Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 29 Ноември 2013 година

bTV

05:30
Комиците” /п./
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 40
15:00
Цветовете на любовта” сериал, еп. 189, 190
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 63
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Домашен арест” - ситуационна комедия, с. 4, еп. 11, 12
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Джон Доу” - сериал, еп. 13
01:00
Цветовете на любовта” сериал, еп. 189, 190
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
“Cool…T” /п./ - лайфстайл шоу с водеща Петя Дикова
04:40
Кухнята на Звездев” /п./

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” анимационен сериал
08:30
“В.И.П” /п./ - сериал, еп.2
09:30
“Пазителят на Мемфис” /п./ сериал, еп. 2
10:30
Джон Доу” /п./ - сериал, еп. 18
11:30
Кости” /п./ - сериал,с.5, еп. 20
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 4, еп. 7
15:00
“Дивата муха”- предаване за екстремни спортове, еп. 53, 54
16:00
“Експериментът” - сериал, с.3, еп. 19
17:00
“Пазителят на Мемфис” сериал, еп. 3
18:00
“В.И.П” - сериал,с.1, еп. 3
19:00
Джон Доу” - сериал, еп. 18
20:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.4, еп. 7
21:00
В обувките на Сатаната” -сериал, с.2, еп.5
22:00
“Хитмен” - екшън, Бълагрия/ САЩ/Франция, 2007 г., Режисьор: Ксавиер Генс; Актьори: Тимоти Олифант, Дъгри Скот, Олга Куриленко, Робърт Кнепър, Улрих Томсън, Хенри Лан Кусик, Майкъл Офей, Кристиан Ериксон, Ерик Ебоней, Джо Шеридан, Джеймс Фолкнър и др.
00:00
В обувките на Сатаната"/п./ сериал, с.2, еп.5
01:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с.3,еп. 19
02:00
“Вавилин 5 " - с.4, еп.21

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 4, еп. 19, 20
08:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 8
09:00
Изкуплението на Грейс"/п./ сериал, с. 3, еп. 19
10:00
Дневниците на вампира” /п./- сериал, с. 1, еп. 10
11:00
Отблизо” /п./- Драма, САЩ, 2004 г., Режисьор: Майк Никълс, Актьори: Джулия Робъртс, Джъд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс
13:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 1, еп. 11
14:00
“Фамилията”/п./ - сериал, с. 2, еп. 9, 10
16:00
“Затворнически рок”/п./ - Драма, Музикален, Криминален , САЩ., Режисьор: САЩ, 1957, Актьори: Eлвис Пресли, Джуди Тейлър, Мики Шонеси
18:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 9
19:00
“Убийство” - сериал, с. 1,еп. 1
20:00
“Паднала от небето” - сериал, с. 2, еп. 13
21:00
Киновечер: “Принцът на приливите"Драма,Романтичен,САЩ, 1991 г., Режисьор: Барбра Стрейзънд , Актьори: Ник Нолти, Барбра Стрейзанд, Кейт Нелигън, Джордж Карлин, Линдзи Рей и др.
23:30
“Паднала от небето”/п./ сериал, с. 2, еп. 13
00:30
Късно кино: “Любовта в мен” - Драма, САЩ, 2007 г.; Режисьор: Майк Байнърд; Актьори: Адам Сандлър, Дон Чийдъл, Лив Тайлър, Доналд Съдърланд

Fox Life

05:15
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 7
06:00
Семейните бижута на Демона - пети сезон, еп. 12
06:55
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 8
07:45
Бивши - втори сезон, еп. 10
08:10
Бивши - втори сезон, еп. 11
08:35
Бивши - втори сезон, еп. 12
09:00
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 5
09:50
В стил Джейн - първи сезон, еп. 12
10:40
Top Chef - първи сезон, еп. 2
11:35
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 3
12:25
Затрупани - втори сезон, еп. 6
13:20
Модни престъпления - шести сезон, еп. 2
14:15
Сватовница за милиони втори сезон, еп. 11
15:10
Top Chef - първи сезон, еп. 1
16:15
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 21
16:40
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 22
17:10
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 23
17:40
Сестри по неволя - първи сезон, еп. 24
18:10
Имало едно време - първи сезон, еп. 2
19:05
Имало едно време - първи сезон, еп. 3
20:00
Имало едно време - първи сезон, еп. 4
20:55
Извънредни мерки - игрален филм
22:45
Бивши - втори сезон, еп. 11
23:10
Бивши - втори сезон, еп. 12
23:40
Две майки, едно бебе игрален филм
01:25
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 6
02:15
Модни престъпления - шести сезон, еп. 2
03:00
Затрупани - втори сезон, еп. 6
03:45
Сватовница за милиони втори сезон, еп. 11
04:30
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 3

