Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Декември 2013 година

bTV

05:30
Комиците” - комедийно шоу
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 45
15:00
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 198, 199
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 68
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Домашен арест” - ситуационна комедия, с. 4, еп. 13, 14
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Джон Доу” - сериал, еп. 18
01:00
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 198, 199
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
“Cool…T” /п./ - лайфстайл шоу с водеща Петя Дикова
04:40
Кухнята на Звездев” /п./ кулинарно шоу с водещ Иван Звездев

bTV Action

06:00
“Батман от бъдещето” - анимационен сериал
08:30
“В.И.П” /п./ - сериал, с.1, еп.7
09:30
“Пазителят на Мемфис” /п./ сериал, с. 4, еп. 7
10:30
Джон Доу” /п./ - сериал, еп. 21
11:30
DTM - най-доброто от 2013 г.
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 4, еп. 10
15:00
“Дивата муха”- предаване за екстремни спортове, еп. 55, 56
16:00
Извън играта” - сериал, с.3, еп. 2
17:00
“Пазителят на Мемфис” сериал, с. 4, еп. 8
18:00
“В.И.П” - сериал,с.1, еп. 8
19:00
“Избягай, ако можеш” - сериал, еп. 1
20:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.4, еп. 11
21:00
Студио Италианска Серия А
21:45
Италианска Серия А: Болоня Ювентус
23:45
Студио Италианска Серия А
00:00
“Последният оцелял” Екшън,Драма,. САЩ, 1996 г, Режисьор: Уолтър Хил; Актьори: Брус Уилис, Деймън Уеанс, Челси Фийлд, Нобл Уилингам, Тейлър Негрон, Даниел Харис, Хали Бери, Брус Макгил и др.
02:00
Вавилон 5 " - сериал, с.4, еп.26

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 5, еп. 5, 6
08:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 13
09:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 5
09:30
Дневниците на вампира” /п./сериал, с. 1, еп. 15
10:30
Планетата на маймуните” /п./ - Фантастика, Екшън, САЩ, 2001 г., Режисьор: Тим Бъртън, Актьори: Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън
13:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 1, еп. 16
14:00
“Фамилията”/п./ - сериал, с. 2, еп. 11, 12
16:00
“Къщата на езерото” /п./ - Драма, Романтичен, Мистерия, САЩ, 2006 г., Режисьор: Алехандро Агрести, Актьори: Киану Рийвс, Сандра Бълок, Дилан Уолш, Кристофър Плъмър
18:00
Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 1
19:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 6
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 1, еп. 5
21:00
Киновечер: “Колекционерът” - Трилър, САЩ, 1999 г., Режисьор: Филип Нойс, Актьори: Дензъл Уошингтън, Анджелина Джоли, Куийн Латифа, Майк Макглоун, Луис Гусман, Майкъл Рукър
23:30
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 1, еп. 5
00:00
Късно кино: “Аматьорите” Комедия, Спортен, САЩ, 2000 г., Режисьор: Хауърд Дойч, Актьори: Киану Рийвс, Джийн Хекман, Брук Лангтън, Джак Уордън, Джон Фавро, Кийт Дейвид, Рис Айфънс

Fox Life

05:15
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 12
06:00
Животът на Райли - първи сезон, еп. 4
06:25
Животът на Райли - първи сезон, еп. 5
06:55
Завръщане у дома - втори сезон, еп. 13
07:45
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 10
08:35
В стил Джейн - първи сезон, еп. 17
09:25
Сексът и градът - шести сезон, еп. 9
09:50
Сексът и градът - шести сезон, еп. 10
10:20
Сексът и градът - шести сезон, еп. 11
10:50
Top Chef - първи сезон, еп. 7
11:40
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 8
12:35
Затрупани - втори сезон, еп. 11
13:30
Модни престъпления - седми сезон, еп. 3
14:30
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 4
15:25
Top Chef - първи сезон, еп. 6
16:20
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 12
16:45
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 13
17:15
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 14
17:40
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 15
18:10
Имало едно време - първи сезон, еп. 13
19:05
Имало едно време - първи сезон, еп. 14
20:00
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 5
20:55
Най-после Коледа - игрален филм
22:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 9
23:10
Сексът и градът - шести сезон, еп. 10
23:40
Събудих се на 70 - игрален филм
01:25
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 11
02:15
Модни престъпления - седми сезон, еп. 3
03:05
Затрупани - втори сезон, еп. 11
03:45
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 4
04:30
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 8

