Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Ноември 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 56
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 34
15:00
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 178, 179
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 57
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, с. 2, еп. 74, 75
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Джон Доу” - сериал, еп. 7
01:00
Цветовете на любовта” /п./ сериал, еп. 178, 179
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 57

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” /п./ анимационен сериал
08:30
Нокаут” /п./ - сериал, еп. 9
09:30
Добрите момчета” /п./ - еп.18
10:30
Джон Доу"/п./ - сериал, еп. 13
11:30
“Рубикон” /п./ - сериал, еп. 9
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.4, еп.3
15:00
Кралете на бягството” сериал, еп. 2
16:00
“Експериментът” - сериал, с.3, еп. 13
17:00
Жива мишена” - сериал, с.2, еп. 10
18:00
“Рубикон” - сериал, еп.10
19:00
Джон Доу” - сериал, еп. 15
20:00
“Менталист:Крадецът на мисли” - сериал, с.4, еп.4
21:00
В обувките на Сатаната” сериал.с.2, еп.3
22:00
“Джеси Стоун: Неочаквани промени” - Драма,Криминален, САЩ, 2007 г., Режисьор: Робърт Хармън,Актьори: Том Селек, Кати Бейкър, Ребека Пиджън, Шон Йънг и др.
00:00
В обувките на Сатаната” /п./ сериал, с.2, еп.3
01:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с.3, еп.13
02:00
Вавилон 5” - сериал, с.4, еп. 15

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 4,еп.7, 8
08:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 2
09:00
Изкуплението на Грейс” /п./сериал, с. 3, еп. 13
10:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 1, еп. 4
11:00
Вечно млад"/п./Драма,Романтичен, САЩ, 1992 г., Режисьор Стив Майнър: , Актьори: Мел Гибсън, Джейми Лий Къртис, Илайджа Ууд
13:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 1, еп. 5
14:00
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 9, 10
16:00
“Проектът Съншайн"/п./ Приключенски, САЩ, 2007 г.; Режисьор: Роуз Бърни, Клиф Къртис, Крис Евънс, Трой Гарити, Килиън Мърфи, Хируоки Санада, Марк Стронг
18:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 3
19:00
Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 14
20:00
“Паднала от небето” - сериал, с. 2, еп. 7
21:00
Киновечер: “Разплата” Трилър,Екшън,Криминален, САЩ, 1999 г., Режисьор: Брайън Хелгеланд, Актьори: Крис Кристофърсън, Грег Хенри, Мел Гибсън, Мария Бело, Дебора Кара Ънгър, Дейвид Пеймър, Бил Дюк, Луси Лиу
23:00
“Паднала от небето”/п./ сериал, с. 2, еп. 7
00:00
Късно кино: “Мраз”" - Трилър, Драма, Ужаси

Fox Life

05:15
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 1
06:00
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 1
06:25
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 3
06:55
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 2
07:45
Бивши - първи сезон, еп. 7-9
09:00
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 12
09:50
В стил Джейн - първи сезон, еп. 6
10:40
Кухнята на Джейми - кулинарно предаване, еп. 7
11:35
Любовна академия за двойки сериал, еп. 8
12:25
Затрупани - първи сезон, еп. 6
13:20
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 18
14:15
Сватовница за милиони - втори сезон, еп. 5
15:10
Кухнята на Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
16:05
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 53
16:15
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 2
16:40
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 3
17:10
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 4
17:40
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 5
18:10
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 11
19:05
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 12
20:00
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 13
20:55
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 9
21:50
Понеделник сутрин - първи сезон, еп. 9
22:45
Бивши - първи сезон, еп. 8
23:10
Бивши - първи сезон, еп. 9
23:40
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 9
00:35
Понеделник сутрин - първи сезон, еп. 9
01:25
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 13
02:15
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 18
03:00
Затрупани - първи сезон, еп. 6
03:45
Сватовница за милиони - втори сезон, еп. 5
04:30
Любовна академия за двойки сериал, еп. 8

