Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Февруари 2014 година

bTV

05:00
Кухнята на Звездев” /п./
05:30
Цветовете на любовта” /п./ сериал, еп. 245
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 86
14:30
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 246
15:30
Пепел от рози” - сериал, еп. 109
16:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал, еп. 22
21:00
“Изабела” - сериал, еп. 4
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Комиците” - комедийно шоу
23:30
“Голата истина” - комедийно предаване с водещи Любо Нейков и Ели Гигова
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 7
00:10
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 17
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините /п./
04:10
“Търси се” /п./

bTV Action

06:00
Лигата на справедливостта” /п./ анимационен сериал
07:00
Лигата на справедливостта” анимационен сериал
08:30
“В.И.П”/п./ - сериал, с. 3, еп. 10
09:30
“Екстремни мечти” /п./ - сериал, еп. 7
10:00
Най-добрият нинджа” - риалити шоу
10:30
“Военна болница” /п./ - сериал, еп. 13
11:30
“Ренегат” /п./- сериал, с. 2, еп. 8
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Щитът” /п./ - сериал, с. 3, еп. 4
15:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 13
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 9
17:00
“Платина” - сериал, еп. 7
18:00
“В.И.П” - сериал, с. 3, еп. 11
19:00
“Опасни илици” - сериал, с. 3, еп. 1
20:00
“Щитът” - сериал, с. 3, еп. 5
21:00
“Тринайсет” - сериал, еп. 8
22:00
“Код"Счупена стрела”" - екшън, приключенски, САЩ, 1996 г., Режисьор: Джон Ву, Актьори: Джон Траволта, Крисчън Слейтър, Саманта Матис, Делрой Линдо, Боб Гунтън, Франк Уали, Хауи Лонг и други
00:00
“Тринайсет” /п./ - сериал, еп. 8
01:00
“Експериментът” /п./ - сериал, с. 3, еп. 13
02:00
Джон Доу” - сериал, еп. 19

bTV Cinema

06:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 1, еп. 10
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 8
08:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 7
09:00
Изкуплението на Грейс” /п./ сериал, с. 3, еп. 18
10:00
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 3, еп. 18
11:00
“По-добър начин да умреш” /п./ - трилър, екшън, САЩ, 2000 г., Режисьор: Скот Уайпър, Актьори: Скот Уайпър, Джак Конли, Кармен Арженциано, Ричард Хейдж, Роланд Молина и др.
13:00
Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 19
14:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 8
15:00
“Троя” /п./ - драма, исторически, САЩ, 2004 г., Режисьор: Волфганг Питърсън, Актьори: Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Питър О`Тул, Джули Кристи, Шон Бийн, Брендън Глийсън, Сафрън Бъроус
18:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 1, еп. 11
19:00
Изкуплението на Грейс” - сериал, с. 3, еп. 19
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 4, еп. 13
21:00
Месец на Оскарите:“Братовчед ми Вини” - комедия, САЩ, 1992 г., Режисьор: Джонатан Лин, Актьори: Мичъл Уитфилд, Брус Макгил, Джеймс Ребхорн, Джо Пеши, Мариса Томей, Ралф Мачо, Лейн Смит, Пол Шиф и др.
23:30
Късно кино:“Хванете хлапето” комедия, екшън, САЩ/Канада 2002 г., Режисьор: Брат Фрьондлих, Актьори: Кристен Стюарт, Корбин Блу, Макс Тиериът, Сам Робардс, Джон Карол Линч, Джеймс Грос
01:30
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 4, еп. 13
02:30
“Досиетата “X”” - сериал, с. 4, еп. 3, 4

