Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Ноември 2013 година

bTV

05:30
Комиците” /п./
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 35
15:00
Цветовете на любовта” сериал, еп. 180, 181
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 58
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Домашен арест” - ситуационна комедия, с. 4, еп. 10
20:30
“Нищо лично” - комедийно риалити с водещ Силвестър Силвестров
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Джон Доу” - сериал, еп. 8
01:00
Цветовете на любовта” сериал, еп. 180, 181
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
“Клуб Веселие” /п./ - сериал, с. 3, еп. 4
04:40
Кухнята на Звездев” /п./

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
Нокаут” - сериал, еп.10
09:30
Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 19
10:30
Джон Доу” /п./ - сериал, еп. 14
11:30
“Рубикон” /п./ - сериал, еп. 10
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 4, еп. 4
15:00
“Дивата муха”- предаване за екстремни спортове, еп. 51, 52
16:00
“Експериментът” - сериал, с.3, еп. 14
17:00
Жива мишена” - сериал, с. 2, еп. 11
18:00
“Рубикон” - сериал, еп. 11
19:00
Джон Доу” - сериал, еп. 16
20:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.4, еп. 5
21:00
В обувките на Сатаната” -сериал, с.2, еп.4
22:00
“След залеза” - Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 2004 г,Режисьор: Брет Ратнър, Актьори: Салма Хайек, Пиърс Броснан, Наоми Харис, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Дон Чийдъл, Уди Харелсън, Крейг Роузънбърг, Крис Пен
00:00
В обувките на Сатаната"/п./ сериал, с.2, еп.4
01:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с.3,еп. 14
02:00
“Вавилин 5 " - с.4, еп.16

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 4, еп. 9, 10
08:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 3
09:00
Изкуплението на Грейс"/п./ сериал, с. 3, еп. 14
10:00
Дневниците на вампира” /п./- сериал, с. 1, еп. 5
11:00
“Елвис на турне”- САЩ, 2010 г ,Режисьор: Мартин Скорсезе, Актьори: Елвис Пресли и др
13:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 1, еп. 6
14:00
“Фамилията”/п./ - сериал, с. 2, еп. 7
15:00
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 12
16:00
Разплата"/п./Трилър,Екшън,Криминален, САЩ, 1999 г., Режисьор: Брайън Хелгеланд, Актьори: Крис Кристофърсън, Грег Хенри, Мел Гибсън, Мария Бело, Дебора Кара Ънгър, Дейвид Пеймър, Бил Дюк, Луси Лиу
18:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 4
19:00
Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3,еп. 15
20:00
“Паднала от небето” - сериал, с. 2, еп. 8
21:00
Киновечер: “Маверик”-, Фантастика ,САЩ, 1988 г., Режисьор: Стивън Хопкинс , Актьори: Джаред Харис, Хедър Греъм, Марк В. Кох, Гари Олдман, Мими Роджърс, Уилям Хърт, Лейси Чабърт, Джак Джонсън
23:30
“Паднала от небето”/п./ сериал, с. 2, еп. 8
00:30
Късно кино: “Последно изпитание” - Трилър, Драма, САЩ, 1997 г.; Режисьор: Майк Роуб; Актьори: Робърт Юрик, Анет О’Туул, Джон де Ланчи, Джим Байрънс и др.

Fox Life

05:15
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 2
06:00
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 2
06:55
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 3
07:45
Бивши - първи сезон, еп. 9
08:10
Бивши - първи сезон, еп. 10
08:35
Бивши - втори сезон, еп. 1
09:00
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 13
09:50
В стил Джейн - първи сезон, еп. 7
10:40
Изборът на Джейми, еп. 1
11:35
Любовна академия за двойки сериал, еп. 9
12:25
Затрупани - втори сезон, еп. 1
13:20
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 19
14:15
Сватовница за милиони втори сезон, еп. 6
15:10
Кухнята на Джейми - кулинарно предаване, еп. 7
16:05
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 54
16:15
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 5
16:40
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 6
17:10
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 7
17:40
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 8
18:10
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 13
19:05
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 14
20:00
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 15
20:55
Вълнената шапка - игрален филм
22:45
Бивши - първи сезон, еп. 10
23:10
Бивши - втори сезон, еп. 1
23:40
На нейно място - игрален филм
01:25
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 1
02:15
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 19
03:00
Затрупани - втори сезон, еп. 1
03:45
Сватовница за милиони втори сезон, еп. 6
04:30
Любовна академия за двойки сериал, еп. 9

