Архив телевизионни програми

Начало » 2013 » Декември » 16

Програма на телевизиите за 16 Декември 2013 година

bTV

05:30
“Духът на здравето” /п./
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 51
15:00
“Цветовете на любовта” - сериал, еп. 210, 211
16:00
“Пепел от рози” - сериал, еп. 74
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят” - сериал, с. 2, еп. 88, 89
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Двама мъже и половина” комедиен сериал, с. 9, еп. 1
00:00
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 3
01:00
“Цветовете на любовта” /п./ сериал, еп. 210, 211
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Модерно” /п./

bTV Action

06:00
“Супермен” /п./ - анимационен сериал
07:00
“Проект “Зета” - анимационен сериал
08:30
“В.И.П”/п./ - сериал, с. 1, еп. 13
09:30
Зона спорт"/п./ - спортно предаване
10:30
“Дивата муха” /п./ - предаване за екстремни спортове, еп. 57, 58
11:30
“Големите загадки” /п./ - научно-популярна поредица, еп. 11
12:30
Обзорно предаване
13:00
Жребий за Шампионска лига
13:30
“Най-добрият ниджа” /п./ японско риалити шоу
14:00
“Джон Доу” /п./- сериал, еп. 1
15:00
“Джон Доу” - сериал, еп. 2
16:00
Извън играта” - сериал, с. 3, еп. 8
17:00
Нокаут” - сериал, еп. 4
18:00
“В.И.П” - сериал, еп. 14
19:00
“Избягай, ако можеш” - сериал, еп. 6
20:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 4, еп. 16
21:00
Студио Италианска Серия А
21:45
Италианска Серия А: Милан - Рома
23:45
Обзорно студио
00:00
“Ерагон” /п./ - Екшън, Семеен, Приключенски, САЩ, 2006 г.
02:00
Вавилон 5” - сериал, с. 5, еп. 10

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 5, еп. 17, 18
08:00
“Изкуплението на Грейс” /п./ сериал, с. 3, еп. 6
09:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 11
09:30
“Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 1, еп. 21
10:30
“Седем години в Тибет” /п./ - Драма, Приключенски, Биографичен, САЩ, 1997 г., Режисьор: Жан-Жак Ано, Актьори: Брад Пит, Дейвид Тюлис, Б. Д. Уонг, Виктор Уонг, Ингеборга Дапкунайте
13:00
“Дневниците на вампира” сериал, с. 1, еп. 22
14:00
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 19, 20
16:00
“Веригата” /п./ - Трилър, Екшън, Драма, САЩ, 1996 г., Режисьор: Лука Берковичи, Актьори: Лука Верковичи, Гари Бъзи, Денис Капарас
18:00
“Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 7
19:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 12
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 1, еп. 11
21:00
Киновечер: “Косвени жертви” - Трилър, Екшън, САЩ, 2002 г., Режисьор: Андрю Дейвис, Актьори: Арнолд Шварценегер, Франческа Нери, Елиас Котеас, Клиф Къртис и др.
23:00
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 1, еп. 11
00:00
Късно кино: “Очите на скалите” - Ужаси, Трилър, САЩ, 2006 г., Режисьор: Александър Аджа, Актьори: Катлийн Куинлан, Емили Дьо Равен, Ванеса Шоу, Арън Станфорд

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 4
06:00
Животът на Райли - трети сезон, еп. 4
06:25
Животът на Райли - трети сезон, еп. 5
06:55
Среща с Джордан - четвърти сезон, еп. 6
07:45
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 4
08:35
Победители и загубеняци първи сезон, еп. 5
09:25
Сексът и градът - първи сезон, еп. 2
09:50
Сексът и градът - първи сезон, еп. 3
10:20
Сексът и градът - първи сезон, еп. 4
10:50
Рибните изкушения на Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
11:40
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 5
12:35
Затрупани - втори сезон, еп. 17
13:30
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 1
14:00
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 2
14:30
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 10
15:25
Top Chef - първи сезон, еп. 12
16:20
Сестри по неволя - трети сезон, еп. 6
16:45
Сестри по неволя - трети сезон, еп. 7
17:15
Сестри по неволя - трети сезон, еп. 8
17:40
Сестри по неволя - трети сезон, еп. 9
18:10
Имало едно време - втори сезон, еп. 3
19:05
Имало едно време - втори сезон, еп. 4
20:00
Подли камериерки - първи сезон, еп. 2
20:55
Подли камериерки - първи сезон, еп. 3
21:50
Отмъщението - трети сезон, еп. 1
22:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 20
23:40
Подли камериерки - първи сезон, еп. 3
00:35
Отмъщението - трети сезон, еп. 1
01:25
Братя и Сестри - първи сезон, еп. 5
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 1
02:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 2
03:05
Затрупани - втори сезон, еп. 17
03:45
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 10
04:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 5

