Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Декември 2013 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 66
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 44
15:00
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 196, 197
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 67
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, с. 2, еп. 80, 81
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Джон Доу” - сериал, еп. 17
01:00
Цветовете на любовта” /п./ сериал, еп. 196, 197
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 67

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” /п./ анимационен сериал
08:30
“В.И.П” /п./ - сериал, с. 1, еп. 6
09:30
“Пазителят на Мемфис” /п./ сериал, с. 4, еп.6
10:30
Джон Доу"/п./ - сериал, еп. 20
11:30
DTM - най-доброто от 2013 г.
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.4, еп.9
15:00
Кралете на бягството” - сериал, еп. 10
16:00
Извън играта” - сериал, с.3, еп. 1
17:00
“Пазителят на Мемфис” сериал, с. 4, еп.7
18:00
“В.И.П” - сериал, с. 1, еп.7
19:00
Джон Доу” -сериал, еп.21
20:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.4, еп.10
21:00
В обувките на Сатаната” сериал, с.2, еп.7
22:00
“Умирай трудно 4” - Екшън, САЩ, 2007г, Режисьор: Глен Вайсман; Актьори: Брус Уилис, Джъстин Лонг, Тимъти Олифънт, Маги Кю и др
00:30
В обувките на Сатаната” /п./сериал, с.2, еп.7
01:30
Кости” - сериал, с.6, еп.1
02:30
“Вавилон” - сериал, с.5, еп.25

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 5, еп. 3, 4
08:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 12
09:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 4
10:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 1, еп. 14
11:00
“Дракула: мъртъв и любящ” /п./ - Комедия, Фантастичен, Ужаси, САЩ, 1995 г., Режисьор: Мел Брукс, Актьори: Лесли Нилсън, Мел Брукс, Питър МакНикъл
13:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 1, еп. 15
14:00
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 5, 6
16:00
“Фатален контакт: птичи грип” /п./ - Трилър, Драма, САЩ, 2006 г., Режисьор: Ричард Пиърс, Актьори: Сюзън Брейди, Дейвид Астън, Кейт Бътлър и др.
18:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 13
19:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 5
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 1, еп. 4
21:00
Киновечер: “Къщата на езерото” - Драма, Романтичен, Мистерия, САЩ, 2006 г., Режисьор: Алехандро Агрести, Актьори: Киану Рийвс, Сандра Бълок, Дилан Уолш, Кристофър Плъмър
23:00
“Градска полиция” /п./- сериал, с. 1, еп. 4
00:00
Късно кино: “Отис” - Комедия, Криминален, Ужаси, САЩ, 2008 г., Режисьор: Тони Кранц, Актьори: Бостин Кристофър, Ашли Джонсън, Даниъл Стърн, Илеана Дъглас, Кевин Полак и др.

Fox Life

05:15
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 11
06:00
Животът на Райли - първи сезон, еп. 2
06:25
Животът на Райли - първи сезон, еп. 3
06:55
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 12
07:45
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 9
08:35
В стил Джейн - първи сезон, еп. 16
09:25
Сексът и градът - шести сезон, еп. 7
09:50
Сексът и градът - шести сезон, еп. 8
10:20
Сексът и градът - шести сезон, еп. 9
10:50
Top Chef - първи сезон, еп. 6
11:40
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 7
12:35
Затрупани - втори сезон, еп. 10
13:30
Модни престъпления - седми сезон, еп. 2
14:30
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 3
15:25
Top Chef - първи сезон, еп. 5
16:20
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 9
16:45
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 10
17:15
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 11
17:40
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 12
18:10
Имало едно време - първи сезон, еп. 11
19:05
Имало едно време - първи сезон, еп. 12
20:00
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 4
20:55
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 11
21:50
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 12
22:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 7
23:10
Сексът и градът - шести сезон, еп. 8
23:40
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 11
00:35
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 12
01:25
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 10
02:15
Модни престъпления - седми сезон, еп. 2
03:05
Затрупани - втори сезон, еп. 10
03:45
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 3
04:30
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 7