Kino Nova

05:40
“Пагубна страст” - романтика с уч. на Мартон Сокас, Ян Маккелън, Наташа Ричардстн, Хю Бонвил и др.
07:30
“Бурна нощ в Джерико” уестърн с уч на Дийн Мартин, Джейн Симънс, Джордж Пепърд и др., /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 7, /п/
12:00
“Синът на Рамбоу” - екшънкомедия с уч. на Бил Милнър, Уил Поултър, Джесика Хайнс и др.
14:00
“Страница 8” - трилър с уч. на Рейчъл Уайз, Бил Най, Майкъл Гамбон, Том Хюз, Джуди Дейвис и др.
16:10
“Щамът Андромеда” - фантастика с уч. на Бенджамин Брат, Ерик Маккормак, Криста Милър, Даниел Дей Ким, Вайола Дейвис, Бари Флатман и др,, I част, /п/
18:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
19:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 7
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“Щамът Андромеда” - криминален с уч. на Майкъл Кларк Дънкън, Том Ханкс, Бони Хънт, Патриша фантастика с уч. на Бенджамин Брат, Ерик Маккормак, Криста Милър, Даниел Дей Ким, Вайола Дейвис, Бари Флатман и др,, II част
22:45
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8, /п/
23:45
“Снежанка в черната гора” - фентъзи с уч. на Сигорни Уивър, Джил Белоус, Сам Нийл и др.
01:45
“Пагубна страст” - романтика с уч. на Мартон Сокас, Ян Маккелън, Наташа Ричардстн, Хю Бонвил и др., /п/

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3271 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе тв филм /389 епизод/
15:10
Живот с Дерек тв филм /39 епизод/
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Пиано екстраваганца: Рецитал на Томаш Каменяк /Полша/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:50
Зелена светлина
18:55
Лили тв филм /8 епизод/
19:50
Лека, нощ деца!: Случки с бърколини
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Публицистично обзорно предаване
22:00
Хотел “Вавилон” 8-сериен тв филм, 4 сезон /1 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:15
Зелена светлина
23:20
Четвърта власт тв филм /10 епизод/п/
00:25
Властелинът на ацтеките игрален филм /копродукция, 2007г./, режисьор Брайън Тренчард - Смит, в ролите: Иън Зиъринг, Марко Санчес, Калани Кейпо и др. (16)
01:55
Лили тв филм /8 епизод/п/
02:50
По света и у нас /п от 20:00/
03:35
Панорама с Бойко Василев /п/
04:55
Малки истории /п/

Диема

05:40
Арсенал - Саутхямптън мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
“Амистад” - драма с уч. на Морган Фрийман, Антъни Хопкинс, Матю Макконахи, Джимон Хонсу, Пийт Постълуейт и др., /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
Ченге от миналото” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Среднощен ездач” - сериал, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 5
16:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 2
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2
18:30
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2
19:00
Ченге от миналото” - сериал, сезон 3
20:00
Среднощен ездач” - сериал
21:00
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 1
22:00
Авантюристите” - екшън с уч. на Жан-Пол Белмондо, Мишел Константен, Жак Виере, Мишел Кретон и др.
00:15
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 1, /п/
01:20
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 15
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 10; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 35
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 17
15:30
Новини
16:00
Искрено и лично”, с водещ Миглена Ангелова
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Музикална академия”, риалити шоу, LIVE
22:00
Командирован”, сериал, комедия, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 17; В ролите: Бен Рапапорт, Дедрич Бадер
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 12; В ролите: Мак Тейлър, Мелина Канакаредес
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
4400”, сериал, фантастика, трилър, САЩ, 2004, сезон 4, еп. 12
01:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010, еп. 13
02:15
Новини
02:40
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 13
03:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; еп. 13
04:10
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 34
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/