Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Януари 2014 година

bTV

05:30
Духът на здравето” /п./
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 70
15:00
Цветовете на любовта” сериал, еп. 230
16:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 93
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал, епизод 6
21:00
“Империум” - сериал, епизод 1
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Кости” - сериал, с. 5, еп. 13
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 1
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“Модерно” /п./

bTV Action

06:00
Железният човек” /п./ - анимационен сериал
07:00
“Супермен” - анимационен сериал
08:30
“В.И.П”/п./ - сериал, с. 2, еп. 16
09:30
Менталист: Крадецът на мисли"/п./ - сериал, с. 3, еп. 14
10:30
“Дивата муха” /п./ - предаване за екстремни спортове, еп. 63, 64
11:30
“Ренегат”/п./ - с. 1, еп. 14
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Щитът” /п./- сериал, с. 2, еп. 1
15:00
Джон Доу” - сериал, еп. 21
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 15
17:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 3, еп. 15
18:00
“В.И.П” - сериал, с. 2, еп. 17
19:00
Кости” - сериал, с. 7, еп. 11
20:00
“Щитът” - сериал, с. 2, еп. 2
21:00
В обувките на Сатаната” сериал, с. 4, еп. 6
22:00
“Очите на скалите” - ужаси, САЩ, 2006 г., Режисьор: Александър Аджа, Актьори: Катлийн Куинлан, Емили Дьо Равен, Ванеса Шоу, Арън Станфорд
00:00
В обувките на Сатаната” /п./ сериал, с. 4, еп. 6
01:00
Кости” /п./ - сериал, с. 7, еп. 10
02:00
Джон Доу” - сериал, еп. 3

bTV Cinema

06:00
“Посетители” /п./ - сериал, с. 2, еп. 4
07:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 5
08:00
“Гимназия Тауър” /п./ - сериал, еп. 4
09:00
Изкуплението на Грейс” /п./ сериал, с. 3, еп. 2
10:00
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 3, еп. 2
11:00
Досиетата Х: Искам да повярвам” /п./ - мистерия, САЩ/ Канада, 2008 г.; Режисьор: Крис Картър; Актьори: Джилиан Андерсън, Дейвид Духовни, Аманда Пийт, Били Конъли
13:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 3
14:00
“Гимназия Тауър” - сериал, еп. 5
15:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 6
16:00
“Принцесата и морякът” /п./ - Драма, Романтичен, САЩ, 2001 г.; Режисьор: Майк Роб; Актьори: Марк-Пол Гроселар, Марисол Николс, Кейт Робинсън, Дейв Пауър, Люк Хари
18:00
“Посетители” - сериал, с. 2, еп. 5
19:00
Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 3
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 3, еп. 10
21:00
Киновечер: “Хладнокръвно” драма, трилър, криминален, САЩ, 2005 г., Режисьор: Робърт Хърман, Актьори: Том Селек, Рег Роджърс, Алексис Дзена, Джийн Адамс, Мими Роджърс, Поли Шенан и др.
23:00
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 3, еп. 10
00:00
Късно кино: “Като Майк: Стрийтбол” - комедия, спортен, семеен, САЩ, 2006 г.

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - втори сезон, еп. 6
06:00
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 39
06:25
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 40
06:55
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 14
07:45
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 16
08:35
Братя и Сестри - втори сезон, еп. 6
09:25
Победители и загубеняци втори сезон, еп. 8
10:15
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 7
10:45
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 8
11:15
Вкусно Лято с Джейми Оливър кулинарно предаване, еп. 1
12:05
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 15
12:55
Звездни истории с духове първи сезон, еп. 4
13:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 41
14:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 42
14:35
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 17
15:25
Сексът и градът - трети сезон, еп. 17
15:55
Сексът и градът - трети сезон, еп. 18
16:25
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 14
16:50
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 15
17:15
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 16
17:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 17
18:10
Смирени кучки - сериал, еп. 5
19:05
Среща с Джордан - четвърти сезон, еп. 14
20:00
Подли камериерки - първи сезон, еп. 7
20:55
Подли камериерки - първи сезон, еп. 8
21:50
Отмъщението - трети сезон, еп. 6
22:45
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 1-2
23:40
Подли камериерки - първи сезон, еп. 8
00:35
Отмъщението - трети сезон, еп. 6
01:25
Братя и Сестри - втори сезон, еп. 7
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 41-42
03:00
Звездни истории с духове първи сезон, еп. 4
03:45
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 17
04:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 15