Kino Nova

05:40
“В нощта” - екшън с уч. на Мишел Пфайфър, Джеф Голдблум, Дейвид Кроненберг, Дан Акройд и др., /п/
07:45
Американски пай 6: Братството” - комедия с уч. на Джон Уайт, Стив Тали, Мегън Хефърн, Юджийн Леви, Кристофър МакДоналд и др., /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 7, /п/
11:55
“Строкър Ейс” - екшън -комедия с уч на Бърт Рейнолдс, Паркър Стивънсън, Нед Бийти и др.
13:50
Американски пай: Книгата на Любовта” - комедия с уч на Юджийн Леви, Бъг Хол, Мелъни Папаля, Брандън Хардести, Бет Берс, Кевин Хортън и др.
15:40
“Бягство от Алкатраз” - криминален екшън с уч. на Клинт Истууд, Патрик Макгоън, Фред Уорд, Лари Ханкин, Робъртс Блосъм и др., /п/
18:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
19:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 7
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 11
21:00
Зеленият път” - криминален с уч. на Майкъл Кларк Дънкън, Том Ханкс, Бони Хънт, Патриша Кларксън, Дъг Хътчисън, Джеймс Кромуел, Дейвид Морс, Майкъл Джетър, Греъм Грийн, Бари Пепър, Сам Рокуел и др.
00:45
“От местопрестъплението “сериал, сезон 11, /п/
01:45
“Строкър Ейс” - екшън -комедия с уч на Бърт Рейнолдс, Паркър Стивънсън, Нед Бийти и др., /п/
03:40
“Добре дошли в Джунглата” приключенски екшън с уч на Калърд Харис, Санди Гардинър, Кевин Епс, Рич Морис и др.

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3266 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе тв филм /385 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек тв филм /34 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Златният Орфей 1980г.”
17:05
Дързост и красота тв филм /3267 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Теглене на тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:00
Лили тв филм /2 епизод/
19:50
Лека, нощ деца!: Случки с бърколини
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:55
Параграф 46 игрален филм / Великобритания, 2003г./, режисьор Майкъл Уинтърботъм, в ролите: Тим Робинс, Саманта Мортън и др.
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Гарванът - порочна молитва игрален филм /САЩ, 2005г./, режисьор Ланс Мънгия, в ролите: Едуард Фърлонг, Тара Рийд, Денис Хопър и др. (12)
00:40
Ретро следобед: “Златният Орфей 1980г.” /п/
01:25
Апартаментът с Марта Вачкова /п/
02:10
Лили тв филм /2 епизод/п/
03:05
По света и у нас /п от 20:00/
03:50
Гарванът - порочна молитва игрален филм/п/ (12)

Диема

05:40
България - Дания - Квалификационен мач за Европейско първенство по футбол за младежи 2015, /п/
07:45
“Херкулес” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Атака срещу Еър Форс Едно” екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др. , II част, /п/
12:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
Ченге от миналото” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
“Гарванът” - сериал, сезон 1, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 4
16:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 1
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 1
18:30
“Питайте Джим” - сериал, сезон 1
19:00
Ченге от миналото” - сериал, сезон 2
20:00
“Гарванът” - сериал, сезон 1
21:00
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 1
22:00
Тежки престъпления” криминален с уч. на Морган Фрийман, Ашли Джъд, Аманда Пийт, Адам Скот, Брус Дейвисън, Майкъл Гастон, Джим Кавийзъл и др.
00:25
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 1, /п/
01:30
“Горещи моменти” - еротика
04:00
България - Дания - Квалификационен мач за Европейско първенство по футбол за младежи 2015, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, сезон 3, еп. 10
06:30
“Добро утро, България”
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 4
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 29
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, с. 3, еп. 12
15:30
Новини
16:00
Искрено и лично
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Музикална академия”, риалити шоу
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 29 и 30
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 7
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
“Музикална академия”, риалити шоу /п/
01:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; В ролите: Джеймс Белуши, Джери О’конъл, еп. 7
02:15
Новини
02:40
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 7
03:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; еп. 7
04:10
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 28
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/