Kino Nova

05:45
Кръвна връзка” - мистъри с уч на Одри Хепбърн, Омар Шариф, Бен Газара, Ирене Папас, Джеймс Мейсън и др., /п/
07:45
“Шаферка под прикритие” романтика с уч на Грегъри Харисън, Джъстин Балдони, Никол Паджи, Брук Бърнс и др., /п/
09:50
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
10:45
“Касъл” - сериал, сезон 3, /п/
11:45
“Мечът на храбреца” - приключенски екшън с уч. на Шон Конъри, Томас Хичкот, Майлс О’Кийфи, Лей Лоусън, Тревър Хауърд и др., /п/
13:45
“Моят ирландски меден месец” - романтика с уч. на Николет Шеридан, Патрик Балади, Виктория Смърфит и др.
15:30
“Гласове на свободата” криминален с уч. на Скот Глен, Ейприл Л. Хернандез, Хилъри Суонк, Патрик Демпси, Имелда Стаунтън и др,, /п/
18:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
19:00
“Касъл” - сериал, сезон 3
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“Боен клуб” - драма с уч. на Брад Пит, Едуард Нортън, Хелена Бонъм Картър, Миййт Лоуф и др.
23:50
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8, /п/
00:50
“Невидимо зло” - трилър с уч. на Кланси Браун, Дейвид Бъси, Уилям Мапотър и др.
02:30
“Те” - трилър с уч. на Лора Ригън, Итън Ембри, Марк Блукас и др.

БНТ 1

05:10
Малки истории /п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
05:50
Дързост и красота тв филм /3275 епизод/п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Сен Тропе тв филм /393 епизод/
15:10
Живот с Дерек тв филм /43 епизод/
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:15
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:30
Пиано екстраваганца: Марио Хосен и Милена Моллова
17:50
Теглене на жребия за “Мондиал 2014” пряко предаване от Коща ду Саупие /Бразилия/
18:50
Зелена светлина
18:55
Лили тв филм /13, последен епизод/
19:50
Лека, нощ деца!: Случки с бърколини
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Публицистично обзорно предаване
22:00
Хотел “Вавилон” тв филм /2 епизод/п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:15
Зелена светлина
23:20
Четвърта власт тв филм /11 епизод/п/
00:25
На финала игрален филм / САЩ, 2007г./, режисьор Джери Лайвли, в ролите: Самюъл Пейдж, Тейлър Коул и др.
01:50
Лили тв филм /13, последен епизод/п/
02:40
По света и у нас /п от 20:00/
03:25
Панорама с Бойко Василев /п/
04:35
Бръсначът на Окам или толкова просто игрален филм/п/

Диема

05:40
Футбол: Манчестър Сити - Суонси Сити - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
“Гладиатор” - екшън с уч. на Ръсел Кроу, Кони Нилсен, Оливър Рийд, Хоакин Финикс, Ричард Харис, Дерек Джакоби и др., /п/
12:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2, /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
Ченге от миналото” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Среднощен ездач” - сериал, /п/
15:30
“Херкулес” - сериал, сезон 5
16:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 2
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2
18:30
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2
19:00
Ченге от миналото” - сериал, сезон 3
20:00
Среднощен ездач” - сериал
21:00
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 2
22:00
Зелева супа” - комедия с уч. на Луи дьо Фюнес, Жак Вилре, Клод Женсак и др.
00:00
“Париж: Криминални разследвания” - сериал, сезон 2, /п/
01:10
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
04:00
Футбол: Манчестър Сити - Суонси Сити - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
Командирован”, сериал, комедия, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 16
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 15; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 37
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 18
15:30
Новини
16:00
Искрено и лично”, с водещ Миглена Ангелова
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Музикална академия”, риалити шоу, LIVE
22:00
Командирован”, сериал, комедия, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 17; В ролите: Бен Рапапорт, Дедрич Бадер
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 17; В ролите: Мак Тейлър, Мелина Канакаредес
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
Старгейт Вселена”, сериал, фантастика, САЩ, 2009, еп.1
01:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010, еп. 18
02:15
Новини
02:40
“От местопрестъплението Ню Йорк”,криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 17
03:25
“Защитниците”, сериал, драма, САЩ, 2010; еп. 18
04:10
Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 37
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/