Kino Nova

05:45
“Борсалино” - криминален с уч. на Жан-Пол Белмондо, Ален Делон, Корин Маршан и др., /п/
07:50
“Убийство в приятелски кръг” - трилър с уч. на Грег Евиган, Донамари Реко, Джени Реймънд, Джеф Гедис, Андрю Краулис и др., /п/
09:55
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
10:50
“Касъл” - сериал, сезон 3, /п/
11:50
Кръвна връзка” - мистъри с уч на Одри Хепбърн, Омар Шариф, Бен Газара, Ирене Папас, Джеймс Мейсън и др.
14:15
“Шаферка под прикритие” романтика с уч на Грегъри Харисън, Джъстин Балдони, Никол Паджи, Брук Бърнс и др.
16:00
“Мечът на храбреца” - приключенски екшън с уч. на Шон Конъри, Томас Хичкот, Майлс О’Кийфи, Лей Лоусън, Тревър Хауърд и др.
18:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
19:00
“Касъл” - сериал, сезон 3
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“Гласове на свободата” криминален с уч. на Скот Глен, Ейприл Л. Хернандез, Хилъри Суонк, Патрик Демпси, Имелда Стаунтън и др,
23:30
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8, /п/
00:30
“Неуловим” - екшън-трилър с уч. на Джеймс МакАвой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман, Терънс Стамп, Томас Кречман и др., /п/
02:20
“Добре дошли в Джунглата” екшън с уч. на Калърд Харис, Санди Гардинър, Кевин Епс, Рич Морис и др.

БНТ 1

05:10
Малки истории /п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота тв филм /3274 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Сен Тропе тв филм /392 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек тв филм /42 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Златни мелодии” и “Есенни фенери”
17:05
Дързост и красота тв филм /3275 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:00
Лили тв филм /12 епизод/
19:50
Лека, нощ деца!: Случки с бърколини
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Месец на европейското кино: “Бръсначът на Окам или толкова просто” игрален филм /Чехия, 2013г./, режисьор Дан Сватек, в ролите: Ондржей Сокол, Зузана Стивинова и др.
00:30
Ретро следобед: “Златни мелодии” и “Есенни фенери” /п/
01:15
Апартаментът с Марта Вачкова /п/
02:00
Лили тв филм /12 епизод/п/
02:55
По света и у нас /п от 20:00/
03:40
Параграф 46 игрален филм/п/

Диема

05:50
Футбол: Челси - Саутхямптън - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Злият везир” - комедия с уч. на Микаел Юн, Жак Вилер, Бернар Фарси, Арно Шеврие, Оливие Барух и др.
12:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2, /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
Ченге от миналото” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Среднощен ездач” - сериал, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 5
16:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 2
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2
18:30
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2
19:00
Ченге от миналото” - сериал, сезон 3
20:00
Среднощен ездач” - сериал
21:00
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 2
22:00
“Гладиатор” - екшън с уч. на Ръсел Кроу, Кони Нилсен, Оливър Рийд, Хоакин Финикс, Ричард Харис, Дерек Джакоби и др.
01:10
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 2, /п/
02:15
“Горещи моменти” - еротика

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
“Поверително от Н.Л.”, телевизионен таблоид /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 14; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Студио футбол
14:00
Ботев /Пловдив/ - ЦСКА, футболна среща от българския футболен шампионат
16:00
Искрено и лично”, с водещ Миглена Ангелова
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Музикална академия”, риалити шоу
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 37 и 38
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 16; В ролите: Мак Тейлър, Мелина Канакаредес
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
“Музикална академия”, риалити шоу /п/
01:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; В ролите: Джеймс Белуши, Джери О’конъл, еп. 17
02:15
Новини
02:40
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 16
03:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; еп. 17
04:10
“Sex, лъжи & TV: 8 дни в седмицата”, български сериал, 2013, сезон 1, еп. 20
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/