Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Януари 2014 година

bTV Action

06:00
“Супермен”- анимационен сериал
08:30
“В.И.П” /п./ - сериал, с. 2, еп. 17
09:30
Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 3, еп. 15
10:30
Джон Доу” /п./ - сериал, еп. 19
11:30
“Ренегат” /п./- сериал, с. 1, еп. 15
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Щитът” /п./ - сериал, с. 2, еп. 2
15:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 1
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 16
17:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 3, еп. 16
18:00
“В.И.П” - сериал, с. 2, еп. 18
19:00
Кости” - сериал, с. 7, еп. 12
20:00
“Щитът” - сериал, с. 2, еп. 3
21:00
В обувките на Сатаната” сериал, с. 4, еп. 7
22:00
“Очите на скалите 2” - трилър, ужаси, САЩ, 2007 г., Режисьор: Мартин Уейз, Актьори: Майкъл Макмилян, Джесика Стръп, Флекс Александър и др.
00:00
В обувките на Сатаната” /п./ сериал, с. 4, еп. 7
01:00
Кости” /п./ - сериал, с. 7, еп. 11
02:00
Джон Доу” - сериал, еп. 4

bTV Cinema

06:00
“Посетители” /п./ - сериал, с. 2, еп. 6
07:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 7
08:00
“Гимназия Тауър” /п./ - сериал, еп. 6
09:00
Изкуплението на Грейс” /п./ сериал, с. 3, еп. 5
10:00
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 3, еп. 4
11:00
“Когато мъртвите се разлудуват” /п./ - семеен, комедия, САЩ, 2001 г., Режисьор: Патрик Рийд Джонсън, Актьори: Кристофър Лойд, Том Амандес, Британи Бърнес и др.
13:00
Дневниците на вампира”- сериал, с. 3, еп. 5
14:00
“Гимназия Тауър” - сериал, еп. 7
15:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 8
16:00
“Изгубеният батальон” /п./ - екшън, драма, военен, САЩ, 2001 г., Режисьор: Ръсел Мълкахи, Актьори: Рик Шрьодер, Джейми Харис, Джей Родън и др.
18:00
“Посетители” - сериал, с. 2, еп. 7
19:00
Изкуплението на Грейс” сериал, с. 3, еп. 5
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 3, еп. 12
21:00
Киновечер: “Четири Коледи” - комедия, САЩ, 2008 г., Режисьор: Сет Гордън, Актьори: Винс Вон, Рийз Уидърспуун, Робърт Дювал, Джон Фавро, Тим Макгроу, Джон Войт, Сиси Спейсък
23:00
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 3, еп. 12
00:00
Късно кино: “Борат” - Комедия

Fox Life

05:15
Среща с Джордан - четвърти сезон, еп. 15
06:00
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 43
06:25
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 44
06:55
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 1
07:45
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 18
08:35
Братя и Сестри - втори сезон, еп. 8
09:25
Победители и загубеняци втори сезон, еп. 10
10:15
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 11
10:45
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 12
11:15
Училищен обяд с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
12:05
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 2
12:55
Звездни истории с духове първи сезон, еп. 6
13:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 45
14:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 46
14:35
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 19
15:25
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 3
15:55
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 4
16:25
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 20
16:50
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 21
17:15
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 22
17:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 23
18:10
Смирени кучки - сериал, еп. 7
19:05
Среща с Джордан - четвърти сезон, еп. 16
20:00
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 9
20:55
Скандал - втори сезон, еп. 15
21:50
Скандал - втори сезон, еп. 16
22:45
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 5
23:10
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 6
23:40
Скандал - втори сезон, еп. 15-16
01:25
Братя и Сестри - втори сезон, еп. 9
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 45-46
03:00
Звездни истории с духове първи сезон, еп. 6
03:45
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 19
04:30
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 2

