълъс Хитн, Актьори: Самюъл Андерсън, Франсиз де ла Тур, Стивън Кембъл Мур, Клайв Мерисън, Ричард Грифитс, Джейми Паркър, Доминик Купър
13:00
“Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 8
14:00
“Паудър Парк” - сериал, с. 2, еп. 2, 3
16:00
“Семейство Савидж”/п./- Комедия, Драма, САЩ, 2007г., Режисьор: Тамара Дженкинс, Актьори: Филип Сиймур Хофман, Лаура Лини, Филип Боско
18:00
“Посетители” - сериал, с. 2, еп. 3
19:00
“Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 4
20:00
“Паднала от небето” - сериал, с. 1, еп. 10
21:00
Киновечер: “Бирфест” - Комеди, САЩ, 1994 г., Режисьор: Джей Чандрасекар, Актьори: М. С. Гейни, Пол Сотър, Ерик Столански, Том Тейт и др.
23:00
“Паднала от небето”/п./ сериал, с. 1, еп. 10
00:00
Късно кино: “Харолд и Кумар:Бягство от “Гуантанамо Бей”” - Комедия, Приключенски, САЩ, 2008 г.
02:00
“Малко живот, малко любов” - Комедия, Романтичен, Музикален, САЩ, 1968 г. Режисьор: Норман Туруг, Актьори: Елвис Пресли, Мишел Кери, Дон Портър

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - пети сезон, еп. 19
06:00
Семейните бижута на Демона четвърти сезон, еп. 3
06:25
Семейните бижута на Демона четвърти сезон, еп. 4
06:55
Братя и Сестри - пети сезон, еп. 20
07:45
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 9
08:10
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 10
08:35
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 11
09:00
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 2
09:50
Смирени кучки - сериал, еп. 6
10:40
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 7
11:35
Любовна академия - първи сезон, еп. 9
12:25
Ще родя детето ви - първи сезон, еп. 2
13:20
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 8
14:15
Сватовница за милиони - първи сезон, еп. 2
15:10
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 6
16:05
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 43
16:15
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 24
16:40
Агнешко - трети сезон, еп. 1
17:10
Агнешко - трети сезон, еп. 2
17:40
Агнешко - трети сезон, еп. 3
18:10
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 2
19:05
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 3
20:00
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 4
20:55
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 7
21:50
Понеделник сутрин - първи сезон, еп. 7
22:45
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 10
23:10
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 11
23:40
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 7
00:35
Понеделник сутрин - първи сезон, еп. 7
01:25
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 3
02:15
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 8
03:00
Ще родя детето ви - първи сезон, еп. 2
03:45
Сватовница за милиони - първи сезон, еп. 2
04:30
Любовна академия - първи сезон, еп. 9

Kino Nova

06:00
Обирът” - екшън с уч на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др.
07:30
“Кралят на Скорпионите 2: Издигането на воина” приключенски екшън с уч. на Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куотърман, Том Ву, Андреас Вишневски и др., /п/
10:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 7, /п/
11:00
“Разобличаване " - сериал, сезон 7
12:00
“Кралят на Скорпионите 3: Изкуплението” - приключенски екшън с уч. на Дейв Баутиста, Бостин Кристофър, Джофри Джулиано, Селина Ло, Рон Пърлман и др.
14:15
“Неочаквано приятелство” драма с уч. на Чандра Уилсън, Габриел Хоугън, Катлийн Мънроу и др.
16:00
“Нека вали” - комедия с уч на Жан-Пиер Бакри, Фредерик Пиеро, Агнес Жоуи и др., /п/
18:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 7
19:00
“Разобличаване " - сериал, сезон 7
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 11
21:00
“Котън клъб” - криминален с уч. на Ричард Гиър, Никълъс Кейдж, Даян Лейн, Боб Хоскинс, Лорънс Фишбърн, Грегъри Хайнс, Лонет Маккий и др.
23:35
“От местопрестъплението “сериал, сезон 11, /п/
00:35
Недосегаемите” - криминален с уч. на Робърт Де Ниро, Кевин Костнър, Чарлз Мартин Смит, Анди Гарсия, Патриша Кларксън, Шон Конъри и др., /п/

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3258 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе тв филм /378 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Бурен свят тв филм /25 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Ало София, тук Букурещ”
17:05
Дързост и красота тв филм /3259 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Теглене на тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:00
Още от деня информационно предаване
19:30
Студио “Футбол”
20:00
Футбол: “Лудогорец” /Разград/ - “Черноморец” /Одеса/, среща-реванш от турнира на Лига Европа пряко предаване от стадион “Васил Левски” в София
22:00
По света и у нас информационна емисия
22:45
Спортни новини
23:00
Падащи небеса тв филм /4 епизод/
23:45
Мотоспорт екстра
00:15
Ретро следобед: “Ало София, тук Букурещ” /п/
01:00
Апартаментът с Марта Вачкова /п/
01:45
По света и у нас /п от 22:00/
02:30
Нощни птици /п/
03:40
Днес и утре /п/
04:35
Падащи небеса тв филм /4 епизод/

Диема

06:00
Арсенал - Ливърпул - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Херкулес” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Юмрук на гнева” - екшън с уч. на Джеки Чан, Чен Юн Лонг и др., /п/
12:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 1, /п/
14:30
“Гарванът” - сериал, сезон 1, /п/
15:30
Херкулес” - сериал, сезон 4
16:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 1
17:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4
18:30
“Питайте Джим” - сериал, сезон 1
19:00
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 2
20:00
“Гарванът” - сериал, сезон 1
21:00
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 1
22:00
“Код “Меркурий” - екшънтрилър с уч. на Брус Уилис, Алек Болдуин, Мико Хюз, Чи Макбрайд, Ким Дикенс, Питър Стормеърс и др.
00:15
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 1, /п/
01:15
“Горещи моменти” - еротика
04:00
Арсенал - Ливърпул - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 1
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
12:30
Новини
13:00
Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 6, еп. 1, САЩ, 2003
13:30
“Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 19
14:30
Студио футбол
14:45
Черно море - Ботев ПД, футболна среща за Купата на България
16:45
Студио футбол
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
Музикална академия, риалити шоу
20:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 22 и 23
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма,Турция, 2012, сезон 1, еп. 26; В ролите: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел
00:00
“Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
“Музикална академия”, риалити шоу /п/
01:25
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 3, еп. 17
02:15
Новини
02:40
Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 6, еп. 1, САЩ, 2003
03:10
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма,Турция, 2012, сезон 1, еп. 26
04:00
“Бойна звезда галактика”, сериал, фантастика, сезон 3, еп. 17
04:45
“Комисията Павлов”, ток шоу /п/