Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 10 Февруари 2014 година

bTV

05:30
Духът на здравето” /п./ здравно предаване с водещ д-р Неделя Щонова
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 85
14:30
Цветовете на любовта” сериал, еп. 245
15:30
Пепел от рози” - сериал, еп. 108
16:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал, еп. 21
21:00
“Изабела” - сериал, еп. 3
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 6
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 16
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“Модерно” /п./

bTV Action

06:00
“Трансформърс: Зверски машини” /п./ - анимационен сериал
07:00
Лигата на справедливостта” анимационен сериал
08:30
“В.И.П”/п./ - сериал, с. 3, еп. 9
09:30
“Екстремни мечти” - сериал, еп. 6
10:00
Най-добрият нинджа” риалити шоу
10:30
“Дивата муха” /п./ - предаване за екстремни спортове, еп. 69, 70
11:30
“Ренегат”/п./ - сериал, с. 2, еп. 7
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Щитът” /п./- сериал, с. 3, еп. 3
15:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 12
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 8
17:00
“Платина” - сериал, еп. 6
18:00
“В.И.П” - сериал, с. 3, еп. 10
19:00
“Военна болница” - сериал, еп. 13
20:00
“Щитът” - сериал, с. 3, еп. 4
21:00
“Тринайсет” - сериал, еп. 7
22:00
“Свободни стаи” - трилър, екшън, САЩ, 2007 г., Режисьор: Нимрод Антал , Актьори: Люк Уилсън, Кейт Бекинсейл, Франк Уейли, Итън Eмбри
00:00
“Тринайсет” /п./ - сериал, еп. 7
01:00
“Екстремни мечти” /п./ - сериал, еп. 6
01:30
“Екстремни мечти” - сериал, еп. 7
02:00
Джон Доу” - сериал, еп. 18

bTV Cinema

06:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 1, еп. 9
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 7
08:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 6
09:00
Изкуплението на Грейс” /п./ сериал, с. 3, еп. 17
10:00
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 3, еп. 17
11:00
“Маската” /п./ - комедия, екшън, криминален, САЩ
13:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 18
14:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 7
15:00
Излъжи ме” - сериал, с. 3, еп. 8
16:00
“Ако Бог беше слънце” /п./ драма, САЩ, 2007 г., Режисьор: Стивън Толкин, Актьори: Джена Роландс, Лейси Чабърт и др.
18:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 1, еп. 10
19:00
Изкуплението на Грейс” - сериал, с. 3, еп. 18
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 4, еп. 12
21:00
Месец на Оскарите: “Троя” - драма, исторически, САЩ, 2004 г., Режисьор: Волфганг Питърсън, Актьори: Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Питър О`Тул, Джули Кристи, Шон Бийн, Брендън Глийсън, Сафрън Бъроус
00:00
Късно кино: “По-добър начин да умреш” - трилър, екшън, САЩ, 2000 г., Режисьор: Скот Уайпър, Актьори: Скот Уайпър, Джак Конли, Кармен Арженциано, Ричард Хейдж, Роланд Молина и др.
03:00
“Досиетата “X”” - сериал, с. 4, еп. 1, 2

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 5
06:00
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 70
06:35
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 14
07:25
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 3
08:15
Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване, еп. 5
09:10
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 7
09:35
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 8
10:00
Сексът и градът - шести сезон, еп. 11-12
11:00
Д-р Емили Оуенс - първи сезон, еп. 9
11:50
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 6
12:40
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 7
13:30
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 71
13:55
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 72
14:25
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 1
15:20
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 4
16:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 3
16:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 4
17:15
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 9
17:40
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 10
18:10
Д-р Емили Оуенс - първи сезон, еп. 10
19:05
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 8
20:00
Подли камериерки - първи сезон, еп. 10
20:55
Подли камериерки - първи сезон, еп. 11
21:50
Отмъщението - трети сезон, еп. 9
22:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 5
23:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 6
23:45
Подли камериерки - първи сезон, еп. 11
00:35
Отмъщението - трети сезон, еп. 9
01:25
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 10
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 71
02:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 72
03:00
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 4
03:45
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 10
04:30
Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване, еп. 5

Kino Nova

06:45
“Правителството” - сериал, сезон 3, /п/
07:50
“Мармадюк” - комедия с уч. на Джуди Гриър, Уилям Мейси, Керълайн Съншайн, Лий Пейс, Дейвид Уилямс и др., /п/
10:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 2, /п/
11:55
“Правителството” - сериал, сезон 3
13:10
Хамлет 2” - комедия с уч. на Стив Кууган, Катрин Кийнър, Дейвид Аркет, Маршал Бел, Мелани Диаз и др.,/п/
15:00
Вътрешен човек” - трилър
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 3
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2
21:00
“Батман” - екшън фентъзи
23:30
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2, /п/
00:30
“Убийци по рождение” - трилър
02:30
“Гъби” - трилър с уч. на Линдзи Хаун, Макс Каш, Джак Хюстън и др.

БНТ 1

06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
06:30
Линия Сочи
07:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
08:55
Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация: Спускане /жени/
10:30
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Шорттрек/500м., серии, жени/
12:55
Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация: Слалом / жени/
14:05
Шорттрек /1500м., финал, мъже/ и
14:35
Линия Сочи
14:50
Телепазарен прозорец
15:10
Робин Худ анимационен филм /7 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Новогодишна шега” и Нова година, нови порядки"
16:55
Биатлон: Преследване /12,5 км., мъже/
17:40
Бързо пързаляне с кънки /500м., мъже/
18:15
Линия Сочи
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:50
Зелена светлина
18:55
Шатовалон тв филм /22 епизод/
19:50
Лека, нощ деца!: Случки с бърколини
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Днес на игрите с Евгения Раданова
21:45
Ски-свободен стил: Бабуни / мъже/
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Линия Сочи
23:30
Детективката тв филм /9 епизод/
00:25
Ретро следобед: “Новогодишна шега” и Нова година, нови порядки" /п/
01:00
Шатовалон тв филм /22 епизод/п/
01:55
По света и у нас /п от 20:00/
02:40
Детективката тв филм /9 епизод/п/
03:35
Шоуто на Канала /п/
04:25
Днес и утре /п/

Диема

05:10
“Най-яката класация” ,/п/
05:40
Футбол: Уест Бромич Албиън - Нюкасъл Юнайтед - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 6, 2 епизода, /п/
10:00
Фатален срок” - приключенски екшън с уч. на Пол Уокър, Франсис О’Конър, Джерард Бътлър, Били Конъли, Дейвид Тюлис, Итън Ембри, Майкъл Шийн и др., /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 5, /п/
13:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
Синя кръв” - сериал, сезон 2, /п/
15:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 6, 2 епизода
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 1
19:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 2
20:00
Синя кръв” - сериал, сезон 2
21:00
“Убийството” - сериал, сезон 1
22:00
“Рамбо 3” - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Ричард Крена, Къртууд Смит и др.
00:05
“Убийството” - сериал, сезон 1, /п/
01:20
“Горещи моменти” - еротика
03:20
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Нюкасъл Юнайтед - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 52
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 4, еп. 12; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 2; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 53
15:30
Новини
16:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 2, еп. 8; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 66
21:30
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма, Турция, 2012, сезон 1, еп. 24; В ролите: Кенан Имирзалъоулу, Бергюзар Коре и Мелике Ипек Ялова
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 14; В ролите: Том Уелинг, Алисън Мак, Ерика Дюранс, Аарън Ашмор, Касиди Фрииман
01:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 14; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:15
Новини
02:40
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 14
03:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 14
04:10
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 2
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/