Kino Nova

06:30
“Правителството” - сериал, сезон 2, /п/
07:40
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Джонатан Рийс Майерс, Малкълм Макдауъл, Шарлот Рамплинг и др.
10:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 1, /п/
12:15
“Правителството” - сериал, сезон 2
13:30
“Епичен филм” - комедия с уч. на Кармен Електра, Дженифър Кулидж, Криспин Глоувър, Кол Пен, Адам Кембъл и др.
15:10
“Аполо 13” -приключенски с уч. на Том Ханкс, Бил Пакстън, Кевин Бейкън, Гари Синиз, Ед Харис, Катлийн Куинлан и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 3
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 1
21:00
“Да бъдеш Джон Малкович” -комедия с уч. на Джон Кюсак, Камерън Диас, Катрин Кийнър, Брад Пит, Шон Пен, Джон Малкович и др.
23:20
“От местопрестъплението” сериал, сезон 1, /п/
00:20
“Епичен филм” - комедия с уч. на Кармен Електра, Дженифър Кулидж, Криспин Глоувър, Кол Пен, Адам Кембъл и др., /п/
01:45
" Без миг покой" - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Джонатан Рийс Майерс, Малкълм Макдауъл, Шарлот Рамплинг и др., /п/

БНТ 1

05:05
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:35
Дързост и красота тв филм /3294 епизод/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Врабците през октомври тв филм /4 и 5 серия/
14:00
Сен Тропе тв филм /406 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Живот с Дерек тв филм /64 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Златният змей”
17:05
Дързост и красота тв филм /3295 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:50
Зелена светлина
18:55
Шатовалон тв филм /12 епизод/
19:55
Лека, нощ деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот тв шоу /4 епизод/
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Роналд и Нанси Рейгън” документална поредица
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Законът на Дойл тв филм /11 епизод/
23:45
Ретро следобед: “Златният змей” /п/
00:30
Врабците през октомври тв филм /4 и 5 серия/п/
01:30
Шатовалон тв филм /12 епизод/п/
02:25
По света и у нас /п от 20:00/
03:10
Нощни птици /п/
04:25
Китай на фокус /п/
04:55
Малки истории /п/

Диема

05:50
Футбол: Челси - Суонси Сити - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 4, 2 епизода, /п/
10:00
“Жажда за скорост” - екшън с уч. на Еди Грифин, Нейтън Филипс, Надя Бьорлин, Ангъс Макфейдън и др., /п/
12:00
8 Прости правила” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 1, /п/
14:30
“Съпротива” - сериал, сезон 1, /п/
15:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 4, 2 епизода
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 5
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 1
19:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 1
20:00
“Съпротива” - сериал, сезон 1
21:00
“Светът на Висшата лига”
21:30
Студио “Купа на Лигата”, директно
21:45
Футбол: Манчестър Юнайтед Съндърланд - мач за Купата на Лигата, директно
23:40
Студио “Купа на Лигата”, директно
00:00
“Горещи моменти” - еротика
02:05
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Челси - Суонси Сити - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 38
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 3, еп. 22; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Страсти в Тоскана”, сериал, драма, Италия, 2012, еп. 12; В ролите: Анна Сафрончик, Роберто Фамези, Барбара Де Роси
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 39
15:30
Новини
16:00
Искрено и лично”, с водещ Миглена Ангелова
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 52
21:30
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма, Турция, 2012, сезон 1, еп. 10; В ролите: Кенан Имирзалъоулу, Бергюзар Коре и Мелике Ипек Ялова
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“До живот”, криминален сериал, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 7; В ролите: Деймиън Луис, Адам Аркин, Брук Лангтън
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
Старгейт Вселената”, сериал, фантастика, еп. 20
01:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 1, еп. 22; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:15
Новини
02:40
Старгейт Вселената”, сериал, фантастика, еп. 20
03:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 1, еп. 22
04:10
Страсти в Тоскана”, сериал, драма, Италия, 2012, еп. 12
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/