Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Февруари 2014 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 105
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 83
14:30
Цветовете на любовта” сериал, еп. 243
15:30
Пепел от рози” - сериал, еп. 106
16:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал, еп. 19
21:00
“Империум” - сериал, еп. 12
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 4
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 14
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
Кухнята на Звездев” /п./
04:40
Пепел от рози” /п./ - сериал, еп. 106

bTV Action

06:00
Лигата на справедливостта” /п./ - анимационен сериал
07:00
Лигата на справедливостта” анимационен сериал
08:30
“В.И.П”/п./ - сериал, с. 3, еп. 7
09:30
“Екстремни мечти” - сериал, еп. 4
10:00
Най-добрият нинджа” риалити шоу
10:30
“Военна болница” /п./ - сериал, еп. 10
11:30
“Ренегат”/п./ - сериал, с. 2, еп. 5
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Щитът” /п./ - сериал, с. 3, еп. 1
15:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 11
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 6
17:00
“Платина” - сериал, еп. 4
18:00
“В.И.П” - сериал, с. 3, еп. 8
19:00
“Военна болница” - сериал, еп. 11
20:00
“Щитът” - сериал, с. 3, еп. 2
21:00
“Тринайсет” - сериал, еп. 5
22:00
“Мъртъв и половина” - трилър, екшън, криминален, САЩ, 2002 г., Режисьор: Дон Мишел Пол, Актьори: Морис Чеснът, Стивън Сегал и др.
00:00
“Тринайсет” /п./ - сериал, еп. 5
01:00
“Експериментът” /п./ - tсериал, с. 3, еп. 11
02:00
Джон Доу” - сериал, еп. 16

bTV Cinema

06:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 1, еп. 7
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 5
08:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 4
09:00
Изкуплението на Грейс” /п./ сериал, с. 3, еп. 15
09:30
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 3, еп. 15
10:30
“Умирай трудно 3” /п./ - екшън, приключенски, САЩ, 1995 г.
13:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 16
14:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 5
15:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 6
16:00
“Семейство Савидж” /п./ комедия, драма, САЩ, 2007 г., Режисьор: Тамара Дженкинс, Актьори: Филип Сиймур Хофман, Лаура Лини, Филип Боско
18:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 1, еп. 8
19:00
Изкуплението на Грейс” - сериал, с. 3, еп. 16
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 4, еп. 10
21:00
Киновечер: “Умирай трудно 4” - екшън, приключенски, САЩ, 2007 г., Режисьор: Лен Вайсман, Актьори: Брус Уилис, Джъстин Лонг, Тимъти Олифънт, Маги Кю и др.
23:30
Късно кино: “Пришълецът 3” - фантастика, приключенски, ужаси, САЩ, 1992 г., Режисьор: Дейвид Финчър, Актьори: Сигорни Уийвър, Чарлс Дътън, Чарлс Денс, Пол МакГан, Браян Гловър
02:00
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 4, еп. 10

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 2
06:00
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 66
06:35
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 12
07:25
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 1
08:15
Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване, еп. 3
09:10
Победители и загубеняци втори сезон, еп. 21
10:00
Сексът и градът - шести сезон, еп. 7
10:30
Сексът и градът - шести сезон, еп. 8
11:00
Д-р Емили Оуенс - първи сезон, еп. 7
11:50
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 4
12:40
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 5
13:30
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 67
13:55
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 68
14:25
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 13
15:20
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 2
16:15
Сексът и градът - пети сезон, еп. 7
16:45
Сексът и градът - пети сезон, еп. 8
17:15
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 5
17:40
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 6
18:10
Д-р Емили Оуенс - първи сезон, еп. 8
19:05
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 6
20:00
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 18
20:55
Песен за Свети Валентин игрален филм
22:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 1
23:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 2
23:45
Песен за Свети Валентин игрален филм
01:25
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 8
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 67
02:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 68
03:00
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 2
03:45
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 8
04:30
Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване, еп. 3

Kino Nova

06:40
“Правителството” - сериал, сезон 3, /п/
07:45
Обирът” -екшън с уч. на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др.
10:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 2, /п/
12:15
“Правителството” - сериал, сезон 3
13:30
“Страница 8” - трилър с уч. на Рейчъл Уайз, Бил Най, Майкъл Гамбон, Том Хюз, Джуди Дейвис и др., /п/
15:30
“Историята на Ърни Дейвис” - биографичен с уч. на Роб Браун, Денис Куейд, Кланси Браун, Чарлз Дътън и др.
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 3
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2
21:00
“Моята седмица с Мерлин” биографичен с уч. на Мишел Уилямс, Еди Редмейн, Джулия Ормънд, Кенет Брана, Джим Картър и др,
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2, /п/
00:00
“Гадни копилета” - драма с уч. на Брад Пит, Даян Крюгер, Майк Майърс, Гедеон Брукхард, Мелани Лоран, Кристоф Валц, Илай Рот и др.,/п/
02:30
Обирът” -екшън с уч. на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др., /п/

БНТ 1

05:05
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
05:35
Дързост и красота тв филм /3303 епизод/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Сноуборд: Слоупстайл /квалификации, мъже и жени/
14:40
Китай на фокус
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Робин Худ анимационен филм /5 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
Ски свободен стил: Бабуни / квалификации, жени/
16:45
Европа днес
17:05
Дързост и красота тв филм /3304 епизод/
17:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:00
Шатовалон тв филм /21 епизод/
19:55
Лека, нощ деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Днес на игрите
21:45
Фигурно пързаляне/отборно, мъже и спортни двойки, кратка програма/
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Детективката тв филм /8 епизод/
23:55
Торта от сняг игрален филм / копродукция, 2006г./, режисьор Марк Евънс, в ролите: Алан Рикман, Сигорни Уивър, Кари-Ан Мос и др.
01:45
Шатовалон тв филм /21 епизод/п/
02:40
По света и у нас /п от 20:00/
03:25
Малки истории /п/
04:35
Завещанието на китайското културно наследство /п/

Диема

06:00
Футбол: Ливърпул - Хъл Сити - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Кобра 11: Обади се!” - сериал, 2 епизода, /п/
10:00
“Полицейска мрежа” криминална комедия с уч. на Дан Акройд, Кристофър Плъмър, Хари Морган, Дебни Колман, Джак О’Халоран, Елизабет Ашли, Александра Пол и др., /п/
12:00
8 Прости правила” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 5, /п/
13:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
Синя кръв” - сериал, сезон 2, /п/
15:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 6, 2 епизода
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 5
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 1
19:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 2
20:00
Синя кръв” - сериал, сезон 2
20:55
“Убийството” - сериал, сезон 1
22:05
“Константин” - фентъзи/ужаси с уч. на Киану Рийвс, Рейчъл Уайз, Шая Лебьоф, Джимон Хонсу, Питър Стормеър и др.
00:30
“Убийството” - сериал, сезон 1, /п/
01:35
“Горещи моменти” - еротика
04:15
Футбол: Ливърпул - Хъл Сити - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 50
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 4, еп. 10; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Страсти в Тоскана”, сериал, драма, Италия, 2012, еп. 24; В ролите: Анна Сафрончик, Роберто Фамези, Барбара Де Роси
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 51
15:30
Новини
16:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 2, еп. 6
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 64
21:30
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма, Турция, 2012, сезон 1, еп. 22
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“До живот”, криминален сериал, САЩ, 2007, сезон 2, еп. 6
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 12
01:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 12
02:15
Новини
02:40
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 12
03:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 12
04:10
Страсти в Тоскана”, сериал, драма, Италия, 2012, еп. 24
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/