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 5
06:00
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 72
06:35
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 1
07:25
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 4
08:15
Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване, еп. 6
09:10
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 9
09:35
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 10
10:00
Сексът и градът - шести сезон, еп. 13
10:30
Сексът и градът - шести сезон, еп. 14
11:00
Д-р Емили Оуенс - първи сезон, еп. 10
11:50
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 7
12:40
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 8
13:30
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 73
13:55
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 74
14:25
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 2
15:20
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 5
16:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 5
16:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 6
17:15
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 11
17:40
Дарма и Грег - втори сезон, еп. 12
18:10
Д-р Емили Оуенс - първи сезон, еп. 11
19:05
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 9
20:00
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 20
20:55
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 23
21:20
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 24
21:50
Бивши - трети сезон, еп. 1
22:20
Бивши - трети сезон, еп. 2
22:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 7
23:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 8
23:45
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 23
00:10
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 24
00:35
Бивши - трети сезон, еп. 1
01:00
Бивши - трети сезон, еп. 2
01:25
Звездни истории с духове - втори сезон, еп. 11
02:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 73
02:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 74
03:00
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 5
03:45
Звездни истории с духове - втори сезон, еп. 11
04:30
Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване, еп. 6

Kino Nova

06:40
“Правителството” - сериал, сезон 3, /п/
07:40
“Пагубна страст” - романтика с уч. на Мартон Сокас, Ян Маккелън, Наташа Ричардстн, Хю Бонвил и др.
10:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 2, /п/
12:15
“Правителството” - сериал, сезон 3
13:30
“Обещанието” - екшън с уч. на Сесилия Ченг, Никълъс Це, Хироюки Санада, Куан Ченг , Донг-гун Янг, Йе Лиу и др.
15:30
“Батман” - екшън фентъзи с уч. на Майкъл Кийтън, Джак Никълсън, Ким Бейсинджър, Били Дий Уилямс, Трейси Уолтър и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 4
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2
21:00
Изневяра” - трилър с уч. на Ричард Гиър, Даян Лейн, Оливър Мартинес, Мишел Монаган и др.
23:30
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2, /п/
00:30
“Лигата на необикновените танцьори” - приключеснки екшън
02:00
“Затъмнение” - ужаси с уч. на Амбър Тамблин, Арми Хамър, Ейдан Гилън и др.

БНТ 1

05:00
Без багаж /п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
06:30
Линия Сочи
07:00
Денят започва
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
10:55
Ски-свободен стил: Слоупстайл / финали, жени/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Сен Тропе тв филм /416 епизод/
13:55
Ски-бягане: Спринт /финали, мъже и жени/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед:“Дванадесетте стола”
16:55
Биатлон: Преследване /10 км., жени/
17:45
Линия Сочи
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
18:50
Зелена светлина
18:55
Шатовалон тв филм /23 епизод/
19:50
Лека, нощ деца!: Случки с бърколини
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум Публицистично предаване с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Днес на игрите с Евгения Раданова
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Линия Сочи
23:30
Сноуборд: Халфпайп /финали, мъже/
00:30
Фигурно пързаляне /спортни двойки, кратка програма/
01:30
Ретро следобед:“Дванадесетте стола” /п/
02:05
Шатовалон тв филм /23 епизод/п/
03:00
По света и у нас /п от 20:00/
03:45
Референдум /п/
04:45
Малки истории /п/

Диема

05:40
Футбол: Манчестър Юнайтед - Тотнъм Хотспър - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 6, 2 епизода, /п/
10:00
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др.
12:00
8 Прости правила” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6, /п/
13:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
Синя кръв” - сериал, сезон 2, /п/
15:30
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 6, 2 епизода
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 1
19:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 3
20:00
Синя кръв” - сериал, сезон 2
21:00
“Светът на Висшата Лига”
21:45
Студио"Carlsberg Premium Football", директно
22:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Челси - мач от английската Висша Лига, директно
23:55
Студио"Carlsberg Premium Football", директно
00:15
“Класика от Висшата Лига”
00:45
“Горещи моменти” - еротика
04:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Тотнъм Хотспър - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 53
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 4, еп. 13; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 3; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 54
15:30
Новини
16:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 2, еп. 9; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 67
21:30
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма, Турция, 2012, сезон 1, еп. 25; В ролите: Кенан Имирзалъоулу, Бергюзар Коре и Мелике Ипек Ялова
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“До живот”, криминален сериал, САЩ, 2007, сезон 2, еп. 8; В ролите: Деймиън Луис, Адам Аркин, Брук Лангтън
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 15; В ролите: Том Уелинг, Алисън Мак, Ерика Дюранс, Аарън Ашмор, Касиди Фрииман
01:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 15; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:15
Новини
02:40
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 15
03:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 15
04:10
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 3
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/