Kino Nova

05:30
Цветният воал” - романтика с уч. на Наоми Уотс, Сали Хоукинс, Лив Шрайбър, Едуард Нортън и др.
07:40
Американски пай: Книгата на Любовта” - комедия с уч на Юджийн Леви, Бъг Хол, Мелъни Папаля, Брандън Хардести, Бет Берс, Кевин Хортън и др., /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 7, /п/
12:00
“Едно за из път” - драма с уч. на Франсоа Клузе, Мелани Тиери, Ан Консини и др.
14:15
Зеленият път” - криминален с уч. на Майкъл Кларк Дънкън, Том Ханкс, Бони Хънт, Патриша Кларксън, Дъг Хътчисън, Джеймс Кромуел, Дейвид Морс, Майкъл Джетър, Греъм Грийн, Бари Пепър, Сам Рокуел и др., /п/
18:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
19:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 7
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“В името на отца” - трилър с уч. на Даниъл Дей-Люис, Пийт Постълуейт, Том Уилкинсън, Ема Томпсън и др.
23:45
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8, /п/
00:45
“Психо 3” - трилър с уч. на Антъни Пъркинс, Джеф Фахи, Роберта Максуел, Диана Скаруид и др.
02:30
Цветният воал” - романтика с уч. на Наоми Уотс, Сали Хоукинс, Лив Шрайбър, Едуард Нортън и др., /п/

БНТ 1

05:30
Малки истории /п/
05:40
Днес и утре /п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3267 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе тв филм /386 епизод/
15:10
Живот с Дерек тв филм /35 епизод/
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:15
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:30
Празници на изкуствата “Аполония 2013”: Асен Танчев /пиано/
17:30
Още от деня информационно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня информационно предаване
18:50
Зелена светлина
18:55
Лили тв филм /3 епизод/
19:50
Лека, нощ деца!: Случки с бърколини
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Публицистично обзорно предаване
22:00
Торчууд: Денят на чудото тв филм /10, последен епизод/ (12)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:15
Зелена светлина
23:20
Четвърта власт тв филм /9 епизод/п/
00:20
Окото на чудовището игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Гари Йеитс, в ролите: Джеймс Ван Дер Бийк, Александра Кастилио и др.(12)
01:50
Лили тв филм /3 епизод/п/
02:45
По света и у нас /п от 20:00/
03:30
Панорама с Бойко Василев /п/
04:35
Параграф 46 игрален филм/п/

Диема

05:40
Англия - Чили - международен приятелски мач, /п/
07:45
“Херкулес” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
Тежки престъпления” криминален с уч. на Морган Фрийман, Ашли Джъд, Аманда Пийт, Адам Скот, Брус Дейвисън, Майкъл Гастон, Джим Кавийзъл и др., /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
Ченге от миналото” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
“Гарванът” - сериал, сезон 1, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 4
16:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 1
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 1
18:30
“Питайте Джим” - сериал, сезон 1
19:00
Ченге от миналото” - сериал, сезон 2
20:00
“Гарванът” - сериал, сезон 1
21:00
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 1
22:00
“Самотникът” - екшън с уч. на Жан-Пол Белмондо, Пиер Верние, Хенри Силва и др.
00:05
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 1, /п/
01:05
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:45
Англия - Чили - международен приятелски мач, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 11
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 5; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Локомотив Сф - Славия, футболна среща от българския футболен шампионат
15:30
Новини
16:00
Искрено и лично”, с водещ Миглена Ангелова
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Музикална академия”, риалити шоу, LIVE
22:00
Командирован”, сериал, комедия, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 15; В ролите: Бен Рапапорт, Дедрич Бадер
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 8; В ролите: Мак Тейлър, Мелина Канакаредес
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 4, еп. 10
01:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010, еп. 8
02:15
Новини
02:40
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 8
03:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; еп. 8
04:10
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 29
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/