Kino Nova

06:30
“Правителството” - сериал, сезон 2, /п/
07:40
“Рок училище” - комедия с уч. на Джак Блек, Адам Паскал, Джоан Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман и др., /п/
10:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 1, /п/
12:15
“Правителството” - сериал, сезон 2
13:55
Евтиното е скъпо” - комедия с уч. на Том Ханкс, Александър Годунов, Джо Мантеня, Шели Лонг, Морийн Стейпълтън и др.
15:45
“Могъщо сърце” - трилър с уч. на Анджелина Джоли, Дан Фътърман, Арчи Панджаби и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 3
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 1
21:00
“Аполо 13” -приключенски с уч. на Том Ханкс, Бил Пакстън, Кевин Бейкън, Гари Синиз, Ед Харис, Катлийн Куинлан и др.
23:50
“От местопрестъплението” сериал, сезон 1, /п/
00:50
“Неканените” - трилър с уч. на Елизабет Банкс, Ариел Кебъл, Емили Браунинг, Дейвид Стратърн и др.
02:15
“Те” - трилър с уч. на Лора Ригън, Итън Ембри, Марк Блукас и др.

БНТ 1

06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Врабците през октомври 8-сериен тв филм /България, 2006г./, 1 серия, режисьор Анри Кулев, в ролите: Наум Шопов, Петър Попйорданов Чочо, Деян Донков, Любомир Петкашев, Иван Иванов и др.
13:45
Тибет - рай на земята
14:00
Сен Тропе тв филм /404 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек тв филм /62 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Клуб “НЛО”
17:05
Дързост и красота тв филм /3293 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:50
Зелена светлина
18:55
Шатовалон тв филм /10 епизод/
19:55
Лека, нощ деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg: Строители на съвременна България
22:00
В кадър: Татко ще ми купи колело, ама…
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Законът на Дойл тв филм /9 епизод/
23:45
Ретро следобед: Клуб “НЛО” /п/
00:30
Врабците през октомври тв филм /1 серия/п/
01:15
Шатовалон тв филм /10 епизод/п/
02:10
По света и у нас /п от 20:00/
02:55
История.bg: Строители на съвременна България /п/
04:00
В кадър: Татко ще ми купи колело, ама… /п/
04:30
Да открием Германия /п/
04:55
Малки истории /п/

Диема

05:40
Футбол: Манчестър Сити Ливърпул - мач от английската Висша Лига, /п/
07:35
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 4, 2 епизода, /п/
09:50
Еър Америка” - екшън-комедия с уч. на Мел Гибсън, Робърт Дауни Младши, Нанси Травис, Тим Томерсън, Маршал Бел, Майкъл Дудикоф и др., /п/
12:00
8 Прости правила” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 1, /п/
14:30
“Съпротива” - сериал, сезон 1, /п/
15:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 4, 2 епизода
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 4
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 1
19:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 1
20:00
“Съпротива” - сериал, сезон 1
21:00
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 2
22:00
“Рамбо: Първа кръв, част първа” - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Браън Денъхи, Ричард Крена и др.
01:00
“Горещи моменти” - еротика
03:00
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Манчестър Сити Ливърпул - мач от английската Висша Лига, /п/ ВТОРНИК, 21.01.2014

ТВ 7

05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 37
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 3, еп. 21; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Страсти в Тоскана”, сериал, драма, Италия, 2012, еп. 11; В ролите: Анна Сафрончик, Роберто Фамези, Барбара Де Роси
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 38
15:30
Новини
16:00
Искрено и лично”, с водещ Миглена Ангелова
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 51
21:30
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма, Турция, 2012, сезон 1, еп. 9; В ролите: Кенан Имирзалъоулу, Бергюзар Коре и Мелике Ипек Ялова
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
Старгейт Вселената”, сериал, фантастика, еп. 19
01:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 1, еп. 21; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:15
Новини
02:40
Старгейт Вселената”, сериал, фантастика, еп. 19
03:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 1, еп. 21
04:10
Страсти в Тоскана”, сериал, драма, Италия, 2012, еп. 11
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/