Kino Nova

06:20
“Малкият бобър” - семеен филм
07:45
“Чиракът на Мерлин” - приключенски с уч. на Миранда Ричардсън, Сам Нийл, Марк Гибън, Тегън Мос и др., II част
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 3, /п/
12:00
“Хамлет 2” - комедия с уч. на Стив Кууган, Катрин Кийнър, Дейвид Аркет, Маршал Бел, Мелани Диаз и др., /п/
13:50
“Шоуто на Кливланд” - анимационен сериал
14:15
Любителката на мистерии: Играта започва” - мистъри с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Еди Милс, Уилям Кат, Джейми Елман, Кейси Сандър и др.
16:00
“Електра” - екшън с уч. на Дженифър Гарнър, Горан Вишнич, Уил Юн Лий, Кари-Хироюки Тагава, Терънс Стамп, Хиро Кангава и др., /п/
18:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
19:00
“Касъл” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9
21:00
“Ударът” - трилър с уч. на Мат Деймън, Дани Де Вито, Клеър Дейнс, Джон Войт, Мики Рурк, Вирджиния Медсън и др.
23:45
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9, /п/
00:45
“Сляпата планина” - драма с уч. на Лу Хуанг, Занг Юли, Хе Юнле и др.
02:30
“Добре дошли в Джунглата” екшън с уч. на Калърд Харис, Санди Гардинър, Кевин Епс, Рич Морис и др.

БНТ 1

05:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Апартаментът с Марта Вачкова
13:45
Телепазарен прозорец
14:00
Футбол: Теглене на жребия за “Лига Европа” пряко предаване от Нион
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек тв филм /49 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Коледен концерт
17:05
Дързост и красота тв филм /3280 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:55
Зелена светлина
19:00
Животът на Джоузефин Бейкър тв филм /4, последен епизод/
19:45
Лека, нощ деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg: 90 години непоследователна държавна политика по отношение на Македония
22:00
В кадър: Няколко мига щастие
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Месец на европейското кино: “№1” игрален филм /България/
00:20
Ретро следобед: Коледен концерт /п/
01:05
Апартаментът с Марта Вачкова /п/
01:50
Животът на Джоузефин Бейкър тв филм /4, последен епизод/п/
02:30
По света и у нас /п от 20:00/
03:15
История.bg: 90 години непоследователна държавна политика по отношение на Македония /п/
04:15
В кадър: Няколко мига щастие /п/
04:50
Днес и утре /п/

Диема

06:00
Футбол: Саутхямптън - Астън Вила - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Безсмъртното пътешествие на капитан Дрейк” - приклю- ченски с уч. на Ейдриън Пол, Темуера Морисън, Уес Рамзи, Даниел Каш и др., /п/
12:00
“Мисия: Моят Дом” - предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 3, /п/
13:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
“Среднощен ездач” - сериал, /п/
15:30
Херкулес” - сериал, сезон 5
16:30
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 2
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 3
18:30
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2
19:00
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 4
20:00
“Среднощен ездач” - сериал
21:00
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 1
22:00
“Противоотрова” - трилър с уч. на Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Том Беринджър, Кристофър Фулфорд, Джефри Райт, Крис Кристоферсън и др.
23:55
“Екип “Алфа” - сериал, с. 1, /п/
00:55
“Горещи моменти” - еротика
03:00
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Саутхямптън - Астън Вила - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:15
“Българските следи”, коментарно студио с Иван Стаменов /п/
05:40
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 22
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 2, еп. 21; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
“Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 42
14:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, с.3, еп. 23
15:30
Новини
16:00
Искрено и лично”, с водещ Миглена Ангелова
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
“Sex, лъжи & TV: 8 дни в седмицата”, български сериал, 2013, сезон 1, еп. 23 и 24
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
00:00
“Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
“Старгейт Вселена”, сериал, фантастика, САЩ, 2009, еп. 4
01:25
“Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 1, еп. 6; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:15
Новини
02:40
“Старгейт Вселена”, сериал, фантастика, САЩ, 2009, еп. 4
03:25
“Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 1, еп. 6
04:10
“Кръвни сестри”, сериал, драма, Русия, еп. 42
04:50
“Комисията Павлов”, ток шоу /п/